Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, taky se po něčem k šatům podívám. Příští týden půjdu poprvé do salonu, do Valmezu SALON BELLA.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,co chcete jako sv.dar - peníze nebo věci
Odpovědět
vvv: no my nejraději peníze (rekonstruujeme), ale dáme dohromady i nějaký svatební listy :-) co Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
peníze práve moc nechceme,radši dary rádi rozbalujeme a peníze v dnešní době chce každý,chcem být trochu jiní : )
Odpovědět
vvv: my je chceme proto, že potřebujeme věci typu: okno, druhé okno, fasádu... což nám těžko někdo dá okno za 30 tisíc, ale ze všech darů by se na to třeba seskládalo, jinak spolu bydlíme, domácnost máme zařízenou... taky ráda rozbaluju dárky, ale pouze do chvíle, než dostanu příšerné nádobí, ošklivý obraz nebo naprosto nepoužitelné cokoli... případně něco víckrát... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my chceme určo penízky (na svatební cestu!!!!) ;-) Taky bych se obávala příšerností nepotřebných a nevkusných.... :-D Ale uvidíme, nevím jak to chodí, jestli se mě někdo zeptá, budu chtít penízky. Pokud ne, nechám to na nich. Od kamarádek penize ne, to si spíš vymyslím něco praktického :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my taky penízky, přes zimu budem rekonstruovat půdu, abychom měli kde konečně bydlet v nějakých rozumnějších podmínkách; jelikož se v nás spojily dvě normálně vybavení domácnosti, tak už teď máme všechno dvakrát:-D takže víckrát už věci do domácnosti opravdu nepotřebujeme;-) proto jsem už vyráběla truhličku na "obálky", opravdu si také nemůžeme poroučet vrata do garáže, dlaždičky, sádrokarton a takové věci:-) a podobně tak nábytek: skříně, sedací soupravu, postel... to nám asi taky nikdo nedaruje a hlavně jak se trefit v tomhle do vkusu a aby se to hodilo ke všemu ustatnímu? - prostě si to pak koupíme sami.
Odpovědět
leawil: přesně, moje řeč... ;-) ráda pak každému řeknu, co jsme si koupili za jejich peníze a poděkuju :-)
Odpovědět
Taky budeme chtít penízky. Je to sice neromantické, ale taky nás čeká rekonstrukce a poručit si věci jako vana, ytong, obkladačky, pracovni deska do kuchyne... etc. je trochu nepraktické. Hlavně protože po dobu rekonstrukce budeme bydlet u bráchy a ten nevím, jak by to nesl - hlavně kam by se to dalo ;-)
Odpovědět
Čau holky, jenom jsem váš přišla pozdravit, už jsem tu dlouho nebyla a zdravím všechny příchozí... Já pořád vymýšlím, co s tím nějakým přehozem přes šaty, kdyby byla zima..Ty pelerínky se mi moc nelíbí :-| Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte, co všechno je potřeba, když máme obřad v kostele, jestli se to musí hlásit aj někde na matriku nebo jestli to stačí až po svatbě?? Díky, pa
Odpovědět
elenore: pokud chceš, aby byla svatba v kostele "platná" i podle našeho státu (tzn. abys dostala novou občanku a status a všechno), tak si musíš na matrice vyzvednout k tomu papíry a donést faráři. On už by pak měl vědět, co je třeba kde podepsat a kam to poslat. Tímpádem už pak neděláš svatbu na úřadě. Pokud bys chtěla svatby dvě, musíte se nejdřív vzít na úřadě a pak v kostele. Kde už to nemá žádnou právní váhu, je to jen církevní slavnost (nebo jako mše, nevím, omlouvám se za neznalost přesných termínů).
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: taky se mi pelerinky nelibi, tak snad natrefime na neco jineho ;-) Taky máme svatbu v kostele a když se tam půjdeš zapsat, tak Ti řeknou, co je vše potřeba, co se úřadů týče. Konkrétně Ti neřeknu, ale mně říkali, že máme prijit 3 mesice predem domluvit se na to poučení, a taky nám pak řeknou ohledně papírování na úřadech...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 25. dubna 2009, tak se přidávám do diskuze. Zatím nemáme naplánovano nic, kromě toho termínu, tak mi z těch všech příprav jde docela hlava kolem. Teď vůbec nevím, kam skočit dřív a co kde začít shánět a do toho se ještě stěhujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já vám vyfotím svoje bolerko, co jsem koupila tady na bazaru, ale až nebude milášek doma;-) mám sice nějaký šifonový šál, ale to se obávám, že bych zmrzla - to leda by uhodily tropy, což teda u nás na "Sibiři" nejspíš fakt nehrozí
Odpovědět
holky, mně se taky pelerínky nelíbí, buď si půjčím, nebo nechám ušít saténové bolerko s dlouhým rukávem, dokonce jsem viděla i podšité fleecem, takže by mělo pěkně hřát :-)
Odpovědět
vypadá to takhle: http://www.studiolenny.pasaz.cz/detai...
Odpovědět
Tak to mi se líbí taková ta bolerka se zvednutým límcem... jestli dohledám fotečku, tak sem taky dám odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca, natrix podobné mám - se zvednutým límcem a dají se ohrnout rukávy:-)
Odpovědět
omcamauta: díky za info :-) svatbu budeme mít jenom v kostele, ale ještě jsme se s knězem moc nebavili, protože nás bude oddávat jiný kněz než ten, co je u nás ve farnosti...ale to si pak dořešíme, jenom jsem to potřebovala vědět, abych už byla trochu v obraze :-D natrix: to bolerko, co jsi posilala je moc pěkné..něco takového by se mi líbilo..:-)
Odpovědět
elenore: mně taky, tady na tom odkazu ho mají za 720, nevím, jestli by ho ušili s tím fleecem a za kolik, ale půjčují to za 500 :-p
Odpovědět
jo a všude jinde to mají dražší, v jednom salonu to třeba šijí za 1500 bez fleecu a s za 2000... ]-(
Odpovědět
No, nebo si to nechat ušít šikovnou maminkou/kamarádkou a pak prodat příští podzim na bazárku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a jak to mate s hudbou? ja chtela DJ, ale naši jsou proti, pry by to byl trapas, protoze znacna cast rodiny jsou uz starsi lidi kolem 60, tak pry by to nezkousli.... ach jo, myslela jsem ze je to MUJ den, ale ocividne musim vice myslet na ty lidi, aby si to uzili 8-(
Odpovědět
evi: tak s tím bojujeme asi každá, že máme s partnery nějakou představu, ale rodina říká, mělo by být to a to a tak a tak... jinak my chceme živou hudbu... :-)
Odpovědět
No, hudba je pro nás další velký oříšek - nějak se nemůžeme shodnout, co bude nejlepší. Navíc ani žádného DJ nebo kapelu neznáme, tak to bude trochu těžké vůbec vybrat :-( Ale snad se zadaří.
Odpovědět
omca: já mám asi 4 typy, naživo jsem neslyšela nikoho a nevím, ale chtělo by to zamluvit... :-( ]-( :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak bolerko:-) trochu striptýzová fotka :-N http://www.beremese.cz/album/view.php... před ní je v ohrnutém stavu, ale takto asi vypadá líp
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jooo, no bude to jeste zajimave. Clovek si mysli, ze je to JEHO den, a pak rodina spoustu veci smaže ze stolu.... ach jooooo..... No uvidíme. Zkusíme nějaký zlatý střed. 8-)
Odpovědět
leawil: a to máš sité, nebo jsi ho někde koupila?
Odpovědět
Profilova fotka
evita - to u nás to bude, jak si řekneme my - nikdo nám na to nepřispěje, tak nám do toho mluvit nemůžou; nezávidím - dělat kompromisy, když máte jinou představu:-( natrix - koupeno zde na beremese bazaru (od smouli), paní psala, že je to asi č.38, měla jsem strach, že to bude velké, ale mně to sedí jako ulité a to mám 34:-) mám z něj fakt radost, ukecala jsem paní na hodně slušnou cenu:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?