Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Dobré ránko, tak nám to celé nazdobí v restauraci(ale jen proto,že majitel je můj známy),tak doufám,že se jim to povede:-) Včera jsem byla na zkoušce účesů...a mám vybráno,takže odpadá další starost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: jasný, budou svícínky, ono to hned líp vypadá, než jen obyč svíčka ;-) ewulin: tak si sem hoď fotky ze zkoušky, ať se na tebe taky můžem mrknout, jak ti to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: Ty ještě pořád nemáš album????? :-o :-.
Odpovědět
tak já na tom dneska zapracuju,ale musím někde mimo domov,můj nastávající je hrozně zvědavý :-) ...účes byl fakt fajn,jen s tím obličejem člověk nic neudělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: neboj oni se o tebe na kosmetice ostarají že se nepoznáš ani sama sebe :-D
Odpovědět
marsee:počkej až uvidíš mojí fotku...tohle by zachránila jedině plastika :-D Řešíte nějak populnoční šaty???
Odpovědět
ewulin: já popůlnoční šaty neřeším. Svatební jsem si vybrala extra pohodlné, tak buď vydržím v nich, nebo půjdu do džín a trička. Uvažujeme, že si necháme udělat trička "ženich" a "nevěsta", i když správně by asi mělo být spíš pak "novomanžel" a "novomanželka" :-D
Odpovědět
tak to jsem ráda,že je na tom někdo stejně jako já:-),taky je neřeším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
balonky budou, ale ne na hostině, nebo možná jen pověsit na lampičky, zbytek bud pověšen na oknech a na zábradlí věže, takže helium neřeším;-) mám pumpičku za 50,-:-D a popůlnočky sice mám, ale nevím, zda se budu převlíkat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já to neřeším...
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin: na zkoušce účesu mám pěknou fotku ze zadu jen na vlasy, ten předek se mi už tak moc nelíbí. hlavně, když mi kadeřnice řekla, ať se usměju, tak jsem tam hodila příšernej škleb :-D doufám, že na těch svatebních nebudu vypadat jak debil :-N ;-) já jsem o nějakých šatech na převlečení taky přemýšlela, kdyby se mi špatně pařilo ve svatebním, tak si možná vezmu variantu nějaký šaty, co doma vyhrabu nebo džíny. spíš bych to viděla podle toho, jak vydržím dlouho na podpadcích... podle toho to pak rozhodnu ;-)
Odpovědět
Mikanek:já mám pocit,že vypadám jako deil i ze zadu:-D V sobotu jedeme do Brna kouknout na prstýnky,jedeme k p.Kouřilovi,nebyli jste tam někdo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My půjdem v sobotu na prstýnky sem k nám do RETOFY - snad vyberem a objednáme! :-D :-D A v neděli jdeme na první schůzku na faru na předsvatební povídání. Já se celkem těším, ale můj se netěší hihi, ale co, chce svatbu v kostele, tak musí vydržet a na vše kývnout. :-D
Odpovědět
A budete si slibovat(myslím celý ten slib odvykládat z paměti)?
Odpovědět
Profilova fotka
ewulin- my máme prstýnky od pana Kouřila z Brna- je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: koukala jsem na Tvé album a Tvůj synovec je úžasnej to nemá chybu :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky já už mám prstýnky doma a v albíčku... ;-) :-)
Odpovědět
marrsee: krásné prstýnky, něco takového bysme taky rádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: Jsou jednoduché a stačí to, v jednoduchosti je krása, ale když je přinesl domu tak jsem říkala že na obrázku vypadaly líp... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My už je máme taky doma :-) http://www.beremese.cz/album/view.php... Pan Kouřil je skutečně velice šikovný- dokonce tam mám pravý diamantík x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jsou také krásné, já tam mám briliant :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: jak pouhým okem poznáš diamant? ;-) ewulin: ano, budem si říkat slib před asi 100 lidma, b-b-b-b-ojim b-b-b-bojim! Já taky neřeším popůlnoční šaty. Budu ve svatebních co to půjde :-D Budu mít někde v autě nebo někde převlečení na ráno - bílý kostýmek (do kterého btw. musím ještě pár cm zhubnout :-D :-S ) Svatební noc zařizuje můj nastávající - bude překvápko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita- nijak ale ukáže se to časem- prstýnek máš mít navždy a až po letech poznáš rozdíl mezi obyč kamínkem a diamantíkem. Jinak k tomu dostaneš certifikát o pravosti... Ale v té velikosti jde o malý finanční rozdíl mezi kamínkem a diamantíkem-tak si pak člověk řekne-že to za to stojí :-) Jinak ani já popůlnoční šaty neřeším. je sice pravda, že k půjčeným svatebním jsem zdarma dostala ještě jedny na převlečení-což je fajn-co kdyby něco. Ale jinak to v plánu nemám - převlékat se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dracinek: ja vím, ale jak to poznám ve zlatnictví, že je tam diamant? kolik je rozdíl v kč??
Odpovědět
Profilova fotka
evita: u pana Kouřila ten ve veliosti co mám v albumu +900,- ;-) Správně by ti to měli říct, nabídnout a pak ti s prstýnkem předat i certifikát o pravosti diamantu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, super díky! tak to není moc, já myslela, že několik tisíc (sice pokud chci kamínku více, tak každý kamínek +900,- no to už pak naskoči) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takhle jsem to měla i já. Také mám doma certifikát pravosti briliantu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita: to je pak jiná, já chtěla jen jeden tak to šlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
briliant = diamant?
Odpovědět
dracinek a marrsee: máte v prstýnku to samé (diamant). Briliant je totiž diamant broušený "briliantovým" brusem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?