Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, byla jsem se podívat na místní nevěsty, které zanedlouho čeká svatba a tady je ticho. maali, u nás se překvapení konat nebude. Už jsme to nemohli zvědavostí vydržet a od včerejška víme, že to bude holčička :) Doufám, že se máte všechny fajn.
Odpovědět
Corsi - tak blahopřeji k budoucí princezničce ;-), kdy máš termín porodu?? Tady je fakt mrtvo - všechny jsme se rozprchli na jiné diskuse nebo jiné weby - škoda, pěkně se tu povídalo.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj elpo, od včerejška víme, že to pro změnu bude chlapeček :-D Byla jsem u jiného doktora na diagnostickém ultrazvuku, takže tohle už by mělo být spolehlivé. Termín mám 29.10. Jestli to vyjde, tak si prcka nadělím k svátku. pro holčičku už jsme měli dlouho jméno ale pro kluka teda nevíme.
Odpovědět
Ahojky Corsi, tak moc gratuluji - budeš mít dva chlapi v chalupě - to je krásné, i když slečinka/princeznička by byla taky super. Ve skutečnosti je důležité jen aby byl prcek zdravý. Já si vždycky přála holčičku, ale nějak nic nevyšlo. Tak si krásně užívej těšění a přípravy na příchod pána kluka. Na jméno máte dost času :-) jen nedoporučuji Silvestra a Adama, to by svůj svátek nikdy neslavil jako svátek. Jak jste trávili líbánky? a co svatební cesta? Byla?
Odpovědět
Ahoj holky, teda vlastně mladé paní 8-) Tak jsme ve čtvrtek oslavili dvouměsíční výročí, bylo to moc fajn (21.června jsme měli taky 4leté výročí). Hrozě to letí, se nenadějeme a bude rok 2008 a budeme moci akorát tak závidět budoucím nevěstám:-) U nás žádná změna není, miminko nečekáme a ani se o něj zatím nesnažíme, já jsme teprve rok v práci, teď jsme dodělala školu (jsem Mgr.;-) ) a tak bych ráda aspoň rok v práci ještě byla... Navíc jsme postavili domeček a nemáme skoro žádné vybavení...takže my si ještě počláme. Ale všem, co očekávají, ať už holčičky nebo chlapečky, moc blahopřeju a přeju pohodové těhotenství i porod! x-)
Odpovědět
Ahoj Katwind - blahopřeji k titulu :-) a doufám, že jste všechna ta výročí pořádně oslavili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé paní, tak se zase po delší době hlásím. Byli jsme na svatební cestě a bylo to super! :-) Naštěstí moc nefoukalo, takže nikomu nebylo špatně, ale zase jsme si moc nezajachtili, jen poslední 2 dny. A taky tajně doufám, že jsme si třeba taky něco z té dovolené přivezli ;-) snažíme se o prcka, tak uvidíme. Corsi - gratuluji ke klukovi, tak na podruhé to bude holčička a alespoň bude mít ochránce ;-) V pátek jdeme kupovat auto, tak doufám, že nám to vyjde a konečně nebudeme na nikom a ničem závislý! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se na vás jdu po dlouhé době mrknout a koukám, že to tady nějak nežije ;-) CORSI, gratuluji k chlapečkovi:o) My se to naše překvapení dovíme za pár dnů, kdo mi to tam tak kopal a vrtěl se, když se mělo spát.Už je to s bříškem náročné a to ještě není venku.TO potom bude teprve zmatek.Ale musíme se to společně naučit zvládat. Jinak holky, dneska jsem si konečně nechala udělat řidičák na nové příjmení.Manža mi koupil autí a když už jsem ho šla přihlásit, pěkně jsem si to všechno vyřídila :-) Tak snad už všechny doklady bbudu mít hotové.Jen nová pojišťovna mi nějak neposílá kartičku ]-( KRI, tak to držíme palečky, aby se prcek z dovolené vrátil s vámi :-) Budu se snažit sledovat jak to vypadá ;-) Jinak se mějte moc moc pěkně, až se rozdvojím, určitě se ozvu jak to nejdřív zvládneme :-)
Odpovědět
Ahoj dubňačky, jak pak se máte a jak trávíte léto? Všem budoucím maminkám ze srdce gratuluju. Mě teď provázejí nějaké zdravotní obtíže,tak s miminkem musíme posečkati. Holky nezávidíte ostatním, že mají před svatbou. Pro mě to byl tak krásný zážitek, že bych si to hned zopakovala, včetně obřadu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se tady zase scházíme, nějak mě nenapadlo že pokecáme i po svatbě. Ten čas strašně letí, už mám 112 dní od svatby... Změnilo se u vás něco, nebo je to stejné? Už jste si zvykly na nové jméno, já s tím mám ještě trochu potíže ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem dubňačkám, budoucím maminkám přeju hodně zdravíčka , protože to je nejdůležitější. Misaungerova: myslím si, že u nás je vztah lepší než dříve, upevnil se. A jméno už užívám jako kdybych se s ním narodila :-)
Odpovědět
Ahoj kočenky dubněnky! Přidávám se ke gratulacím novopečeným mamčám a přeju hlavně zdravíčko a pohodu! Jinak já po svatbě - je to moc hezké! Ale nové jméno...hm, hm, nějak si to nemůžu zažít pořád. Sice ho užívám, ale přirozené to pro mě ještě stále není ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, snad se maalinka nebude zlobit, že ji předbíhám, ale 26.7. se jim narodila Valerie :-D zbytek musí sdělit až novopečená mamča. My si "ještě" 3 měsíce počkáme, ale tady na BRMS si vždycky uvědomím, jak čas hrozně rychle letí. Od června jsem doma a docela si užívám prázdniny. Pohodové léto přeji všem vdaným paním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi: cauky,budes chtit s nami zitra jit/jet ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem zase po nějaké době nakoukla a ono je tu živo. Brouzdám těď už po modrém koníku, ale zatím jsme pořád ve fázi snažení. :-) Je to neuvěřitelný jak rychle ten čas letí. Přijde mi to spíš už jen jako sen. Nebýt fotek a nového jména ... ;-) Které mimochodem ještě pořád nějak nemám zažité, sice se podepisuji a představuji, ale pořád mi připadá cizý 8-) . Corsi: to jsem ráda, že jsi napsala o maalince a prckovi. Občas mrknu na její fotoalbum na koníkovi, ale zatím nic. A ty dej taky určitě vědět, tři měsíce utečou jak voda! ;-) Tak se pěkně opatruj a ještě si užívej klidu.
Odpovědět
Ahojte všechny dubnov é nevěsty :-) :-) to je bezva se tu zas sejít na chvilku an pokec. Já to tu na beremese sleduji namátkově téměř denně. Je to bezva vidět ostatní přípravy a průběhy svateb. My jsme v pátek oslavili večířkou tři měsíce - hrozně to letí. Na jméno jsem si ještě nezvykla, stále se musím při představování soustředit, ale už mi nepřijde divné, když si vytisknu mail a je tam místo Pašková napsáno Kovalčíková. Kamaráce trvalo půl roku, než svoje nové příjmení přestala vnímat jako něco cizího, divného a nezvyklého. Tak mám ještě spoustu času. Na nový řidičák a pas se chystám příští týden, to snad už bude to poslední - jo, ještě pojistná smlouva :-( Celý čevenec nebyl čas, tak teď. Corsi - díky za zprávu o Maalince a jejím Maalinké - to je krása. Tobě držím palce ať je všechno v pořádku a máš kluka jako buk. 3 měsíce ufrnknou jako nic, tak si je hezky užij ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, gratuluji všem maminkám i budoucím maminkám, sestra porodila 5.6., tak strašně to utíká že najednou koukám že Lukáškovi už budou dnva měsíce. No a od svatby, taky mám pocit že si to skoro nepamatuju, jen každou chvíli kouknu n prstýnek a jakoby mi to dojde...já jsem vlastně vdaná ;-) Ale je to hezký pocit, ale pořád, jak píšete, mi to nové jméno je tak nějak cizí. Třeba u lékaře, když přijde sestra do čekárny a řekne pojďte dál paní Fojtíková... vždycky musím přemýšlet jestli myslí skutečně mě. Jo a to je taky dobrý, bydlíme s manželem u mých rodičů, a když mi přišek dopis na nové jméno tak, táta nevěděl komu to patří :-)
Odpovědět
Ahojky holky :-) po dlooouhé době nakouknu a jsem překvapená, že je tu živo ;-) Corsi, jé tam Maalinka už má holčičku x-) a Valérii juuuu, taky moc gratuluju. Toto jméno jsme měli vybrané i pro naše mimi, jenže to bude nakonec kluk. :-) Opravdu to letí ten čas! Na příjmení jsem si už tak trochu zvykla, jen ten podpis mi občas ještě uklouzne :-) Kri, ať se brzy zadaří!! ;-) Holky mějte krásné léto, dovolené a já zase nakouknu! ;-)
Odpovědět
perado, a kdy máš "v plánu" porodit? A jak se bude jmenovat? 8-) Valérie je fak krásný jméno, taky se mi moc líbí x-) Můj favorit je zatím Anika a Elena ;-) Kluka nevím, ale asi klasika - Petr nebo Jirka ;-) Ale to předbíhám, my plánujeme až za rok začít zkoušet, teď si užíváme manželského života a taky se snažíme dodělat domeček 8-) A tak za dva týdny bych měla mít konečně hotovou občanku s novou adresou a pak všechno oběhnu (po svatbě jsem si kromě OP nechala všehny staré doklady ;-)
Odpovědět
Perada, gratuluji ke klukovi - ať se daří oběma dobře ;-) ... kdy máš termín??? Misanguerova - já si radši nechala na schránce i starý příjmení, aby mi to pošťačka nedávala nahoru na schránky - pořád mi ještě občas příjde něco na staré příjmení. Katwind - já mám taky ještě starý pas i řidičák, chystám se oboje vyřídit tento týden. Uvidím, snad to stihnu. Šéfové budou na dovolený, tak snad budu mít trochu volněji. Holky, užívejte si léta a zatím - papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, perado, také gratuluji ke klukovi a kdy máš termín? A jaké máte vybrané jméno? Já mám zatím favority Kamila, Karolína, Barbora, Nikola, Alexandra, Dominika a nebo Kryštof, Patrik, Štěpán, Dominik ... ale s tím mým příjmením se to občas moc neslučuje ]-( Ale ještě je čas, zatím pořád nic :-( Jinak doklady už mám všechny kromě pasu, na ten se chystám co nejdřív, protože v říjnu letím do Londýna a ono to nějak rychle letí, tak abych to jako vždy nehonila na poslední chvíli ;-) Tak pěkné léto všem! :-)
Odpovědět
Ahojte holky - těhulkám všem blahopřeji, gratuluji, trochu závidí a moc přeji :-) - to je krásné nadělělení a máte se zas na co krásného těšít a co připravovat. Tak si to užijte a hlavně ať všechno proběhne v pořádku u mímísek i u vás. Kri - pas už je taky to jediné, co mi zbývá :-), chystám se tam zítra ráno, tak snad to půjde hladce a bez fronty. Na řidičák jsem překvapivě čekala na podání jen 20 minut - z toho jsem byla trochu v šoku, protože mě všichni strašili, jak je to hrozné.
Odpovědět
Ahojky holky, moc děkuji za gratulace a snažilkám posílám obrovský těhuprskanec :-) V plánu mám porodit jak nejdřív to půjde :-D na mimi se moc těšíme a taky to bříško je sice pěkné..ale ty vedra...a ty noce 8-( . Jinak termín mám podle ultrazvuku 6.10., ale prý to bude asi o chvilu dřív. Jména máme napsaná Valérie - pro jistotu, jinak to bude kluk Petr po tatínkovi. Nepodařilo se mi vybojovat jiné jméno :-) Byla jsem hodně proti, aby se jmenovali stejně..ale prostě první syn musí být Petr. Jinak proti tomu jménu nic jiného nemám je fakt krásný a má hodně podob..ale bude v tom doma pěkný bordel. Holky tak OP bylo to první co jsme si nechali předělat. Mám jí už z května. Pak postupně jsem přehlašovala jména u dr, bance, u zásilkových služeb a tak..ale pro jistotu mám furt taky na schránce staré příjmení. Jinak jaké máte léto? POchlubte se mi, ať vám můžu závidět. Já jsem většinu léta zavřená doma u větráku :-D :-D nebo u našich na zahradě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pro všechny paní tady, chvilka času, tak jsem kukla za vámi jak se daří. Vidím, že miminkám a maminkám se daří, jen k nám čáp nějak nechce, ale věřím, že brzy bude i u nás. Přeji vám všem ať se daří. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) Jsem konečně tady a přiznávám, že jsem zapomněla, že jsem i tady slíbila, že se nahlásím jak to bude možné.No je to už 5 týdne, co se naše Valerie narodila.Jak už psala Corsi, bylo to ve čtvrtek 26.7. ve 3,44 ráno. Vše bylo docela rychlé.Nejvíc mě štvalo, že mi v Písku pořádně nikdo neudělal kromě monitoru, žádné pořádné vyšetření.Nejhorší bylo, když mi Dr 17.7. řekl, že podle měsíčků už mám termín a jestli do týdne sama neporodím, budu muset do nemocnice na vyvolání. Tak jsem cestou domu nadávala jak špaček, že nebudu nikde ležet, když podle mojí Dr mám TP až 24.7. ]-( Celý týden se nic nedělo a tak jsem pěkně nastoupila do nemocnice.Ve středu ráno mi dal primář vyvolávací tabletku a já čekala, jak se začnu svíjet v bolestech a ono nic.Jen odpoledne jsem už zaznamenala takové divné pobolívání v podbřišku.Míra ten byl nadšený, že už se něco děje.Ale nebylo to nejhorší, takže jsem smutnila, že tam budu bůhví jak dlouho. Ale naštěstí po půlnoci mi praskla voda a už to lítalo.Na sále mi natočili monitor, tak jsem konečně viděla pěkné křivky, jak šly kontrakce.To jsem si pěkně prodýchávala, pak asi po hodine a půl jsemmohla zavolat Míru, aby přijel.To bylo někdy ve 2 ráno.Byli jsem asi hodinku na přípravném pokojíčku, kde jsem chodila do sprchy, usínala tam a vůbec mě to nebavilo, protože jsem to pořád zvládala a myslela, že to musí být horší. No a asi ve 3 na nás zase přišla kouknout sestřička, tak jsem jí řekla, že mě to tam nebaví, co se bude jako dít.Smála se, že to není normální, že mě to nebaví, když rodím. Po dalším monitoru zavolali dokrota a už se šlo na věc.Valinka se narodila asi na 5 zatlačení.Bylo to trošku nepříjemné, ale pořád jsem čekala, že ze mě něco vypadne a nějak se to nestalo.Že to je holčička jsem oba viděli ještě dřív, než to řekl doktor.Vylítla tam nějak prdelkou nahoru, takže to bylo vidět.Nádherný pocit a navíc, když jsem celé těhu byla smířená s tím, že to bude Adam, kterého jsme nakonec přepsali na Šimona :-o :-o Ještě doma jsme řešili, jak to budeme psát, když můj telefon neumí psát Š, tak si všichni budou myslet, že máme Simona :-o Takže asi tak byl můj první porod rychlý,takže jsem rozhodnutá pro toho Šimona jednou do nemocnice jít :-D :-) ale říkám, že to bude až si Valinka ukrojí sama chleba. Teď se napila apěkně spinká.Od narození je to strašný savec, tak jsem ráda, že kojíme o 106.V noci i přes den pěkně spinká i 3 hodinky, tak se stihne i pár věcí kolem domečku a doma udělat. Corsi, tobě držim palečky a ničeho se neboj.Teď už taky vím, že ten strach mi za to nestál.Ale to je u mne se vším.Vždycky raději počítám s tím horším, aby pak člověk zažil to lepší. A vám ostatním přeji brzy těhu :-D :-D Jdu přidat fotečky na koníka, tak mrknetě, budeme rády :-)
Odpovědět
maali, děkujeme za popis, je to nádherný!! Maminko, buď na sebe opatrná a posílám pusinu Valince, ať se jí tady na světě líbí a hlavně je zdravá (vy obě)! Jdu mrknout na koníka, zda tam jsi x-)
Odpovědět
Maalinko - ty jsi báječná, takhle nám to hezky popsat - moc gratuluji ještě jednou a krásně si to s Valinkou užívejte, hlavně ať je zdravá a pěkně roste.
Odpovědět
Maalinko - gratuluji. Pěkně si narození Valinky popsala Holky a jak se máte? Po dlouhé době jsem sem nakoukla. Nechybí vám ty přípravy? Už jste si zvykly na příjmení?
Odpovědět
ahoj holky, tak jsme měli v neděli půl roku od svatby a teda přípravy mi celkem chybí! Je to neuvěřitelné jak tenčas letí!
Odpovědět
Profilova fotka
Achooj, tak už máme doma Michálka. Narodil se o 3 týdny dřív, ale zcela v pořádku, tedy 9. 10. ve 2:41. 3kila a 48cm :) V pondělí nás pustili domů, ve středu jsme byli poprvé na procházce (dokud je ještě celkem teplo) a máme se k světu. fotečky jsou na koníkovi: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?