Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Ahoj holčiny. Hlásím úspěch - shodli jsme se na třech prstýncích a teď sháníme někoho kdo by to byl schopný udělat v té kombinaci (titan/zlato) co chceme. Nevíte někdo o někom??
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás to dělají, že si můžeš donést obrázek a dokonce i svoje zlato a oni ti ho udělají, ale nevim, jestli se ti bude chtít jet až k nám :-| zkus si u vás oběhat zlatnictví a optat se!
Odpovědět
Profilova fotka
mmmateska: jeste jsem si nevybrala, nejak se porad nemuzu rozhodnout ... co myslis ty? Jeste se jednou chystam do Svatby snu - maji novou kolekci, ale nevim jak cenove :-| .
Odpovědět
No prohledala jsem starý diskuze, našla pár kontaktů, rozeslala emaily s fotkama a uvidíme :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kri, tak jsem si to prohlížela a nejvíc se mi líbí fotka 12 a nebo 13 ... já mám ráda jednoduchost a přijde mi, že to hodně zvýrazní jenmost a ženskost, žádný krajky, volány a tak .... ale taky hodně záleží na tom, jak se v tom cítíš ty! Aby ti v nich bylo fajn :-D !!!
Odpovědět
Profilova fotka
já dam za půjčení 6000,- je to pálka, ale asi je to taková optimální cena ...
Odpovědět
Profilova fotka
hasik, no já myslim, že to budou dělat ve více zlatnictví ... jen mě u tohodle vždycky štve, že do poslední chvíle nevíš, jak to dopadne, třeba jako u šití nebo dělání něčeho na míru :-|
Odpovědět
z šití na míru strach nemám - mamka je krejčová :-D Ale z tohodle trošililinku jo. Hlavně u šití se to dá odpátar přešít,... tady ne. No uvidíme tohle jsou ty naši favoriti http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
no joo, tak když máš důvěru v toho, komu to svěříš, tak to je jiná :-D hmm, jsou pěkný, hlavně jak je to udělaný lákavě na tý fotce :-D
Odpovědět
no právě. My už jsme měli jedny vybraný a pak když jsme je viděli v originále na vlastní oči tak se nám nelíbili ani jednomu :-/
Odpovědět
Profilova fotka
takhle to právě měla kámoška, obj. si ve zlatnictví podle vzorníku prstýnky a měli být ze tří barev zlata, ale když to přišlo, tak to vypadalo jako obyčejnej kroužek z jedný barvy .... tak se tam pak snažili na něco vymlouvat, že je to jen vzor na tom obrázku a tak ... no nakonec jim naštěstí vrátili zálohu!
Odpovědět
no já jsem zatím měla na objednávání po netu štěstí (ťuky, ťuky, ťuk). Přišli moc hezký oznámka a do tří dnů od objednání,... Tak snad se to i tentokrát povede
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to já jsem na obj. přes net docela strašpytel :-( teď zrovna přemýšlim, jestli si objednáme trička s nápisem ženich a nevěsta, že by jsme se pak do toho převlíkli, aby to bylo zároveň i jako překvápko....no uvidim :-o
Odpovědět
taky jsem nad nimi přemýšlela, ale Ondra je odmítl z netu, že je to zbytečný a tak si je asi budu dělat sama
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky říkam, jestli to neni zbytečný ... ale holt si je sama neudělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tak závidim lidem, co jsou šikovný a umí si něco spíchnout :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mmmateska, šití není nijak složité, můžeš se to taky naučit. Sama jsem samouk a dneska už bych zvládla ušít i svatební šaty, ale prý to přináší smůlu. a taky s látkama je problém. do salónu berou látky odněkud ze zahraničí... Odtud jezdí třeba do Rakouska. Večer na převlečení jsem si šila korzet s krátkou sukní a kdybych si k tomu vršku dala dlouhou bohatou sukni, můžu se v tom klidně vdávat :) Kvůli pověrám čekám, co mi ušije a ještě za to budu platit navíc. co už
Odpovědět
Corsi, tak to bych se na pověry teda pěkně vyprdla :-D
Odpovědět
mmmateska:...já si koupím nějaký hezký jednobarevný trička a barvy na textil a pak si jen hotová trička ozdobím. přišelo mi paraplíčko z tradic a nic moc, ale mamka mi dnes psala že už je hotový. Nějak mi ho předělala a prý už mi taky ušila podvazeček :-) Zítra si pro to jedu tak to hned hodím do alba. No jó, nejdřív si dělala ze svatby srandu a teď plaší víc jak já. Hlásila, že polštářek pod prstýnky, voničky a růžičkovou čelenku pro družičku mi udělá taky ať to nekupuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ty částky co platíte za svatbu mě skoro děsí, po mě na matrice ani farář nechtěli ani korunu!!! Jak jsme byli vybírat prstýnka tak to byl miláček pro ty nejednoduhší a nejlevnější, že on je nosit nebude...a jak viděl ten výběr co nám nabídli tak změnil názor a ani neremcal když ty naše vyšla na 6000 Dneska jsem tu měla holičku, přišla až domů, což je super, probrali jsme možné účesy...sestřihla mi vlasy... domluvily se na zkoušce, jsem naprosto zpokojená :-D
Odpovědět
Holky, díky za podporu, aspoň že mě chápete, jak jsem rozpolcená ;-) Tento víkend mám nejspíš čásek, přítel jede na hory, tak se vrhnu na nějakou výrobu, asi budu skládat oznamka :-D Nebo dělat ty noviny, to bych potřebovala víc :-p Ad kadeřnice, jsme domluvené, půjdu na jednu až dvě zkoušky a laškuju s melírem, tak tam příští týden asi zaskočím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už máme konečně vybrané oznámení. Byla to dřina se shodnout. Každému se líbilo něco jiného :-. Do týdne by měli být, tak jsem zvědavá.... Jinak s holičkou už jsem taky domluvená, týden před svatbou jdu na melír a vyzkoušíme i účes, spíš jen tak na "hrubo" abysme měli představu. Říkala, že by to stejně neudělala 2x stejně.... Věřím ji, je báječná a češe moc pěkně....
Odpovědět
Levie, to je pravda, taky mi řekla, že to dvakrát nebude úplně stejné;-) Navíc ještě nemám korunku, budu ji objednávat příští týden:-) A holky, vy máte závoj svůj? Já ho mám normálně z půjčovny, takže ho na zkoušce zkusit nemůžu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Závoj bude z půjčovny a paní říkala že není problém ho půjčit na zkoušku. Závoj budu mít asi delší, když jsem ho měla připlý na temeni, tak jsem ho měla pod pás, kráááááááááásný, ale nevím jestli ho dát nad drdol a nebo pod. Obě varianty vypadají dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám závoj svůj. V salonu odkud mám šaty nepůjčují závoje. To také řeším jestli závoj pod nebo nad účes. Obojí je hezké... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
corsicanka, no já bych to zaptvé musela šít v ruce a za druhé, když si koupim pěknou látku, tak mi je líto do ní střihnout, že to zkazim :-( takže to raději přenechám odborníkům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hasik, no to je fakt, těma barvičkama bych to mohla zvládnout :-D já přemýšlela i třeba o nažehlovacích písmenkách nebo tý výšivkový technice, ale ty barvičky budou asi nejhezčí :-D díky za dobrej nápad !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my prstýnky neřešíme, H. mi stejně řekl, že ho nosit nebude, že do práce nemůže ... takže si vyberu nějakej pěkněj já z bílýho zlata a on bude mít ten samej nebo podobnej ze stříbra a bude to vypadat, jako že k sobě patří :-) a já ho budu mít za 2500,- a on za 250,- :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kde jste všechny? Už dlouho tu nikdo nic nepovídal :-N Já se právě chystám na víkend (teda jeden den) ke tchýni, aby jsme se domluvili co chce péct a zařizovat a tak...miláček jel už včera. Zrovna mi volal, že tam jeho máma asi ani nebude, protože jede na nějakej konkurz do Prahy, takže se akorád minem. (ne že by mi to až zas tak vadilo ;-) , ale chtěli jsme se domlouvat... :-S tak jsem na to zvědavá
Odpovědět
Ahojky Včera jsem se byla zase dívat po šatech a do jedněch jsem se zamilovala, ale zatím nic nezamlouvám, ještě jim budou chodit nový tak uvidíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?