Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
mar to jsme ještě neřešili, máme toho teď moc - tak uvidíme, jak půjde přestavba, dokud nebude bydlení, tak určitě dítě nechci, v 1+kk s 9 potkankami a jedním hyperaktivním štěnětem opravdu ne-e:-D pak taky uvidíme, jak to budeme zvládat finančně, dítě je dnes docela luxus:-/ a nerada bych ho nějak šidila
Odpovědět
mar: my plánujeme, až dostuduju, to je za rok a půl, pokud se to podaří a budu zaměstnaná letos od června, tak hned po škole na to vlítnem, pokud to s prací nevyjde, tak nejprve chci mít praxi ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my už se snažíme a také uvidíme jak to půjde, ale zatím nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: tak u nás je to tak, že už přes půl roku mám vysazenou HA, ale zatím se nesnažíme. řekli jsme si, že na to vlítnem až po svatbě, ale kdo ví, jestli ještě mimčo na chvilku neodložíme, až bychom ještě malinko našetřili korunky, když po svatbě nám toho asi moc nezbyde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já už jí neberu asi 7měsíců
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se teď na chvilku odmlčím, skracuji si kalhoty mám čtvery a pořád to odkládám...
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: no my to máme naplánovaný že snad letos by jsme se mohli začít snažit, přítel by chtěl já taky la enakonec jsem to já kdo to odkládá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markysek: no ja jsem si řekla že do 25 žádné mimčo nechci a teď mi je 28 a už bych řekla že já už to moc odkládat nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: tak to mám čas mě je 26, po pravdě čekám ještě jak dopadne jedno vyšetření ohledně dědičných chorob a pak by se na tom šlo pracovat, jsem z tióho kapku nervozní a ještě ta svatba, to jsem já páté přes deváté
Odpovědět
Profilova fotka
Markysek: no já už to říkala doktorovi že už se snažíme tak se mě ptal jak dlouho tak jsem říkala, že toho půl roku no tak jsem si měla začít měřit teplotu a zítra tam jdu, ale nevím proč
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...ja jsem ted ve ctvrtek dobrala posledni HA...ted uz vse nechame osudu...cim driv, tim lip :-) ...uz se na to moc moc tesime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea: jo to my také akorád zatím nic...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, se nedivte, že nemůžete otěhotnět, určitě to bude tim stresem před svatbou, až budete mít klid, tak do toho vletíte a nebudete vědět jak.... ;-) přítel mi říkal, že by chtěl, abysme počali na svatební cestě, no tak to jsem na to teda zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: takovej nápad byl u nás také, ale nevím nevím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že jo, to bude tim... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mrkněte mi do alba, hodila jsem si tam fotky ze zkoušky líčení a účesu. co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte tu někdo zkušenosti s aukrem? jak to tak funguje a platí sse tam za to že je člověk registrovaný?
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: moc Ti to sluší, máš výhodu že máš dlouhé vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee aukro je v pohodě, skoro všechno mám od tama;-) za registraci neplatíš, platíš jen při prodeji za vystavení aukce, procenta z prodeje a tak, když nakupuješ, neplatíš nic, ted nově Ti nabíhají dokonce body za koupené věci a za ty body asi pak je nějaká možnost si i ledacos vybrat za dárečky
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek a budeš mít závoj? jinak vlasy moc pěkné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: je to moc hezky. vypada to fakt moc pekne...s dlouhymi vlasy jdou divy :-) . ...a budes mit ten zavoj jak se ptala lea?? -asi ne,ne??-vsak to by pak ten uces nebyl ani videt. jo a mas uzasny saty!!
Odpovědět
Profilova fotka
marse, mikanek: tak to jsem si taky rikala s tou svatebni cestou...ale dovede si predstavit tu nahodu??? a kam jedete?? uz se to tu mozna resilo, ale moc se jeste neorientuju... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tea: no ještě nevím, ale někam chceme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tea většina jede na maltu a zlatý písky:-D právě řešíme kamna versus kuchyňská linka - chlapi mají někdy opravdu zvláštní představu o prioritách...
Odpovědět
Profilova fotka
jo to mi chvilku povídej :-D
Odpovědět
Holky, tak máme domluvenou kapelu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca se máte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já bych chtěla na svatební cestu do Řecka. Loni jsme byli na Rhodosu a nádhera. Ale nevím nevím je to dost drahé :-( jinak mimčo plánujem na svatební cestě :-) ikdyž času dost je mi teprve 24.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, nějak se mi zdá, že jsem v práci dřív a dřív... :-N závoj mít nebudu, pokud budu učesaná, tak jak mám v albu (ze včerejška). byla jsem ještě na jedné zkoušce účesu před týdnem a tam mi paní udělala drdol a pod něj dala závoj, ale myslím si, že se budu líp cítit v tom, jak jsem byla učesaná včera. takhle jsem to chtěla od začátku a jsem ráda, že mi to někdo dokázal učesat na hlavě :-D na svatební cestu bychom chtěli do Tuniska, ale uvidíme podle financí, bylo by to určitě někdy na poslední chvíli a chtěli bychom ještě někdy v květnu... kdy budete vyrážet vy na svatebku?
Odpovědět
Profilova fotka
Verunka8: s tím mimčem jsme na tom stejně :-) Ale myslím, že mít mimčo v 25 je akorád;-) Mikanek-my chceme jet na svatební cestu na okružní cestu do Paříže na 6 dní koncem května. Jinak na kolik výjde taková zkouška účesu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?