Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsou dost těžké a půjčovné 12.500,- a nejsou bílé takže mám smůlu na modelkách to vypadá vždycky jiának,ale moc děkuji za pochvalu :-D já pojedu bráchovou audinkou a onbude můj řidič,moc se na to těší
Odpovědět
Profilova fotka
gratuluji evito perfektní rozhodnutí :-D to ti schvaluju
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě do toho nekecá nikdo, protože to nikoho vůbec nezajímá, což mě mrzí. Akorát moje matka kecá do zasedacího pořádku a to je na ránu, že to tak musím říct. Ona totiž nechce sedět vedle mýho taťky, oni spolu totiž nežijí. máti má jinýho chlapa.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se jí zas tak trošku nedivím,že chce sedět jinde
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to mám udělat, jako rodiče mají sedět s námi v čele stolu. A on ji neopustil, to ona jeho, tak spíš z tohohle hlediska by to měl bojkotovat taťka.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,máma by si měla uvědomit,že to rozhodnutí je na tobě a myslím si,že na ten oběd by to vydržela
Odpovědět
Profilova fotka
Já jí taky říkala, že mi jde jen o ten oběd a pak ať si klidně přesedne kam chce. No řádila jak dráček.Ale bude mít smůlu, už jsem ustoupila v tom, že toho svýho přítele bude mít vedle sebe z druhé strany, na rohu stolu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zasedací pořádek je další věc - u nás bude, ale naši zas pindají že to nezažili, že si má každý sednou kde chce.... no prostě jak jsem psala výš - končím s diskuzema :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já jí to řekla jen jako upozornění, ať nedělá scénu tam, už takhle se chystá na mojí ségru, moc spolu totiž nevychází. Tak že já budu potřebovat nějakou lahvinku hned po ránu a pak se možná budou hodit i ty špičatý boty.
Odpovědět
Ahoj holčiny, no vy jste se teda od včera rozpovídaly :-)
Odpovědět
Co se kecání do svatby týče, naše maminky se sešly, dohodly se spolu na koláčích a dortech a výslužkách a na zbytek nám řekly, ať si děláme co chceme ;-) Ta moje už dokonce usadila babi a dědu (své rodiče), že do toho nemají kecat, protože stačí, že ona měla svatbu podle jejich představ a nechce teda, aby do toho kecali i mi. Zároveň teda musím dodat, že si skoro všechno budeme platit sami (mamka se vnutila, že ona zaplatí koláče a dort).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste měli aspoň trochu podporu při přípravách. Naše maminy se ještě ani neznají a moje máti o to ani nestojí a to žádný důvod nemá. Já se svojí skorotchýní vycházím vcelku dobře.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moji a přítelovi rodiče se teda ještě neznají a abych řekla pravdu,přítelovi rodiče ještě ani neví datum svatby,chceme jim to říct až to bude všechno naplánované.protože jeho maminka je tak trošku generálka,ráda rozhoduje o cizích věcech,takže by nám do toho dost mluvila
Odpovědět
Profilova fotka
Naši rodiče se znají - teda přítel má jen mamku - i si tykají :-) a oficiální žádost o ruku u mých rodičů proběhla i s tchýní, tak jsme si to odbyli naráz, a pak každý zvlášť jsme se domlouvali s rodiči na tom placení, že nám pomůžou, pač velkou svatbu bysme sami nezaplatili - aniž bychom si nebrali úvěr.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
budete mít nějaký kabátek-kožíšek
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, pro případ že by mrzlo, sněžilo nebo bylo extra chladno
Odpovědět
Profilova fotka
To u nás žádná oficiální žádost nebyla, prostě jsme jim řekli, že se bereme a tím to končilo. O kabátku uvažuji, kdyby přeci jen byla ještě zima, ale pokud ho budu chtít, budu muset asi někde koupit, páč šaty budu mít svoje vlastní, tak mi asi samostatně kožíšek v salónu nepůjčí.
Odpovědět
Profilova fotka
to já si něco taky budu půjčovat
Odpovědět
jeeeeeeej, tu sa chystaju svadbicky na april. my sme mali v aprili krasne pocasie. budem na vas buduce aprilovky mysliet :-) kraaaaaaaaasne pripravy ja by som pripravovala este raz. bola to zabava.
Odpovědět
sa mi paci ako planujete mimco. mi sme na nom pracovali cely rok a nic a svadobnu cestu sme si uzili, i ked len 4 dnovu v parizi a miminko sme si odtial priniesli. takze neplanujte, treba si len uzivat a vychutnavat spolocne chvile.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky taky vás pobavím - já mám jen termín svatby 9.4. který ještě není na matrice potvrzen.Můj miláček se kterým skoro 12 let žiji mi sdělil,že je ještě moc brzo( jo o ruku mě požádal po dlouhých 10 ti letech 9.4.07).On je takový ,že vše zařídí sám a mě postaví před hotovou věc.Tak alespoň za jeho zády si objednávám nádherné šatičky ( on chtěl champagne ),ale mě se líbí smetanově bílé.No a rodiče budu seznamovat 26.11.při koncertu Gotta v O2 aréně :-)
Odpovědět
ruru: já mám šaty vlastní a půjčím si jen to bolerko, proč by Ti ho samostatně nepůjčili? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já myslela, že to nejde. Tak já se taky zkusím optat, jestli mi půjčí jen kabátek. daggy: Já teda myslím, že na termín brzo není, ale někdo tu psal, že u nich ještě ani termíny nedávají a to já byla nervní, když jsem na něj čekala do září :-N
Odpovědět
holky, mám nové botky, tady: http://www.beremese.cz/album/view.php... tvar je přesně takový, ale barva moc neodpovídá, jsem hezky zlaté :-) a skoro nikomu se nelíní... :-( ;-( jen mně :-) :-D a asi je budu mít ke smetanovým šatičkám :-) jsou taneční, tak můžu protančit celou noc a krásně pohodlné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou jsou natrix botičky suprové a pokud jsou pohodlné,jak píšeš,tak at si ostatní trhnou,tebe přeci nožky bolet nebudou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix - myslím že pohodlí je důležité :-) a mně se i líbí :-) .... a pokud jsi s nimi spokojená ty, tak to je to nejdůležitější :-) ....
Odpovědět
děkuju, jste hodné :-) ale zítra budu mít lepší fotky, tam uvidíte, jak jsou krásné :-) mně se strašně líbí hlavně tvar toho podpatku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dej fotečku ja je máš nasazené,abychom viděli jak ti sluší
Odpovědět
Profilova fotka
tvar podpatku ;-) vidíš toho jsem si ani nevšimla 8-) ale je to tím, že já se na podpatky nijak nezaměřuji .... podpatky téměř nenosím :-N
Odpovědět
vvv: zítra, já to neumím z foťáku dostat do pc zítra přijde muž, tak ho hned zaúkoluju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?