Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Ahojda nevěsty! Holky, mám další dotaz:-D Když budu v únoru posílat oznámení těm, co je zvu...ale koláčky budu dávat až 14 dní před svatbou, tak jak to mám udělat? To je nebudu dávat těm, co už to oznamko mají? Chtěla bych dát koláčky třeba svobodným kamarádkám, ale když už budou mít oznamko? Tak jim koláčky dávat nemám ebo je můžu dát už bez oznamka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my se před chvílí vrítoli z nákupu na polské tržnici a miláček odešel hrát fotbal, tak koukám na další inspiraci :-p . V Polsku jsme koupili nádherný oblek, tmavě modrý se světlým úzkým proužkem za necelé 3tisíce, miláčkovi je jak šitý na míru :-) Taky jsem mu koupila bílou košili. Tak teďu už jenom manžetové knoflíčky a kravatu, mě se líbí ta francouzská, ale jemu ne. Ty co nám nabízeli byly více než divné, nelíbily se mi ty barevné kombinace. Ale spoléhala jsem že si tam koupím botky :-( a nic, výběr tam mají báječný, ale jen v černé, červené, růžové...krémové a jen asi 3 druhy bílých, ale na jehlových vysokých podpadcích :-( Tak se ještě podívám po obchodech jak pojedeme s oznámením do Havířova, do Místku... tetkám dám za úkol vytipovat shopy kde mají botky bíle a na nízkém podpadku a není možné aby jsme nekoupili. :-p
Odpovědět
katiz, jo, s botkama je problém, taky je ještě nemám...trošku si říkám, že bych na ně třeba mohla kápnout na tom veletrhu v Praze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to u nás byl taky boj na podobné téma: oznámka si roznášíme sami a to asi tak za 2-3 týdny, záleží podle toho jak bude o víkendu volno (tedy pokud nebudem v práci) a koláčky rozdáme ve středu před svatbou, ale: tchýně je podle jijich zvyklostí roznese po rodině sama ]-( a po moji rodině si se rozvezem zase podle našich zvyků my (snoubenci) a taky lidé pokud chcou nám už dají dar (pokud dají) ať s tím nemají stresy ve svatební den kam je dat...ať se neztratí...což myslím není špatné, a my si je jen necháme doma a v neděli po svatbě si je porozbalujem. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já se spoléhala na ten co byl v Ostravě a zklamal mě na plné čáře :-( při nejhorším si půjčím v salonu, ale tam je mi proti srsti jít v botech ve kterých bylo X nevěst - šaty to je něco jiného ty se vyperou, ale boty :-x
Odpovědět
katiz, takže ty koláčky dáte jen těm, kteří nemají oznamka?
Odpovědět
Profilova fotka
nee, oznamka dostanou už teď (zavní hosté aby si mohli eventuelně zajistit volno) a před svatbou dostanou i koláče. Ti co na svatbě nebudou koláče nedostanou ale pošlu jim jen oznámení tak týden před, protože to by toho byly potom kvanta... Ale celá tahle tradice se mi moc nepozdává, proč lidem dávat koláče před svatbou, když na svatbě jich bude plno, ale když rodiče chcou, a hlavně když to platí, tak proč jim v tom nevyhovět??? Kdybych trvala na všem co já chci, tak se se mnou už asi nikdo nebaví, všichni mají svojí hlavu, a tak jim ač nerada ustupuji.
Odpovědět
katiz, moje slova :-D takže pro úplnost, ty koláče jim pak dáváš už jen tak samotné bez oznamka (které už totiž mají), je to tak? Naši mi totiž zase říkají, že se to nedělá, že koláče se musí dávat s oznámením...čert aby se v tom vyznal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem takový názor slyšela, ale jelikož dost lidí dělá na směny a i o víkendech tak ať si včas zařídí volno a když už je budu rozdávat jedné části lidí tak ho dám všem ať si pak nestěžují, já oznamko ještě nemám.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se nám to blíží, já to mám za 69 dní, což je fičák, na to, že jsme o svatbě začali uvažovat v září loňského roku. Hrozně to uteklo.
Odpovědět
Apfele, tak to já "až" za 83 :-D Ty to tady odstartuješ, tak an Tebe budeme moc myslet! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc se těším, doma je to téma č. jedna :-) Přítel se už pomalu zapojil do příprav ;-) taky jsou vaší skoromanžílkové takový, že by svatbu chystaly týden před?
Odpovědět
Článek se načítá
Apfele, no kdyby aspoň ten týden :-D Zatím mám pocit, že to pro něj začne možná tak den předem, a to jen tím, že začne být trochu nervózní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže je to skoro všude stejné :-) já jsem nervozní už teď, a po pravdě mám svatby plnou hlavu.
Odpovědět
Apfele a máš všechno? nebo co Ti hlavního chybí? Oznamka už posíláš?
Odpovědět
Profilova fotka
No, já toho na zařizování nemám tolik, protože budeme mít svatbu malinkatou. Oznámka budu posílat až v březnu,těsně před svatbou. Co se týká hostiny - bude doma. Mého přítele rodiče na svatbu nechtějí jít, takže jsme se rozhodli pro komorní obřad. Bereme se na Zvíkově, ten je 150km od našeho domova,takže budeme mít celý den akční a nezapomenutelný. A posezení přichystá moje mamina, prostě nic velkého,takže tam budou jen moji rodiče, já a manžel a svědkové.
Odpovědět
Aha, tak to máš fajn, aspoň ušetříte pěkně do manželství korunky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já to mám za nejmíň :-D od zítra za 34 a taky se těšim.Míra naštěstí souhlasí se vším, co máme nebo ještě pořídíme. Oznámka už jsem dotvořila a zítra začnu posílat.A jsem docela zvědavá, od koho přijde první přáníčko. Taky jsem v pátek požádala sousedku o svědčení, tak mi zbývá ještě zamluvit mikrobus a pořádně se domluvit v restauraci, co budeme chtít.Pak může být klidně tepleji než je a svatba může začít :-)
Odpovědět
Maali, tak to je super! V profilu máš ale furt starý termín;-) jdu Ti juknout do alba...
Odpovědět
Profilova fotka
maali a jak se vede mimískovi?
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, díky za upozornění.Ani mě nenapadlo to měnit :-D Jinak v albíčku asi nic nového není.Nějak mě to přestalo bavit tam něco dávat.Nechte se překvapit snad tím svatebním :-D :-D Aplelku, mimisku se daří dobře.Už moc nezlobí a pěkně papká, co mu tam pošlu.ALe to se může klidně za chvilku změnit, takže rychle ŤUK ŤUK.Ve středu jdu na kontrolu, tak se těšim na UTZ jestli mi ho bude dělat.CO uvidím pěkného :-)
Odpovědět
maali, tak to je super! Tvé album si pohlídáme neboj;-) Přeju, ať vše vychází a jste hlavně všichni zdraví! x-)
Odpovědět
Holky, co budete delat s nehtama? Mne se nechce moc do umelych, bo bych mela pak znicene nehty, kdyz bych si je po svatbe sundala...myslite, ze i prirodni kratsi nehty muzou vypadat dobre? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mallorry:já už mám vyzkoušené, že i vlastní nehtíky vypadají dobře :-) Od přírody mám naštěstí svoje kvalitní, ale když se vdávala moje sestra, tak jsem si dva zlomila a moje šikovná paní manikérka mi udělala i na kratších nechtech moc hezkou francouzkou manikuru :-) Ürčitě bych se toho nebála a zašla to někam vyzkoušet ;-)
Odpovědět
mallory, já také nepůjdu do gelových, přítel nemá rád vše umělé...budu mít p-shine ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám, co se tady řeší nového :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu jedem koupit oblek, tak jsem na to mooc zvědavá, jak dopadnem!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nehtíky si taky pěstuji svoje.Umělé jsem taky měla a vždycky se mi to odlepovalo akorát když nebylo potřeba.Snědla jsem tuny vitamínů na posílení jak nehtů, tak vlasů a nic. Takže jsem taky pokoukla po P-shinu a je to super.Nechala jsem si to udělat jednou v salonu a pak jsem si koupila tady na BRMS od jedné holčiny celou sadu.Ale jsem lajdák, už jsem si to dlouho nedělala :-S :-S takže půjdu napravovat,ať jsou nehtíky v březnu pěkné. Jinak mě mamča objednala spolu s ní na kosmetiku.Tak se těšim až mi vylepší dekolt a ksichtík.Ještě nikdy jsem si nenechala odborně ošetřit pleť.Indulona to vždycky doma zvládla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mallory, myslím, že francouzská manikůra na kratších nehtech vypadá líp než umělé nehty. Taky se mi nehty dost lámou. maalinko, zpevní P-shine nehty a na kolik v salonu vyjde? Taky jsem to chtěla zkusit a pořád to odkládám. mmmatesko, pak napiš, jak jste s oblekem dopadli. my jsme si v sobotu udělali výlet za pánskou krejčovou. ušití vyjde asi na 5 tis., za látku jsme dali 1700,-. pěkná pálka, ale v obchodě není šance na přítele něco sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi, nehtíky byly naprosto krásné a hladké, jako když je přetřeš bezbarvým lakem a určitě mi přišlo, že jim ta kůra prospěla.Já jsem platila něco kolem 350 korun,ale co jsem se dočetla tady v diskusi P-SHINE, tak to měly holky daleko levnější a choodily na to častěji.Mě paní řekla, že to za 3 měsíce stačí, než nehet odroste.Tak jsem k ní víc nešla a koupila si tu sadu domu. ALe určitě to za zkoušku stojí, tak do toho :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?