Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme to jeste nereseli, tak zatim shromazduju z netu ruzne navrhy a inspirace, takze my uvidime. Mozna si to taky sami navrhnem. :-D
Odpovědět
evita: my budeme oznamka řešit teď, když už máme termín a čas ;-) :-) asi to bude to, co mám v albu: co už máme, uvnitř bude pauzák, na něm text a na zadní straně naše kresba :-)
Odpovědět
Holkii, tak my prý jdeme v neděli s nastávající švagrovou zkoušet šaty :-D
Odpovědět
omca: doufám, že budou fotky :-)
Odpovědět
natrix: já taky doufám. Švagřice-to-be volala do Adiny, prý si máme vzít foťák a netřeba se objednávat na pevný čas. Tak uvidíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
evita - taky budou oznamka samodomo - v albu mám návrh na vršek, vnitřek až po potvrzení datumu - ukážu;-) omca no to se pak koukej chlubit!!:-)
Odpovědět
ahoj holky, další která se přidává k svatebním přípravám jste nekterá z brna termín máme 25.4. už ho máme zamluvenej na matrice
Odpovědět
zuza: ahoj, já jo :-) ze které části jsi a kde chcete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzasaman: ja jen v Brne studuju, teda letos jsem zacla, dalkove, takze tam jezdim 1x za 14 dni, ale vlastne jen na otocku, rano tam, odpo zpet.... Jinak jsem z Rožnova. :-)
Odpovědět
ahoj holčiny, tak mi včera bráška (a můj svědek) zamluvil na oslavu sál v hospůdce. Takže začínáme s přípravama 8-)
Odpovědět
Jo a Mauta mi večer psal SMSku, že přesně za půl roku budu jeho. :-D :-D :-D Tak se nám to blíží 8-)
Odpovědět
ahoj holky, tak se hlásí další dubnová brněnská nevěsta. Jen jsem se tu trosku vyděsila, když jsem viděla, co vše už některé z vás mají zařízené. Já to zatím moc neřeším, přijde mi to všechno hrozně brzy, co chcete zařizovat půl roku před svatbou? my tedy máme akorát zamluvený termín na radnici a restauraci na hostinu. Asi bychom meli takhle s predstihem domluvit kapelu a fotografa, ale jinak mi přijde na všechno čas. Natrix-někde jsem tu četla, že ty a tuším cayne nebo tak nějak máte fotky od Zuzky. to jako od Zuzany Scharf? a jak můžete mít ve stejný den stejného fotografa? možná jsem to špatně pochopila.
Odpovědět
Článek se načítá
markaz: ono záleží, jak moc je to, co chceš na své svatbě, žádané. Pokud třeba Zuzanu Scharf, tak to máme obě smůlu (a už pěkných pár měsíců), protože ji mají objednanou nat s cayene. Pochopila jsem, že obě si vzaly pár hodin kolem obřadu, nikoliv celodenní focení - takže to jde ;-)
Odpovědět
markaz: ahoj, máme stejný den stejnou fotografku, nás bude fotit do čtyř hodin a pak se přesune vyfotit cayene (bude mít hostinu asi 15 km od nás) :-) jinak už jsem několikrát vysvětlovala, že pro nás je lepší postupně nakupovat a zařizovat, nebude to pak taková pálka... ale je to každého věc, jak si to zařídí ;-) :-)
Odpovědět
natrix: taky pravda. Já na svatbu odkládám peníze z cesťáků. Víceméně celý podzim strávím na služebkách, takže by to mohla být hezká sumička :-N
Odpovědět
natrix: tak to jo.Zuzanu ti závidím. vyplatí se ji sem táhnout i z těch budějovic. její fotky jsou nádherné a ceny oproti brněnským fotografům nízké. já chtěla potom tady z brna ještě simonu smrčkovou, ale ta už má obsazeno. S tím fotákem jsem asi opravdu měla začít dřív. :-(
Odpovědět
omca: no právě, že já nemám moc z čeho odkládat, studuju a denně dojíždím do školy a to se docela prodraží, mám občas brigády, ale můžu dělat v podstatě jen o víkendu a takových taky moc není, navíc jsem dělala dva roky hostesku pro jednu firmu, měla jsem znova, jenže protože nezaplatili, akce nebude a tedy ani práce, hledám něco jiného... zkrátka šetříme z jedné výplaty a něco přispějí naši, ale třeba jsem fakt ráda, že máme zamluvený kostel, fotografku a restauraci a pro klid duše taky chci kapelu co nejdřív... Protože restaurace, kterou jsme měli v záloze, už je taky obsazená... Radši to zamluvím o měsíc dřív, než se pak dva měsíce před svatbou divit, že je vše obsazené... Pak je zase spousta času na všechno... ;-) :-)
Odpovědět
markaz: nevěš hlavu, já fotografa taky zatím hledám ;-) Jeden mi slíbil na začátek listopadu hodit na net nějaké svoje svatební práce (normálně fotí spíš do časopisů - ale moc hezky), tak uvidím.
Odpovědět
teď nechápu, nad čím jsem dva měsíce přemýšlela, než jsem si Zuzku zamluvila :-) ale jsem strašně ráda, že ji mám :-)
Odpovědět
jo, hlavně se nenechat odradit něčím "jdete moc brzy".. protože hodinu po tobě může přijít neodbytnější nevěsta a zamluvit si to místo tebe ]-(
Odpovědět
omca: no s tou restaurací jsme to tak měli, byli jsme tam v dubnu a bylo nám řečeno, že jdeme brzo a máme přijít v lednu, je říjen a slečna už ji má zamluvenou, ale my si v mezičase naštěstí našli jinou a lepší ;-) :-) :-D v kostele to samý - přijďte v lednu, byli jsme tam ve středu a den před náma už je psaná svatba a to to není nijak frekventovaný kostel... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem právě zkoušela na ženicha mírný nátlak kvůli té matrice, ale výsledek nula:-( furt je dost času :-S, "zbytečně prý stresuju, na čorody tam nikdo nebude" atd. takže tam fakt musím dojít já...
Odpovědět
Ahojky holčiny, tak jsme byly zkoušet šatky, čekám na komentáře 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca hezkýýýý:-) mě teda dost zaujaly ty druhé s těma rukávkama a pak ty třetí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca ty druhé - to je bolerko nebo je to tam našité?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak zas po delší době jdu za Vámi pokecat ;-) omca: me se asi nejvíc líbí ty třetí.
Odpovědět
leawil: přidávám detail rukávků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca - hmmm, to vypadá dobře i ze zadu:-) a nebude Ti zima:-D
Odpovědět
leawil: jenže ty jsme víceméně nevybrali - dělají mě ještě menší (jako by to šlo :-)) a širší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
omca tak ty třetí? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?