Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! No my bychom chtěli na svatebku co nejdřív po svatbě.A jelikož pojedem za penize od svatebcanu (dary) tak to budem kupovat až po, nějaký last minute, co nejdal to půjde ;-) protože pak někdy do roka se začnem snažit o mimi a pak už to dlouho nepůjde cestovat někam daleko.
Odpovědět
Dobré ránko,svatba bude v sobotu a v neděli večer jedeme na "svatebku",sice jen do hor,ale už se těším na tu pohodu!
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: taky si myslim, že v 25 je mít mimčo akorát, uvidíme, jak se zadaří po svatbě ;-) hmm, Paříž by nemusela být vůbec špatná, ale u nás to bude asi moře, protože už jsme nikde nebyli 3 roky a už mi to chybí... zkouška účesu, jednu sem měla za 280 a druhou za 350. už končim, konečně mam vybráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bré utro, doufám, že jste na dnešek spaly lépe než my, opět běhání po hodinách se psem ven:-( přemýšlím tím pádem, že na hostinu rozhodně nepůjde, po obřadu hezky domů, protože by jí určitě někdo něco na hostině dal - tohle ted máme následek víkendových narozenin, kde i přes můj zákaz něco dostala a to dobrala ATb na průjem před týdnem, se z toho čoklíka už zblázním :-S horší jak mimino:-D no ono to mimino vlatsně je
Odpovědět
lea: no vidíš, já běhala každou chvíli sama se sebou... :-( a nejlepší bylo, když jsem po cestě ze záchodu omdlela... naštěstí těsně před tím, než jsem odpadla jsem stačila drahému říct, že je mi blbě, ať mě chytí... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
nat no pěkný, hlavně že sis neublížila, a ať je líp, já jsem nastydlá (na chřipku jsem očkovaná, tak ta to není), v práci mají všichni to samé, druhý pes má příšerný zánět spojivek - prostě lazaret
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že ne jen lidičky jsou nemocní, ale i zvířátka... natrix: nejsi těhotná? hlavně ať Ti je dobře a že si si neublížila...
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: tak to já mám tepve před sebou-zkoušení účesů :-) a ještě musím teda sehnat nějakou kosmetičku... Doufám ,že to všechno klapne a nebudu muset dlouho hledat ;-) Kdyb jste někdo věděl o dobré kosmetičce v brně-tak mi poraďte. díky ;-)
Odpovědět
natrix: mě taky napadlo, jestli třeba nejsi těhu ;-) Nebo už řádí ta chřipka, letos má být obzvláště hnusná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zas našla čas za vama zaběhnout, ale vždycky, když tu večer jsem, tak tu nikdo není :-( Jinak jak jste rozebírala svatebku, tak my bychom rádi v květnu do egypta, ale uvidíme podle penízku a co se týká mimča, tak ještě loni jsem byla rozhodnutá, že po svatbě to zklusíme, ale teď si říkám, že ještě tak rok počkáme, no ve 23 mám ještě chvilu čas, ale do 25 bych to ráda stihla. Naštěstí mám narozky těsně před Vánoci, tak mám na to ještě skoro 2 roky ;-)
Odpovědět
rurunka: taky mám pocit, že tu nikdo není zrovna když tu jsem já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jsme tu!!!!! Akorat ja se musis ucit :-( NO ja bych i mimi chtela, pred tydnem mi bylo 28 8-) tak takřka ideální (někdy mi připadne nejvyšší) čas, ale když já mám mladšího chlapa o 2 roky.... :-D Ten má času chacha. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
evita: tak to máš dobrý, bude to podle tebe, když un je mladší a má čas :-D Já mám zas o 2 a půl roku staršího a ten by prý už jako v 26 rád zasel :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: :-D hihi, jojo, já s ním mládnu a ještě to má tu výhodu, že si mladého můžu převychovat, což se mi docela daří, když vemu, že je se mnou od svých 19 let :-D
Odpovědět
Holky, řeším dilema - co s výzdobou restaurace na hostinu. Zařizujete to vy nebo to necháváte na nich? Nám řekli, že nějakou výzdobu mají, ale víceméně se máme přijít na jídle a všem domluvit tak 2-3týdny před svatbou. Jenže to už nestihnu případně nakoupit nějakou vlastní výzdobu, že? Jenže s vlastní výzdobou by to tam někdo musel jít nejspíš o půlnoci ve svatební den jít nazdobit, dřív to nenechají, ne? Já nevím, když tady koukám, kolik nevěst nakupuje totálně všechno - ubrousky, kamínky, kytičky, písek, organzu, etc... jak to pak chtějí udělat? Jak to tak po sobě čtu, tak vidím, že mi asi začíná trochu hrabat :-D btw. byla jsem dneska nechat vytisknout zkušebně (vybíráme, na jaký papír) svatební oznámení. Jsou krásná!!
Odpovědět
Profilova fotka
omca: Tak jde o to, do kolika mají v té restauraci kde to budete mít otevřeno. My třeba co máme restauračku, tak tam je zavíračka ve 24:00, tak že by se to muselo zdobit pak, což už je ráno v den svatby, tak jsme si to radši nechali udělat z jednoho svatebního salónu, který má s tou restauračkou smlouvu. Sice nás to vyjde asi na 5 tis., ale kdyby jsme si měli vše kupovat..... Třeba ty návleky na židle, tak nás to taky vyjde na dost. Takhle to mám bez starostí. Sice jsme pár věcí koupili, ale to nějak upotřebím. Třeba z organzi budu dělat nastávajícímu mašli na auto. A balónky nám tam pani dá. A říkala, že kdyby jsme toho měli víc svého, tak to pak odpočítá od ceny. Jinak myslím, že výzdobu nakoupíš kdykoliv. Já osobně jsem velmi spokojená s leneou.
Odpovědět
Profilova fotka
evita: tak to máš dobrý, já už ho teda nepřevychovám, ale zas tolik to nepotřebuje a já si stejně umím prosadit své :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky zatím nevím. Máme restauraci 16 km daleko. Nějaké prkotiny jsem taky už nakoupila, a asi jim to tam dám a nechám to na nich. Ukazovali mi fotky jejich tabulí a mají je krásné. ALe chtěla bych taky balonky, a nevim jak bych to udelala. Oni to budou stavet urcite az dopoledne v tu sobotu. My tam prijedem az tak o pul 2 a nevím jak to udelat, jestli tam nekoho posilat.... Pochybuju, ze mi nafouknou balonky (ani helium nemam a nevim kde ho pujcit....)
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: už to ani moc nejde, šlo to dřív, a ted už je v podstatě ideální :-) Je to tím věkem, to je jasné. Hihi
Odpovědět
Profilova fotka
evita: Tak hlavně že jsi to stihla včas, si ho převychovat, teď už ti bude dělat jen samou radost, i když.... Pořád je to chlap...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tomu mému bude v dubnu 3O a mě v srpnu 29 tak to už čas máme. Dnes jsem byla u doktora a dostala jsem nějaká prášky na 5 dní na podporu vajíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak ja to mam se svatebkou stene jako ewulin-jedeme hned po svatbe. jedeme do hor -termalni lazne jachymov. moc se tesim, nechame se hezky opecovavat ;-) . a o mminku jsem uz asi taky psala-cim driv to ted vyjde,tim lip...uz se moc tesime :-) . osobme si myslim, ze mimco ve 25 letech je ideal. A co se tyce te vyzdoby-my jsme si to vymysleli uplne sami cele. komplet. budeme po nich jen chtit,aby nam dali stoly do ucka a na to bilej ubrus. maminka si to cele vzala na starost,je hrozne kreativni-je to uzasne,mne by se o tomhle ani nesnilo :-D ;-) . ale ted je prave to, ze az tam za 3 tydny pojedeme s nima domluvit podrobnosti (jidlo, vysluzky,...) tak se jich musim zeptat, jestli to tam muzeme prijit v patek vecer udelat. a jestli reknou ze ne, tak teda nevim. snad jsem schopna tam fakt mamku rano poslat ci co :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no u nas bude ráno tolik shonu a nervů, že nevím, jestli by tam někdo zajel, možná nějaká kámoška...... nevím, uvidiíem, jeste se taky domluvíme s tou restoškou, co oni navrhujou.
Odpovědět
Jo, asi se taky zkusím na té výzdobě s restaurací dohodnout co nejdřív. Těch 14dní předem bych si už nic nestihla objednat :-N
Odpovědět
těhotná nejsem určitě :-) jinak k výzdobě - mám vše nakoupeno a pokud tam v pátek nebude žádná akce, tak si to nachystám, pokud bude, tak to tam dopravím a řeknu jim, jak to chci a oni mi to nachystají v sobotu dopoledne ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám to nachystá restourace... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si budu dělat výzdobu sama, chci jen taky srovnat stoly a bílé ubrusy, ještě to tam stejně půjdeme dohadovat,,až půjde o menu holky vy snad plánujete, že budete noc před svatbou spát?:-D mně je jasné, že nespím, tudíž si klidně půjdu nazdobit stoly dle své představy:-)
Odpovědět
No jo, večer a tady se asi spinká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak bych řekla, že teď se taky ještě spinká :-D dobré ránko. koukám, že jste ještě včera řešili výzdobu restauračky, tenhle problém mám taky. paní mi řekla, že mi zajistí bílé ubrusy a meruňkové ubrousky, další věci by zařídili taky, ale asi si to radši udělám dle svých představ. nevím, jestli tam mám dát nějakou květinovou výzdobu. určitě bych chtěla malé čajové svíčky a možná organzu, jenže jsem zase koukala, že jde taky o to, jak budou široké stoly a to fakt netuším. tak možná by to vyřešli nějaký květiny na stůl a byl by pokoj... :-) kamínky, okvětní lístky růží jsou pěkný, ale nevím, jestli to mám až tak zdobit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré jitro!!!!!! Hlavně pozor na ty čajové svíčky - dejte si je do svícínků, jinak vám vypálí díru do ubrusu 8-( Budete mít balonky? a kde seženete helium? ja vim, dá se to koupit, ale je to drahé jak čert....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?