Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Holky, tak na mě to teda konečně začíná padat:-D všechno se mi najednou komplikuje, lidi jsou umístění do aut a najednou mi všichni píšou, že pojedou svým autem jen oni dva atd atd. Na zabití:-) Mám neukázněné hosty:-D Včera jsem byla na zkoušce šatů a snad dobrý...Abych řekla pravdu, začínám s etěšit na neděli:-D
Odpovědět
kat :-D já nestresuju, nepřijde mi to furt ještě...to bude darda na psychiku v sobotu ráno!! Na vás to leze alespoň postupně!!! :o))) Kat, nic si z toho nedělej, od včera řešíme taky naukázněné hosty :-) snad je zvládneme! jedny dkonce chtějí jet rovnou na zámek nebo co!!! ]-( dneska jim jdeme volat, vkolik kde co a tak jsem zvědavá!!!
Odpovědět
Holky, tak to mě ještě čeká - neukáznění hosté :-) . Čekám první "vzpoury" jakmile o víkendu rozdistribuuji podrobný program svatebního dne - to bude zas připomínek. Teď jsem tvrdá a rozhodnutánic neměnit :-D , ale uvidíme, jak se znám, tak zas vyměknu :-( a nakonec mi to bude vadit. No, kéž by se tohle nesplnilo.
Odpovědět
elpo holt ústupky se musí dělat. já jsem zvědavá na dnešní večer kdy budeme volat! 8-)
Odpovědět
Perada, budu ti držet palce, abys byla s výsledkem spokojená. Na kterém zámku se berete?
Odpovědět
Tý jo, holky, nevím nevím jestli zvládnu naší hudbu při řeči oddávajícího... jsem už teď hoodně naměkko |-|
Odpovědět
Perada, co vám budou hrát??
Odpovědět
a už vím, Lemberk - mrkla jsem do tvého albíčka - krásná kaple, tam bych byla naměkko taky.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak koukám, že je to všude stejný... já už jsem taky pěkně nervózní a přemýšlím jestli už máme všechno nebo co nám ještě chybí... je to hrůza ta sobota se nezadržitelně blíží. Včera jsme byli zkoušet oblečení a zjistila jsem, že mi šaty jsou volný, takže mi je musí zúžit, jo ten stres dělá svoje.... jinak aby toho nebylo málo, tak mi naskákali pupínky, tak tady z toho vyšiluju, že mi do soboty snad nestačí zmizet... HRUZA!!!
Odpovědět
elpa: kupíííí slečno (zatím ještě ;-) ) ... to víš, stresy mě přešly včera, to jsem si vyzvedla postavičky na dort dělané na zakázku a teď už se jen modlím aby vše vyšlo :) Mám na svatbě jednoho záškodníka, tak jsem se vyřádila (cca před 3 minutama) na rozsazení lidiček ke stolu....záškodník skončil vedle mého šíleně ukecaného a znalostma české historie nabitého strýčka a z druhé strany bude sedět žena kámoše - tlustá Maruš :) prostě paráda...konbečně pocit zadostiučinění :)))))
Odpovědět
elpo budou nám tam hrát varhany a na řeč oddávající to chce cd, aby jí bylo slyšet, takže jsme si vybrali Tenesse - Pearl Harbor ! Doják! A je to fakt nádherný a může se to hrát právě dokola :-) pistacia, to se zamaskuje, nebojky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se nedivím, asi bych taky brečela... my máme obřad na zámku, takže nám budou hrát na živě na piano k dokreslení celé situace, doufám, že se to bude líbit....
Odpovědět
Článek se načítá
Pistacia, to se bude líbit určitě. My budeme mít Mendelsonův svatební pochod a k tomu bud ehrát synovec na housle, to snad bude taky hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hlavně nezapomeňte prstýnky!!!! A jak to znám z vlastní zkušenosti JEHLU A NIT!!!!!! Snajecko, ahoj. Teda tvoje uazení záškodníka mě rozesmálo.Vypadá to, že bude nadšený a odcházet s plnu hlavou vědomostí z historie :-D :-D ale jak vidno, tak si to zaslouží. Holky, já se jdu podívat v sobotu na svatbu v Táboře, tak slibuji, že si na vás všechny vzpomenu!!!!!!!!!!!!!!!! Nestíhám číst všechno, tak se nezlobte.Mimis už mě kopek k žehlení jeho věcí, tak mizíme něco dělat. A počasí nšřešte, sněžit nebude, nebojte.To bylo jen 3.3. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elpo určitě se to bude taky líbit. Počasí už neřeším, mě by stačilo kdyby nepršelo aspoň dopoledne a nějaké velké vedro být opravdu nemusí. Ráda bych akorát stihla udělat pěkně fotky a pak mi to je úplně jedno.... :-D maalinka - pohlaď za nás bříško s mimískem, ať pěkně roste. Taky se těším až budu mít v bříšku raubíře...
Odpovědět
Holky buďte v klidu, já ještě nemám ani šaty a jedu si pro ně až v pátek, tak mi snad budou ;-)
Odpovědět
Hasik, neboj. Já už jsem měla dneska takový menší nervový selhání, bála jsem se, že na mě jde nějaká střevní chřipka, ale myslím, že to jsou nervy. Celou noc jsem se totiž ve snu vdávala. ]-( Holky, už aby byla neděleeeeeeeee. :-D
Odpovědět
Lucyy - já mám pocit náběhu na střevní potíže už od předvčerejška :-D , ale jsou to jen nervíky. To bude dobrý, neboooj. A v neděli si budeš říkat jak to ryhcle uteklo, uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak dneska od rána pěním vzteky, volám jak o život a ženich má štěstí, že jsem v práci, protože doma, bych mu vrazila kudlu do břicha. nemusel skoro nic zařizovat, JENOM odvoz jeho rodiny a samozřejmě si vzpomněl až teď, když už mají všude všechno zamluvené. potřebujeme nějaké vícemnístné auto. nakonec sehnal cosi v Brně, ale chce pro něho jet v době, kdy máme svážet cukroví... ]-( asi ho fakt zabiju. S mamkou se nám snad podaří domluvit auto od jejího známého tady v místě. prostě chlapi jsou úplně nemožní
Odpovědět
Corsi, to chce kliiiiid. Je fakt, že chlapi to vnímají jinak, jsou takoví laxnější, na všechno je pořád čas. Můj ženich je ale například nervózní se mnou, není schopen do sebe dostat ani kousek jídla. ;-)
Odpovědět
Corsi - nech to vybublat, to jsou chlapi - moje kamarádka říká: "Co chceš, vždyť jsou to polotovary!" To mě vždycky rozesměje a je po vzteku. Ael chápu tě, mě by to taky vytočilo. Můj ženich dostal na starost hudbu, tak jsem zvědavá na to ticho, co bude, ale nehnu prstem, ať si to vyžere. Dám mu svoje oblíbená CD, která tam chci mít a dál už je to jeho job.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to bych ho teda taky milovala :-D neboj auto se určitě sežene a všechno bude v pořádku, ten můj má zase pocit, že máme objednanýho hodně cukroví a přitom si neuvědomuje, že tam bude něco přes 50 lidí a musí se jim dát výslužka domů... prostě chlapi a pořád má na všechno taky dost času... Jinak s těmi středvními potížemi mi ani nemluvte, přítel už od minulýho týdne je nějaký nastydlý a bolí ho v krku a mě to začalo o víkendu taky, takže se lečíme jak se dá, všechno dělá to počasí, takovýhle výkyvy teplot to je strašná zátěž pro organismus
Odpovědět
Pistacia, to máš teda pravdu. :-) Počasí nás pěkně napíná a myslím, že nerviky k tomu dokážou své. ;-) Musíme se držet. Zvládneme to.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy, tak to si taky říkám... vydržet a všechno dobře dopadne, však se ani nenadějeme a budou z nás vdané paní a pak už budeme jen vzpomínat jaké to všechno bylo a jak to rychle uteklo, tak proč si kazit tu neopakovatelnou dobu příprav... ;-)
Odpovědět
Taky si to myslím. ;-) Jenže ty moje nervíky nejde ovlivnit, prostě se nervuju vnitřně. A přitom to skutečně rychle uteče a pak budeme vzpomínat a litovat,že to nejde vrátit zpátky a užít si to opakovaně. A kdy se vlastně vdáváš? V profilu to nevidím. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tedka jsem si domů dovezla oddací list :) to bylo to lepší vyřizování a šlo to rychle :-) ale odpoledne jedeme vyřídit občanky :-( to už bude na delší dobu ... a příští týden řidičáky .. uf ... tam si vystojíme pořádnou frontu ... Od soboty mám pořád nějaký spánkový deficit a nejradši bych prospala celé dny ... ale bohužel moje tříleté sluníčko mi to neumožňuje. Držím Vám zbývajícím dubněnkám pěsti a uvidíte že ty nervíky za to stojí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snajecko, dívám se, že mám vybrané úplně stejné ubrousky. a k nim vlizelín nebo i stejné ubrusy? a s tím zasedacím pořádkem, věříš, že si hosté opravdu sednou tam, kam mají? Já jsem na to sama zvědavá. protože se nejdřív jedeme fotit a moc nevěřím, že až dojedeme na oběd, budou všichni sedět tam, kde mají. Večer už je to jedno, ale aspoň na ten začátek. luccy, už jsem se tu vyřvala do telefonu, nadala jsem mu do idiotů, atd. kolegové se tu smáli, už mě to přešlo. cholerika nezapřu. vůbec bych to po telefonu a ještě z práce neřešila. jenže drahoušek se včera, jak jsem došla z práce zbalil, a vrátil se v noci... jinak brácha, který mi má jít za svědka, má chřipku a ke všemu se mu pokazilo auto. prostě paráda
Odpovědět
Corsi, když se začne něco kazit, tak ve velkém. Snad to ale bude ten jediný zádrhel na celé svatbě. Svědek se do svatby vykurýruje, s normální chřipkou se naštěstí vylézt z postele dá. ;-) Drahoušek je teda vážně zlatíčko. A kdepak se toulal, jeden nezbedník. My jsme měli takovou krizovku před týdnem, myslela jsem, že už ho vážně asi sestřelím, každopádně teď je to dobré, naštěstí. Protože jsem stresař a kdybych se ještě měla nervovat s neposlušným ženichem, tak bych asi vážně padla. Nicméně ten tvůj si zaslouží pořádně za uši. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
luccy, jel na zahradu. v pondělí jel na noc na ryby a to užívá antibiotika.
Odpovědět
Jééé, ty máš taky rybáře? :-N Já taky a teda to je mor. Obvykle když je ideální počasí na výlet, tak se milej zlatej sbalí a vyrazí na ryby, protože prý berou. ;-) Ale teda, s ATB by neměl moc výletovat, aby se nenachladil ještě víc a bylo pořádně slyšet to zvučné "ANO". ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?