Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind držím palečky ať ti dobře dopadne,budu na tebe myslet a hodně štěstí :-) :-) ;-)
Odpovědět
Perada - dík za nápad s tím nafocením, jak si prostřený stůl představuju, já se chystala kreslit obrázek, ale fotka bude jednodušší a taky budu mít jasno i já :-) S tím prohraným sudem si vzpomínám, už tenkrát jsem se tomu zasmála - na sud je fakt nuné si pozvat pořádné posily :-N
Odpovědět
Marusko, moc dekuju!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda budoucí nevěsty i vdané paní, tak jsem si na vás na všechny v sobotu vzpomněla, že máte opravdu slunné počasí.. :-D Jelikož my máme svatbu tuto sobotu, tak jsem už celkem dost nervózní a pořád přemýšlím jestli všechno máme... mám pocit, že mi z tý nervozity naskáčou pupínky a budu na fotkách vypadal jak blb :-( Mimochodem nevíte jak má být v sobotu?
Odpovědět
Katwind - jak vydržet v botách, to řeším taky - koupila jsem si roztahovač na body ve sprey a doma budu roztahovat, ale stejně potřebuji nějaké botky na přezutí.
Odpovědět
Elpi a co takovy ty gelovy vlozky do bot? Nevis, zda a jak to funguje?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si o vikendu uzila rozluckovy vikend s kamaradkama na Modrave. Personal hotelu nas uzasne obskakoval, protoze je nadchlo, ze sme tu rozlucko pojaly jako vikend na horach. Bylo to uplne super nachodily sme taky par kilometru a krasne se opalily a to jidlooo x-) . A jeste sme tam mely vecer souteze a discosku no fakt super :-) Doporucuji ;-) Akorat musim v tydnu dohnat mensi spankovy dlouzek :-D
Odpovědět
Katwind, ty jsem si koupila taky, ale ještě jsem je nevyzkoušela - zítra ti dám vědět, protože dneska večer je strčím do bot. Ten roztahovač, to je sprey, který se nastříká do boty a pak v ní máš chodit a bota povolí - je to ale jen an kožené boty. už s ním mám dobré zkušenosti, tak ho zkusím znovu.
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind - ty gelový vložky do bot jsem si taky koupila, ale ještě jsem je nevyzkoušela, tak nevím jak fungují. Mám botky taky celkem na vyšším podpatku a ještě k tomu na šněřování kolem nohy, tak mám zase obavy, aby mi neklouzali po punčochám ty provázky dolů, no bude to masakr, asi si vezmu náhradní boty, který mám vyzkoušený... jsou sice už dva roky starý, ale pořád pěkný a pohodlný...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně jsem se dostala taky na net a zkoukla co je nového a všechny albíčka ze svateb. Všem novým mladým paním přeji do společného života jen to nej, spoutu lásky a štěstí! Všem Vám to moc slušelo a to počasí se taky vyvedlo. V sobotu jsem na Vás myslela, jak je krásně a jak to asi pobíhá. Jen tajně doufám, že to počasí vydrží do konce dubna! Za tu dobu co jsem se neozvala už jsme snad vše stihli zařídit a doladit. Pomalu zacínám být nervózní, že jsem na něco zapomněla a taky z mého nastávajícího. Ještě si pořád nekoupil boty a taky už ho asi 14 dní honím k holiči. A taky se začínáme docela hádat, tak jen doufám, že je to tou předsvatební nervozitou! :-( Zítra jdeme dohodnout konečné menu do restaurace a objednat koláčky a minizákusky. Pak ještě pro jistotu obvolám všechny jestli platí dohodnuté termíny a časy jako kadeřnice, líčení, ubytování pro přespolní, kytky ... Tedy to tak strašně uteklo! :-o Přijde mi to jak včera co jsem sem začla psát a najednou už se za chvilku vdávám! :-) O víkendu jedu na poslední zkoušku šatů a taky uspořádáme menší rozlučku. Holky potřebovala bych poradit, mám se spolehnout na tchýňovce a nechat je mi přivézt šaty až v den svatby? Nějak se mi do toho nechce, ale zase by nám to ušetřilo cestu z Prahy (Poděbrad) do Plzně. :-(
Odpovědět
Kri - já bych na to nespoléhala - jak se znám, nemít šaty aspoň den předem doma, tak jsem z toho tak nervozní, že neusnu. To bych si radši udělala výlet do Plzně. Já jsem zas dneska zjistila, že sice mám nárok na 2 dny volna na svatbu, ale placený je jen jeden, takže na ten druhý kašlu a beru si dovolenou, ať mám klid a hlavně se nemusím honit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, chtěla jsem se zeptat - jak řešíte převoz dortů na místo hostiny? Já si nedovedu představit převoz našeho třípatráku autem.. Sice to není tak daleko, ale stát se může cokoliv, že jo. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Elpo - no právě, to mě taky straší, že pak budu celou noc a dopoledne než přijedounervózní a neužiju si to. :-| Asi si ten výlet raději udělám. Dneska chci uhodit na šéfovou, jestli mi tedy dá tu dovolenou, tak jak jsem jí to nahlašovala už asi před měícem. Tak jsem zvědavá, poslední dobou je pěkně protivná a není s ní k vydržení ]-( . Já když to mám v sobotu, tak mám nárok vlastně jen na ten 1 den - pátek.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde budete objednávat myrty? a budete mít pravé myrty nebo něco jiného? nějak jsem na to zapomněla a teď přemýšlím, že bych nejradši ostřihala keře, co nám rostou před barákem. taky mají moc pěkné malé tmavě zelené lístečky... :-D o víkendu jsem přidala nějaké fotečky do alba. nevěstinky, teda už vdané paní mají přednost, ale přece jen nějaký malý ohlas by neškodil :)) Včera jsem se byla mrknout na zahradu, začíná kvést bílý šeřík, konvalinky a pivoňky už mají poupata. Všechno bych chtěla přidat do porterů na stoly. z miadesignu psali, že čokoládky odeslali. a ještě jsem si uvědomila, že nemám podvazek. kde ho mám teď na rychlo sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
petulko - my budeme mít taky 3 patrový dortík na podstavci a povezem ho autem do Prahy až z Poděbrad ;-) . Ségra ho takhle vezli taky a i když ho musela mít mamka na klíně a hlídat, nebylo to nakonec tak hrozné a dovezli ho celý a v pořádku. :-D (taky jeli z Poděbrad do Prahy)
Odpovědět
Corsi - ty si tedy umíš říct o pozornost :-D S tou výzdobou jsem na tom podobně, každý den jukám na skalku a na zahradu, co se hrne kvést, a uvažuji, jak toho využít do výzdoby. Myrty jsem neobjednávala, jen vývazky a něco zeleného k tomu nastřihám na zahradě. Podvazek bych koupila tady v bazaru. Můj přítel, když slyšet o podvazku, tak řekl, že doufá, že ten teda mít nebudu. :-D Tak ho nechám trochu v napětí - ať si to taky trochu užije :-N
Odpovědět
Profilova fotka
petulko, jinak než autem ho asi přepravit nejde. určitě to bude v poho. většina svatebních dortů je potažená marcipánem a to musí něco vydržet. chce to jet hodně opatrně. My jsme ho schválně objednávali v místě, ať ho nemusíme vozit z dálky.
Odpovědět
Profilova fotka
ZDRAVÍM! Corsi: Taky jsem chtěla ostříhat myrtu na zahradě a navázat stužky a pak jsem řešila, kdy to udělám. V pátek mi udělají nehty, takže nic...........další lidi nechci obtěžovat.........středa, čtvrtek budu na tripu s koláčema. A v úterý mám firemní akci. Takže pondělí.........nezvadne to, budu mít čas? Jak to bude vypadat po týdnu? A tak jsem si u samanthy27 objednala vývazky v barvě, která se mi líbí. Za 4 dny jsem je měla doma, když jsem jí řekla, kdy mám svatbu..........rychlovka a jsem v klídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty a mladé paní! Všem vdaným dubněnkám gratuluju a nám, co se to blíží, držím palce! Corsi - kabelka je "jako obvykle" krásná. Jsi fakt šikovná. Ten podvazek si spíchni, ne? Mně ho šila svědkyně, která normálně nešije a zvládla to na jedničku! Budeme mít buxus, nevím, jestli je to stejné jako myrta, nebo trošku jiné. Mám slíbeno od známé, která má na zahradě několik keřů, že mi je nastříhá. Ptala jsem se, jak dlouho vydrží, tak prý když se daj do vody, tak vydrží v poho. Ale jestli nezvadnou od pondělka do soboty Kocko5, to netuším. Kri - šaty bych si radši dovezla den předem sama. Mé kamarádce se stalo, že si vybrala jiné šaty, než jí v půjčovně rezervovali. A kdyby mi někdo ve svatební den přivezl jiný model, než s jakým počítám, asi by mě ranila mrtvice :-D
Odpovědět
Corsi vidíš! Jukám do alba a musím přepsat zasedací pořádek!!!! V jakém programu jste ho dělali holky? V malování? My máme objednané myrty, mašličky máme svoje. Ale s tím keříkem elpo a corsi proč ne! my tu nemáme nic moc! takže jsem odkázaná na květinovku. jdu vyfotit ty naše čokoládky a dám je do albíka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky normálně vám začínám závidět že ten Váš velký den máte teprve před sebou :) já bych si to klidně hnedka zopákla :)) držím Vám všem pěstičky ať Vám to výjde aspoň tak skvěle jako to vyšlo nám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, že jo ;) V zahradnictví nechtěli o myrtách ani slyšet, že prý jedině ke svatební kytce (tam, kde mi ji vážou je zase berou z Holandska), ale prokecla se, že jim je vozí z jednoho místního zahradnictví, které máme kousek od domu, takže je to úplně v poho. už jsem tam volala, snítka za 2,-. vázat to nebudu, dělala jsem mašličky s korálkem a k tomu maličký spínací špendlík, tím se to přichytí a je to. Samotné by byly taky pěkné, ale zeleň je zeleň. kocko, klidně to můžeš svěřit někomu ze svatebčanů. Taky jim to sama připínat nebudu. zuzko, díky. ta tvoje se mi líbí víc. tahle už mě tak nebavila :) tvůj podvazeček je nádherný. netuším, z čeho bych ho vytvořila. perado, zasedací pořádek jsem dělala v excelu a do alba jsem vyfotila displej notebooku :)) nenašla jsem prográmek, kterým bych to převedla do jpg.
Odpovědět
ZuzkaP. - kaple, kde se budete brát je nádherná a ten podvazek je fakt dílo, ten se tvojí svědkyni vážně moc povedl. A máš nádhernou drůžičku - je jak panenka ;-) Tak jsem zrovna objednala košili - doufám, že ji stihnou dodat do pátku - trochu fofr :-)
Odpovědět
Večer sem hodím fotečky zasedacího pořádku a čokoládiček - to už budou poslepované a zapečetěné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky už nějak nemůžete pracovat? Já jsem myšlenkama úplně jinde :-D Ještěže mám příští týden dovolenou, to bych asi byla úplně k ničemu! Koukala jsem se na dlouhodobou předpověď a moc krásně být nemá. Doufejme, že přeháňky budou v noci a přes den bude krásně. Elpo děkuju. Corsi - myrty za 2 Kč to je bomba. Mně v Praze nabízeli za 12 Kč, sice i s mašličkou, ale je to stejně hnus.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, škoda, že tvůj ženich nemá nadměrnou velikost. Jednu košili máme navíc. Koupili jsme jednu v klasické šampaň (k původně vybraným šatům), pak jsem si vybrala smetanové a už to nebylo ono, připadala mi moc do žluta. Takže jsme objenávali další. vyhozených 6 stovek, co už. Už jsi sehnala nějakou kabelku? zuzko, nechce se tvojí svědkyni vyrobit ještě jeden?
Odpovědět
Corsi nesehnala - je to blbé, plesová sezona skončila a v obchodech teď mají samé letní kousky - vzala jsem si na pátek dovolenou a vyrazím po nákupech. Ale moc to nevidím, budu spíš preferoat nákup pořádných pohodlných bot na přezutí, kabelka se jen tak poveze s sebou :o) Mám saténovou kabelku, ale černou a tu se mi tedy na svatbu fakt vzít nechce :-( Moje silnější polovička má obč 40-cítku, košil má dost, ale ne čistě bílou oblekovou. Zuzka, s tou prací jsem na tom stejně, dělám tak na 40% :-o ;-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuzko, nemůžu ale musím. Taky to tak vypadá :)) a když nemyslím na svatbu, tak na zítřejší ultrazvuk. ke všemu se tady dnes za mnou stavila mamka. má dovču, tak běhá po obchodech. a pořídila nám dvoje roztomiloučké bavlněné košilky a dupačky... elpo, ta košile je 52 :) no neva. třeba si ji ještě někdy v životě oblékne, ale dost o tom pochybuju. nabízet ji někde v bazaru, na to jsem líná. kabelku třeba ještě najdeš.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi mamka s klidem oznámila, že taťka ještě nemá sako a možná prý bude 28. v práci, což jí by vůbec nevadilo. (Takhle vypadá láska po 27 letech).
Odpovědět
Corsi - to je život - moje mamka by to tedy s klidem nebrala, ale naši jsou už v důchodu, tak s prací není problém. Zítra ti držím palce na ultrazvuk, dáš sem fotečku??? Tu košili by měl Petr tak akorát na spaní :-) Kabelku nechám osudu, až mě potká, bude moje :-) - takhle jsem dneska koupila vínové čajové svíčky na stůl. šla jsem koupit vložky a bim ho, čekaly tam na mě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?