Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
katwind: Já dělám v září taky státnice, resp. příští týden a pak už se budu naplno věnovat výběru šatů a výzdoby:) Takže držím palečky se státnicema...
Odpovědět
nara - no, já mám první (úspěšně) za sebou, ale ty příští týden nezvládnu...to by muselo být z pekla štěstí... Ale ještě to nezvzdávám, zabojuju. Přinejhorším to udělám příští květen, to už bude brnkačka mjít jen jedny státnice:-) Musím se uklidňovat tím, že když nejde o život...víš jak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak máme vybraný termín a nejdýl v listopadu to půjdeme zamluvit :-) :-) :-) Jen pořád nevím, jestli bude obřad venku a co dělat, když bude pršet.Jestli domluvit ještě i radnici a jak se to dělá, když obě vybraná místa má město ve své správě ;-)
Odpovědět
Ahoj holky-zdravím vás, tak jsem neodolala a taky se přidávám. My máme termín na 28.4.2007 - poslední víkend v dubnu. Rodičům jsme umysl vzít se oznámili v den jejich výročí svatby v lednu,takže na všechno bylo dóóóst času.Ted už máme zamluvenou restauraci,máme domluvené "rande" z knězem na září,šaty-už mám představu - jen nevím,kdy si mám jít vybírat do půjčoven,abych nebyla nějak moc aktivní! Účes mám taky vybraný-a předběžně domluvené 2 kadeřnice, a hned 2 dny po svatbě máme v plánu odletět na svatební cestu(tu vybereme až v lednu).Takže teprve ted začne ten blbinec se zařizováním.Mimochodem-je tu nějaká nevěsta z okolí Hodonína?
Odpovědět
Profilova fotka
Deli,tak tě vítám mezi dubňačky :-D Máte to koukám pěkně rozplánované.My chceme 7 nebo 14 a nemáme ještě dohromady nic víc než mašličky na myrty, co jsem už vyrobila :-)
Odpovědět
jeee, holky, koukám, že jsem z plány pozadu... Ty mašličky na myrty bych si taky chtěla vyrobit, jen nevím, zda to zmáknu... A musím začít makat na svatebních novinách... Jenže u nás doma je teď peklo, naši se mnou nemluví, tak nevím, nevím...teď zrovna bych se nejradši vdala někde v soukromí jen tak...a pak udělala pařbu s kamarády. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind,na tom nic není.Já tady koukla na pár mašliček co máme v albíčkách, koupila si mašličkua podle obrázku to zkusila vytvořit.A kousek od kousku se dařil lépe a lépe.Kytičky a různé ozdůbky na to jsem taky koupila ve švadlence.Dopraostřed našila korálek, který to drží celý pohromadě a je to :-D ALe jak se znám, do dubna je určitě přetvoříma budou jiné :-p Jééé a ty noviny, tam se jako píše co? Abych to moc nepřehnala, když se do toho pusím taky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky teď jsem si volala na matriku kvůli termínu a "MOC PŘÍJEMNÁ" ]-( pani mi řekla, ať si zavolám v půlce listopadu.Tak mám sice radost, že je čas, ale to její vystupování, je na ránu.... Naštěstí vím na koho se ještě obrátit, tak snad to jednání nakonec nebude tak nepřijemný ;-) Nějak se na to všechno zařizování začínám těšit :-) :-)
Odpovědět
ahoj holky, nevíte jestli někde na netu najdu jaké počasí bylo tehdy a tehdy třeba 2 roky pozpátku? já se totiž bojím, že bude zima
Odpovědět
Profilova fotka
paajo, to je dobrý nápad, ale bohužel nevim nevim, jak to zjistit :-D
Odpovědět
pajaa, nejak to jde zjistit, zjistovala jsme takhle pocasko v zahranici...doma zkusim a pisnu:-) ted bylo 21. krasne, to jsem sledovala:-D vubec cela druha pulka dubna byla krasna ;-)
Odpovědět
Holky, počasí jsem nedávno vyhledávala na meteopress.cz, je tam v grafech historie 2001-2006 a v jednotlivých měsících je možné najít konkrétní den. My to s přízní a nepřízní počasí máme 50:50 :-.
Odpovědět
Článek se načítá
tak to je docela hustý... od roku 2001 do roku 2006 21.4. rozmezí od 7-24 stupnu :-o loni bylo tech 7 :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind, tak já tě uklidním,protože já za Tábor hlásím, že letos 22.4. bylo krásně a svítilo sluníčko.Nevím kolik bylo stupňů,ale krásně bylo. Tak to by bylo, aby nebylo hezky na naše svatbičky.Nesmíme o tom moc psát aby se to nějak nedověděli skřítci nahoře :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Holky, tak jsem si myslela, že v dubnu se skoro nikdo nevdává,tak jsem moc ráda, že jsem na vás "narazila".Budu vás sledovat,...A taky v říjnu míříme za knězem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojh ssimka, to jepřekvapení, co nás tady klábosí ;-) Duben je nejoblíbenější měsíc, tak není divu. Kde budete mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme z východních čech.Svatbu bychom chtěli mít na zámku Kuks(u Jaroměře)okres Náchod.Zdravím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dubňakčy, tak vidím, že se nám to tady rozrůstá a to je dobře :) Už nám to za chvíli začne ty přípravy, tak je třeba spostu rad a spoustu názorů ;-)
Odpovědět
sssimko, já mám taky v Kuksu!" ;-) ;-)
Odpovědět
Tak státnice jsou za mnou a za 14 dní se na promoci budou seznamovat naši milí rodiče:) Tak a přípravy mohou začít...
Odpovědět
Profilova fotka
NARA, tak to k obojímu gratuluji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nara: moc gratuluji, to je dobrá příležitost k seznámení ;-) A teď už budeš mít klid jen na přípravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katwind: A kal v§bec dopadly tvé druhé státnice? K těm prvním moc gratuluju!
Odpovědět
Profilova fotka
pardon za ty překlepy, mělo tam být jak dopadly .... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
teda jak vůbec dopadly státnice ..... jsem dneska nějaká přepracovaná, asi už půjdu spát :-D
Odpovědět
lemaj-ja je odlozila...uz to nebudu rozepsiovat, proste jsme to psychicky nezvladla...zivot jde dal :-)
Odpovědět
a chci se vrhat na svatebni noviny, ale jsem furt nejak bez sil...jenze ono to tak leti, z je treba neco delat!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katwind:Nenapsala by jsi mi něco více,o sobě, když se budeš vdávat na Kuksu.! :-) Berete se přímo v zámku nebo v galerii jak jsou sochy či v kostele.?? ;-) Simča
Odpovědět
sssimko, IP x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind: Jasně to chápu a teď už máš klid vrhnout se na přípravy ;-) Je fakt, že to šíleně letí, tak je třeba něco dělat :) Já sice ještě s ničím nezačala, ale pomalu se chystám. V listopadu šatky, pak oznamko a mezitím a potom ostatní věci ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?