Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hanci: právě teď o víkendu jsem začala uvažovat o botkách .... tak jako vy se totiž bereme na jaře, takže shánění botů vychází někdy na zimu. A kamarádka, která se vdává teď v srpnu má problém sehnat boty jaké by chtěla a to není moc náročná, jen prostě chce, aby měly bílou podrážku .... Tak jsem uvažovala, jestli by nebylo lepší botky shánět už teď přes léto, kdy bude určitě větší výběr než v zimě ... Přímo svatební se dají určitě sehnat v salonech celý rok, ale já bych chtěla nějaké takové, které by se pak daly nosit i normláně. Tak nevím, poraďte :-) Nožky ti určitě otečou, jako nám všem :-( takže si myslím, že "rezervní" dírka do pásku je dobrý nápad a určitě to půjde. Taky bych šla nejradějí v nějakých pohodlných "ťapkách", ale holt chceme být princezny, tak musíme do střevíčků :-D Snad se trošku botky rozchodí a klouzat přestanou ....
Odpovědět
Ahoj holky, jak si to tu od vas ctu, tak jsem asi vazne mela stesti a mam pro vas doporuceni co se tyce satu. Sla jsem na doporuceni kamaradky do salonu Pronuptia v Liberci, i kdyz jich tam mame docela dost, tak jejich pristup me uplne dostal. Ochotne, nic neni problem, kdyz jsem jim rekla, ze svatbu planujeme za vic nez rok, stejne se se mnou (narozdil od jinych salonu) bavili dal. Zeptali se me, jestli si nechci saty vyzkouset, domluvili se mnou termin, zkouseni zadarmo a hlavne, vsechny saty vam zadarmo upravi na vasi velikost, ty me vybrane jsou bez raminek, tak jsem se ptala, jestli by se tam nedali dosit- bez problemu, jaky budu chtit, sirka jakakoliv, dovysijou koralkama jako jsou na satech. Pak jsem jim rikala, ze mam jeste od detstvi zatavene nausnice s cernevym kaminkem a ze bych je nechtela sundat, zase to nebyl problem, pry tam dovysijou cervene kaminky i na saty, kdyz budu chtit. Uvarili mi u toho kafe, no proste super......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, patřím mezi vás, můžu se přidat?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky silda, no jasně že můžeš, nové členky máme rády :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak co už se tak nějak rozkoukáváte?Šatičky a podobně.Já teda už koukám a hledám šaty svých snů. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my už taky koukáme =-) Šatičky svých snů už jsem našla a už i vím, kde je mají, ale chodit po salonech a zkoušet chci až tak nějak v září, zatím se na to jen těším a monitoruju co všechno je třeba udělat a kde co mají.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se rozkoukávám, ale zkoušet začnu asi tak kolem října.Aby mě ze salonu nevykopali :-D Tak brzo. ;-) Já zatím jen vím, že chci širokou sukni a korzet, takové ty princeznovské šaty, já na ty obyčejné hladké moc nejsem, byť mám velikost 40 a myslím, že by mi padly.Zkoušela jsem ty hladké obyčejné na špagetová ramínky u známé a nic moc teda, padly mi, to jo, ale jsou takové neslavnostní a obyčejné, podobají se spíše obyčejným šatům na běžné nošení.Chci něco slavnostního, co vy holky.?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moc ráda se k vám přidám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sildo nic si z toho nedělej, taky se mi ty jednoduché nelíbí, ale mám velikost 34, tak nevím jestli seženu něco s bohatou sukní, moc se mi líbí korzety, prsa totiž trošku mám.Ale stloustnout se mi nepodaří ani do svatby ani nikdy, bohužel. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak já už mám svoje vysněné šaty asi týden doma.Pečlivě schované.Jsou ručně vyšívané, mají vlečku.Jednoduché,ale krásné.Potřebuji ještě pár úprav,ale to začnu řešit až později.A včera náhodou jsem zašla do prodejny obuvi a objevila boty,který k nim perfektně padnou.Takže jsem moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se hlasim do diskuse dubnovacek.. meli jsme s pritelem puvodne v planu 7.7.2007, ale pak jsme sehnali pozemek a budeme stavet domecek, takze jsme si rekli, ze to trosku uspisime (ale ne moc, protoze bych se rada fotila nekde venku a mela saty bez raminek a nechci shanet bily kozich :-D ) protoze jako mazele snad tu hruznou masinerii s byrokraci zvladneme lepe nez jako druh/druzka.. jinak jsem uz taky zacala vysilovat.. ale nevim kudy kam driv skocit.. takze jsem poprosila o mensi pomoc pritele(on je bohuzel stale pracovne mimo, objevi se jen sem tam na par dni a pak zase zmizi), aby mi s tim trosku pomohl.. takze pristi tydne jdeme na urad dohodnout termin a pak hostinu a zbytek nechame chviliku ulezet.. akorat jsem z Prahy (svatba ale bude v Lounech) a tak premyslim, jestli si uz nemam nahodou jit sehnat taky nejake saty..??? :-o mam velikost 34/36 a tak abych nejake sehnala.. jinak jsem si do kancelare koupila myrthu, kazdy den se na ni divam a snim.. taky jsem si uz v letnim vyprodeji koupila krasne boticky.. jsou se spickou a otevrenou patu.. moc krasne a jemne.. tak zatim nazdarek. 8-)
Odpovědět
Ahojky všechny dubnové nevěsty. My plánujeme svatbu na 28.4.2007, tak snad to je konečné datum. No v neděli jsme si jeli zamluvit termín do kostela, ale zapomněli jsme na jeden detail, že nejsme ani jeden pokřtění. Takže se musí dát jeden z nás alespoň pokřtít nebo si musíme vymyslet jiné místo obřadu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No my taky plánujem na 28.4.2007.Zatím to mám naplánované jen v hlavě,na matrice jsem jeste nebyla.Ptala jsem se jen tak s předstihem,ale máme prý čas.Ale asi to už zamluvím,aby se přítel nevyvlíknul :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
holky mate krasny terminy svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my chceme také 28.4.2007, protože to bude přesně 8 let, co spolu chodíme. Ale na úřadě mi řekli, že mám přijít si zamluvit termín až v listopadu a na kunku dokonce až koncem ledna. Tak doufám, že tam nebude žádná akce a my si to užijeme
Odpovědět
Já si myslím, že je lepší to zamluvit už dopředu, abych pak nemusela stresovat, že to není jisté. Hlavně mám strach, že si to zamluví už někdo jiný a já chci obřad přesně ve 12, takže to musíme zamluvit co nejdříve.
Odpovědět
Profilova fotka
luciasek - to bych také chtěla, ale moc jsme si přáli to mít na Kunětický hoře, ale čekat do ledna, aby nám pak řekli, že to tam nemůžeme mít a na úřadě by už bylo plno. Tak radši to budu mít na radnici. mně by se to líbilo bud ve 12,00 nebo ve 13,00.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak vidím, že se bám duben začíná rozjíždět ;-) Te´d už to bude rychle utíkat a ani se nenadějeme a budeme stát před oltářem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my už máme termín zamluvený, na hostinu jsme museli zamluvit už rok dopředu, protože tam mívají i rok a půl dopředu plno =-) Tak jsme si ho už zamluvili i na úřadě, pro klid duše. Taky si myslím, že čím dřív, tím líp, pokud chcete konkrétní datum i čas, tak aby ho nikdo nevyfoukl!
Odpovědět
Profilova fotka
;-) asi v cervenci jsme si rekli termin a oznamili to rodine (dneska bych s oznamenim mamce pockala - samo ze se to neda - ale kdyz to vydrzite, usetritesi par mesicu "neni uz pozde, uz to mate apod. mysli to dobre... ale ;-) ......my si zamluvili termin v prosinci, na saty jsem zacla chodit od listopadu, konecne saticky jsem si zamluvila v lednu, prstynky jsme si vybrali v unoru, restauraci-pizzerii zamluvili asi mesic predem, vecerni sal taky tak, dortiky asi tri nedele 14 dni a stejne tak i kyticky, oznameni jsme si delali sami + drobnosti jako boty, kosile, kravata v prubehu...., cekaji vas krasne umorne pripravy ale stoji to za to, az budeme slavit prvni vyroci, vy budete prozivat jeden z vasich nejkrasnejsich dnu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já dnes na matrice zamluvila termín na 28.4.2007 v 11hodin.Docela žádané datum,ale měli volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dubňandy, tak se taky zřejmě přidám mezi vás,protože svatbu v dubnu 2006 už dááávno nestíháme jak jsme původně chtěli :-N Tak snad stihneme ten rok 2007. Máte už zamluvené termíny? Já si ještě pořád říkám, že je čas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalina - já bych termín ráda zamluvila, ale řekli mi v listopadu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky dubnové nevěsty, jak už jsem někde psala, my jsme museli zamluvit termín v míste hostiny, prootže mívají plno i rok a půl dopředu, tak už jsme zamluvili i na matrice, ať to máme z krku ;-) Takže už je to ofic si že se v dubnu bereme a už se na to těšíme :)
Odpovědět
Ahojky, tak my máme svatbu 4. dubna 2007 a dneska jsem zamluvila místo pro hostinu a ubytování - zatím jen telefonicky. Podrobnosti budeme domlouvat osobně až za měsíc, dostala jsem ale echo, ať to neodkládám a raději tam hned zavolám a tak jsem udělala a jsem moc ráda, že tam měli ještě volno. Na matriku jdeme taky až za měsíc, ale tam si myslím, že nebude problém. A oboje rodiče dostanou svatební oznámení v balíčku pod stromečkem:) - chceme zabránit tomu, aby nám do všeobecných příprav příliš mluvili, ale pak je to určitě necháme vyladit:))
Odpovědět
Profilova fotka
Naro:tak to je prima nápad s tím svatebním oznámením v balíčku pod stromečkem ;-)..originální
Odpovědět
Ahj kočenky dubněnky! já mám termín zamluvený a jsem ráda, paní říkala, že je to lepší, hodina 12-12.30, to se ještě upřesní. ;-)
Odpovědět
Katwind, gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepinko, tak to je blbý.Ale hned 1.bych tam doběhla, ať máte klid a nikdo vás nepředběhne. Budu to muset doma s drahoušem taky probrat, ať to nepropásneme i letos :-o Jo a objednáváte si taky pěkný počasí?? :-D Já když vidím ten déšť tady a teď, tak se toho dubna celkem bojim, aby nebyla ještě zima :-(
Odpovědět
Já se jenom děsím toho, že to do těch Vánoc nevydržíme a prokecneme se my a nebo někdo jinej:) Protože můj miláček to samou radostí už všude roztroubil:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?