Menu Forum

Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

11. únor 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kalerat (37 r.)
1
Registrovala se 14. června 2005 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 22. dubna 2006
    V chrámu Panny Marie ve Křtinách, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
kalerat (37 r.)
1
Registrovala se 14. června 2005 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel. Brno, Region Brno.
 Holky jj, to znám. Já jsem to měla o to jednodušší, že v práci hodně zvedám telefony, tzn. jsem se musela pokaždé představit. Ano přeřekla jsem se, samozřejmě z toho byl velký lochec kolegyň.Naposledy jsem se přeřekla tak 2 měsíce po svatbě a to už jsem si ťukala na čelo emoticon
Nebojte ono to přijde..... Já rok po svatbě ani jeden přeřek na starý jméno emoticon
1. kvě 2007 ve 12:01  •  Svatba byla v dubnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 kal, tak to jsem zvědavá, jak dopadnu, zatím se vyloženě musím hlídat, abych napsala nové jméno...straé bylo lepší emoticon
1. kvě 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
perada
2
Registrovala se 15. června 2006 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
perada
2
Registrovala se 15. června 2006 na beremese.cz. Přidala 113 příspěvků. Má 1 přítele.
    Region Česká Lípa
 Holký, poslední dubnové nevěsty...vlastně vdané paní emoticon Gratulace velikááá emoticon Jdu obhlídnout alba!!

ad příjmení...o tom mi ani nemluvte emoticon)) včera zrovna na poště jsem se podepsala automaticky starým emoticon pošťačka se smála, ať hodím tedy ještě jeden podpis, ten nový, vedle!! Je to docela problém emoticon
a pak taky když jsem vyplňovala formulář na nový OP. Tak jsem ho vyplnila hezky bez chyby a automaticky podpis ... starým příjmením..takže jsem si na místě vyplnila nový emoticon
1. kvě 2007 ve 13:35  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petulka22
Registrovala se 24. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 2 alba. Má 76 přátel.
    V Prostějově, Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
petulka22
Registrovala se 24. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 2 alba. Má 76 přátel.
    V Prostějově, Region Prostějov
 Ahojky holčiny! emoticon
Tak už to máme všechny za sebou, takže všem ještě jednou přeju hoodně mooc štěstíčka, ať vše klape a ať to je takové napořád!! emoticon
Konečně jsem přidala nějaké fotky do svatebního alba, situace se začíná uklidňovat a je víc času. emoticon
S příjmením jsem na tom podobně jako vy všechny, když se hlídám a dávám si pozor, představím se novým, ale jinak.. emoticon Prostě, chce to čas. emoticon
A jak jste na tom s vyřizováním dokladů? Já jsem byla v pondělí na řidičácích a když jsem viděla ty fronty (nejmíň na hodinu), tak jsem to vzdala. Zkusím to dnes a uvidím. emoticon
2. kvě 2007 v 06:41  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
Registrovala se 14. února 2007 na beremese.cz. Přidala 347 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 27. dubna 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
Registrovala se 14. února 2007 na beremese.cz. Přidala 347 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Ahoj holky - všem moc dělkuji za gratulace emoticon

Petulka - mělas krásné šatky, moc ti to v nich seklo.

S těmi doklady si budu muset počkat, zatím nemám oddací list a bez toho si nemůžu zažádat ani o nový OP. Takže jsem změnu jen nahlásila v práci.
Řidičák, to bude horor - tady v Praze je to celodenní záležitost emoticon
Mám celý seznam míst, kam to musím nahlásit a je toho fakt požehnaně, myslím, že to bude tvrdý trénink na přivyknutí si novému jménu emoticon

Ale je to jednorázovka, to se zvládne emoticon
2. kvě 2007 v 09:38  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
Registrovala se 13. září 2006 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
apfele (34 r.)
Registrovala se 13. září 2006 na beremese.cz. Přidala 112 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 7. dubna 2007
    Region Písek
 Ahojky holky,
také přeji všem do manželství hodně štěstí. Jinak co se týká nových dokladů, je to docela horor.
Nejdřív se musí vyřídit nový občanský průzkaz a pak teprve ostatní doklady což je vyřizování na dva měsíce. Ach jo, ale co se dá dělat. S novým jménem jsem měla taky problémy, ale už jsem si zvykla, v práci stále komunikuji s lidmi, musím se stále představovat. Největší stranda je, že v kanceláři se mnou sedí kolegyně Kovaříková a já novým jménem se jmenuji Kovářová , takže každý si to plete emoticon
2. kvě 2007 ve 12:42  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Apfele, kdybch s vámi seděla ještě já, to by teprv byla prča emoticon
Kovaříková / Kovářová / Kovalčíková
2. kvě 2007 ve 13:09  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocka5
Registrovala se 13. března 2007 na beremese.cz. Přidala 117 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 28. dubna 2007
    V Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
kocka5
Registrovala se 13. března 2007 na beremese.cz. Přidala 117 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
 Já jsem dopadla naopak. S kolegyní jsem měla skoro totožné jméno a teď už jsme v pohodě.

Elpi: Přišlo ti to naše oznámení?

Každopádně v pondělí jsem měla pocit, že jsem se snad ani nevdala. emoticon Tak rychle to uteklo.
2. kvě 2007 ve 13:53  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Kočka - já si taky pomohla, mám tu kolegyni Maškovou a to se s Paškovou furt pletlo - telefony, maily, dokonce i návštěvy emoticon)

Oznámení mi došlo, díky moc - sbírka mi utěšeně roste, budu muset vyrobit novou krabici emoticon
2. kvě 2007 ve 14:01  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Elpa, hele, jestli jsou v Praze na ridicak tak udesny fronty, jak se rika, tak to neres... jsou holky tady z beremka, ktery na svobodnej ridicak jezdily jeste rok a pul po svatbe... emoticon
2. kvě 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Zirafko - řešit to budu, známá za to dostala pokutu emoticon ale ne že bych se tam hnala okamžitě a střelhbitě emoticon
2. kvě 2007 v 15:11  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    Na zámečku Pohansko, Břeclav, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
corsicanka
Registrovala se 7. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 329 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    Na zámečku Pohansko, Břeclav, Region Břeclav
 ahoj, tak jsem opět v práci. do telefonu jsem se radši jménem moc nepředstavovala, ať lidi nematu emoticon
a podepisuju se taky pořád starým příjmením. měla jsem ho už tak pěkně nacvičené. podepisuju spoustu dokladů...

Děkuji za spoustu gratulací. Překvapilo mě jejich množství emoticon

Peťulko, taky vám to moc slušelo. Byli jsme tu samé krásné nevěsty emoticon
2. kvě 2007 v 16:11  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
kri
Registrovala se 26. května 2006 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
 Ahojky holky,
tak jsem se dnes vrátila do práce, ale je tu takový chaos (měla jsem od čtvrtka dovolenou), že vůbec nestíhám. Fotky sice mám na CD, ale dnes to určitě nestihnu přehrát do albumu. Ani nemám čas si to tu teď číst, jen jsem chtěla aby jste věděli, že jsem na Vás nezapomněla! emoticon
Snad to bude zítra lepší. Jinak počasí se nám všem vyvedlo a doufám, že i to ostatní! Za mě můžu říct, že celý den byl krááááááááááásný, ale krátký. Strašně rychle to uteklo! emoticon Ale užili jsme si to a kupodivu jsem vůbec nebyla nervozní! emoticon

Tak snad zítra bude čas alespoň na pár foteček!
2. kvě 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hasik
Registrovala se 23. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 338 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
    Ve Šluknově, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
hasik
Registrovala se 23. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 338 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
    Ve Šluknově, Region Děčín
 to já mám zažádáno o oboje. Na řidičák jsem čekala frontu asi 10minut, na občanku vůbec. A zbytek budu dělat až s novou občankou, takže mám měsíc klídeček emoticon
2. kvě 2007 v 16:28  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Hasik, 10 min. fronta, o tom si v Praze můžem nechat jen zdát!!! Závidím emoticon a přejuuuu, já si původně chtěla vzít v PO dovču a vÿzvednou oddací list a hned zažádat o nový OP, ale na matrice mi řekli, že na vystavení oddacího lsitu mají 30 dnů a že bude nejdříve v pátek emoticon ... tak uvidím, jestli to stihnu. V SO odjíždíme do Velkých Karlovic, tak když budu mít fofry, tak holt doklady budou muset počkat.
2. kvě 2007 v 19:51  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj holky, tak nakujuji na krásné starosti s dokladama.Řidičák taky nemám do dneška,a když to tady čtu, že se za to rozdávají pokuty, tak asi pošupajdim zítr ana úřad hned ráno.
Měla jsem tam cestu tolikrát, ale copak člověk najde fotky, co schoval když vyřizoval občanku emoticon emoticon
Když jsem prvně potřebovala jet, volala jsem kamarádovi, co dělá v Praze na policii a ten řekl, že když mi ho jednou dali, tak ať v klidu jedu.Občanku že už mám novou a je tam, že jsem vdaná a ten řidičák na rodné příjmení nevadí.
Tak nevim.Celý týden někde jezdim a naštěstí mě nikde nestavěli, ale půjdu raději do fronty než platit za blbost.

ELPO, nám dali oddací list hned v den svatby.To je divné, že to fakt dělají všude jinak...holt úřední povinnosti emoticon
3. kvě 2007 v 08:18  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Holky, ahojky, na oddací list mají opravdu lhůtu 30 dní, ale mě ho paní matrikářka dala taky hned v den obřadu, dokonce i s kopiíemoticon
Jinak já mám zažádáno o OP, ta bude za 14 dní a zbytek asi nechám nenápadně u ledu...pač čekáme, že tak do dvou měsíců budeme mít zkolaudovanej domeček, takže budu mít novou adresu...a nechci tu úpřední mašinérii podstupovat dvakrátemoticon
3. kvě 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Katwind, tak to s tebou souhlasim, vydržet emoticon
3. kvě 2007 v 08:30  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Katwind, Maalinka - tak jsem zkušebně brnkla na OÚ, jestli už nemají ten oddací list hotový - a bingo, tak tam zítra naběhnu, ať mám aspoň něco z krku před dovčou.
Kat - vůbec se ti nedivám, že to nechceš absolvovat dvakrát emoticon

Maalinka - taková známost se vždycky hodí, toho kamaráda si hýčkej emoticon
3. kvě 2007 v 11:51  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ljd
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
    V Mutěnicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
ljd
Registrovala se 23. února 2007 na beremese.cz. Přidala 132 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel.
 Ahojky holky...teprve dneska jsem šla do práce poprvé po svatbě...album určitě taky nějaké vyrobím emoticon , ale zatím toho mám moc tak nevím kdy, ale bude... emoticon

Všem dubňačkám ještě jednou moc moc moc gratuluji a přeji všechno nej a hlavně štěstíčko do nového života... emoticon Už to máme všechny za námi.... emoticon Bylo to tak neskutečně krásné, že nástup zpět do reality je pro mě jako facka....

Já jsem si byla vyřizovat doklady včera...OP už mě podala i vyplnila moje matrikářka na OÚ, PAS i ŘP jsem si taky už nechala udělat, takže všechny doklady budu mít už za měsíc nebo tři týdny, kartičku od pojišťovny už mám s novým příjmením...jen v bance chtějí napřed občanku aby mohli všechno změnit a leasingovou smlouvu musí opravit lesingovka a potom si můžu jít přepsat technický průkaz...takže něco málo mi taky ještě zbývá.. emoticon, ale není to taková hrůza jak jsem si myslela...naštěstí emoticon
3. kvě 2007 ve 12:12  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 LJD - sem s těmi fotečkami - jsem zvědavka zvědavá, udčitě ti to moc slušelo emoticon
3. kvě 2007 ve 12:59  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 elpi,l stejně to je zajímavé, proč někde ten oddací list neudělají hned že?...
3. kvě 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Katwind - je to na jejich libovůli - zákon jim dává lhůtu a někde vyjdou vstříct s vyřizováním formalit maximálně a někdo se zas nepřetrhne. Je to v lidech, jako všechno emoticon Na Praze 10 to ho hned nedají, ale vlastně ho udělali do 3 pracovních dní, to jde.
3. kvě 2007 ve 13:07  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kocka5
fotoportrét
fotoportrét
kocka5
 Hojte, já mám na takovém manuálu z úřadu, že za 3 pracovní dny si proto mám dojít. emoticon A pak začne ta honičkaemoticon

Taky se nějak nemůžu rozhoupat a začít makat.........ale musím..........ve středu mám termín s projektem emoticon
3. kvě 2007 ve 13:23  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalerat (37 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
kalerat (37 r.)
1
 Já jsem si jako první vyřídila OP, řidičák jsem měla starý asi 3/4 roku emoticon
3. kvě 2007 ve 13:27  •  Svatba byla v dubnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 Holky, dneska jsem tu na týden naposled - jedem na dovču, tak tam asi nebudu mít přístup na web. V každém případě se mějte krásně a užívejte si Honey moon emoticon emoticon
4. kvě 2007 v 07:41  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ljd
fotoportrét
fotoportrét
ljd
 Ahojky dubňačky...tak jsem vytvořila konečně naše svatební album, zatím jsou tam fotky jenom od kamarádů a známých, ale profi budou určitě příští týden... emoticon

ELPA: Moc si to na dovolené užijte a přeji jenom pěkné počasí a dobrou náladu emoticon
4. kvě 2007 v 08:06  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 ljd - DÍKY MOC ZA PŘÁNÍ.
Budeme se smažit :o)))))
Mrkla jsem na vaše fotečky, jsou fajné. Budu se těšit z dovolené na profesionální pokračování emoticon
4. kvě 2007 v 10:44  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
elpa
    Region Praha
 jo na tu dovču jedeme: http://www.valachy.cz/aktualne.html do Velkých Karlovic,

tak kdybyste tam někdo mohl zařídit počasí bez deště případně jen občas mrak, tak by to bylo super emoticon emoticon ... .díky předem
4. kvě 2007 v 11:03  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snajecka (34 r.)
Registrovala se 27. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 1 album. Má 44 přátel. Region Pardubice.
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
snajecka (34 r.)
Registrovala se 27. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 1 album. Má 44 přátel. Region Pardubice.
    Region Ústí nad Orlicí
 corsicanka: Ahojda paní, tak mocinko moc moc gratulji emoticon jak bylo? Povidej dojmy....
4. kvě 2007 v 18:50  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš