Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
omca: super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omca: gratuluji! super, tak teď začnou přípravy na 200% :-) My nic moc nového, jen jsme se přes víkend konečně shodli na znění oznamka a předběžně i na oznamku. Akorát musím pozjišťovat, zda nám to udělá někdo levnějc, než je na netu 25,-/ks. Tak ještě uvidíme.... STÁLE ještě řešíme fotografa a hudbu....... UF......
Odpovědět
evita: no, spíš se začne chystat aspoň něco ;-) oznamka a hudba - jsou hudbou daleké budoucnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca: Ty jsi z FM? Se tam chystam do adelaide.cz na šatky
Odpovědět
evita: jo, jsem z FM, ale momentálně bydlíme v Praze. Ten salon neznám, ale kdyžtak napiš, jak jsi byla spokojená a tak vůbec - nemají na netu ani ceny, chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
na netu nemaji moc, jen hezke fotky dám pak vědět :-) jsem taky moc zvědavá, je to přesně můj styl, ale není moc poznat, zda jsou ty šatky bílé nebo smetanové.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. tak jsem zas tady. Ještě se vracím k tomu tématu o kytkách. Ještě nevím, jestli ji budu házet, ale pokud ano, tak moje to určitě nebude ;-) Omca: Taky gratuluji k termínku. Jak na to koukám, tak já jsem tu na ty velikonoce sama :-(
Odpovědět
ruru: nám by babičky velikonoce neodpustily. Taktéž ani květen, který jsem původně moc chtěla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Naši by květen taky nezkousli, a fajn, že jsou Velikonoce tak jak jsou :-D
Odpovědět
Mám dotaz - jak velké prsty (velikost prstýnku) má váš nastávající? Jako my z legrace o víkendu zkoušeli, jestli by navlékl můj zásnubní a on mu padnul jak ulitý :-D To bude šílené, až si vybereme snubáky a budou stejné velikosti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hihi, no to my zase budem mít rozdíl jak blázen :-) :-D
Odpovědět
pmca, evita: můj prstýnek se vejde do prstýnku mýho chlapa, velikosti jsem zapoměla,a le já mám tuším 53 a Alešek 62? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
No jako on je děsnej :-( Má krásné dlouhé štíhlé prsty... lýtka v takové formě, že jen oholit a může nosit minisukně :-D Teda to ne, protože jinak má nohy křivé jako fotbalista - jediné jeho štěstí, jinak by byl asi dokonalý 8-)
Odpovědět
omca: kluci od Aleška z práce závodí v cyklosportu a holí si nohy... no to je strašný... :-D :-D :-D
Odpovědět
nat: jj, plavci taky :-D
Odpovědět
omca: :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to tady, miláček donesl papíry z matriky :-D píšeme na 30.4.09 a čas mám prý vyplnit 16:15 8-) vtipně vypňujeme místo mimo obřadní síň - adresa Radnice:-D no to bude asi ještě zajímavé, aby nám to nakonec nemuselo odsouhlasit zastupitelstvo:-D fotografka Zdeňka Vokatá jinak na prstýnky se pojedu mrknou asi příětí týden, táta psal, že se vyskytly komplikce, které chce prokonzultovat, tak nás možná čeká překvápko, ale táta má dobrý vkus, takže to bude určo pěkné, ikdyž ne podle vzoru, bude to originál 8-) a velikosti - já mám malou a on velkou:-D čísla si nepamatuju, ale bude to vidět na první pohled
Odpovědět
Profilova fotka
leawil: taťka je zlatník? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evita jojo, je:-) poprosila jsem ho o snubáky místo svatebního daru; tak uvidíme, jak se zadaří; bohužel s ruční prací jsou některé kousky složitější, než když jsou strojově lisované, tak je občas nutné nějaké ústupky a improvizace a výsledek může být daleko zajímavější:-) až budou na světě, určitě vám je vyfotím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno! leawil: no to to máš hezky zařízené :-D
Odpovědět
dobré ranko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju hezké ránko všem ;-) tak to vypadá,že ty šaty budu mít švadleně se líbí a půjdou i upravit :-D ale uvidím jak dopadnu v sobotu to jdu ještě na zkoušku,pokud mi tam něco nepadne do oka,tak se domluvíme na zkoušku asi u ní
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna tak snad ti to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna tak to přeji ať vypadají krásně i na tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj děkuju :-D uvidíme jak v sobotu a pak už nic nebrání jet k ní ;-) akorát potom jenom někde půjčit závoj a kabátek-kožíšek
Odpovědět
Ahoj holky - jen pro info - bude se některá z vás vdávat v Židenicích? Za Boha nemůžu přijít na to, jestli už mají vypsaný termíny na příští rok. Na netu jsem našla jen rok 2008.
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky musím vymyslet, kde si půjčím nějaký kožíšek, protože bez něho to moc riskovat nechci. A závoj ještě ani nevím, jestli mít budu, páč moje kadeřnice na mě se.. a tak jsem ještě neměla příležitost se s ní na něčem domluvit. Tak možná budu hledat novou :-(
Odpovědět
zuhur: podle jakýchsi matričních pravidel musí vypisovat termíny 6měsíců předem. Takže duben už by měl být vypsaný všude - zkus tam zavolat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: Jojo, taky si myslím, že už by měly být vypsaný všude, ale asi bych tam taky nejdřív zavolala nebo poslala mailik.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?