Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, i já mám vybrané toto datum ;-) a děsí mě, že už všichni máte alespoň něco zařízené.. :-. já zatím jen koukám a hledám. Alespoň kytky mám jasný - dělám si je sama :-D
Odpovědět
@florist ahoj, vítej :-) Tak to máš super, pro mě jsou kytky třeba hodně důležitou částí dne a co bych dala za to, abych s nima alespoň něco uměla :-d
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si představte, že jsem dnes volala na matriku nejdřív do Liberce, na Libereckou radnici a tam mi řekli, že si mám přijít osobně až 14.1.2013, abych si zarezervovala termín 13.7.2013 a nejlépe v 8h ráno, protože ihned jak otevřou dveře radnice, čeká tam tak 5 nevěst na stejný termín :( Že dřív než půl roku předem termíny nerezervují... Pak jsem tedy ještě volala do Jablonného v Podještědí, protože se nám líbí ještě oddací místnost v Zámku Nový Falkenburk a tam mi řekli totéž :( Takže asi dávám svatbu k ledu a budu to vše řešit po novém roce. Ale pak se obávám, že nebudou volné ty restaurace, co jsme chtěli... Ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
@florist To je super.. a máš představu, jaké květiny si pro svůj den vybereš?
Odpovědět
@luca_lucky to si jako děláš srandu ne? :-D tak to je teda docela blázinec, fakt si myslí že bude o tenhle termín takový zájem? My máme štěstí že bydlíme na malé vesnici, budeme druhá svatba po 50ti letech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Jj, s tím půl rokem je to pravda. Taky jsme museli čekat přesně půl roku před termínem, než jsme ho mohli rezervovat. A mezitím se báli, že nám ostatní vyfouknou restaurace, protože už asi půlka z těch, kam jsme se šli podívat, byla dávno rezervovaná. Děs běs. Nakonec jsme rezervovali restauraci dřív než termín na radnici a čekali, jestli termín bude a jestli nám propadne záloha na restauraci, kdyby termín nebyl :-D Moje nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall a kde jsi mela svatbu? Trochu jste me vydesily holky, my to mame domluvene na zamku, tam mi rekli, at napisu na matriku email s datem a ze vse doresime po novem roce, protoze driv matrika neudela rozpis casu oddavani...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, máme fotografaaaaaa:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ještě neměla, ale budu mít v Liberci na radnici.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall takze taky Liberec:-) trosku me to uklidnilo:-) snad to takhle neni na vsech matrikach:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ano, taky Liberec. Nevim, jestli je to rarita a nebo normál, ale dost mě to štvalo, že jsme museli se vším čekat, než matrika vypíše termíny.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall no, doufam v to:-) nam to bylo receno jak jsem psala, tak budu doufat, ze mi v lednu nezmeni plany:-D byla bych asi trochu nas****:-) ale chapu, ze to cekani je dost blby... v Praze by na tebe nezbylo nic krome Mekace a KFC:-))
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka tak rychle se pochlub koho!!! :-d @marcelahall vůbec jsem ani nečekala, že bude taková bitka o termíny
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek O náš termín bitka nebyla, přece jen 18. 8. není takovej trhák. Ale spíš mi šlo o to, aby se ten den vůbec oddávalo - různé spešl akce na náměstí, a tak. 13. 7. 2013 taky nevypadá podle mě nijak extra a i kdyby tě zrovna někdo předběhl, tak přece v jeden den se stihne oddat několik párů - není to, že jedna svatba jeden den...tak byste přinejhorším jen změnili čas. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall Ježiš...to mi ani neříkej :( Máme tedy ještě dva typy na restauraci s ubytováním, které jsou právě v rekonstrukci a otvírají taky až v prosinci, tak mi psali, abychom přešli kolem Vánoc, že nám rádi vše ukáží a tak.. No, ale jelikož to má i nový majitel a je to komplet v rekonstrukci, tak nevíme, jak to tam bude vypadat (i když to bude nové), jak bude chutnat jídlo a jaké budou ceny...ale to prostě asi musim nějak přestat řešit a doufat... Takže děkuji za podporu, že to tak prostě bývá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek No, paní neřikala přímo, že by tento termín byl nějak extra žádaný - ale jen tady nás je hodně. Hlavně říkala, že to tak mají vždycky! Tak nám nezbude nic jiného, než čekat. Ale chceme se jet alespoň podívat na ten Zámek...
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Holt musíš počkat přesně půl roku před, než ti termín potvrdí. A nebo - pokud by ti nevadilo třeba přijít o menší depozit (kdyby to náhodou nevyšlo), rezervuj restauraci už teď a doufej, že bude všechno ok. A ono taky bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall No, to právě nechceme investovat... co kdyby náhodou ten termín nevyšel. Zas takový peníze nemáme a počítáme každou kačku. Ale tak, nějak to dopadne. 8-) Akorát už jsme to chtěli mít jisté :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Tak držím pěsti. Mně šlo v podstatě jen o to, aby se zrovna ten den nepořádaly nějaký slavnosti a nezavřeli kvůli tomu celý náměstí. Radši si to zkus vygooglit nebo pohledat tu: http://www.infolbc.cz/cz/liberec/atra..., ať máš klid v duši.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall A vy to máte taky v Liberci na radnici? A můžu se zeptat, kde pak máte oslavu? Nebo třeba koho máte za DJ eventuálně kapelu? Jsem zvědavka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hostinu máme na Lesní Chatě - www.lesnichata.cz DJ jsem sehnala tady přes www.vecirek.cz Kapelu And the End - je to Beatles revival, na to, co tu čtu, asi podle názorů ostatních dost drahej - ale shodli jsme se, že ho chcem, tak ho mít budem http://bandzone.cz/andtheend Fotograf - www.davidcerovsky.cz (taky dražší, ale úžasnej) A dál nevim, jestli jsem na něco nezapomněla. Ale klidně se ptej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Zapomněla jsem dát "odpovědět", takže čti výše.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka kolegyně z práce taky v loni tady v Praze čekala, až jí na radnici vypíší termíny.. ale měla to někde venku na terase - ani ti nevím, myslím, že na Grébovce... a musela si ještě sehnat oddávajícího. Nakonec jí oddával nějaký né kněz, ani rabín..ale něco mezi tím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall No, Lesní chatu máme taky v merku, ale je mezi posledními. Ale je to tam moc pěkný.. V loni jsme tam byli na svatbě kamarádům. I ubytování šlo. A nebyli jste se podívat ještě jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu se šprtat děvčata, zítra mam poslední zkoušku, tak ať jí v tomto semestru ukončím v dobrém. Navíc je to můj stěžejní předmět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky Jej, tak teď se mi pro změnu hodíš ty a tvoje info. Jaký se Vám to na Lesní chatě zdálo? Jídlo, přístup a tak? Zařizuju všechno zdaleka, byla jsem tam jen dvakrát, ale domluva s p. majitelem se zdála ok. Jen bych spíš chtěla vědět z osobních zkušeností od někoho, kdo tam svatbu zažil osobně. Povídej, přeháněj, prosím ;-) Dál jsme se byli podívat na Šámalově chatě, ale ta byla celá vyrezervovaná na celýho asi třičtvrtě roku dopředu (asi je hodně oblíbená http://www.samalova-chata.cz/. A pak taky můj bratránek měl před lety svatbu v penzionu Heidi a tam to bylo super - ovšem max. kapacita na oběd je 40 lidí, což nám nestačilo. http://www.penzion-heidi.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky mame to v Popovicich. pro jistotu tam zitra zavolam, ale to by mi snad na ten email odepsali, nebo by mi pani ze zamku tu informaci dala... @krizecek mame Petra Marhoula:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, když se daří, tak se daří. :-( Včera jsme měli schůzku s kastelánkou kvůli obřadu - Bylo to úžasný :-) Nájem celkem jde, služby úplně parádní, ve všem se nám podřídí, protože je to NÁŠ den :-) Prostě pohádka....až do chvíle, než si paní všimla našeho data svatby a nahodila takový výraz, že jsem málem spadla ze židle. O víkendu jí volala paní, která si už loni zámek pronajala na nějaký festival a teď jí řekla, že by z toho chtěla udělat tradici :-( A kdy se má ten festival konat??? Jistě - druhý víkend v červenci :-( Ale když jsme kastelánce řekli, že my určitě měnit datum nebudem, tak nám slíbila, že se s paní spojí a popřemýšlí, jestli by festival neposunuli o týden později. Takže závěr??? Matriku máme, zámek chceme, ale budeme muset počkat do konce týdne jak to dopadne :-( Ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky No představu mám, chci to všechnno hodně přírodní, takže asi nějaký luční kvítí.. něco roztomylého a hlavně jednoduchého.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@florist prosim jakou kytku bys mi doporucila do fialova? Nejsem zrovna kvetinovy expert, ale vim, ze fialovyho toho neni nejak extremne mnoho. Urco nechci kaly, ty se mi nelibi... Moc dekuju:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?