Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
snajecko, bylo to krásné a bylo toho dost :-D Tak ráno, jak jsem psala, jsem nemohla dospat, přitom jsem nebyla schopná ani vyžehlit košilu pro ženicha. Tu žehlila až mamka, když mi současně pomáhala obléct se do šatů :-D Dokud jsem se nevrátila od kadeřnice, byla jsem v naprosté pohodě. ale jenom dokud jsem nezjistila, že ženich se vydal pro druhou várku jeho rodiny a vůbec není oblečený. potom jsme kvůli ženichovi přijeli pozdě k obřadu, který začínal v 1! (dostal pozdě auto a ve městě byly zácpy) a pak jsme na něho ještě čekali, protože po cestě vyzvedával babku, která samozřejmě nebyla vůbec nachystaná a málem se volala pohotovost... Ještě teď, když si na to vzpomenu, vraždila bych. jakoby tam nemohl poslat někoho jiného. Byla tam hromada známých s autama, grr. U obřadu se mnou cloumaly emoce. nejdřív se mi chtělo brečet, pak jsem zadržovala při recitaci smích, pak jsem se chvilku nudila u projevu oddávajícího. Upřímně, netuším, co všechno říkal, byl už někde u Cyrila a Metoděje... prstýnky, pusinka, podpis - všechno OK a taky se to konečně chýlilo ke konci a na závěr mi vyhrkly slzy asi štěstí nebo spíš úlevy a mezi utíráním očí jsem přijímala gratulace :-D Focení pohodička. To jsem si asi užila nejvíc z celé svatby. Venku bylo nádherně, fotografka příjemná. připadala jsem si jak princezna na procházce v zámecké zahradě. manžel roztomilý. nikdy předtím nebyl tak ochotný se fotit, čímž si to vyžehlil. akorát jsme na oběd dojeli až o půl paté. :-N nějak jsme zapomněli sledovat čas. chudáci hosté, kteří na nás čekali. mohli se najest klidně bez nás, protože jsme to pak stejně do sebe naházeli. společné krmení polévkou jsme vydrželi dvě lžičky. a zbytek večera hrozně utekl. jedlo se, tancovalo... tchán skotačil jak o život, fakt borec. Taky se na pár hodin ztratila tchýně, prý se šla projít na hřbitov :-| no, máme na co vzpomínat :-D Jinak dort byl krásný, ale cukroví jsem si vychutnala až doma v pohodlíčku. a kdy sem dáš fotky z vaší svatby? ;)
Odpovědět
Ahojte holky, tak i ja to mam za sebou:))) neverila bych, ze to vsechno tak krasne vyjde, i to pocasi, lidi, nalada, bylo to bez chyby. Sla bych do toho kazdej rok:))) Gratuluji vsem ostatnim, projela jsem vase alba, kazde z vas to sluselo, jako princezny:) tak vzhuru do stastnych manzelstvi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi, tak to jsi měla opravdu "Perný den" ,ale všechno dobře dopadlo a tak to má být.A co mimis, jak si to užilo? Mě to naše teď statečně kope, tak jsem ráda, že v době svatby bylo ještě pěkně v klidu :-) Mallory, gratuluji a přeji hodně štěstíčka.Máte pěkné fotečky :-)
Odpovědět
Ahoj Kami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mall, i z fotek jde vidět, že vaše svatba byla bez chybičky :) maali, snažila jsem se moc nedivočit, ať to mimi ve zdraví přežije. V šatech mi bylo dobře, dokud jsme chodlili. Jak jsem si sedla ke stolu, začali mě na bříšku tlačit kostice, takže jsem se pak radši převlékla. Teď se snažím posílat mu samé zdravé dobroty... prostě vzorná těhulka :-D Chtěla bych ještě na svatební cestu, na pár dnů nejspíš do Českého ráje. Nikdy jsme tam nebyli. Nenáročné procházky po okolí Malé Skály snad zvládnu. Ještě to zvažuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi, teda úplně mi bereš představu o svatební cestě.Taky mě napadl ten Český ráj.To by ještě bylo žůžo se tam někde potkat :-D ALe nevim nevim, kdy na to doje.Do konce května máme pořád co dělat a taky se to trošku řídí podle manžovy práce.Zakázky a termíny jsou neústupné.Ale červen to jistí.To už bude i hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maali, to by bylo fakt dobré :) Už máš vyhlídlé nějaké ubytování? Nám se líbí hotel Kavka. ale kdy tam pojedeme taky ještě netuším. červen by se mi líbil.
Odpovědět
Holky, to je najednou casu a klidu co?:)))) co jen ted zarizovat? :-D trosku mi to bude chybet...obvolam kamosky, jestli se nechteji vdavat, ze jim pomuzu se zarizovanim:))))) Jinak my byli hned po svatbe na svatebce v budapesti, na 4 dny, bylo to tam nadherny. Tak preji take peknou svatebku holky.
Odpovědět
Profilova fotka
mall, pořiďte si baby, hned je nabytý program ;)) Byli jste se koupat v termálních pramenech? Manžel nakonec zatoužil po něčem takovém, takže nepojedeme do Českého ráje ale nejspíš na Slovensko k Liptovskému Mikuláši. (Maali, takže se nepotkáme) Našla jsem tam stylový penzion Gazdovský dvor. Dle fotek tam vaří slovenské speciality, už teď se mi sbíhají sliny. Kousek je termální koupaliště a další den můžeme navštívit Dolomanské jaskyně.
Odpovědět
corsi, no mimco trosku pozdejs, zas az tak se nenudim:))))) jinak my jsme do lazni nemeli cas jit, navic venku bylo nadherne, tak sme furt brouzdali po venku. Na Slovensku to musi byt taky krasny, pry rajecke teplice sou perfektni. Jinak ja uz se tesim na dovolenou na leto, uz bych zase nekam "vypadla" 8-) aspon ze zitra je svatek :-)
Odpovědět
Zdravím novomanželky, píšu až teď, protoýe jsem se doteď nedostala na PC. Musím říct, že svatební den byl úžasný, dopadl nad očekávání. Hned bysme si ho s manžílkem zopakovali, včetně obřadu. Včera nám fotograf dovezl fotky na CD, tak se pokusím dát do svatebního alba nějaké fotky :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak už jsem do svého alba přidala fotky i od profesionála....tak jestli si najdete chvilku a jste zvědavé na pár netradičních fotek tak kukněte ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj ljd, v šatech se do motokáry sednout moc nedá, že? :) V nových albech je i nevěsta na motorce, zajímalo by mě, jak to udělala
Odpovědět
Profilova fotka
Sedání do motokáry vypadá fakt směšně :-D Ale dobrý....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny novomanželky a přeji vše nej a ať Vás manžílkové moc nezlobí! ;-) Ještě jem neviděla všechna svatební albíčka, ale všem to moc slušelo. Konečně mám taky vytvořené albíčko, ale ještě čekám na fotky z hostiny, kde je dortík a tak. Myslím, že se nám vše povedlo a na nic jsme nezapomněli, jen ženich byl tak nervózní, že by mi zapomněl dát novomanželský polibek! :-D Já jsem byla kupodivu v klidu, akorát když jsem šla tím špalírem, tak se mi trošku klepaly nohy. ;-) Teď obíhám úřady a vyřizuji změnu jména, strašný. Už jste si na to nové jméno zvykly? Mě to nějak nejde, navíc se zrovna moc dobře nevyslovuje :-| . Ale podepsat už se zvládám ;-)
Odpovědět
Kri: tak to jsi dobrá, mě zase ten podpis vůbec nejde, ale už se i snažím do telefonu představovat novým jménem, ale je fakt, že dneska jsem třikrát za se bou řekla Dohnálková (nové) a po třetí zvítězilo Rozehnalová (staré)... ;-) ale jinak už mám vcelku všechno vyřízené, naštěstí :-) No já jsem jsem si ani do té motokáry sedat raději nechtěla, kvůli těm BÍLÝM šatům, ale nakonec jsem si sedla jen tak nakraj aby se neřeklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ljd: to mě zas nejde to představování, vždycky na poslední chvíli si to rozmyslím a vypadne ze mě Hlaváčová místo Chejlavová ;-) . Jinak motokáry super! Tobě to moc slušelo! :-)
Odpovědět
Děkuju kri ;-) Vy jste byli taky jako z pohádky, ale to snad každá nevěsta tady...no prostě každá žena je krásná, když jí chce být.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, to je fakt, ještě jsem tu neviděla nevěstu které by to neslušelo! Ale před svatbou mi mamka poslala úžasný meilík s fotkama ze svateb odněkud z ciziny, fakt mě pobavila ...
Odpovědět
Profilova fotka
My dubňačky jsme prostě kočky:-D Vážené, představte si, že jsem si včera chtěla vyzvednout oddací list. Já magor jsem zapomněla doma občanku v jiné kabelce. Musím tam ještě jednou. Boooože.... :-(
Odpovědět
to jsme teda byly :-D
Odpovědět
Holky, tak se hlásím ze svatebky - web, to je věc, ta je všude :-)))) ... manžílek se šel ráchat do bazénu, tak jsem si řekla, že na vás mrknu ;-) Sice mi všichni z rodiny volají, jak je kde hnusně, ale nám se prostě ještě nepodařilo zmoknout, buď jsme byli v posteli, v autě nebo na zámku a nebo taky v hospůdce, takže zatím spokojenost absolutní.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, na nové příjemní jsem si zvykla docela rychle, líbí se mi totiž víc jak to staré. akorát mě měnění dokladů teprve čekám. nám ještě nedošel ani oddací list ]-( Jsem zvědavá, s jakým dokladem pojedu na Slovensko. asi se starým pasem.
Odpovědět
corsicanka: starý pas platí ještě tři měsíce po svatbě. Když jsem si byla nechat dělat nový, tak mi to paní z pasového říkala. ;-) elpa: to je fajn, že si to tak skvěle užíváte...tak přeji další takové chvíle ;-) trošku závidím ;-) , já už mám svatebku za sebou a všechno tak rychle uteklo a už zase jsem v práci a žiju dál, hned bych si to zopákla... :-N
Odpovědět
Ahojte holky, tak jsem za zpátky v pracovním procesu :-( Hrozně rychle to uteklo :-( týden je fakt málo..... ljd - taky bych si to klidně dala znova, byla to taková pohoda. Ta info o pasu se mi hodí, aspoň nemusím pospíchat - občanka se sice už dělá, ale protože jsem si to nechalo poslat na Prahu 9, kde to mám blízko z práce, tak to bude trvat o 14 dní dýl :-| Corsi na Slovensko můžeš klidně s ustřiženou OP a dokladem o uzavření sňatku nebo se starým pasem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé pani :-) , taky si teď připadáte po tom všem shánění, vybírání, tvoření a nakupování takové "nevyužité"? Já mám pořád pocit, že bych měla něco dělat ... tedy né že bych měla málo práce, ale tak nějak mi chybí ty přípravy a kamarádka se vdává až příští rok na jaře :-( ;-) . Tak doufám, že se nám alespoň brzy podaří mimčo a bude o zařizování postaráno! ;-) Už na tom pilně "pracujem"!
Odpovědět
kri: tak to jsme na tom stejně, přijde mi nějaké divné, že teď pořádně nemám co dělat a je třeba den, kdy přijdu domů, na chvilku si sednu a říkám si co teď :-) :-N Ale "pracujeme" taky na miminku tak se snad už brzy zadaří a my budeme mít o "zábavu" postaráno na hodně dlouho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím! Jak vidím všichni pracují na mimču...........takže máte asi všichni prostudovaný ten čínský kalendář početí že? ;-) Co by jste si přály? Kluk či holka? My ještě nepracujeme na děťátku, ale výhledově to příjde.........mi osobně je jedno co to bude........mám to 50 na 50%. Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak to koukám kolik se Vás už snaží o miminko :-) Já a manžílek jsme o tom mluvili, ale dohodli jsme se, že ještě rok dva počkáme.
Odpovědět
Mě je to vcelku taky jedno jestli to bude kluk nebo holčička, hlavně, že vůbec bude a bude zdravé ;-) To je pro mě ve všech ohledech nejdůležitější... Před rokem nebo rokem a půl jsem si nedovedla představit, že bych chtěla být vůbec vdaná nebo mít děti, všechno přišlo tak nějak naráz a jsem ráda, že to tak je...teď už se jedna část splnila a už jen čekáme na druhou (dítě) ;-) bez kterého by to snad ani pořádný život nebyl, už se moc těšíme...... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?