Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
holky, tak se s vámi loučím a mizím do května, na žádost rodičů jsme změnili datum. :-) Tak ať vám to všem vyjde!! leawil: škoda že jsou ty šaty krátké, mně osobně by to teda vadilo dost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso to je ale škoda : ( tak ti teda přeju hodně štěstíčka v květnu
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso - no právě - proto je trochu upravím, a šoupnu tam ještě jednu vrstvu; u nás se datum moc nezamlouvá týchni, ale to má smůlu, oznámka už po rodině běží, nic se měnit nebude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, fotečky už jsou zde.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš hezký šatičky ruru jo a jinak holky mám 2 pozitivní čárečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No neříkej, že se opravdu budeš vdávat už jako nastávající maminka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vypadá to tak :-)
Odpovědět
vvv: gratuluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-) doufám,že mě to doktor potvrdí a bude vše v poho
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je krásný.... Tak budu držet palečky, ať doktor řekne to samé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky,dneska jsem radši test zopakovala a stále tam mám // :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) vvv: gratulace! (vejdeš se do šatů?) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
o šatech jsem už přemýšlela a vejít bych se měla dají se povolit až o 8 cm a mám dobrou švadlenu tak by si kdyžtak poradila jinak : ))
Odpovědět
vvv: tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna gratulace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: jůůůůůůůůůů, tak to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluju!!!!!!!!!!!!! :-) Snad Ti bude dobře a vyhnou se ti těhotenské příznaky,aby sis svatbu hezky uzila.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky,snad to všechno zvládnu a bude vše v poho,budu vás postupně informovat jo
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: odkud mas SPZky a za kolik? Jsou dost velke na normalni SPZ auta?
Odpovědět
Profilova fotka
spz jsem koupila tady přes bazar a stály kolem 1000 kč a jsou plechové a velikostně jako ty normální
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: přidávám se s velikou gratulací :-)
Odpovědět
vvecna: gratulec, držím palce, ať všechno dobře dopadne! ;-) Jůů, jak já ti závidím, já chci takýýýý 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím ještě není co závidět,nejdříve to musí potvrdit dr. a v práci taky šéf z toho nadšený nebude,jsme tady 4 a chce koncem ledna 2 lidi propustit tak jsem zvědavá na to až je propustí a já mu řeknu,že jsem v tom,to bude pěkně nasraný
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jak se daří v novém roce? U nás teda horor, nemůžu sehnat práci a teď je to s tím sháněním ještě horší, všude se propouští.... :-( A tak nám pomalu dochází penízky jak na svatbu tak na žití. No mám z toho nervi v háji a strach, že nakonec budem svatbu rušit :-( , páč nám půjčku nikdo nedá, protože už jednu máme :-( . A to si v sobotu máme jet pro prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
vvv graltuluji, snad to Dr potvrdí, rur přeji hodně štěstí při shánění práce my si zamluvili restauračku na hostinu, dneska jdem obhlídnout prstýnky ;-) snad se nám bude něco líbit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ruru to mě mrzí :-( budu držet palečky, aby vše dopadlo dobře - není moc pozitivní doba pavka pak se pochlub - já budu muset ty naše asi trochu zaurgovat, tatínek si dává na čas ]-( :-)
Odpovědět
Tak u nás update, vybrali jsme tu hudbu, matrika je zařízená. Na druhé kolo zkoušení šatů mě švagrová překecala na neděli, tak jestli pak budou fotečky, tak určitě zase ukážu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca no to se koukej pak pochlubit:-) u nás nic nového, vlastně jo, dneska jsem dohnala snad všechny adresy na oznamka z mé strany (tím jsme se např. dozvědla, že kamarádka je od září vdaná a neráčila se chlubit), miláček si dává na čas, jako se vším
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme včera dostali návrhy oznámení, vybrali jsme, takže tento týden objednám a příští týden budou SUPER :-D Jinak stále řešíme hudbu :-) Už jsme vyřadili nějaké uchazeče :-) a ted se rozhodujem mezi jednou živou hudbou a DJ.
Odpovědět
Aj aj, oznámka už bysme taky měli začít řešit, co? Moje rodina je víceméně z vánoc osobně pozvaná, pak ještě miláčkovo část objet, to taky bude náročné (bydlíme od nich 300-400km) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
rodina už oznamka vesměs má, tento víkend dostane poslední část rodiny a známé budeme obesílat, až miláček dodá adresy; právě jsem obejvila svoje oznamka u jedné nevěsty - okopírovala si je jako inspiraci, což mě teda docela potešilo:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?