Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, tak to vypadá, že máme z dneška fotografku i termín;-) aspoň mi to tvrdí miláček, že prý 30.4.2009 v 17 hod. (původně jsme mluvili o 16 hod. ale budiž), s OP a rodnými listy můžem prý zaskočit těsně před tím, což bych teda raději řešila dřív, ale aspoň něco:-) přemýšlím jak bývá touhle dobou v dubnu tma nebo netma, aby bylo vůbec ještě něco z věže vidět
Odpovědět
Profilova fotka
No čas už bude posunutý, tak snad bude dlouhý den, to by nám spíš řekla nějaká holčina, co už svatbu v dubnu měla :-D Já taky doufám, že budou delší dny, pač fotit se půjdeme až po obědě a prvním tanci, tak doufám, že nezatmíme :-.
Odpovědět
Profilova fotka
co házecí kytku budete mít nebo budete házet svoji
Odpovědět
vvv: já žádnou házet nebudu, nikdy se to u nás nedělalo a svobodná ženská tam bude jenom moje sestra :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem v bazárku nádherné šaty,ale jsou velikost 36/38 takže jsou velké,já mám 34 :-( máte někdo zkušenost s nakupování šatů tady odsud
Odpovědět
vvvecna: nech si poslat přesné míry. Třeba je to označené jako 36/38, ale může to být i přesně na tebe! Já si tady taky na bazárku vyhlídla šatičky, paní tvrdila, že je to velikost 40/42. Ale když poslala míry, tak jsme se shodly, že to víc než 36 není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj už jsem jí napsala,jsou úžasné
Odpovědět
Profilova fotka
mrknia řekni jestli by se ke mě hodily http://www.beremese.cz/album/view.php... ,já jsem v nějakých už v albíčku
Odpovědět
vvvecna: vám hubeňourům sluší všechno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
neřekla bych,zatím jsem nenašla nic v čem bych se pořádně sama sobě líbila,ale myslím,že tydle by byly skvělé,jsou bílé,mají krásnou vlečku
Odpovědět
neboj, urcite ty prave najdes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen aby nebylo pozdě
Odpovědět
Článek se načítá
šmankote, vždyť máme ještě spoustu času... navíc polovina nevěst co znám ještě 14dní před obřadem měnila šaty - buď byly těhu nebo naopak zhubly tak, že z původních zamluvených vypadly 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo aspon něco,já teda asi taky doufám,že budu těho,takže když bych šaty kupovala,tak bychom s nima něco dělali těsně před svatbou,ale to bych se zeptala známé švadleny,jak to vidí ona
Odpovědět
Profilova fotka
přítel říkal,že by mě klidně i s mamkou naložil a zajel se mnou na ty šaty se k té holčině podívat a vyzkoušet : )) třeba by to šlo a dopadlo,samozdřejmě že by on čekal někde v hospůdce a nešel nahoru :-D nesmí je vidět před svatbou
Odpovědět
vvv: a máš to daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z pardubic tak je to malinko z ruky,ale co bych pro šaty neudělala :-D ,jenom se mi holčina musí ozvat
Odpovědět
vvv: tak to je dost daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
kapánek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jí asi kytku taky házet nebudu, nebude komu:-)
Odpovědět
lea: já to na svatbě ani nikdy neviděla, jen ve filmech... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nat tak já to viděla, dokonce jsem se toho jako svobodná musela povinně zůčastit, ale po kytce jsem se nevrhala, to zajistily jiné:-D
Odpovědět
lea: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já co jsem byla na svatbách tak se často házelo a jednou jsem chytlakytku já a jednou přítel :-D mám to dvojnásobně pojištěný :-D
Odpovědět
no, já jednou chytila kytku vyloženě proto, aby nespadla na zem - holt nikdo se po ní nevrhal... takže asi ani neplánuju házet svou kytičkou....
Odpovědět
vvvecna: drzim pesti, at to se satickama dobre dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju,uvidím jestli se mi ozve nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
Já kytkou házet určo nebudu. Jednak je to moje kytka, a nebudu ji zahazovat a rozbíjet :-D a druhak moc svobodnych tam mít nebudu, takže proto. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak se ozvala mrkne na ně švadlena a rádkyně jestli by mi slušely a uvidíme :-D já právě budu mít házecí kytku,moje ale v menším provedení
Odpovědět
Tak a máme potvrzený termín. 25.4.2009 v 13h 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?