Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
omcamauta: nechci zase stresovat, ale šaty už mám taky vybrané :-D :-D (a to nejsem žádná plánovačka, která by chtěla mít vše naplánovano Xměsíců dopředu :-) ) Paní v salonu mi říkala, že když mám svatbu na konci dubna, tak je teď nejlepší čas jít vybírat - přišla totiž nová kolekce a je tam nejvíc šatů na výběr..Já jsem byla vybírat už někdy před 2 týdnama.. Víš jak..jestli máš čas a nic ti nebrání, tak bych si nějaké šaty už zamluvila - ve většině salonů to mají tak, že si můžeš nějaké šaty zamluvit a tyto máš jisté. Kdyby jsi ale u nich narazila třeba pozděj na nějaké, co by se ti líbily více, tak není problém ten výběr změnit.. Doufám, že mi tu zase někdo nenapíše, že stresuju :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
omcamauta: ještě jeden dodatek - byla jsem zkoušet šaty v Ostravě (chodim tady do školy) a když jsem srovnala šaty se Zlínem (tam bydlím), tak jsem teda koukalaa :-o Za STEJNÉ šaty (opravdu stejné - značka i model) je půjčovné v Ostravě 12500...Ve Zlíně 8500...Nechápu, jak můžou být takoví "vydřiduši" - 4000 rozdíl je fakt dost... Ale je to asi tím, že Ostrava je velké město oproti Zlínu, ale stejně jsem takový rozdíl nečekala :-| Nakonec jsem si vybrala šaty pochopitelně ve Zlíně 8-)
Odpovědět
elenore: vím, že spousta lidí řeší šaty i rok předem.. ale tím mě nevystresujou, já potřebuju nejdřív zhubnout, než budu vymýšlet šaty. Jinak co se týče půjčoven, tak já jsem dostala tip na Havířov - je to ještě menší město a kamarádka si hodně chválila jak výběr, tak právě ceny. Pokud teda nedám rovnou přednost ušití nebo ebay ;-)
Odpovědět
omcamauta: tak to pak joo..věřím, že ten Havr bude úplně o ničem jiném, než velkoměsto Ostrava :-D Ale řešit šaty rok předem mi přijde fakt uhozené...přijde tolik nových šatů, ty co jsou vybrané, tak je obnosí X jiných nevěst... S Ebay nemám vůbec žádné zkušenosti..Ty jo?
Odpovědět
elenore: ne, já se ještě nevdávala, takže s nákupem svatebních šatů zkušenost nemám :-D Ale je tady pár diskuzí, kde to nevěsty řeší - a spousta si tam šatky objednávala a dopadlo to většinou výborně (a tak za poloviční cenu, než mají ostravské salony půjčovné) 8-) Jinak s ebayem samotným mám zkušenost spíš jako prodejce, v USA jsem pracovala pro člobrda, co měl obchod se starožitnostma a dohlížela jsem mu na prodej koberců přes ebay. Ale jinak je to stejný jako české aukro.
Odpovědět
omcamauta: vždyť já jsem nemyslela zkušenost jenom se svatebními šaty :-D myslela jsem to tak obecně... Ale věřím, že to může být OK, ale já si radši ty šaty zajdu zkusit a mám jistotu... Ale jo, věřím, že když se tam zadávají přesné míry, tak by to sedět mělo..A ta cena taky není k zahození ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca však proto jsem to tam dala - pro pobavení:-D hlavně ta kýčovitost... no asi mám trochu jiný vkus;-) jsem zvědavá, co stvoří teta, ale nepochybuju, že to bude origoš a nádherné ele mě ted spíš stresujou svátky a narozky, co mají ted blízcí nebo kolegové v práci následující měsíc:-D nevím proč, ale všichni to mají na podzim, to je pak smršť a asi holky uznáte, nejhorší je vymýšlet dárky pro chlapy.. no takže pro šéfa, kolegu, otčíma a drahou půlku
Odpovědět
no dorty jsou brutální, zajímalo by mě, jak se třeba tohle krájí: http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D :-D :-D
Odpovědět
Natrix: Že ty máš na focení Zuzku? ;-)
Odpovědět
natrix: první ukousneš tu kouli nahoře a pak už to nějak půjde :-D :-D
Odpovědět
natrix: na takový dort jedině s mačetou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že dorty budí slušnou fantazii:-D
Odpovědět
Článek se načítá
leawil: no si představ, jaké by to byly úžasné fotky z krájení dortu! Nevěsta a ženich, každý mačetu a krém 5metrů okolo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omca :-D já mám hodně bujnou představivost 8-) hlavně ty štafle při tom krájení...:-D
Odpovědět
blesková anketka - jakou "barvu svatby" jste si vybraly?
Odpovědět
Profilova fotka
omca myslím, že u mě je to jasný z alba - zelenobílá:-) (vybral ženich - jsou to barvy našeho města)
Odpovědět
omca: smetanovo - zlatá (se žlutou a různými odstíny hnědé jako doplňky) :-)
Odpovědět
cayene: Ty taky?
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta-My jsme si vybrali svatbu v barvě oranžově-bílá. :-D 8-)
Odpovědět
natrix: Jj. :-N
Odpovědět
Ahoj holky, tak co je nového?
Odpovědět
omca: ahoj, asi nic, nějak to tu mrtví... :-( Co u Tebe?
Odpovědět
O víkendu jsme rozhodnutí o svatbě společně oznámili přítelově mamince. Tak už domlouvá koláče :-D No a my čekáme na matriku a brácha byl vyslán, ať zjistí ještě něco o naší zatím uvažované restauračce.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás zatím taky nic nového ohledně svtaby, ale už zařizuju psímu miminku pelíšek, musíme obednit knihovnu, počítač a spol.; na matriku poženu drahouše hned po svátcích; Přišla mi v sobotu tylová spodnička bez kruhů - je super, dá se v tom celkem křepčit:-) netušíte někdo, kolik by vyšlo ušití celkem jednoduchých šatů?
Odpovědět
leawil: já myslela, že spodnice se kupuje až po šatech, až víš, jakou vlastně budeš potřebovat? jsem nejspíš zaostalá :-D Lidi, já budu na své svatbě vlastně po pěkných pár letech v něčem jiném než kalhotách :-N
Odpovědět
leawil: no on je v tý tylový spodnici dost velkej hic... kruhy to drží dál od těla, to je výhoda...
Odpovědět
Profilova fotka
omca já šaty mám:-) a tuhle jsem chtěla i pod plesový šaty - aby se v tom dalo tancovat - to s kruhama jde blbě; natrix to je dobře, že hřeje, v dubnu tu bude ještě slušné frišno:-D
Odpovědět
leawil: on je kolikrát hic, i když je spodnice kruhová a šaty s holýma ramenama... a nezáleží ani moc na počasí... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: nervíky to dělají:-D ale já mám za nervů spíš zimnici, jektaj mi zuby, takže mě nezahřeje nic:-D
Odpovědět
holky, ani se neptejte, co se z nervů děje mi. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?