Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
taky máme datum 13.7.2013..svatbu sme překládali, měla být už za měsíc.. jinak máme fotografa, protože ten už byl vybraný a představu svatby také :-) @luca_lucky tyhle diskuze, jak dlouho kdo plánuje jsou úplně bezpředmětné, protože každý má přece jiné tempo.. takže je to jedno, hlavní je že si uděláte svatbu jaká se vám bude líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek přesně tak.. čas nehraje roli, je to každého věc. Tyto stránky jsou od toho, že třeba poradí, dají nápady a možnosti... myslim já. :) A kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky ahoj:-) konecne nekdo, kdo se na to kouka tak, jako ja:-) Jen planuj, pak se nam ten cas bude hodit:-) porad tu nekde ctu, jak vsichni nestihaji a tak a tomu bych se rada vyhnula co nejvic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky @rozzaarka holky, naprosto s váma souhlasím ;-) Ten "čas navíc" se nám určitě hodí :-) Nesnáším plánování narychlo a pak ty stresy, že nestíhám.
Odpovědět
@rozzaarka @awe1 @luca_lucky my datum vybírali hnedka hlavně kvůli fotografovi..tak a fotografa už máme jistého, dokonce dva- manželé Kejhovi... a navíc teda budeme dělat jedné slečně odsud z beremese "pokusné" králíky, začíná fotit a potřebuje fotky na portfoolio, takže budeme mít zadarmo "předsvatební fotografie" a ještě nekomu pomůžeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek To je super, že vám fotograf vyšel, a že budeš mít toho, kterého chceš ;-) No a musím říct, že to focení předsvatebních fotek vám taky klaplo dost dobře :-) Já zrovna fotografa vybírám, zatím vede paní fotografka :-)
Odpovědět
@awe1 to byla celkem náhoda, narazila jsem na slečnu tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to byla moc dobrá náhoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @awe1 taky lovim fotografa a porad nejak nevim... v rozpoctu na nej nemam uplne velkou sumu, ale zas chceme fotky, kde nam to bude sluset... jedni fotografove mi napsali 18000:-) tak to jsem se pobavila:-)
Odpovědět
@rozzaarka ono záleží jak ten fotograf fotí no...nás to vyjde asi na 12900 nebo na 15 tisíc (podle toho co si ještě vyberemese), ale zase za tu cenu máme 2 fotografy
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek prave... kamarad je fotograf a foti celkem pekne, ale svatby nikdy nefotil. tak taky vaham, jestli se ho mam vubec ptat. kolegyne taky rada foti, ale taky zadny svatby nefotila. pak jsem nasla kolem 7000 a to uz by slo, ti meli i pekne fotky... treba budu vahat tak dlouho, ze na nas proste nekdo zbyde:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka u mě právě zatím vede ta paní, co jsem ti posílala odkaz, je tady od nás a fotky má hezké. Ale teď jsem se ještě koukala na fotografy z Plzně a mají taky hezké fotky, sice jsou dražší a musím k tomu vzít ještě cesťák, ale tak uvidíme no :-) @krizecek za dva fotografy je to moc hezká cena :-) Přesně, jde o to, aby taky fotky nějak vypadaly. Je lepší trochu připlatit než potom mít nějaké "patlaniny" :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka zkus se podívat na Petra Wagenknechta.. (snad jsem to napsala správně)...vyjde mám dojem na 10 tisíc a fotí nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ahoj, s partnerem se bereme 14. ale původně se nám také líbil datum 13, bohužel na matrice neměli volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek dekuju, ten ma super fotky, ale je 120km daleko:-( takze s cestakem jsou to hrozny prachy... psala jsem mu, chtel 11500 a to uz mi stejne doma neprojde:-( ale nejak to vyresim:-) bez fotografa nebudeme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska málem dostala infarkt. Kastelánka ze zámku, kde chceme mít obřad, mi dneska napsala, že už jsme třetí na tenhle termín ! Takže zítra rychle na matriku, aby nám to ještě někdo nevyfouknul. Netušila jsem, že budem místo rezervovat 13 měsíců dopředu. Máte to taky tak, nebo jste ještě úplně v klidu???
Odpovědět
Profilova fotka
@smisek.ivca Ty bláho, tak to držím palce, ať ti to zítra na matrice vyjde a mají volno ;-) 13.7.2013 bude asi hodně žádané. Já už mám termín taky rezervovaný, protože jsem se ptala na matrice a řekli mi, že si to mám zamluvit i klidně takhle hodně dopředu, protože o letní měsíce bývá rvačka. Sice mě to dost překvapilo, že zamlouvám tak brzo, ale udělala jsem to, abych měla jistotu :-)
Odpovědět
@smisek.ivca tak to je fakt mazec :-D my naštěstí žádný zámek nebo takové profláknuté místo nechceme, takže bez problému :-) ale fakt mazec, to bych takový zájem ani nečekala..kde to chcete mít? @rozzaarka tak to je škoda no :-( ještě mě napadá Lucie Schweinerová
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek Chceme zámek Potštejn. Nevěděla jsem, že je takhle vyhledávaný, docela mě to překvapilo. Takže zítra se to rozhodne.
Odpovědět
jinak sem se minulý týden pustila do svatebních bot, takže boty už mám všechny..ty tmavě modré se srdíčkem jsou svatební mojí maminky :-) Takže první modré se srdíčkem jsou na obřad, druhé s mašlí jsou na přezutí (taktéž moje výroba) a třetí jsou na focení- Mellisky
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka taková částka??? No nene... :( :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Určitě, také nemam ráda něco na honem :) A jak je vidět, jak tu děvčata píší, na některých místech se i termíny už musí zamlouvat... takže holky, směle do taho 8-) Já ještě poslední zkoušku do školy a pak svatba švagříčka a začnu řešit naši svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky jo, bohuzel:-) co nadelas, proste pekna svatba stoji asi dvojnasobek toho, co jsi puvodne planovala a doufala, ze se do toho vejdes:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád přemýšlím o místě hostiny... bude nás hodně a máme docela velký požadavky asi. Teď mi o víkendu nabídl kamarád, co vlastní penzion v lokalitě, kterou požadujeme (Bedřichov v Jizerských horách), že mi vystrojí klidně svatbu, jakou si budu přát. Jenže právě nevím, zda do toho jít. Penzion má 25 míst na přespání a sál, do kterého se vejde tak 30 lidí...ale má krásnou zahradu a jelikož my budeme mít asi těch 80 lidí, nabídl párty stany a raut na zahradě. Ubytoval by ještě dalších 15 lidí hned na proti v dalším penzionu u jeho tety...takže to by tak vycházelo. Ostatní nejspíš pojedou z rautu domů nebo se najde ještě na spaní něco dalšího kolem. Ale právě se s přítelem bojíme deště. Kdyby lito, myslíte, že ty párty stany stačí?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky jeste do toho budu muset poresit statnice... moooooc se na to tesim:-D ale co, na svatebnim oblacku se vsechno zvlada lepe:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka to mě ani nestraš :) My máme maximální rozpočet 100 000 Kč, ale ráda bych tolik neplatila. Nechci to zas přehánět, ale hezkou svatbu mít chceme. I když hezká se dá udělat i jen za málo... Už máš utvořený rozpočet na položky?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jooo, státnice :) Jsme na tom podobně a myslím, že víc tady lidí na beremku :) Přítel je má v lednu a já končím vošku v červnu 2013... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@luca_lucky tak to ti pred svatbou trochu hrabne:-) me ted nevzali bakalarku, tak to predelavam, tak snad nejpozdeji v lednu bude hotovo... rozpocet uz jsem tak nejak lehce zacla, ale jsem na 65000 a to nemam piti, oblecenyho chlapa, dort, fotografa a par dalsich "drobnustek":-) puvodne jsem myslela, ze se vejdu do 60, ale kdyz skoncim na 80, budu rada:-) uca a policajt si to prece muzou dovolit, ne?:-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka A to ještě úča studentka, že :) No já si nevšimla, že tu bakalářku a státnice děláš teď...tak teď to budeš mít v lednu jak ten můj. Budu držet palce. My máme taky takový čupr příjmový povolání :) Přítel je tedy programátor a já dělám v sociální svéře na úřadě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik kdo máte lidí na rautu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?