Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dávám za šaty 5500,- - to se vám zda moc? V salonu Bella chtěli 10-12 000,- !!! :-|
Odpovědět
Omca: taky se mi líbí 3. :-) vítám nově příchozí :-) kytky mám předběžně domluvené, stačí prý přijít tak 14 dní před až měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
kytky stále vymýšlím, vymyslela jsem si do účesu bílé růže, a jako kytku jsem původně chtěla tm.růžové kaly. Tak mám dilema. BUd to zkloubit, nebo dat jen bilé růže i jako kytku............. poraďte. :-)
Odpovědět
evita: asi bych dala do kytice oboje ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pak je ještě tato možnost: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Omcamauta: mě se nejvíc líbí ty s popiskou A-čtvrté... Jinak já mám šaty za 7500..Hodně jsem uvažovala o koupení šatů přes E-Bay, ale asi na to nemám nervy..V saloně mi vše hezky připraví, vyperou, požehlí.. S kytkou zatím ještě nevím, chtěla byl asi bílé růže, které by byly aj v účesu, ještě jsem se ale nesešla s kadeřnicí, tak kdoví, jak to nakonec bude..
Odpovědět
Profilova fotka
omca: Tak mě se nejvíc asi líbí ty první z bereniky a přítel by hlasoval pro ty A-třetí. Jinak kytku také ještě nemáme, ale bude bílo růžová (růžové budou 100% růže).
Odpovědět
Tak abyste to neměly tak jednoduché, přibyly další fotečky z dnešního odpoledne. Pokud teda ještě někdo bude mít čas a chuť, napište mi, které ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak me se libi uplne nejvic asi ty třetí z prvního salonu - dělají Ti hezkou postavičku! pak A-třetí (ty Ti ale byly v pase volne, vypada) sedí Ti i Nevěsta 1 - nejsou bíle, že pak i Nevěsta 4 a 6 - jsou fajn. Hlasuju stejne pro ty co jsem rekla na prvnim radku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: na jaký veletrh se to chystate na prstynky??
Odpovědět
evita_ij: nevěsta1 jsou šampaň
Odpovědět
evita_ij: chtěli jsme na pražský, v hotelu Diplomat. Ale vypadá to, že budem na rodinné oslavě na druhém konci republiky, chjo. Uvidíme, jestli to stihnem v neděli odpoledne, třeba tam ještě něco budou mít.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty jsou taky hezké, je TI jedno, jestli bile nebo šampan? Ja treba chci zasadne bile :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dívám se, že i na Moravě bude veletrh, ale to uz je pozdě - 29.3.09 :-|
Odpovědět
evita_ij: já mám s barvou trochu problém. V jednom salonu mi tvrdili, že k mé pleti jenom a jenom bílé, v druhém, že můžu jakou barvu chci a dneska mi zase jiná paní řekla, že já bych měla mít spíš šampaň. No vyznej se v tom :-D Jo, veletrh koncem března už je pro nás na prstýnky docela pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
jakou máš barvu pleti, ty fotky zkreslujou
Odpovědět
evita_ij: jsem spíš bledule. Já nevím, co je to přesně za barvu, make-up si většinou pořizuju nějaký "střední"....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja stejně nejsem žádný odborník, tak Ti asi moc neporadim. Myslím, že stejně v ten den D udělá zázraky líčení, takže klidně měj bílé šatky :-)
Odpovědět
Mno, tak jsem koukla do zdejšího "svatebního plánovače" a jsme teda brutálně pozadu 8-) Mám si z toho dělat těžkou hlavu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca - mně se líbí "treti" s bolerkem, i bez a pak obě LaSposy:-) a do plánovače nekoukej, taky jsem dle něj pozadu a radši se nenervuju víc, než je nutné:-D 31.1. pojedu zkoušet poprvé šatičky, to mě právě nervuje nejvíc, zatím vůbec netuším, co můžu čekat a dost se bojím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
omca: tak se přidávám s hlasem pro ty s bolerkem a bez ty tě slušeli asi nejvíc, taky nebyly špatné ty dvoje těma ramínkama La sposa :-) já bych si s barvou šatů hlavu nedělala. když jsem byla zkoušet šaty poprvé, tak paní mi tvrdila, že mě sedí typově víc šampaň šaty, jenže v jiných salonech už mi tohle neřekli, tak bych volila, podle toho, jak se to líbí tobě. já jsem taky myslela nejdřív šampaň, ale nakonec bude nejjednodušší ladit s bílými šaty :-) zítra si jdu ty svoje vybrané zamluvit, tak pak jsem dám fotečky...
Odpovědět
mikanek: jj, na fotečky se moc těšíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zvědavá, jak zítra pochodím. jdem vybírat taky šaty pro družičku a pro malýho synovce, tak to bude asi boj je do něčeho dostat :-D holky, vím, že jste skoro všechny zdaleka, ale řeším problém s DJ. ten co jsem ho měla domluveného, tak ten nakonec nemůže. nevíte některá o někom, který by byl ochotný za rozumnou cenu přijéct do Plzně?? :-N
Odpovědět
Holky, braly jste při výběru šatů v úvahu proměnlivost počasí? Jakože chápu, štoly, kabátky, kožíšky, ale přece jenom, když jsou šaty moc "letní", tak to asi nevypadá dobře, ne? Já teď hodně uvažuju, jestli třeba ty první, co mám v albíku nebudou s kožíškem nebo kabátkem vypadat jako pěst na oko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To neřeším, kožíšek nebo co bude stejne jen na přechod venkem, na obřad budu bez i kdybych mela umrznout :-D
Odpovědět
omca: Nevesta2 Ti delají super postavu a jesště se mi líbí nevěsta 3
Odpovědět
natrix: dík za tip. U těch korzetů je problém, že zepředu vypadají ok, ale zezadu mi z toho překypuje špek :-D ale tím se tady radši moc chlibiti nebudu :-(
Odpovědět
*chlubiti
Odpovědět
omca: a nešel by nějak zamaskovat? ;-) :-) :-D
Odpovědět
natrix: myslím, že bude lepší, vzít si šaty, kde ho mít nebudu :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?