Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
duben určitě oblíbený je, ale já jsem ho zvolila strategicky kvůli mimču, ale jak se mi teď před svatbou nějak nedostává penízků, tak bude mimčo asi odloženo o další rok... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme slavit taky výročí v dubnu, u nás to bude 6 let. minulý rok bychom mohli mít svatbu přesně v den, kdy jsme se potkali,ale příští rok to nevychází na sobotu. takže proto to zmáknem hned první sobotu v dubnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My měli původně 12.9.08, ale taky nejspíš začnem dělat na mimču těsně před svatbou ;-) tak proto DUBEN
Odpovědět
Profilova fotka
No my kdyby jsme se poprvé nerozešly, tak by jsme spolu byly někdy v únoru nebo březnu taky už 6, ale stalo se, tak že jen 5. A na podzim, teda jestli mi to půjde, bych chtěla otěhotnět :-N
Odpovědět
zdravím nové dubnovky :-) taky jsem myslela, že nás bude málo, ale docela se rozmnožujeme :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, děvčata, tak to mi těší, že nejsem jediný blázen, který bych chtěl po svatbě otěhotnět ;-) já se pořád děsím toho, abych neotěhotněla do toho dubna, protože prášky, už jsme se s přítelem rozhodli, že vysadím. vybírám si uzoučké šaty, tak pak by byl asi výběr o něčem jiném. no snad to budeme mít pod kontrolou... teda přítel :-D
Odpovědět
mikanek: což o to, chtěla bych i já... jenže já musím nejprve dostudovat... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom skoro stejně, akorát s tím rozdílem, že já je musím přestat brát ze zdrav. důvodů, tak že už mi tam zbývá jen 6 prášků a pak se děj vůle boží. Já mám hlavně obavy abych pak mohla otěhotnět.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a už jste byly objednávat cukroví a koláčky? Já přemýšlím, jestli už bych neměla vyrazit, máme mít svatbu ještě navíc na velikonoce, tak to bude asi v cukrárnách frmol.
Odpovědět
vvv: to jsi jim napsala normálně mail, ať Ti jedno pošlou na ukázku (to oznámko) nebo na to mají nějakej objednávkovej formulář? Nenašla jsem ho totiž... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
páni vy jste se tu rozjely, holky:-) ale to je dobře evita, šatičky moc pěkný - mně se líbí 1. a 5.:-) sakryš, já už chci taky termín:-D aby se na mě ještě dostalo;-)) oznamko u nás budu tvořit já, taky musíme mít asi 100ks
Odpovědět
Profilova fotka
To my těch oznámek budem mít jen malinko. Objednáme 25 a myslím, že ještě zbydou. A pozvánky na večerní oslavu si budu dělat sam, teda spíš už je mám hotový, jen ještě je vytisknout.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tý jo, to cukroví si myslím, že budu řešit až někdy v lednu, teda doufám, že na to bude čas. teď se zabývám výběrem šatů a pak se chci pustit do oznamek. chci si je zkusit udělat sama, protože je mi jasný, když bychom objednali určitý počet, že pak by mi ještě chyběli. postupně se mi k tomu celkovýmu počtu přidávají další lidi, na který jsem zapomněla. tak s vlastní výrobou snad v nejhorším případě dotvořim další :-) rurunka: neboj, já mám z toho taky strach, že otěhotnět nepůjde tak snadno, proto na tom chceme zapracovat už teď. ale si myslím, že se nám to musí povést. musíme si držet palečky, ať je to tak, jak chceme a kdy chceme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my na tom ještě teď "pracovat" nemůžem, protože podle mýho doktora, bych teď mohla skončit na rizikovým, v lednu jdu znovu na vyšetření a pak se prý uvidí, ale doktor říkal, že by to pak už mělo být v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
rur: budu ti držet palečky, ať je všechno O.K. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se už na mimču pomalinku pracuje : ) ráda bych do svatby otěhotněla ale uvidíme,šaty si už tak trošku vybírám aby se kdyžak daly povolit trošku :-D natrix někde nabízejí oznámka na ukázku zdarma ,zatím jsem si to takhle objednala u dvou firem,na stránkách mají třeba kolonku : chcete se na něco zeptat?tak jim napiš jestli posílaj oznámka zdarma na ukázku a uvidíš co ti oni odpoví jinak cukroví a koláčky budeme řešit až v únoru,koláčky nám bude péct přítelova babička s tetou,takže to máme v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
holky a kolik je vám, že je u vás mimčo v plánu??? rodina to moc nepobírá, že už bych chtěla mimčo ve 24, ale asi je to daný tim, že jsme spolu s přítelem už dost dlouho a miminko bychom si moc přáli...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi budeme mít s přítelem v dubnu 2 leté výročí cp jsme spolu,oslavíme to svatbou,jinak mě je 24 a přítelovi 29,takže si myslím,že na to věk docela máme a nemyslím si,že si zkazím takhle brzo celý život nebo že dlouho nebudu moc někam jet atd.jsme totiž oba vandráci,plno kamarádu tak jezdí s půlročními miminy,jsou nato takové spešl batůžky a mimčo to celý víkend venku zvádá lépe nežli mi sami někdy
Odpovědět
mik: mně je 22, takže kvůli škole odklad, ale jinak hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdybych ještě chodila do školy,tak bych asi mimčo taky odložila,ale že už pár let pracuji tak už taky jinak přemýšlím
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: Děkuju za palečky :-) jinak mě bude v prosinci 23 a přítelovi bylo letos 25. A prostě to nechci odkládat, abych třeba později nelitovala a stejně oba po miminku moc toužíme a pořád o tom mluvíme a když jdem do obchodňáku, tak hned koukám po dětském oblečení...
Odpovědět
ahoj holky tak jsem vás zase po dlouhé době zaskočila pozdravit zdravím všechny nové nevěsty děkuju za tip na hospodu :-) ja jsem zatím stihla jen vybrat a zamluvit šatičky no máme toho ještě dost před sebou snad to nějak stihnem :-S
Odpovědět
ruru: mně bude taky 23 v prosinci a příteli taky bylo letos 25 ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je ale náhodička :-) A kolikátýho prosince? Mě to čeká 16.
Odpovědět
Profilova fotka
už jste přemýšlely o svatebních darech
Odpovědět
ruru: 20 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna: jsme na tom stejně, taky je mi 24, přítelovi 29. Ale až se budem brát, bude mu už 30. Já bych nejraději mimčo taky rovnou, ale mám ještě dva roky školy před sebou, takže to bude muset chvilku počkat - snad to nějak vydržím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A šaty si nakonec nechám ušít, teda sukni, korzet asi koupím. Chtěla bych něco jednoduchýho trošku á la 30. léta a v žádným obchodě jsem neviděla nic, co by se hodilo. Přemýšlíte některá o kloboučku? Já totiž klobouky zbožňuju, ale nemůžu se rozhodnout, jestli je lepší mít na hlavě hezký účes nebo hezký klobouk...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně bude v lednu 28 8-) a příteli bude 1.dubna 26 :-D Já mám zajíčka hihi ;-) Jsme spolu už 6 let a o mimi dlouuuuho nechtěl ani slyšet, ale asi před 2 měsíci už říkal, že bych chtěl, takže I KDYZ jsem začla studovat dalkově v Brně,což je od nás kus, tak na to před svatbou taky vlítnem, ale pst, je to tajemství, nikde to nebudu a nechci říkat..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
přítelovi bude 30 až v říjnu a to už budeme půl roku manželé,kdyby nám vyšlo mimčo,tak by to byl krásný dárek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?