Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
evi musíš si nejdřív ty fotky z netu uložit k sobě do PC a pak je vkládat ze souboru sem
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, no teda nějak dlouho tu už nikdo nebyl, tak jak se všechny máte??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko,asi není čas chodit sem před Vánocemi, co je u tebe nového
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky! Já tu teda dlouho nebyla........... Tak u nás nového to, že máme fotografa a video :-) Jsem nadšená! A jinak nic, ostatní odkládáme po novém roku a stále řešíme hudbu,jestli muzikanta nebo DJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. U nás nového nic, ted nás spíš zaměstnávají Vánoce. Včera jsme 3 hodiny sháněly stromek, ale nakonec úlovek krásnej, stojí nám na balkóně.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám už zamluveného fotografa a kameru. místo na hostinu předběžně zamluvenou také máme, ale hlavní domluvu odkládám na leden, to bychom pak měli mít jisto, jestli budeme mít DJ nebo to vzládneme jinak. jinak velký problém je u mě ve výběru těch nejlepších šatiček, pořád nevím... nakonec už budu vybírat jen ze 3. kdyby se vám chtělo, jukněte ke mě do alba, za každý názor budu ráda :-) já jsem tenhle týden nestačila nakoupit ani jeden dárek, jsem zvědavá, kdy v týdnu si na to najdu čas :-N
Odpovědět
Ahoj holky, ja mam svatbu 25.4.2009.A chtela jsem se zeptat, kdy zacinate s pripravy?Treba saty,....?:)
Odpovědět
janicka: tak šaty už mám doma :-N Ale jinak máme jen zamluvený termín obřadu a fotografku, jinak nic. Po vánocích se na to vrhneme.
Odpovědět
mikanek: z těch šatů co máš na sobě v albu se mi na tobě nejvíc líbí ty druhé a pak ty první.
Odpovědět
Profilova fotka
kal: tak mezi nima taky váhám, ještě trochu uvažuji o těch Jasmine s vlečkou. holky, nebudete některá před svatbou řešit solárium, abysme nebyly v bílých šatech úplně bílé?? :-D někde jsem na netu četla, že kdo má na těle více jak 50 znamének, tak může na solárko zapomenout =-) jenže to bude asi můj případ... :-| tak nevím, jestli se na to nemám vyprdnout a radši se namazat nějakým lepším samoopalovacím krémem :-(
Odpovědět
mik: solarko já určitě nebudu řešit, nemůžu se opalovat ani normálně :-| tak budu bílá jako vždy :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kal: to já se opaluju, jenže prostě mám problém, že se mi po sluníčku dělají dost pihy, tak nevím, jestli mám riskovat to solárko. ještě přemýšlím po samoopalovacím krému. kamarádka na střední byla hrozně světlounká, ale právě že před maturákem používala samoopalovací mléko a byla krásně snědá a bez jakýkoliv skvrn. tak se zajdu podívat do drogerky po nějakém kvalitnějším krému a uvidím... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hojte holky, já byla v sobotu dohodnout se švadlenou, tak míra vzaty, mám se ozvat po Novém roce, kdy na zkoušku:-) tak jsem zvědavá - zužitkují se i ty staré šaty, co byly původně; jinak na svatbu asi nic nového, ženich nespolupracuje a já už nic jiného dělat nebudu, jediný co potřbuju je seznam hostů a adresy a to bez něj dohromady nedám - tak ho po N.Roce přiškrtím, a bude to už konečně muset dát dohromady
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: Já solárko asi řešit budu, ale pořád nevím, mám z toho taky trochu strach.... Přemýšlela jsem i o samoopalovacím nástřiku, ale prý to většinou nekončí dobře, tak nevím. Jinak jsme vlastně zapomněla, už máme objednaný cukroví a zatím to vypadá na 30kg. Jsem jen valila oči.
Odpovědět
Profilova fotka
lea: se ženichem to mám obdobně, taky moc nespolupracuje, ale u něj je to tak na střídačku. naším hlavním tématem teď jsou doma snubáčky a výběr oznamka... rur: já se chci někam zajít do solárka optat, co mi doporučí, ale doufam, že mi opravdu poradí a nepůjde jim jen o kšeft ]-( a na kolik vám vyšla předběžná cena za těch 30 kg?
Odpovědět
Profilova fotka
Ženich ani u mne moc nespolupracuje ]-( ale po novém roce dostane zabrat :-D Já se solárkem počítám. Měsíc před začnu pomalu chodit ať jsem krásně hnědá. Jsem snědá od přírody, ale po zimě je každý bledule, takže na to spoléhám.
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás snubáky a oznamka taky řeším sama, sice jsem se ptala na názor, ale nic konkrétního z něj nevypadlo, tak to dělám dle svého uvážení. a snubáky jsou už v tátových rukách a taky to musím nechat na jeho uvážení, takže ani netuším, co z toho nakonec vyleze :-N oznamka mám hotový, jen bych potřebovala ty adresy, abych mohla začít nadepisovat obálky Já solárko neřeším, budu bledule jako vždycky - taková Sněhurka :-D sluníčku se vyhýbám vzhledem k rodinným dispozicím
Odpovědět
Profilova fotka
Cenu za cukroví ješte nevím, protože to domlouvala přítelova máti a na tohle se samozřejmě nezeptala, i když podle mě je to hodně důležité, ale z doslechu prý asi 400 Kč/kg. Vůbec nevím, jak se ceny pohybují, tak ani nevím, jestli je to dobrá cena nebo ne.
Odpovědět
ahoj holky, taky před Vánoci nestíhám :-( Solárko neplánuju, vůbec se mi nelíbí, kde je nevěsta ,,jako cigánka" v bílých šatech, takže kontrast strašný a ještě jako pěst na oko a ostatní svatebčané zářivě bílí... :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
natrix to máš recht :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak já jsem tady dloooooho nebyla :-o Momentálně zařizuji kromě svatby i stavbu, teda to papírování kolem, takže na svatbu moc času nezbývá :-| Šatky už mám zamluvené a částečně zaplacené, a teď docela řešíme místo hostiny, máme tip od budoucí tchýně, tak mezi vánocema se tam zajedem podívat a domluvit. Taky nám bylo od přítelových rodičů oznámeno, že půlku svatby zaplatí, naši se ještě nevyjádřili, tak uvidíme. Po novém roce jdem na prstýnky a oznamka, ty už mám vybrané, jen ty povídačky, ještě nemáme rozhodnuté. A solárko asi řešit budu, a momentálně jsme začala hubnout, takže přípravy v plném proudu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavka411 a prosím Tě JAK HUBNEŠ prosím Tě? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem si včera nechat napsat prášky, a taky omezuju papáničko a hýbu se, to sice trošku lajt, ale aspoň něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už jsi zhubla? :-) jake prasky?Ja si chci koupit Chromaslim
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem asi měsíc brala neoslim, ale tak nějak neúspěšně, teď jsem po zkušenostech kámoškyta zhubla asi 15 kilo, její segra taky a už to nebere a váhu si poiřád drží a budoucí tchýně, ta to bere krátce, ale už má taky 5 kilo dole, zašla za doktorkou ať mi napíše Meridii, zatím nic, ale dneska jsme vzala první :-D Je to jen na předpis, evita, ale na fotce nevypadáš že to potřebuješ!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no 15 kg opravdu nepotřebuji, jen tak 5 - 7 kg........ mam jen zadek a stehna fuj fuj (a břicho) ]-( no uvidíme, mně ten Chromaslim už kdysi pomohl pár kilo shodit, jinak nefunguje nic, cvičit nevydržím, dieta taky moc nezabrala...... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dejte pokoj a nehubněte. když hubnete vy, tak to bych taky musela hubnout, zadek a stehna mam taky :-p tak jsem se solárkem moc nepochodila, doktorka na kožním mi to nedoporučila ohledně znamének a prý, že kůže rychleji stárne, to tak hold budu bledule i na svatbu jako obvykle ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek to je pravda, solárko je na kůži celkem nic moc - daleko horší než pravé sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
Tak abych se trochu taky zapojila,já jsem zhubla už 2 kila a končím : )) to stačí :-D jinak já na solárko chodm docela pravidelně a budu chtít být i do šatů krásně opálená,nechci být bledule
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna tak ať nejsi černoch :-D jinak se potvrzuje moje prognoza - už nic nestíhám chystat na svatbu, po novém roce to nebude lepší - lítání kolem baráku, kvůli daním a neskončí to dřív než v tom dubnu; ještě že už mám to, co mám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?