Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
leawil: vždyť to byl první salon. Vyzkoušela jsem asi 15 šatů a vybraly se víceméně 4, které by šly. Určitě se podívám ještě i jinam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca jasný:-) určitě referuj;-)
Odpovědět
omca: mně se líbí druhé a střihově čtvrté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omca abys nemusela přehodnotit výběr :-D vypadá to, že druhé zatím vítězí;-) ale je fakt, že v dalším salonu můžou být ještě hezčí...
Odpovědět
leawil: byla jsem zdrbnutá švagrovou, že jsem vám nedodala dostatečně popisné fotky.. jí jsem se totiž nejvíc líbila v prvních (které jsem mimochodem zkoušela asi jako 13té v pořadí)..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja se na šaty teprve chystám ;-) O víkendu jsme se byli podívat na hospůdku, a máme vybráno a domluveno, paráda. Je to nová hospůdka, hezká, dost místa a hlavně jsou levní a dovolí nám vzít si nějaký ten alkohol apod. SUPER jsem moc ráda. Ted začnu uhánět fotografy a DJ.
Odpovědět
Profilova fotka
omca tady jde spíš o to, včem se nejlíp cítíš Ty;-) co člověk, to názor a jiný vkus. jinak děvčata - psí dítě je domáááá:-D http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
leawil: psítě je nádherné!!
Odpovědět
ahojky holky konečně jsem se po dlohé době dostala k tomu abych se sem mrkla jsem ráda, že jste někdo z brna
Odpovědět
zatím lítám po netu a sháním fotografy nemáte některá nejaký doporučení na šatičky jdu ve čtvrtek jedinej problém máme s hospůdkou zatím nejsme schopni nic vymyslet neznáte některá neco v líšni svatba bude tam, ale já tam nic neznám tak zatím musím jít zase pracovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, mozem sa pridat? Nas termin bude 30.4.2009 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maxii vítej, konečně další do party "čarodějnic":-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
omca díky za chválu:-) je úžasná, jen kdyby v noci spala a řádila přes den, má to otočený, mrška jedna:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ja mam svadbu 25.4.2009
Odpovědět
lea: je nádherná :-) zuza: co Žebětínský dvůr, ten bývá častý a holky bývají spokojené (viz Brno a okolí)
Odpovědět
Profilova fotka
lea vdaka ;-) prave zistujem ze som straaasne pozadu, vsetky tu uz mate s podobnym datumom 1/2 veci zajednanych, my zatial nemame nic :-N :-. :-.
Odpovědět
ahoj nové nevěsty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
natrix díky též za chválu, je to docela zlatíčko - tedy krom noci :-D maxii v klidu, já nemám ani termín, sice všechno ostatní, ale... no ženich se dnes překonal, dola dohromady seznam hostů v excelu:-D:-O tak snad se to pohne
Odpovědět
Žebětínský dvůr už máme na 25.4. zamluvený my :-) Maxii v klidu, my také kromě termínu na radnici a restaurace nemáme nic. Myslím, že je ještě čas.A kdybych nenerazila na tyto stránky byla bych v klidu uplně, ale ted už jsem trosku nervozní.
Odpovědět
Profilova fotka
markaz proto já v klidu nejsem - nemám ani termín ani restauračku :-( :-| a jak to tak čtu, tak jsem asi jediná:-D ach jo, do 13. listopadu s tím asi ani nehnu:-/ jediný co můžu, se zeptat, jak vypisujou termíny a co je k tomu všechno potřeba - obíhá se ještě něco? nebo se jen sepíše "lejstro" na matrice?
Odpovědět
Holky klid, my měli svatbu 27.4. a začali jsme připravovat - tedy já :-) až v půlce ledna a všechno jsme v klidu zvládli. Držím palce.
Odpovědět
Holky, svatba se fakt dá naplánovat i za 2 měsíce.. jen už pak třeba není vysněná fotografka (že, fanynky Zuzky), neseženeš hudbu co se ti líbí... holt čím dřív začnou vyšilovat ostatní, tím dřív musíš i ty, abys udržela krok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mam na 99% fotografa ;-) zatím neřeknu kterého, ať ho nepřeplatíte hihi :-D Teď si začínám dělat hlavu z dortu a z kytky. Nemůžu se rozhodnout. Chci nějaký ten modernější dort, ne tu krémovou klasiku ]-( ale mamka stresuje, že nám to nebude mít kdo upéct, tak jsem zvědavá.... Nějaké obrázky vysněných mám v albíčku. A pro kytku se nemohu taky rozhodnout - bíé nebo růžové kaly? nebo růžové růže? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda,tak taky zatím máme vybrané datum 25.4.2009,v pondělí jdeme zkusit radnici,jestli už je maj vypsané,tak uvidíme.nebojíte se,že budeme mít sníh nebo zimu?Plánujete některá svatbu v okolí pardubic
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak my už termín na radnici máme a taky máme restauračku kde bude obídek i oslava. Tu jsme měli bloklou ještě dřív než termín :-D Teď máme rozjednanou fotografku a kapelu. A jinak doma máme par těch dekoračních věciček,ale nakonec si výzdobu restauračky budem nechávat dělat. Jo a taky už mám snad vybrané šaty, ale ještě si je půjdu jednou zkusit a zamluvit. A možná kadeřnici už mám jistou, je to přítelova spolužačka ze ZŠ, chodíme k ní oba, tak za mnou do Olmika dojede.
Odpovědět
evita: tak o kytce vím jen to, že na 100% v ní budou růže... ;-) :-D mimo jiné... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vvvecna já s tím raději trochu počítám, protože u nás to fakt hrozí:-D takže už mám bolerko, přišlo v pondělí, deštník už je taky a svetr bude v záloze na restauračku raději, jsem docela zmrzlík :-N evita, natrix - já kytku vymyšlenou mám - drobné bílé růže namixované s bílými kopretinovými chryzamtémkami, příp. takové ty mini zelené chryzantémky, zelená přízdoba nejlépe břečťan - to jediné visící, jinak kulatá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No možné je všechno ;-) i ten sníh. Prostě uvidíme. Já doufám, že bude hezky, že budou kvést stromy a tulipány..... SNAD. Ale sníh taky miluju, tak proč ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No těch kytek na netu je.... a já si nemůžu vybrat. Jsem fakt hrozná! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
evita: Já měla také s kyticí problémy, ale už snad mám přibližně vybráno. Jinak co se týká zimy, tak já si hodlám v salónu pro jistotu k šatům zamluvit pelerínku. Lepší ji mít navíc než ji nemít a potřebovat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?