Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
To by byl moc pěkný dárek! Držím palce, ať vám to vyjde... Škoda té mé školy - líbilo se mi mít miminko ze svatební noci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
švagrová dodělávala školu s mimčem a bez problému,taky ji měla dálkově
Odpovědět
Profilova fotka
Tak evitka je na zajíčky :-D :-D Já myslím, že ze svatební noci toho moc nebude, to spíš ze svatební cesty, teda jestli nějaká bude.
Odpovědět
hamma, vvvecna: jo holky, taky bych si hned po svatbě dala říct, jenže bohužel jsem na denním studiu a dálkové nejde... denně dojíždím 60 km... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda,to jseš dobrá,denně dojíždět tak daleko do školy,to by na mě nebylo
Odpovědět
vvv: co mi zbývá, ty dva roky na inženýra snad doklepu, ono to zase tak daleko není, ale to spojení je pitomý, takže to běžně jezdím dvě hodiny a pak to mám další půl hodinu domů z nádraží... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a tu půl hodku jdeš pěšky?Nebojíš se?
Odpovědět
vvv: nejdu, 20 min. jede bus, pěšky je to bohužel moc daleko, to bych nedávala... ale když jsem bydlela v centru, tak jsem chodila pěšky pořád a všude, na nádr jsem to měla asi 7 minut :-) Ale bydlím na kraji Brna, takže se musím dostat na nádraží, pak z nádraží vlakem obvykle do Břeclavi, odtam busem do Lednice a stejně zpět... jenže ono to strašně blbě navazuje (nebo spíš nenavazuje), ten vlak jede hodinu, bus 15 min, ale třeba hodinu na něj čekám... :-p :-p :-p A tohle absolvovat s ranníma nevolnostma... navíc budu mít v těhotenství asi problémy, tak musím vydržet, ale moc se už těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by asi nebylo moc příjemné,ale zase když počkáš,tak potom si těhotenství víc užiješ,tedka by ti to rychle uteklo
Odpovědět
vvv: ale na promoci měla slečna krásné bříško, byla už v asi vysokém stupni, ale bylo to krásné... :-) Ale mužík má roční neteřinku, tak si ji aspoň půjčuju ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si zatím užívaj neteřinky a začněte se snažit chvilu před promocí
Odpovědět
vvv: ale promoce by snad měla být tak za rok a půl (no možná třičtvrtě) pak by to chtělo ještě praxi... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holčiny, no dneska jste se opravdu rozkecaly 8-) My bysme taky už chtěli mimi, budeme to zkoušet ještě před svatbou ;-) Jen nevím, co pak budu dělat s šatama, kdyby se to povedlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka - tak na další diskuzi? Také budu mít svatbu v dubnu 9 jen doufám,že vyjde počasíčko!!!!V ten den mě před 2 lety přítel po 10 leté známosti požádal o ruku.A to bylo na velikonoční pondělí nejdřív jsem dostala vyšupáno a pak mě žádal hned ráno,ještě jsem byla rozespalá a pořádně v šoku :-) Holky Vy se tady vdáváte všechny tak mlaďounké.Mě je 29 a mimčo už taky plánuju říkala jsem po Novém roce,ale chci si ještě užít svatbu a né jí prozvracet.
Odpovědět
Profilova fotka
daggyna a co mám říkat já? mně bude 31;-) a přítel má 34
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak koukám, že tu nejsem nejstarší ani nejmladší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Věk holky neřešte, na tom přeci nezáleží. Když to přijde, tak to přijde. Stejně většinou čekáme na ty chlapy, až se KONECNE vysloví :-D Já se načekala taky docela dlouho, ale vyplatilo se :-) Bereme se z čisté lásky a doufám, že se nic nezmění. Hodně mých kamarádek je v manželství buď nešťastných a 2 už jsou dokonce rozvedené, 1 z toho znova a šťastně vdaná.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se :-) včera jsem sem pouze vpadla a pak už jsem se sem nedostala .... termín svatby máme jistý zhruba týden ... takže do teď jsem Vás tu občas pročítala a hlavně jsem zjišťovala co všechno již máte a co nee ... Když už máme nyní jasno, tak bych se ráda zapojila do diskuzí :-) A abych naspala něco k tééměř aktuaální diskuzi ... jemi 26 a mimi a po svatbě - snad se zadaří (teď mám kolem sebe samé bojovníky o mimi, ale zatím nikde úspěchy .... no uvidíme jak to bude s námi....) 8-) A děkuji za vaše milé přijetí:-)
Odpovědět
holky, máte už kapely?
Odpovědět
Profilova fotka
mam predbezne zamluveneho jednoho zpevaka, je dobry, ale puvodne jsem chtela DJ - to naši nezkousli
Odpovědět
Profilova fotka
omco: saty sa vetšinou dají povolit anepředpokládám že bys měla třeba v 5 pátym tak velké bříško,že by ses do šatů nevešla u nás kapela nebude,jsou cd
Odpovědět
evita: u nás by to bez živé hudby nešlo a chci určitě duo, když to bude za rozumné penízky, tak trio... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s kapelou je to malinko horší .... už jsme hledali a mezi všemi možnostmi co se nám kde podařilo nají jsme vybrali tři favority a teď je rozhodování mezi nimi ....Takže kapelu ještě napevno nemáme, ale snad se to už brzy rozlouskne :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A DJ mě snad ani nenapadl.... ;-)
Odpovědět
zzuu: já vybírám asi ze čtyř, naživo jsem neslyšela žádnou, některých jsem slyšela ukázky, na některé mám super reference... tak nevím... ale mám asi favorita, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to byl muj sen, mit DJ a nechat si zahrat vsechny obl.pisnicky krasne v originale, naplanovat si jednotlive useky pisni, no lec bohuzel..... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme bohužel ani jednoho neslyšeli naživo :-( ale ukázky máme a taky se malinko rozhoduji i podle jednání s nimi ;-) ..... každou kapelu jsme už oslovili a podle toho jk se chovají a odpovídají ... tak si myslím, že jedna z nich už je asi taky téměř jasná
Odpovědět
evita: tak kdyby to byl můj sen, tak bych zabojovala, ale ke svatbám v naší rodině patří kapela, ráda tančím, a to je lepší na živou hudbu než na DJ... ... to je hrozný, jak do toho všichni kafrají, že? :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evito vždyt je to vaše svatba a ne rodičů,nenech si do toho od nich mluvit,pokud to je tvůj sen,tak si ho spln,vdáváš se jednou za zivot a potom bys jim to mohla vycítat
Odpovědět
Profilova fotka
taky si tedy mysllím, že ke svatbám spíše patří živá hudba :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?