Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kocko, od něho se mi nejvíc líbí staré album Voyager. třeba Celtic Rain.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny! Tak už to mám za sebou, všechno vyšlo (až na malé zmatky, ale to prý musí být-na radnici bylo zpoždění půl hodiny, takže jsme byli na řadě až v jednu) parádně, tak si konečně vydechneme. Poslední hosté odjeli včera večer, tak budeme odpočívat až teď. :-) Všem, které to mají taky za sebou moc blahopřeju a ať je ten společný život nádherný a těm, které to ještě máte před sebou držím pěstičky, ať vše v pohodě zvládnete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky petulko, také vám přeji hodně štěstí a kdy sem dáš svatební fotečky? :) Pořád se nemůžu rozhodnout, na co budeme tancovat s novomažnou? :-( Na co jste tancovali nebo budete? pls help
Odpovědět
Corsi - Oldfielda mám doma skoro všechna jeho alba, tam něco vyberu, ale kdys mi posla Enyu a Vangelise. Díky. S bezdrátovým spojením jsme měli taky problémy, teď jsme přešli na kabel a je to v absolutní pohodě. Tu velkou schránku na seznamu si ještě do večera zaktivuji.
Odpovědět
Petulko, blahopřeji, blahopřeji a jsem zvědavá na fotečky ;-) Corsi - včera, když jsme mluvili o hudbě, tak se mě miláček zeptal a no co hudbu k tanci, my budeme tancovat??? Komik jeden! Dělá si ze mě furt jen prču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elpo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přítel má taky nápinky, že by svatbu nějak sabotoval. prý když nastane chvíle jeho "ANO", tak se mě zeptá, co má říct. Jestli k tomu dojde, tak nás uvidíte večer ve zprávách (před tím než mě zavřou)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj drahý zase laškuje s tím, že by místo polibku řekl: Podání ruky postačí. :-D Bych ho zabila. Corsi.......nemůžeš mi Celtic Rain poslat?
Odpovědět
Holky, ty jejich vtípky, to je prostě genetická záležitost - něco jako diagnóza! s tím se nedá nic dělat. nebo je to virový a rozšířený jen mezi chlapama a mají to už od dětství - akta uzavřena - případ odložen - neléčitelné - zdravotní pojišťovna nehradí. :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holkyyy!!!! Hlasi se vdana pani!! Ja jsem tak stastna holky! Bylo to nadherny!! Pokusim se co nejdrie dodat nejake fotky... Strasne rychle to uteklo, ale bylo to bajecny! Predstavte si, ze se na me prijela podivat jedna holka tady z beremese...byla jsem fakt dojata! Uzivejte si to, budu na vas myslet!!
Odpovědět
Profilova fotka
můžu, když mi dáš email. myslela jsem, že to teď posloucháš elpo, pevně doufám, že ho vtipy opustí za dveřmi obřadní síně. katwind, blahopřeju! Jsi správně nadšená, šup sem s fotkama. Za mnou asi těžko někdo přijede. katwind, nechce se ti? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuji, fotky sem dám co nejdřív. :-) katwind: Moc blahopřeju mladá paní! :-) Jinak nám kapela zahrála takový pomalý valčík Vítej, vítej mladá paní.. S těma šatama se nedalo moc pohybovat, tak proto pomalý. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kocko, to s tím mejlem bylo pro tebe. petulko, tanec určitě pomalý. budeme jenom tak přešlapovat. nějaký valčík nehrozí.
Odpovědět
Holky, my se budem taky ploužit, v těch dlouhých šatech ani velké tanyny nepůjde. Katwind - blahopřeji mladá paní, přeji ti abys byla takhle vysmátá a nadšená pořád, je to krásný i takhle na dálku. Kdybys měla v pátek cestu do Prahy, přijď se mrknout ;-)
Odpovědět
Holky, moc díky, jste super! ;-) Bylo to fakt perfektní, sice s chaosem, jak to má být:-) (zapomněli jsme rýži, řidička jela 120, aby jí přivezla, ale stihla to):-) První tanec jsme měli trošku vtipný "s tím bláznem si nic nezačínej" Bylo to super!
Odpovědět
Kat, moc gratuluji a těším se na fotky! ;-)
Odpovědět
KAtwind, měla jsi svatbu se vším všudy, žádná nuda ;-)
Odpovědět
Ahojda, taaak dalsi dubnanda to ma za sebou holky.....4 dny uz nejsem slečna ;-) Katwind: juuu, ta prvni pisnicka je super :) To bych se asi taky dobre bavila... Holky, ale letos to vypada, ze duben bude mit nejlepsi a nejteplejsi vikendy!!!! V kvetnu pry bude poprchavat a v dalsich mesicich bude bud sucho nebo bourky. Musim nas pochvalit, JSME NEJLEPSI :)
Odpovědět
Profilova fotka
snajecko, blahopřeji. Jaké jsou dojmy čerstvé novomanželky? :) Dáš sem fotky ze svatby?
Odpovědět
corsicanka: fotecky budou pristi tyden....a dojmy? No wooow, strasne jsem se bala, ze se mi mladaci nebudou bavit pri klasicke kapele, ale muzu ti rict ze tam trsali od prvni chvile az do konce cele svatby....jeden muj asi 160 kg kamarad se mi tam opil do nemoty a nekolik chlapu ho tahalo ven na vzduch :) Pri nastupu na radnici mi hrali nejake uplne jine pisnicky nez jsem si vybrala, a jedna byla dokonce pohrebni .......takze my jsme celej obrad prochechtali vcetne starosty...jo a behem vecera jsme utekli nahoru, aby vubec "neco bylo"...a holky, pokud se jeste budete vracet mezi hosty jako my....satky se sundavat nemusi :) Jde to! :-D ;-)
Odpovědět
Snajecko, jojo, počasí jsme teda vychytali, jen co je pravda:-) 8-) Koukám, že jsi měla taky vtipnou svatbu:-D Holky, všem přeju do manželství jen to nejlepší!! ;-)
Odpovědět
katwind: vyridim, kde budu moct :) jsem zvedava zda se tady sejdeme za rok a budeme spolecne planovat prvni vyroci svatby :-D ;-) x-)
Odpovědět
Corsicanka, díky za muziku, je to bezva, už jsem v klidu ;-) Snajecka, ty máš fakt super zážitky, když jsem to četla, tak jsem se chechtala na celé kolo. Tak mladé paní, já jdu pokračovat v přípravách - dopolko jsme nakoupili občerstvení a papů na doma (malá změna v organizaci: nebudeme se totiž vypravovat z hotelu, ale z domova, naše pokoje totiž nebudou volné v jedenáct, ale až ve dvě - takže se vypravovat budeme od nás :-( no, změna je život a kdyby nebylo nic horšího, tka je to suprovka ;-) Jo, za rok, tu budem vymýšlet dárky k bavlněné svatbe :-)
Odpovědět
Ahojky holky, byla jsem teď skoro dva týdny marod a už jsem i ztrácela naději v uzdravení do svatby, ale začíná se to v dobré obracet....myslela jsem že všechen ten shon a neustálé telefony začnou až tak ve středu nebo ve čtvrtek, ale jenom jsem v pondělí ráno vstala tak už to začalo...a stále pokračuje a skončí asi až týden po svatbě :-D Ty víkendy se opravdu zatím daří velmi dobře, vždycky o víkendu při svitu sluníčka jsem si na každou z vás vzpoměla a tiše záviděla počasíčko a zároveň vám ho i přála ;-) Doufám, že tento poslední víkend vyjde taky skvěle...
Odpovědět
Profilova fotka
ljd, už jsi v pořádku. být nemocná na svatbě je pěkně na houby. musela řádit nějaká chřipka. minulý týden byl nemocný přítel i můj brácha a svědek v jedné osobě. Divím se, že jsem to nechytla taky. počasíčko vypadá velmi dobře. pořád sleduju předpověď :)
Odpovědět
corsicanka: No snad už budu ok...moc nerada bych byla na své vlastní svatbě nemocná :-| Tu předpověď sleduju taky...všude...na netu, na teletextu a v tv...snad bude pravda co tvrdí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jdu vlastně naposledy do práce jako svobodná :-D Po práci ještě skočím za DJ. Přidala jsem jeho fotku do alba :))
Odpovědět
corsicanka: to jsme na tom stejně, taky jdu dnes naposledy do práce jako svobodná :-D Fakt jsem zvědavá jak si zvyknu na oslovení paní Dohnálková...je to takové divné, když jsem tolik moc moc roků zvyklá na svoje rodné příjmení :-) Teď po práci jdu na zkoušku účesu už i se všemi doplňky ve vlasech, tak už se moc těším, ale sama vlastně ještě jistě nevím jak bych to nakonec chtěla mít..no nechám to na kadeřnici, ona je holka šikovná ;-)
Odpovědět
Holky tak můj poslední den před vdaná :-) včera jsem se sem vůbec nedostala, byli jsem celí rozlítaní, ale snad už máme všechno pokupě. Ještě jsme upřesňovali v hotelu víno a přípitek s oddávající a matrikářkou.Kupovali jsem kalhoty svědkovi a synovi mého přítele v jedné osobě a ještě košili ženichovi - s tou předchozí jsme se vůbec netrefili do barvy :-S Teď mi zrovna volala slečna z hotelu, že se budeme přece jen moct ubytovat v jedenáct hodin a tudíž se vypravit z hotelu, tak to je super, nebudou žádný zmatky. Tak mám radost. Z těch nemocí jsem měla taky docela obavu, my jsme byli celou zimu střídavě na hromadě, ale teď (třikát kleup na dřevo), naštěstí jsou všichni OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se to posledním dubnovým nevěstám krátí a víkend má být letní tak počasí nám vyšlo všem :-) Holky potřebuju poradit, týden po svatbě se mi udělal opar, mám ho poprvé a nevím co s ním, v lékarně mi dali mastičku herpesin ale spíše mě ten ret více bolí než aby se to léčilo. Neznáte některá něco co by mi pomohlo. Díky moc za radu. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?