Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mě je to taky celkem jedno i když by mi nevadilo mít jak holku tak i kluka, chceme totiž dvě :-) Jen doufám, že to nebudou dvojčata, já i manža je máme v rodině :-N ! Tak jak to tak vidím, tak se budeme vídat dál, ale na koníkovi ;-) . Už tam pokukuji, ale ještě jsem se nezapojila ... nějak nevím zatím kam.
Odpovědět
Ahojte holky, dubňačky, tak k debatě o mimkách se nepřipojím, mohla bych leda dělat hlídací tetu. Ale i to je moc fajn :-) Se jménem mám furt problémy, když se představím správně, tak zas ten na druhé straně neví, o koho jde, je to komické. Kri - ta dvojčata máš tedy dost pravděpodobná, no když se trefíte na kluka a holčičku, tak bys měla splněné přání naráz, ale je to záhul :-) zvládnout dva prcky naraz. U mě v oddělení je teď čeká kolegyňka a ta nevěděla, že to mají v rodině. Tak se z toho šoku, že jsou dvě týden vzpamatovávala :-)
Odpovědět
Ahojky, já mám s příjmením taky občas problém. Podpis mi nedělá problém, spíš občas představování do telefonu. S miminkem musíme rok počkat. Jinak je nám jedno jestli holka nebo kluk, hlavně že všechno proběhne bez problémů a děťátko bude zdravé
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar!l jd - taky jsem si nedovedla představit, že budu vdaná...........vždy jsem chtěla být svobodnou matkou. A dvojčata bych chtěla........na jeden zátah,.......super........ Elpi: Tak u tebe je to něco jiného........ty už máš teenagera ;-)
Odpovědět
Pár výhod ty dvojčata opravdu mají, ale já osobně bych z toho zešílele :-D Ale zvládnout se dá asi všechno když už na to přijde, jen ta představa :-N
Odpovědět
LJD - dvojčata, to je fakt šrumec :-) viděla jsem to ve dvou rodinách, musí se to brát s humorem, jinak se to nedá přežít :-))) ... no, humor, to by u tebe a Johna nebyl problém - tedy podle fotek ;-) Kočka5 - jo, teenagři, to je vyprávění na hodně dlouho, a když si představím, že bych tu měla totéž v šedesáti - díky nechci, to by bylo na předčasný důchod v blázinci :-))))) :-D
Odpovědět
elpa: no humor to je náš nejlepší přítel ve všem...s ním to jde tak nějak všechno líp ;-) Přidala jsem ještě nějaké "humorné" fotečky do alba.... :-D
Odpovědět
Leni, já jsem ti je tam hned okomentovala ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady se krásně debatí, to se nám s pupíkem líbí.Kdeže jsou ty svatební přípravy a honičky, aby bylo vše tip ťop :-D Manža taky pořád říkal, že by chtěl dvojčátka,ale když jsemmu řekla, ať si je udělá jinde, tak ho to přešlo.Prej jen se mnou.No jsem ráda, že čekáme "doufám" jedno mimi a i tak jsem zvědavá, jak to budu zvládat.Miminka mám kolem sebe od malička, takže jsem zvyklá,ale to vždycky bylo sousedů a dalo se vrátit.Tohle už nikam neodnesu :-) Jeslti to bude kouček nebo holka nevíme, ale už mě to docela zajímá, kdo tam pořád kope a nenechá mě vyspinkat ;-)
Odpovědět
elpa: no stihli jsme toho opravdu hodně moc :-D ani si nepamatuju co všechno, oživilo se mi to všechno pomocí fotek a videa ;-) A díky za pěkný komentář... ;-)
Odpovědět
Ahojky Maalinka - to je krásné, jak se těšíš, moc ti to přeju. ;-)
Odpovědět
maalinka: gratuluji k miminku ke kterému jsem ještě určitě nepřála...a hlavně ať je všechno jak má být a narodí se zdravé... Budete si nechávat zjišťovat jestli je to kluk nebo holčička?
Odpovědět
Článek se načítá
Leni, v neděli jsme se vraceli ze svatebky a jeli jsme od Opavy přes Hradec Králové - někdy před Hradcem je letiště a u něj motokárová dráha, bylo tam spousta autíček, tak jsem si vzpomněla, že je to vaše společná láska s manžou. Nebyli jste tam náhodou????
Odpovědět
elpa: Ne nebyli jsme tam, ale tu dráhu znám a jezdíme tam taky na závody ;-) to je od tebe moc hezké, že sis na nás vzpoměla...je to zvláštní jak se tady dokáží lidi spojit natolik, že když něco známého uvidí, tak si vzpomenou...já osobně jsem každý dubnový víkend myslela na každou z dubňaček a dokonce i na své svatbě jsem si vzpoměla a myslela na holky, které to měli ve stejný den... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no mě by ty dvojčata ani moc nevadili, ale nesměli by být tak hyperaktivní jako je ségry prcek. :-) Toho když o víkendu hlídáme, tak bychom pak potřebovali ještě jeden na zotavenou! ;-) Ale jinak je to zlatíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, těší mě, že tu přibývají budoucí těhulky :) na konikovi se taky pořád něco řeší. před svatbou se vybírají šaty, pro mimi zase kočárky, postýlky, oblečky... bývám v "říjnovkách" tak se tam třeba někdy potkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte! Se mnou se v říjnovkách bohužel nepotkáš, možná příští rok. :-D Holky jsem dramatická osoba, furt jsem ještě nezažádala o občanku.........bože :-| Nestíhačka..... Za to jsem začala prozkoumávat mimibazar a snažím se udat nějaké oblečení. Kdo tam nebyl, tak ať se jukne. Zdraví T
Odpovědět
Kocka5 - ahojky - s doklady jsem taky na štíru - zatím se vyrábí občasnka, tak musím jen čekat. který minibazar myslíš???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky moc se omlouvám, že takhle vpadávám do diskuze, svatbu mám ještě před sebou, ale v dubnu jsem měla já i moje dcerka narozeniny, tak mi tak napadlo se podívat. Jinak mimibazar doporučuji, nakupuji tam věcičky na dcerky.
Odpovědět
Ambret - není za co se omlouvat, nejsme uzavřená společnost :-)) Ježiš, já furt nevím, jak se na ten minibazar dostanu :-(((
Odpovědět
elpi, je to mimibazar.cz (je tam m, ne n):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Kat, že jsi jí to osvětlila :-D Jak vidím, tak je to docela známý pojem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já mám konečně starosti ohledně změny jména za sebou :-) na nové přijmení jsem si rychle zvykla, už mi to ani nepřijde, ale musím říci, že to všechno hrozně letí. Za chvíli to budou dva měsíce co jsem vdaná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
LJD, jsem napnutá jako hrom a pořád si říkám, že si to teď ve středu nechám říc, ale všichni kolem mi říkaj, že když jsem to vydržela 7 měsíců nevědět, tak mám být statečná a počkat už ty dva, než porodim.Ale je to boj a asi je poslechu a necháme se překvapit až u porodu. Jinak dnesk mi kolega z práce říkal, že podle bříška to vidí na hočičku.A to už je za poseldní dobu asi 7 člověk, co je pro holčičku.A já tomu zase nějak pomalu začínámvěřit.Ale stejně bříšku říkám pořád Adámku. Holky, jinak nějak nemám přehled, co je u koho nového, u mne nic. Ještě jsem schopná se na poště podepsat rodným příjmením, tak je docela sranda :-D za 2 měsíce nemám moc natrénováno.... Mějte se moc pěkně, užívejte sluníčkových dnů.Zase na vás nakouknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Huráááá, tak nakonec jedeme také na svatební cestu!!! :-D x-) Tedy trochu netradiční, ale třeba se nám tam povede i to mimčo o které jsme se začali snažit! ;-) Jako opožděný svatební dar jsme to dostali od mojí šéfové a jedeme na plachetnici do Chorvatska!
Odpovědět
Kri - tak to bych taky křišela hurá (a šla bych koupit kinedril :-)) To je super dárek. Jinak jak se holky cítíte jako měsíc a něco provdané ????
Odpovědět
Profilova fotka
Elpa - už ho mám nakoupený! :-) A modlím se aby moc nefoukalo i když pak to zase není žádné plachtění jak tvrdí manža. No nevím. :-S Jen abych to uvedla na pravou míru, pracuju v cestovce a ty plachetnice pronajímáme. Máme neobsazenou jednu kondiční plavbu a tak mi šéfová navrhla jestli nechceme jet - nebudeme nic platit, takže pohoda! ;-) A jak se cítím jako provdaná? Asi stejně jako předtím až na to jméno. Asi mi to ještě pořádně nedošlo, jen občas mi napadne:" ty jo já už jsem vdaná!". ;-) Zato se mi teď, když už o nic nejde, zdají pořád nějaké sny o svatbě, většinou katastrofické. Před svtbou se mi zdáli asi jen 3!
Odpovědět
Profilova fotka
maali - tak co? Už víš co to bude nebo jsi odolala pokušení? Já bych to nevydržela! :-) U nás by se naopak všichni ptali jestli už víme co to bude! ]-( Takže bych určitě podlehla nátlaku. ;-)
Odpovědět
Kri - mě by na té lodi bylo zle - asi bych kontinuelně krmila ryby :-)) , ael stejně by se mi takový dárek líbil taky. Sny o svatbě se mi nezdají, ale na jméno si nemůžu pořád zvyknout. umím se sice perfektně podepsat, protože se v práci podepisuji pořád, ale jinak, když ho vidím vytištěné nebo napsané, tak jsem vždycky překvapená, že jsem to já. No, snad to přejde - kamaráky mi říkaly, že je to přešlo tak do půl roku, tak uvídím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpa - je to úžasný, já už byla na kurzu a moc se mi to líbilo! Jen nesmí moc foukat, to jsme pak jeli nakloněný tak, že jsem jen čekala kdy se převrátíme :-S :-. , ale byla to sranda. Ovšem jet o hodinu dýl, tak asi krmíme rybičky všichny :-D ;-) ! S tím jménem jsem na tom stejně, podepisuju se v práci, ale nějak mi to nejde přes pusu! Když ono Chejlavová se nevyslovuje zrovna nejlíp :-| , no snad si zvyknu brzo. Píšeš do půl roku, tak to máme ještě čas! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?