Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Holky jj, to znám. Já jsem to měla o to jednodušší, že v práci hodně zvedám telefony, tzn. jsem se musela pokaždé představit. Ano přeřekla jsem se, samozřejmě z toho byl velký lochec kolegyň.Naposledy jsem se přeřekla tak 2 měsíce po svatbě a to už jsem si ťukala na čelo :-D Nebojte ono to přijde..... Já rok po svatbě ani jeden přeřek na starý jméno :-)
Odpovědět
kal, tak to jsem zvědavá, jak dopadnu, zatím se vyloženě musím hlídat, abych napsala nové jméno...straé bylo lepší :-D
Odpovědět
Holký, poslední dubnové nevěsty...vlastně vdané paní :-) Gratulace velikááá :-) Jdu obhlídnout alba!! ad příjmení...o tom mi ani nemluvte :-))) včera zrovna na poště jsem se podepsala automaticky starým :-D pošťačka se smála, ať hodím tedy ještě jeden podpis, ten nový, vedle!! Je to docela problém :-D a pak taky když jsem vyplňovala formulář na nový OP. Tak jsem ho vyplnila hezky bez chyby a automaticky podpis ... starým příjmením..takže jsem si na místě vyplnila nový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny! :-) Tak už to máme všechny za sebou, takže všem ještě jednou přeju hoodně mooc štěstíčka, ať vše klape a ať to je takové napořád!! :-) Konečně jsem přidala nějaké fotky do svatebního alba, situace se začíná uklidňovat a je víc času. :-) S příjmením jsem na tom podobně jako vy všechny, když se hlídám a dávám si pozor, představím se novým, ale jinak.. :-) Prostě, chce to čas. :-) A jak jste na tom s vyřizováním dokladů? Já jsem byla v pondělí na řidičácích a když jsem viděla ty fronty (nejmíň na hodinu), tak jsem to vzdala. Zkusím to dnes a uvidím. :-)
Odpovědět
Ahoj holky - všem moc dělkuji za gratulace :-) Petulka - mělas krásné šatky, moc ti to v nich seklo. S těmi doklady si budu muset počkat, zatím nemám oddací list a bez toho si nemůžu zažádat ani o nový OP. Takže jsem změnu jen nahlásila v práci. Řidičák, to bude horor - tady v Praze je to celodenní záležitost :-( Mám celý seznam míst, kam to musím nahlásit a je toho fakt požehnaně, myslím, že to bude tvrdý trénink na přivyknutí si novému jménu :-| Ale je to jednorázovka, to se zvládne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, také přeji všem do manželství hodně štěstí. Jinak co se týká nových dokladů, je to docela horor. Nejdřív se musí vyřídit nový občanský průzkaz a pak teprve ostatní doklady což je vyřizování na dva měsíce. Ach jo, ale co se dá dělat. S novým jménem jsem měla taky problémy, ale už jsem si zvykla, v práci stále komunikuji s lidmi, musím se stále představovat. Největší stranda je, že v kanceláři se mnou sedí kolegyně Kovaříková a já novým jménem se jmenuji Kovářová , takže každý si to plete :-)
Odpovědět
Apfele, kdybch s vámi seděla ještě já, to by teprv byla prča :-D Kovaříková / Kovářová / Kovalčíková
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dopadla naopak. S kolegyní jsem měla skoro totožné jméno a teď už jsme v pohodě. Elpi: Přišlo ti to naše oznámení? Každopádně v pondělí jsem měla pocit, že jsem se snad ani nevdala. :-D Tak rychle to uteklo.
Odpovědět
Kočka - já si taky pomohla, mám tu kolegyni Maškovou a to se s Paškovou furt pletlo - telefony, maily, dokonce i návštěvy :-)) Oznámení mi došlo, díky moc - sbírka mi utěšeně roste, budu muset vyrobit novou krabici ;-)
Odpovědět
Elpa, hele, jestli jsou v Praze na ridicak tak udesny fronty, jak se rika, tak to neres... jsou holky tady z beremka, ktery na svobodnej ridicak jezdily jeste rok a pul po svatbe... ;-)
Odpovědět
Zirafko - řešit to budu, známá za to dostala pokutu ]-( ale ne že bych se tam hnala okamžitě a střelhbitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem opět v práci. do telefonu jsem se radši jménem moc nepředstavovala, ať lidi nematu :) a podepisuju se taky pořád starým příjmením. měla jsem ho už tak pěkně nacvičené. podepisuju spoustu dokladů... Děkuji za spoustu gratulací. Překvapilo mě jejich množství :-D Peťulko, taky vám to moc slušelo. Byli jsme tu samé krásné nevěsty :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se dnes vrátila do práce, ale je tu takový chaos (měla jsem od čtvrtka dovolenou), že vůbec nestíhám. Fotky sice mám na CD, ale dnes to určitě nestihnu přehrát do albumu. Ani nemám čas si to tu teď číst, jen jsem chtěla aby jste věděli, že jsem na Vás nezapomněla! :-) Snad to bude zítra lepší. Jinak počasí se nám všem vyvedlo a doufám, že i to ostatní! Za mě můžu říct, že celý den byl krááááááááááásný, ale krátký. Strašně rychle to uteklo! :-( Ale užili jsme si to a kupodivu jsem vůbec nebyla nervozní! ;-) Tak snad zítra bude čas alespoň na pár foteček!
Odpovědět
to já mám zažádáno o oboje. Na řidičák jsem čekala frontu asi 10minut, na občanku vůbec. A zbytek budu dělat až s novou občankou, takže mám měsíc klídeček ;-)
Odpovědět
Hasik, 10 min. fronta, o tom si v Praze můžem nechat jen zdát!!! Závidím ;-) a přejuuuu, já si původně chtěla vzít v PO dovču a vÿzvednou oddací list a hned zažádat o nový OP, ale na matrice mi řekli, že na vystavení oddacího lsitu mají 30 dnů a že bude nejdříve v pátek :-( ... tak uvidím, jestli to stihnu. V SO odjíždíme do Velkých Karlovic, tak když budu mít fofry, tak holt doklady budou muset počkat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nakujuji na krásné starosti s dokladama.Řidičák taky nemám do dneška,a když to tady čtu, že se za to rozdávají pokuty, tak asi pošupajdim zítr ana úřad hned ráno. Měla jsem tam cestu tolikrát, ale copak člověk najde fotky, co schoval když vyřizoval občanku :-D :-D Když jsem prvně potřebovala jet, volala jsem kamarádovi, co dělá v Praze na policii a ten řekl, že když mi ho jednou dali, tak ať v klidu jedu.Občanku že už mám novou a je tam, že jsem vdaná a ten řidičák na rodné příjmení nevadí. Tak nevim.Celý týden někde jezdim a naštěstí mě nikde nestavěli, ale půjdu raději do fronty než platit za blbost. ELPO, nám dali oddací list hned v den svatby.To je divné, že to fakt dělají všude jinak...holt úřední povinnosti ]-(
Odpovědět
Holky, ahojky, na oddací list mají opravdu lhůtu 30 dní, ale mě ho paní matrikářka dala taky hned v den obřadu, dokonce i s kopií;-) Jinak já mám zažádáno o OP, ta bude za 14 dní a zbytek asi nechám nenápadně u ledu...pač čekáme, že tak do dvou měsíců budeme mít zkolaudovanej domeček, takže budu mít novou adresu...a nechci tu úpřední mašinérii podstupovat dvakrát:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind, tak to s tebou souhlasim, vydržet :-)
Odpovědět
Katwind, Maalinka - tak jsem zkušebně brnkla na OÚ, jestli už nemají ten oddací list hotový - a bingo, tak tam zítra naběhnu, ať mám aspoň něco z krku před dovčou. Kat - vůbec se ti nedivám, že to nechceš absolvovat dvakrát ;-) Maalinka - taková známost se vždycky hodí, toho kamaráda si hýčkej ;-)
Odpovědět
Ahojky holky...teprve dneska jsem šla do práce poprvé po svatbě...album určitě taky nějaké vyrobím ;-) , ale zatím toho mám moc tak nevím kdy, ale bude... :-) Všem dubňačkám ještě jednou moc moc moc gratuluji a přeji všechno nej a hlavně štěstíčko do nového života... :-N Už to máme všechny za námi.... :-( Bylo to tak neskutečně krásné, že nástup zpět do reality je pro mě jako facka.... Já jsem si byla vyřizovat doklady včera...OP už mě podala i vyplnila moje matrikářka na OÚ, PAS i ŘP jsem si taky už nechala udělat, takže všechny doklady budu mít už za měsíc nebo tři týdny, kartičku od pojišťovny už mám s novým příjmením...jen v bance chtějí napřed občanku aby mohli všechno změnit a leasingovou smlouvu musí opravit lesingovka a potom si můžu jít přepsat technický průkaz...takže něco málo mi taky ještě zbývá.. ;-), ale není to taková hrůza jak jsem si myslela...naštěstí ;-)
Odpovědět
LJD - sem s těmi fotečkami - jsem zvědavka zvědavá, udčitě ti to moc slušelo ;-)
Odpovědět
elpi,l stejně to je zajímavé, proč někde ten oddací list neudělají hned že?...
Odpovědět
Katwind - je to na jejich libovůli - zákon jim dává lhůtu a někde vyjdou vstříct s vyřizováním formalit maximálně a někdo se zas nepřetrhne. Je to v lidech, jako všechno :-) Na Praze 10 to ho hned nedají, ale vlastně ho udělali do 3 pracovních dní, to jde.
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte, já mám na takovém manuálu z úřadu, že za 3 pracovní dny si proto mám dojít. ;-) A pak začne ta honička:-D Taky se nějak nemůžu rozhoupat a začít makat.........ale musím..........ve středu mám termín s projektem :-|
Odpovědět
Já jsem si jako první vyřídila OP, řidičák jsem měla starý asi 3/4 roku ;-)
Odpovědět
Holky, dneska jsem tu na týden naposled - jedem na dovču, tak tam asi nebudu mít přístup na web. V každém případě se mějte krásně a užívejte si Honey moon ;-) ;-)
Odpovědět
Ahojky dubňačky...tak jsem vytvořila konečně naše svatební album, zatím jsou tam fotky jenom od kamarádů a známých, ale profi budou určitě příští týden... ;-) ELPA: Moc si to na dovolené užijte a přeji jenom pěkné počasí a dobrou náladu ;-)
Odpovědět
ljd - DÍKY MOC ZA PŘÁNÍ. Budeme se smažit :o))))) Mrkla jsem na vaše fotečky, jsou fajné. Budu se těšit z dovolené na profesionální pokračování ;-)
Odpovědět
jo na tu dovču jedeme: http://www.valachy.cz/aktualne.html do Velkých Karlovic, tak kdybyste tam někdo mohl zařídit počasí bez deště případně jen občas mrak, tak by to bylo super :-D :-D ... .díky předem
Odpovědět
corsicanka: Ahojda paní, tak mocinko moc moc gratulji :) jak bylo? Povidej dojmy....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?