Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme restauračku zamluvenou už asi 9 měsíců, je tam totiž narváno na svatby a domlouvat menu půjdeme ted v lednu, ale chtěli bychom klasiku (šunková rolka, nudlová polévka s knedlíčkama a svíčková). Ke kávě budou také dorty a plno cukroví, je to přeci svatba :-D a na večeři chceme taky raut, podle mě je to nejpraktičtější, ať si vezme kdo co dche a kdy chce.
Odpovědět
Profilova fotka
vvv - pěkná :-) z venku vypadá podobně jako ta naše = takový bungalovov :-) Jak velkou budeš mít svatbu? Vypadá to tam celkem malinké. My děláme velkou svatbu: cca 65 lidi, a večer dalších 5-10 lidiček :-)
Odpovědět
ruru: my taky klasiku a večer raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás na oběd bude 50 lidí a po obědě se jede na barák kde bude oslava kolem 100 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
u nás bude asi 55 lidí (ted jsme na počtu přesně 50 - obávám se, že si drahoušek ještě někoho vymyslí - ale víc jak 55 nenarveme) a bude jen raut, knedlíčková předtím - pak už se každý obslouží, jak uzná za vhodné - jelikož to máme až od 17 hodin(svatba od 16), tak to na žádné velké "obědy" nebude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme obřad na 12.00, oběd cca na 14.00 a raut myslim dame na 18-19.00
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máma proti vám malou svatbu, na oběd bude 32 lidí a večer ještě kolem 20 dorazí.
Odpovědět
Profilova fotka
ruru to se máš - taky bych brala méně lidí:-/ ode mě bude jen 10(pouze rodina), zbytek je miláčka... mám z toho hrůzu už teď
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak hlásím,že jsem v 5+6 tt
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo holky, teda vy budete mít na svatbě lidí. to u nás to vypadá, že bude 21 na oběd a pak dalších 10 ještě dorazí na raut, to jsem si ale říkala, že nás bude moc :-D teď mám dobrej pocit z oznamka, už mam finální podobu doma - samovýroba. večer je vyfotím a hodím sem, tak jsem zvědavá, jak se budou líbit...
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna gratulace:-) mikanek určitě se pochlub - moje samovýroba zatím (v rodinném kruhu) docela slaví úspěch
Odpovědět
Profilova fotka
vvv: Přídávám se s gratulací a přeju klidný těhotenství, žádné nevolnosti a krásné mimčo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zatím mám jen menší nevolnosti jako bolení břicha a nepříjemné pocity a občas se hůř dýchá a bolí žebra jinak zatím nic přítel je nadšený a moje mamka taky,sama mi koupala vitamínky a taky první těhu knížku
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: to je moc krásný, tak ti přeju hlavně pohodový těhotenství před svatbou a bez nevolností :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vvvecna: Přidávám se ke gratulacím, ať to všechno vyjde, jak má! My budeme mít na hostině po obřadu asi 30 lidí, ale večer počítáme tak se 100! Je to hrozně moc, ale nemůžem nějak vybrat, koho bychom neměli zvát. A taky už se mi šijí šaty - našla jsem doufám šíkovnou krejčovou a v příští pátek jdu na první zkoušku - už se nemůžu dočkat. Jenom jsme se ještě pořád nedokopali na matriku, tak doufám, že nám nikdo nevyfoukne termín! Nevdáváte se náhodou něterá na Praze 6 ;-) ? Chtěla jsem se zeptat - budete házet kyticí?
Odpovědět
vvecna: další gratulec ;-) To my se začali dívat po oznámkách a zjistili jsme, že se nám skoro nic nelíbí, to bude ještě boj :-D A o víkendu vyrážím zkoušet šaty, tak jsem zvědavá. Asi bych měla taky začít shánět boty a hlavně se v nich učit chodit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kyticí házet určitě nebudu :-) Nebude moc ani komu a nebudu si ji rozbíjet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky nebudu házet - ze stejného důvodu jako evita:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky házet nehodlám, chci si ji nechat na památku, pokud to půjde. Tak jsem přemýšlela o "házecí" kytce, protože svobodnejch tam hlavně večer bude dost :-D
Odpovědět
Ahojas holky, kdybyste měly chvíli, mrknete mi zase na šatky do albumu a řeknete, které jsou nej? Díky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Dovolte mi přidat se mezi vás. Vdávám se 4.4. omcamauta: líbí se mi varianta č.1 x-) a také moc č.3 se závojem bez bolerka. Mají krásné vyšívání na dekoltu.
Odpovědět
cauky holky pridavam se, taky se vdavam v Dubnu, konkretne 4. :) dneska jsme koupili prstynky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!!!Vítejte mezi námi a povídejte, přehánějte, co už všechno máte, jak se těšíte a zdalipak jste si objednaly na duben krásné počasí! :-) Já se vdávám 25.4. :-)
Odpovědět
tak ja nemam vubec nic:) dneska jsme jen objednali restauraci a tak nejak predbezne jsme se domluvili, prstynky jsme koupili dneska z chir.oceli,dort a kolacky taky mame domluvene:) tak snad uz jen kytky,vyzdoba a dal nevim jo a saty vlastne :-D :-D na ty se jdu podivat pristi mesic,nebudu si je pujcovat v Praze,prijde mi nehorazny za to davat 5000 nejnizsi castku,mate to take nekdo na Saromaku? ;-)
Odpovědět
My máme zatím rezervaci data na matrice, rezervaci v restauraci-penzionu, tam přijede i starosta a bude obřad. Oznámení ale máme přijet vyplnit až v půlce února a menu na hostinu až v půlce března. To budu určitě vyšilovat, aby to všechno klaplo. Jinak na šaty a prstýnky se půjdu podívat v pondělí. Měli bychom si hlavně pospíšit s oznámením-poslat je, to ještě většina rodiny ani netuší, že svatba bude...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nové:-) holky dotaz, kdy budete objednávat kytky? předpokládám, že většina z vás to na chlapovi nenechá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
omco : nejvíce se mi líbily ty s bolerkem jinak já házecí kytku mít budu,páč mám hodně svobodných kámošek a svoji si chci nechat jinak vítám nové dubnové nevěsty kytky mám už dohodlé s paní v květinářstí a stačí přijít koncem března,na chlapovi bych to nenachala,nemá takový vkus na svatební kytičku
Odpovědět
Achojky holky...koukám, že jsem trošku pozadu :-), ale myslím, že to stihneme tak i tak...vdávám se 18. dubna 2009 na Červeném Hrádku v Jirkově...mám už zařízené šatky, teď vybírám oznámení...příští týden jdeme objednat prstýnky a mému budoucímu vybrat oblek a družičce šatky...jináč restauraci už mám zamluvenou a to na Baltně U Štěpána, jsou tam moc příjemní majitelé a snaží se ve všem vyhovět...
Odpovědět
Profilova fotka
Omcamauta: podle mě ti nejvíc sluší třetí šaty, s bolerkem i bez ... a myslím, že v dubnu se bolerko docela bude hodit! Já bych chtěla házet kyticí, protože mám spoustu nezadaných kamarádek a už se mě na to i ptaly, ale je mi líto té mé, kterou bych si chtěla nechat. Asi si nechám udělat jinou, házecí, četla jsem tady na diskuzi, že se to dá sehnat do 200, což je dobrý. Jenže přítel říká, že prý to neplatí, když se háže jinou, než nevěstinou kytkou, tak nevím...asi se holkama dohodnu, že to platit bude :-) Kytici si nechám udělat v květinářství, už jsem se byla ptát a stačí to prý tak 14 dní předem. Našla jsem jedno, kde mi paní říkala, že bych se mohla vejít do 1000 korun, což by bylo skvělý. Už tak to bude všechno stát spoustu peněz! Prstýnky chceme taky s chir. oceli, sarusinko, kde jste je koupili?
Odpovědět
sarusinka: Já si teď byla zkoušet šaty v salonu Bereniké, na Praze 5. Ceny kolem 3500-3700 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?