Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Chrobacku - mne pomaha akorat zubni pasta... mazat to s ni... A nebo pak si zkus koupit B komplex forte a cpi ho do sebe treba 5-6 tabletek denne, nez vyzeres tu 20tbl. skatulku... To mi ze zacatku taky pomahavalo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zitra nam drzte palce, zatim nejsem vubec nervni, jen unavena a hotova. mam uz vse, ikytku, vse je v albu.elpo, urcite, si na tebe v 13 vzpomenu :-)
Odpovědět
Tak zítřejší nevěstinky! Moc držím palce a budu na vás myslet!!! x-)
Odpovědět
Holky, prosím vás sepisovala jste některá plán dne pro hosty?? Jaký jste tomu daly název?? jsem bezradná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jenom prolétám. za chvilku vyrážíme svážet kytky, cukroví... dnešním nevěstám přeji krásnou a zcela vydařenou svatbu coko, žádný plán jsem nesepisovala. Považuji to za zbytečnost. Tak zítřejšímu vdávádí zdar! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar! Taky tady pročítám poslední zprávy a mizím dozařizovat poslední věci. Plán jsem taky nesepisovala:-D Začínám být mírně nervózní z toho, že jsem na něco zapomněla. Zdar..........a dnes a zítra si to včechny užijte. :-)
Odpovědět
Holkyyyyyy, na zítra tfuj, tfuj, tfuj. Ať se dařííííí. Budu na vás myslet. Hodně štěstí. :-)
Odpovědět
Ahoj holkýýýý, takže všeem které to mají dnes nebo zítra přeji, aby vše vyšlo do posledního detailu!!!! Počasí nám přeje, huraaa :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
Holčičky, tak dneska je u nás krásně a teď právě hlásily v rádiu počasí na zítra, tak má bým od 23 do 27 stupínků.To se pěkně zapotíte nejen správnýmpodpisem ;-) Držíme palečky a těšíme se na fotečky.Moc ráda koukám na albíčka, jak to které slušelo. My už máme hotové video, tak jem si včera poplakala, ale v momentě, kdy si mě Míra našel v pokojíčku, je na CD nějaká vada a poskakuje to, takže vůbec nevím, co jsem tam čarovala.Ale točil to spolužák a vady a reklamace přijímá hned a v dobrém, tak se těšim, až to uvidím znova.A snad už konečně všemu uvěřím, že to jsme my. Tak se držte, princezny a užijte si to.Konečně budou všchny dubňačky šťastně vdané :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budíka jsem natočila na půl 8, ale od 6 jsem nemohla vydržet v posteli x-) Včera jsme všechno v pohodě odvezli i s menšími zmatky v půjčovně svatebních šatů. Ale už jsou doma, upravené tak, jak měly být. V albíčku jsou fotky ze včerejška. Cukroví objednával ženich s tchýní, pro mě trochu překvapení. Když jsem viděla to množství druhů, spadla mi brada. Ani jsem je všechny nestačila ochutnat. Předčilo to nad míru moje očekávání :) Ještě jednou moc díky mamce a sestřenici za pomoc s výslužkama. Díky Radkovi za půjčení auta a také vedoucí restaurace byl moc vstřícný a velmi přispěl poskytnutím prostor. Přípravnou fázi jsme myslím zvládli na jedničku, můžu se vdávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsem nevestam - HODNE STESTIIIIIIIII a krasny Den! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak taky myslíte na ty naše dnešní nevěsty.Já jo, a docela jim to horko ani nezávidím.Ale zase jsou pryč všechyn obavy z deště a sněhu... KATWIND, báječné fotečky a ty rýžovéé.. závidím.Tolik podařených jich bohužel nemáme. Jo a ještě otázka...chutná manželovi rizoto :-D Mě ten můj koupil 3 metrový bazén, že do rybníka teď nemůžu a už tam kleje, že máme malý dvůr, tak kam to postaví :-D :-D Mějte se moc pěkně, prozatím papa
Odpovědět
Článek se načítá
Holky naše, tak už budeme všechny brzy vdané paní!! Přeju vám, ať se vše vydaří!! Je to neskutečné, ale už můžu říct, že všechny dubnové soboty byly krásné!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
CORSI, kdyby náhodou zbylo pár cukrovíček, posílej sem ke mě!!!!! Nějak mi to z zěch foteček nejde ochutnat ;-) vypadá báječně!!!!
Odpovědět
Holky chci poblahopřát nevěstám, který mají svůj den D již za sebou :-) a také držím pěstičky všem těm, co tam mají před sebou. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, všem včerejším - hlavně Lastovce, na kterou jsem v jednu vzpomněla - i dnešním nevěstám moc blahpřeji a doufám, ž eváš svatenbí den byl tak krásný a phodový jako ten náš. K fotkám do albíčka se dostanu určitě až zítra, tak se těšně ;-)
Odpovědět
elpo moc gratuluji k svatbičce, doufám, že jste si ji pořádně užili. x-)
Odpovědět
Kalerat - díky moc za přání. fotečky jsem stihla přidat dřív, než jsem počítala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elpi já na tebe také myslela, jak by ne. Už jsem si založila albíčko, vše se náramně povedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebyla jsem u PC... tak se zpožděním... nevěstám z tohoto víkendu přeji štěstíčko do nového života...
Odpovědět
Holky a je to za náma co? Bylo to krásný... x-)
Odpovědět
No jo, je to tak. Před svatbou se to děsně táhlo a najednou jste mladé paní. A za chvíli budete slavit první výročí :-)
Odpovědět
Holky díky za gratula a chtěla jsem poděkova taky vám, že jste mě podrželi, když mi teklo do bot a nervy byly na pochodu :-)) Bylo to opravdu krásný den - kus dortu (přece jen jsme ho měli - dostali jsme ho od švagrové) už čeká v lednici na první výročí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, hlásím, že je ze mě taky vdaná paní :-D Blahopřeji také ostatním čerstvým nevěstám z posledního dubnového víkendu. svatební album jsem již vytvořila, ale na fotky zatím čekáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Už je to uděláno už je to hotovo....všechny vdané, spokojené :-) Protože už nespinkám hodninu, sedla jsem k PC a pěkně koukla, jaké nové fotečky dubňaček už jsou tady. Holky, všem moc gratuluji a chválím, slušelo Vám to!!!! Tak HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Gratuluji všem provdaným. krásně se nám to počasí vydařilo, že? Taky si nemůžete zvyknout na nové příjmení? Nám připadá hrozně vtipné, když se oslovujeme manželko, manžílku :-))) Můj drahoušek ještě nesundal prsten, což mě velice překvapilo. A nejvíc jsem koukala, když jsme při svatebním Karaoke zpívali Whiskey, to je moje gusto a on u toho tančil i kankán :-)) Snad budou nějaké fotečky.
Odpovědět
Zuzkap - s novým příjmením jsem na tom pododbně. Reaguji až za chvíli, až mi dojde, že to bylo na mě :-) S prstenem je na tom miláček stejně, ještě ho nesundal a řekl. že ho sundavat nehodlá, že se mu líbí ho nosit. Bezva ;-) Maalinka - díky za pochvalu - jedeš v tom taky - taky ti to slušelo x-)
Odpovědět
Holky, já dnes byla po dovče poprvé v práci a všude jsme se podepsala starým jménem a pak i do telefonu jsem řekla staré jméno...všichni se mi tlemili:-)
Odpovědět
Katy - to se mi stálá taky, hlavně do telefonu - já byly v práci včera, dělala jsem tam i oslavu a když někdo řekl, tak kde máme tu paní Kovalčíkovou, tak mě pěkně trvalo, než jsem zareagovala. Ale po dovolené příští týden se to zlomí samo.
Odpovědět
Holky, mám nové jméno o týden dýl jak vy a zatím se to nelepší, spíš horší :-D Ze začátku jsem se hlídala, ale teď jsem na obálky psala své staré jméno. Jediné, co už mám nacvičené, je podpis :-) Ten mi jde. Představovat jsem se zatím nikde nemusela, takže to je výhoda. A na paní Švecová už taky slyším, jen mám trošku pocit, že se mluví o tchýňce ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?