Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Lemaj, ano, ano, budeš dělat ty noviny? Na ně si už chystám materiálek :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, co se všechno píše do těch novin a proč vlastně se to dělá?? Poraďte pls :-D
Odpovědět
maali, ahojky:-) Já do nich chci dát na jednu stranu moje fotky z dětství, na jednu stranu přítelovy fotky z dětství. Pak nějaké info o svatebních tradicích, nějaké vtípky o manželství. Na konci bych chtěla mít zasedací pořádek. To proto, že noviny dostanou hosté v době focení, aby se nenudili. No a mohou se rovnou juknout, kde budou sedět, aby to pak nemuseli hledat:-) A taky bych tam chtěla mít meníčko, protože na stolech ho mít nebudu (málo místa, byl by stůl přeplácaný). Tak asi tak zhruba... Ještě možná za ty fotky z dětství dám fotky společné mapující naše chození... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katwind: No abych řekla pravdu, tak jsem o novinách začala uvažovat až včera, až jsem si přečetla tvůj příspěvěk ;-) A myslím, že bych do nich asi šla, jen si na to najít čas a dostat dobrý nápad :)) A jak píšeš s tím zasedacím pořádkem, to je super nápad, tak možná ho po tvém vzoru taky dám do novin, díky za nápad!! ;-) Sice budou na stole jmenovky, ale takhle aspoň nebudou všichni lítat kolem celého stolu než by se našli :-D A šatičky plánuju jít vybírat v polovine listopadu, musím to plánovat trochu dopředu, protože tam chci maminky a ony si musejí naplánovat dovolenou. U nás to bude tak, že během našeho focení hosté dojedou do místa, kde bude hostina i ubytování (bude to v jedné budově), někdo dostane za úkol během doby než my se vyfotíme jim přidělit pokoje a klíče, aby si mohli dát věci na pokoje a aby se trochu zoirentovali, kam se mají večer unavení vracet ;-) No a pak přijedeme my a už se bude jen slavit :-D
Odpovědět
ahojte berušky :-)
Odpovědět
lemajko, přesně tak, ten zasedací pořádek myslím je dobrý. Hlavně se podívají jak ten stůl bude vypadat a kam zhruba půjdou, aby tam nebloudili :-) Budu je dávat do páru, takže zhruba 25 kusů. Asi je udělám ve Wordu, předělám do pedefka a pak nechám někde vytisknout. Myslím, že to nebude tak moc drahý, svazovat je asi nebudu, nechám je prostě jako noviny... Jen je asi udělám na A5ku, to ale ještě nevím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: Jeee, ty už máš úplně hezkou představu, jak to všechno uděláš, to je prima, já zatím nějak nemám čas, ale už bych měla taky začít uvažovat. Zatím jsem si jen dovezla fotky od mamči jak jsem byla malá a teď musím ještě zaúkolovat miláčka, aby si taky nějaké z domu vzal ;-) Vázat určitě nee, když to mají být noviny tak jako noviny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind, tak o novinách začínámuvažovat a dost.Vyplní se tak nějaká ta minutka mezi focením a když se dílo podaří, tak se můžou lidičky i dobře pobavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, konečně jsem se odvážila do četu. Svatba nás čeká taky v dubnu a začátek je asi takový že jsem si na těchto stránkách založila album a nějak jsem se zasekla. Jsem od Nového Jičína a zjistila jsem že tu je jeden salon nechutně drahý a druhý, který nemůžu najít :-( . Přítel si přeje oblek s takovým tím širokým barevným pruhem kolem pasu! Nevíte kde se to dá sehnat?? Tady v okolí nic není!! Rodiče svatbu berou v klidu až neuvěřitelném, jako by našemu vztahu po těch letech nevěřili!! Což mě dráždí. Chceme velkou svatbu, a veselou... Četla jsem si o těch novinách, je to moooooc dobrý nápad, aspoň vyplním chvilky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky bych se chtěla podělit o svoji budoucí svatbu. Já včera zamluvila termín 7.dubna 2007, budeme se brát na zámku v Mnišku pod Brdy. Hrozně moc se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Katiz a Apfele, vítám vás tady.Vybrali jste si krásný měsíc :-) Katiz, dokonce máme stejné datum, tak snad nám to dobře dopadne a šťastně se vdáme :-D Rodiče mají určitě radost,a to že to berouu v klidu je jen dobře.Ten oblek určitě seženete někde v půjčovně nebo se zkuste poptat normálě v obchodě, snad se tam něco se šerpou najde.A že chcete mít svatbu velkou a veselou, to je pěkné.Jste doceal odvahy.Já spíš nevím, kolik lidí pozvat aby nás nebylo moc. Apfele, tobě už ten termín zapsali??? Já volala u nás na matriku a odbyli mě tam, že je ještě čas ;-( do listopadu.Tak to budu muset zkusit znova, jestli už budou mít úřednice jinou náladu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na zapsání termínu jsem trvala, šla jsem tam osobně, takže mě nemohli odbýt. Určitě to zkus ještě jednou. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My budeme mít obřad v kostele a máme se zastavit až v lednu, že je času dost!! Lidí jsme apočítali 60+miminka, které rozšíří rodinu, ale ty se nemusí počítat, nic nezpotřebují ;-) Už jste něčím začli?? Nevím čím začít jako první, tak to posouvám a posouvám, ale do prosince chci mít šaty a prostory pro oslavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Apfle, tak to tam budu muset dojít taky osobně.Ale naštěstí mám v záloze kamarádku, která má na matrice tetu a moc by chtěla jít se mnou.Že by mi to tam pomohla vyřídit, když má takové známosti.Tak toho asi využiju. No a pak asi půjdu zkusit nějakou nabídku restaurací a ubytování, kde co nabízí a jak se s nimi jedná.Aby jsme měli nějaké srovnání a tak nevzali prvního "zajíce v pytli" :-D No a šatičky ty zkouším ze všeho nejraději, tak to vyrazím ještě před vánocema určitě :-D :-D .Nad oznámkem si lámu hlavu,jestli si ho vyrobíme sami z fotky nebo objednáme :-S Líbí se mi toho moc a to je nejhorší si vybrat.O kytí, prstýnkách a dalších ani nemluvě :-( takže to taky nebudu mít jednoduché. Ale dobře to dopadne, nebojte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé a valstně už mám ty mašličky k myrtě a punčošky, co se mi vůbec nehodí.Na netu je nabízeli jako svatební,ale mají jako dekor zvoneček,takže spíš bude trošku vánoční erotika 8-) Tak vesničan vyrazí do Prahy, aby sehnal jiné :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme včera absolvovali první "rande" s našim knězem.....byla jsem z toho dost vyklepaná,ale nakonec to dopadlo dobře,žádná hrůza-ten náš kněz je naprosto skvělý a vztřícný člověk.V pondělí za ním jdeme znovu.Tak ted už nám to vyřizování a shánění opravdu začíná :-N . Na svatbu zatim nic koupeného nemám,ale už mám představu,jak bych co chtěla mít. Takže mi nezbívá nic jiného,než začít pomalu nakupovat.Už víte jakou barvu si pro svatbu vyberete-svatební tabule,šatky a tak? Já jsem koketovala s myšlenkou že vínová nabo růžová....a pak jsme byli s miláčkem na večeři v restauraci,kde máme domluvenou hostinu a s hrůzou jsme zjistili,že zatím vymalovali celou místnost do zelena :-o .....takže ted se snažím vymyslet,která barva by se k zelené hodila-at to tam není všechno zelené jako v močálu.
Odpovědět
Profilova fotka
delli: taky mám svatbu v kostele, s knězem jsme se sešli asi před měsícem a že je moře času, že tak další schůzku máme až v lednu. Co jste probírali?? Jak to probíhalo?? Náš farář je poměrně mladý a pohodář, tak snad nebudou problémy. Se zelenými stěnami bych dala výzdobu do žlluto-oranžova..Ja bych brala výzdobu do červena, už máme už kravatu, krááááááááásná. (Snad nám taky nevymalují ;-) ) Teď začít hledat ostatní doplňky. Strašně moc se mi líbí květ růže ve vínové skleničce, jen kde sehnat skleničky, bo kde bude hostina tak nám je asi na kvítí nepůjčí :-S .
Odpovědět
Holky, ahoj, vítám nové tváře! Já v tom mám jasno, svatba bude bílo vínová:-) Už mám vzorek ubrousků a okvětní látkové lístky:-) x-)
Odpovědět
katiz: My jsme za ním byli ted poprvé,takže jsme se domluvili jen na druhé zchůzce a až na ní proberem ostatní podrobnosti.Ten náš kněz je taky mladý,tak kolem 35-a je naprosto v pohodě-vychází nám hodně vztříc....na to kolik máme výhrad :-N ,se divím,že nás nevyhodil oknem ven :-D .Zatim jsme se jen domluvili,že budem mít jen 3 schůzky-normálně u nás je 6-8,myslím si že když kněz uviděl mého kluka (ten je antikřestan),tak mu muselo být jasné,že na křestana ho nepředělá :-D ,takže neláme nic přes koleno.Ale budu tě informovat o tom,co se tam děje - hned v pondělí máme další schůzku. Ty skleničky jsou hezký nápad...já nevím jestli to tak funguje všude,ale my jsme si na jednu velkou rodinnou akci půjčovali talířky a skleničky v jedné závodní/školní jídelně,tak se zkus poptat,třeba to vyjde. :-) . Co se týče té barvy,tak zelenou asi zkombinujem se žlutou nebo béžovou-našla jsem pár ukázek tady v albumech.Co šatičky,už jste si byly vybírat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky všechny vítám, ahojky :) Já teda ještě nemám skoro nic, kromě botů, na které jsem narazila a prostě se mi líbily, tak jsem je koupila ;-) Na šatičky jdu v listopadu a zbytek tak nějak průběžně jak bude třeba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Deli, jestli ta zelenená není nějak drastická,tak bych se neobávala té růžové výzdoby.Ale záleží na odstínech,aby obě barvičky nějak vynikaly. Já jsem si od počátku příprav plánovala oranžovu,jenže to má každý a docela zase uvažuji o zeleno-fialkových kombinacích.Viděla jsem nějaká albíčka s fialovou a trochu mě to chytlo.A navíc u nás ve městě měla paní v salonu vystavené zelené šatky a to teda je krása.Takže zase mám v hlavě zmateček, co vybrat :-D A navíc teď jsem trochu rozzlobená na rodinu,tak si říkám, že svatbu udělám jen já+miláček, svědci a hotovo.Nikdo mi nebude kazit náladu,rozebírat co jak mělo a mohlo být a já snad budu spokojenTakže takt nevím.Ale koncem měsíce chci zkusit dojít zamluvit ten termín, ať na to nemusím pořád myslet, že to nestihneme, jako loni. Lemajko,porsím tě, kde jsi sehnala pěkné bílé botky??? Já chodímpo obchodech, všude mají botky na jehličkách a s úzkou špičkou, tak nemůžu nic vybrat ;-( Moc se mi líbí ale botky Klaudie, co mají hodně holky v albech.Nabízí je nějaký salon v albu a někdo i na prodej.Jenže mám strach, i když je to moje číslo, že nebudou sedět a co potom s nima :-(
Odpovědět
maali, o rodičích bych taky mohla povídat...taky mám tyhle stavy, že jen s miláčkem a kamarádkou, co by svědkyní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, jenže já se zase bojím toho, že se mnou pak už nikdo nepromluví.Mamka ta je v pohodě, pomůže kde budeme potřebovat.Taťka ten hlavně řešil, kam ubytujeme jeho příbuzné, které já na svatbě vůbec nechci.Neumí se bavit a ještě jsou schopní mě pomluvit :-( Tak si říkám, že si zařídím co potřebuju pro lidičky které chci na svatbě mít a zbytek ať si taťka udělá podle svého.Ale to je zas divné, tak se s tím docela peru.Ale nejpozději za měsíc si myslím, že musím mít jasno a začít na tom dělat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám někdy pocit že 4 lidi bude stačit, že je někdy okolí "protivné"... ALE dneska se mi podařiro rezervovat místo, HURÁááááááááááááá :-D :-D x-)
Odpovědět
Ahoj kočky! Mali, máš pravdu, je to prostě těžký někdy s rodičema. Já si zase teď o víkendu řekla, že ať jsou rodiče jakýkoliv, tak je na svatbu prostě pozvat musím. Hodně mě totiž ovlivnil příspěvek Kimby na Chomutovsku... nebudu to sem psát, ale je to o tom, že jí onemocněl tatínek a že se pravděpodobně nedožije její svatby. Tak mě to hodně ovlivnilo no... Dnes se snažím dělat noviny, teda začínám je vymýšlet, právě jsem u titulní stránky :-D katiz - blahopřeju!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, ono to zase nebude tak "hustý" jak píšu.Jen mě to vždycky mrzí,když vzniknou nějaký neshody, tak si tady u vás vyleju srdíčko. Miláčkovo rodiče tam taky nebudou, tatínek už nežije a matka nechodí, tak si říkám, že už tak to bude těžký pro něho a kdyby tam nebyli naši, tak zase pro mě.Ale jak se znám, ještě tisíckrát se sem přijdu uklidnit. Katiz, tak to je super, přípravy se můžou dát pěkně do pohybu, viď ;-)
Odpovědět
Maali,. však já vím, mám to asi stejně. Holt rodiče si nevybereme, ani je nepředěláme... Držme se a pěkně připravuj! Já vyrábím noviny a chystám se objednat nějakou korunku...nebo aspoň vlizelín... :-N Mám prostě chuť něco objednat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, tak to jsem asi dvojčata s tím objednáváním.Já dneska zase sice z autobusu, ale okoukla šatičky za výlohou salonů.Vždycky si tak udělám radost a těším se až budu zkoušet.To bude srandy :-D :-D Chtělo by se mnou jít asi tak milion lidí, tak budu muset začít a vypsat pořadník :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katiz, máš krásné albíčko *1* ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, doufám, že se Vám nepletu nějak do řeči. Taky máme svatbu v dubnu. Mám z toho už teď vítr, protože budeme dělat hostinu na zahradě. Co Vy, jak to budete mít a jak u Vás probíhaj přípravy? Díky za odpovědi. Lenka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?