Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
kopa nechávám si šít podle obrázku, takže to bude první zkouška polotovaru, ale to už budu tušit, jak budou vypadat, zatím si netroufám ani si něco představit, snad to švadlenka zvládne dle mých představ:-)
Odpovědět
Leawil videla jsem saty v albu, moc hezke. Jen nevim, jestli by nemely byt delsi. Ale svadlenka to urcite zvladne. Tak drzim palce, a jdu zase chvilku pracovat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek šatičky jsou podle mého gusta:-D taky bude snížený pas a od boků rozšiřování já me to you až tak úplně nemusím, ale oznamko se Ti fakt povedlo - vypadá jako origoš z ofic. tiskárny:-) jééé, no vidíte - musím ještě dodělat děkovný kartičky - lepit mašličky, ach jo - kdyby ti chlapi aspoň byli co k čemu a občas pomohli - no ten můj dostal dnes na starost aspoň vymyslet večeři (jednou za uherský rok), tak jsem zvědavá:-D marodí nám hafuška, nic nestíhám, v noci jsem s ní lítala každou hodinu ven, takže mám naspáno jen asi 3 hodiny v kuse a ještě jsem dnes celý den v práci tak to dnes přežívejte lépe než já
Odpovědět
Profilova fotka
kopa to jsou jiné;-) to je taková rezerva, kdyby se něco nepovedlo na těch šitých, jinak tyhle jsou na ples a právě s ní chci ještě řešit to "prodloužení" nějakou spodničkou, protože jsou fakt jak "ustřelený kecky" ty nové vyfotím z první zkoušky, teda jestli bude co fotit, vezu tam ještě závoje, abych věděla, zda krátký, nebo si udělám dlouhý dle svých představ (který je teď favoritem, ale chci vidět, jak to půjde k šatům)
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlásím, že jsem si objednala odsud z bazaru závoj - měl by každým dnem dorazit, pak přidám do albumku. Taky jsem začala vyrábět vývazky, celkem se mi to daří, jsou z bílé mašličky, spojené růžovým korálkem, moooooc se mi líbí! Budem k nim dávat ještě myrtu, tak to moc nepříháním, jsou střízlivé, hezké. Akorát nestíhám vyrábět - učím se ještě na zkoušky na VŠ, tak to odkládám po nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu se půjdem poptat na dorty. A taky mrknout na prstýnky :-N A v neděli pojedem k tchýni domlouvat podrobnosti na hostinu - s našima 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si dnes konečně domluvili termín na matrice - budeme to mít na staroměstské radnici! Už se moc těším!!! Jenom si nás tam budou fotit spousty Japonců :-) Budeme mít obřad ve 14 hodin, tak musíme nějak vymyslet, jak to udělat s obědem....
Odpovědět
hamma: to máte super! ;-)
Odpovědět
Holky je to neuvěřitelné, ale konečně mám botky!!! Šla jsem dnes do malé obuvi, kam mě už 14 dní posílala sestra - prý tam kdysi bílé lodičky viděla. V regálu měli jen na nizoučkým dvoucentimetrovým podpadku, tak jsem se ještě zkusila zeptat, jesli je nemají i na vyšším. Prý jo, ale jen pětky. No já mám nohu trojku, nakonec našla třiapůlky jenže mi byly malý. Čtverky neměla jen pětky a nová várka nebude ]-( Tak jsem se naštvala a řekla jí ať mi půjčí ty pětky, že by v tom byl čert, aby mi nebyly když už konečně narazím na klasický bílý lodičky. Po té co jsem si tam dala vložku mi padnou jak ulitý. Jsou bílý kožený a stály mě pouhých 680Kč - já se asi zblázním radostí :-D :-D :-D :-D :-D Navíc nám dnes přišla oznámka, takže super den ;-) Mikanek - oznámení je moc pěkné. Jsi šikulka. Jinak vývazky jsem taky ještě nezačala dělat. Holky kdy pak seženete myrtu? Nevšimla jsem si, že by ji běžně prodávali.
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: myrtu musíš objednat u květinářky :-) dopředu gratuluju k úlovku botek!!!! Já stále pátrám, nenacházím!!!!!! SNAD BRZO NAJDU! 8-(
Odpovědět
zuhur: to bylo kde ten obchůdek?
Odpovědět
Profilova fotka
budete všíchni dávat myrty? já se rozhodla, že ne - vývazky mám dost zdobné, bylo by to už moc a nechce se mi sápat nějaký keř, navíc se to hůř přidělává
Odpovědět
Článek se načítá
leawil: já se hlásím, že ještě vůbec nevím, jestli budou myrty nebo budu kupovat (případně se seberealizovat) stužkové vývazky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: tak to ti botičky tiše závidím, to já stále pátrám... ;-) já si myslím, že myrty budou, teda jestli je splaším u květinářky. jinak jsem ještě slyšela, že je náhražka myrty buksus, víc prý vydrží... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v úterý jsem byla zadávát objednávku na prstýnky, paní mi překvapila s tím, co bychom na ně chtěli vyrít. datum je jasný, ale nevím, jestli tam dávat i jména a hlavně v jakém tvaru. když mě tam bude mít přítel Michaela, tak aby se mu to tam vůbec vešlo :-N co jste si tam nechali vyrýt vy??
Odpovědět
Profilova fotka
mikánek ryjema jména a datum, moje je krátké a přítelovo jsme zkrátili atky na 3 písmenky - protože to jde;-) tak at tam přítel má Míša a máš to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: my máme celé datum a jména (přítel tam má Veronika a já David). A vešlo se mu to tam úplně v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
rur: tak to si myslím, že bych se mu tam taky měla vejít. přece jen on bude mít o trochu větší kroužek než já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že se mu to tam vejde. přítel má prstýnek 62. A já mám 52 a to tam mám 2 kamínky, které ti uberou misto a mám tam celé datum a jméno a ještě tam kus místa je, tak aby jim se to nevešlo na ty větší... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, úplně bych zapomněla, už máme oznámení doma a jsou moooc krásný. Pak hodím foto.
Odpovědět
Ahoj holky :-) My máme vyryté datum a jména zdrobněle a ještě je tam místo :-) A myrty mít budeme (mají odhánět zlé duchy ;-) :-) a mám je objednané u květinářky
Odpovědět
Natrix - obchůdek je na Milady Horákové - zastávka 28. října - je kousek od zastávky, ale paní tvrdila, že už nebudou. No snad přijdou zas jiné.
Odpovědět
zuhur: a není to náhodou ten obchod s taneční obuví? ten je totiž taky tam.. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix tak na odhánění zlých duchů by mohla stračit třeba snítka do vázičky nebo na polštářek, ne?:-D nevěsty stejně vývazek nemívají a ženichové v korsáži myrtu taky většinou ne. A jelikož my to máme na české čarodějnice a ještě ke všemu je čtvrtek v Itálii den čarodějnic, tak nás třeby ochrání ty:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám ten duben blíží... :-) já/my mám/e termín 17.4.... ty jo to to letí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak já hlásím, že botky mám, poctivě v práci rozcházím ;-) , snad rozejdu :-D V úterý jsme byli na prstýnky a kupodivu si vybrali, snad nás cena nezrujnuje :-N , na jejich zkoušku jdeme 6.2., což je za 14 dní Holky to letí, když si vzpomenu, že jsem si v září říkala ještě 7 měsíců a teď už to máme za pár, začínám být trošku nervozní, ale je to i proto, že řešíme ještě papíry na stavbu. A vývazky vůbec nevím jestli budeme mít, budeme mít malou svatbu, ale tradice je tradice. Dneska jdeme s budoucíma tchánovcema na bowling, chtějí pořešit pár věcí ohledně svatby. Ještě že je máme, že nám pomůžou O :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavka: nooo je to za chvilku ten duben... :-) kolik budete mít lidí?
Odpovědět
ahojte, hlásím se do klubu, máme to 10/4, ale jen takovou mikro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
xivi: malou...? my máme taky malou... kolik budete mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na oběd asi 20 i s náma a večer jen pár přátel, asi 6 celkem, ale rodinka samozřejmě bude zůstávat. Ale kdo se dozvěděl že se budu vdávat, tak se chce přijí podívat na obřad, tak to se snad do 40 vlezem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?