Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
@rozzaarka ty druhé jsou dokonalé... u nás byl hnus, ale teď občas vyleze sluníčko, ale je zima žádná sláva...:( ale od středy má být prý zase léto...:) tak uvidíme...:) teď mi to spíše přijde jak na podzim...
Odpovědět
@rozzaarka ale i ty první...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to vis, chudak krizecek to ma tezky se satama, tak jsem se snazila trochu zapracovat:-) nechce se mi psat bakalarku, tak je dulezite posunout ten okamzik, kdy budu muset zacit:-):-) takze cim vic nutnych veci kolem, tim lip:-) jeste ze je na tom regalu v obyvaku takovy bordel:-D
Odpovědět
@rozzaarka a nebylo by lepší, když je tu te%d nějaký klid a všichni jsou na dovče, nebo tak někde...začít na bakalářce?! pak se to tu rozjede a ty budeš muset pracovat...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Taky možnost, ale už teď co se snažíme to bude téměř rok, takže by bylo fajn, kdyby se nám to podařilo dříve :-) Jinak moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to jo, ja to mam taky v planu, ale dneska je drahy poprvy od dovci v praci, tak do toho jeste uklizim, pecu chleby a tisic dalsich veci, protoze na to mam klid a byla bych u toho psani rozlitana. k tomu si proste potrebuju sednout a nemit nic k cemu odbehavat, coz by dneska stejne neslo s tim, co tady je... ja to nepisu cely, jen to predelavam, protoze vedouci se zblaznila a to je horsi, nez to psat, protoze se nimras v pi*******:-(
Odpovědět
@rozzaarka tak to pak věřím, že se ti do toho nechce.....
Odpovědět
@rozzaarka občas kouknu na ty svatební videa na youtube, a pokud mě některé dojme tak pláču, takže na svatbě budu ''řvát'' jak želva....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet nechce no.. hlavne fakt musim byt sama a mit na to uplny klid, i tak jeden odstavec trvabuhvijak dlouho. je to proste slovickareni o nicem. papouskujes to, co uz nekdo prepaouskoval 150x pred tebou. Hlavne u nas jsou trochu psi. byt na jiny skole, bylo by to v pohode. kdybys videla, co projde v Brno za strasny prace... to bych neodevzdala ani jako seminarku:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet o videin chmi ani nemluv, brecim skoro u kazdyho:-D strasne se bojim, ze uz k oltari pujdu ubrecena:-) nekdo mi rikal, at se nebojim, ze tam to pak prejde, ale moc se mi tomu nechce verit, protze jsem strasna cita:-)
Odpovědět
@rozzaarka n já se taky bojím, abych tam pořád neronila slzy....:DDD to bych se ani nemusela líčit...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet jsem moc rada, ze uz je vodeodolny makeup. vizazistce to budu rict, protoze bez nej nema cenu, aby mi cokoli malovala na ksicht:-)jak casto jezdite do cech?
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka moc často ne, 1-3x na krtákou dobu jen...:)
Odpovědět
@rozzaarka ted tam jedeme 15.8. na pár dní...cca na 10...:) chceme s ejuknout na místo obřadu a zamluvit si termín....:) tak ani nevím jaký bude...možná že ani ne tento...:) a vyzkoušet nějaké šatičky...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet to nas jako hodlas opustit???!!?!?!? tak si hlavne navstevu uzijte, kdyz pan buh da, vyjde i pocasi. ted je to fakt hnus. pojedeme jeste na prelomu cervence a srpna do Krkonos, tak doufam, ze se to umoudri a vydrzi to nejlepe cely srpen:-)
Odpovědět
@rozzaarka kéžby, jedeme s přáteli na týden na chatu....:)no pokud budu mít jinačí datum a vy mě odsud ''odeženete'' tak budu muset do jiné skupinky...:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet no, tou otazkou jsem rozhodne myslela, at si pomalu balis kufry:-):-) kam na chatu jedete? nekde v severnich cechach?
Odpovědět
@rozzaarka ke svědkům...je to jejich chaloupka....:) Kytlice ok, tak to já si je sbalím ihned, nebot mám tušení, že tento datum to nebude....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet a myslis, ze budes vdana driv nez my nebo az po nas?:-) a dost dobre si rozmysli odpoved:-):-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka je mi to jasné...nevím vypadá to, že možná dýl....:)švára jezdí na lodi, tak musíme i podle něj....a zda nám povolí tento datum na tom zámečku...:) to se dozvím až v srpnu....:)a ikdyby ne....taaaak mi můžete povyprávět vaše zížitky jaké to bylo atd....:)
Odpovědět
@rozzaarka taky se mi více líbí od tebe ty druhé, jsou hodně elegantní :-) za každou kritiku jsem ráda, nechci vypadat jak trubka a to bez pomoci fakt nesvedu :-D jinak s tebou souhlasím, některé jsou až moc mini a některé hodně usedlé a některé děs ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Mně půjde za svědkyni ségra. Měla jsem to jasné hned, protože máme hezký vztah a jsme super kamarádky. A navíc, já jsem jí taky byla :-) @aktata ;-) Už aby byl i poslední díl :-) @valiet To je fakt, asi jen my dvě z naší skupiny tu fotku nemáme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet Holky já jsem včera zmizela na zdravotní procházku a pak jsem se věnovala drahému, když se přes týden moc neužijeme :-) Teď jsem tu jen na skok a opět doháním svojí ztrátu, vy jedete :-D Mám tu neteř, takže je zábava jasná :-) @rozzaarka Jani, ty druhé šaty jsou nádherné ;-) Jinak holky u nás je taky fuj počasí. Teď teda trochu vykukuje sluníčko, ale žádná sláva. Pořád přemýšlím, že jestli takhle bude i za rok, tak to bude hrůza :-( Slyšela jsem, jak meteorologové říkají, že obecně jsou července nic moc a na dovolenou určitě doporučují až druhou půlku prázdnin, takže srpen - super co? :-( Jen doufám, že příští rok bude počasí moudré, když se nás bude vdávat 13.7. tolik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jsem rada, ze to beres takhle:-) nektere byly fakt desne:-) a obecne jsem se do tveho vkusu trefila nebo moc ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet @krizecek ... Tak já zase mizím a ne že tu budete beze mě trhat rekordy :-D ;-) Ještě se snad objevím. Dneska je nějak rušno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @krizecek taky vam pripada, ze @awe1 je tu jak na navsteve? Holka, nezacinej nam tu z toho delat holubnik:-):-) tady panuji prisna pravidla:-D:-D:-D
Odpovědět
@awe1 tak bychom s tou fotkou měly něco udělat....:) jen si užívej neteřinky, k nám přijede v sobotu synovec, tak taky budeme mít trochu ''živo''...:)
Odpovědět
@rozzaarka ...:)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @awe1 holky ja vam zavidim ty maly pišiškvory:-) vždycky, když nějaký potkáme, mám chuť to maminkám krást z kočárků:-):-) i kdyz je fakt, ze sousedovic deti jsou obcas dostacujici:-D:-D
Odpovědět
@rozzaarka no, toho našeho razbíře by si po dvou dnech vrátila...:) ale je pravda, že zaženou stereotyp....:DDD
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?