Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
me je to celkem sumak
Odpovědět
Profilova fotka
To poledne je celkem blbý - teda jako pokud budu mít ten den práci doma, tak ok, ale to já nikdy nevím předem. Tak se nějak domluvte a já se pokusím přizpůsobit. Ale víkendy teda nevím, jak se manžel trošku uzdraví, tak musíme jet někam na svah. Ale zas přes týden holky tady nemůžou...no nechávám to na vás. Paní ze studia Lenny je moc příjemná - brali jsme od ní lampiony - je to v Pavlově. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U mě poledne taky zabité, navíc jsem teď znovu nemocná (snad se nevyplní jak na Nový rok, tak po celý rok :-( :-( ), takže bych vás těhulky nerada nakazila :-( .
Odpovědět
luc: hura nekdo online v tuhle dobu :-D
Odpovědět
mitote: jak co, šaty (normální) tak od dvou tří tis. nahoru, společenské ale běžně třeba za 14 tis., kostýmek tak 7 tis. a výš, ale teď v poslední době moc nevím, poslední dobou mě v kolekcích nic nezaujalo, jen společenské šaty, co jsem nepotřebovala.. vzhledem k tomu, že mám novou práci a dělám manažerku, tak měla sice bezva kostýmek, ale moc ,,rozvernej", prostě teď bohužel musím dodržovat trochu nějaký dress code...
Odpovědět
u mě kolem poledne může být, ale ideálně až tak za týden až 10 dní, protože teď mám zkoušky, který jsem musela odložit kvůli školení, co jsem měla celej tento týden, takže musím šrotit... ale pak se celkem můžu přizpůsobit :-)
Odpovědět
natrix: a co ty jeji svatebni saty? a ma i vetsi konfekci? ze bych tam mamu vyslala na kostymek, 46 velikost :-N
Odpovědět
mitote: jedny se mi líbily moc, kolem 10 tis. se dají pořídit, když si je necháváš navrhnout, ale záleží jaké, z jaké látky, když je té látky hodně, tak to může hodně naskočit ta částka, protože to jsou látky, co m stojí třeba 2 tis., .. já si chtěla původně nechat navrhnout svatební, ale pak jsem narazila na ,,moje" a nebylo co řešit... ona klame trochu, na 38 velikost dá ceduli 36, aby měli ženský lepší pocit (ne vždy) takže musí člověk někdy zkoušet i velikosti, co by nečekal... běžně nevím, jestli má tak velké věci, ale ušije cokoli co má v nabídce ve velikosti jaké chceš
Odpovědět
Ahoj holky, Páralová má taky třeba slevy, zrovna před vánoci jsem viděla za výlohou ve slevě bílé, netradiční dlouhé šaty, pro nevěstu jak dělané.... ;-) Je to rozhodně dražší, než když si to člověk někde koupí, ale zas originál, ikdyž se přiznám, že mě se její styl až tak moc nelíbí, jen nějaké kousky... A na větší velikosti jsem teď viděla někdde 2 butiky kousek od sebe, jooo, al kde to bylo...myslím, že na Pekařské :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na Pekařské jsou možná 3, jestli ten 3. už neskončil. Ale modelovou módu mají spíš dole, jakoby naproti sv. Anně. Tam si mamka kupovala halenku a kalhoty na svatbu a já mám odtamtud jedny letní šaty, co jsem měla na jedné svatbě. Mají tam pěkné věci, ale umí taky řádně provětrat peněženku ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, asi je to spíš, že to měl malý na sobě, takže funglovka to nejspíš nebude. Ale říkala, že ty nejmenší věci měl mnohdy jenom vyzkoušené, že toho měla tolik. Body apod. Tak je fakt, že jak nachytáš ty slevy, tak máš za ty ceny nové věci - nevím, za kolik co prodává, jen mě to tak napadlo ;-) .
Odpovědět
Ahojky holky, budu se vdávat v září a určitě se v tom už vyznáte jak tak koukám :-) Mohla bych vás poprosit o doporučení nějakých svatebních salónů tady v Brně? Někde kde je příjemný personál a velký výběr svatebních šatiček :-) Moc děkuji :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Luc - mě se daří docela nakupovat na tom aukru věci vč.visaček, fakt za super ceny, jak píšeš, hodně se toho nakoupí a pak dítě hned vyroste a ani se to nestihne. nebo nevhodné dárky, babičky nakoupí a neodhadnou :-N Už tam radši nekoukám, to by se furt něco nakupovalo :-D Berunka - ahoj, vítej. mě se docela líbilo u Damborskké, Evanii, Tosce, tak byly fajn prodavačky, u Semilasa se mi líbily šaty, akortá paní byla jednou taková protivnější :-N V Belle jsou taky fajn, ale nejsem moc na hodně vyšívané šatky a pak ty ceny :-N V Palomě byla taky fajn, ale měla na mě dvoje šaty (jinde problém s výškou kolem 160cm nebyl :-N ) A co ty? kde to plánujete spáchat? Všem přeji dobrou chuť, jdu na oběd, tak snad nezapadnu, dnes tu je super klid,autobus ani k nám do kopce nevyjel, hurááá ;-)
Odpovědět
Luc - my to hodláme spáchat na přehradě, tak doufam, že jí do té doby napustí :-D
Odpovědět
Berunko .- měla by být napuštěná, co jsem četla v časpise MHD, tak plánují klasicky v květnu spustit provoz parníků, tak snad vám to vyjde ;-)
Odpovědět
berunka: souhlasim s blankou: bella je dost draha, uctuji i za zkouseni satu a hodne ty saty na tobe spendli na presiti. Paloma byla moc fajn, ale neni tam tolik tech satu. Damborska taky byla super. Chantal taky fajn, tam bylo hodne satu a vyfsovali jsme i nejake slevove karticky do parfumerie :-D pozor Tosca a Ornela jsou prestehovane, at tam neletis jak ja :-D jinak ja si saty nakonec vybrala v ANO svatebni dum. Sijou tami saty na zakazku za dobre ceny a obsluha super, mam taky svatbu v zari, budu saty kupovat ale budu je mit az nekdy v dubnu tak pani rikala ze se na ne muzu chodit koukat aby se mi nestyskalo :-D jo jeste Musilka, tam ani nechod, nic nemeli, nic nesedelo a ta zima vevnitr, brrrrrrrrrr
Odpovědět
Jo, na ANO jsem zapomněla... obsluha super, šaty jsem tam nezkoušela, ale nechala jsem si je šít. :-D A s tou Bellou, je fakt, že na mě snad špendlili všechny šaty, jinde to bylo ok, třeba dvoje neseděly na 100%, ale v belle špendlili vše. A já teda ještě nic neplatila, ale je to 2 roky zpátky, že :-D
Odpovědět
blanka: ted se v belle za kazde sty plati pujcovne 30,- takze kdyz zkousis vic veci, tak se rpohnes...ja si tam chtela saty kupovat a i tak na me to spendlili tak ze jsem mela dojem ze budou sit nove jine saty... Ano jsi mi doporucila Ty a tam jsem byla a jsem moc spokojena, s pai jsem resila, ze mam objednane boty ale nevim jakou mam k tem satum vybat barvu tak mi slibila ze pohleda mou latku ze satu abych to poslala do toho obchodu a oni vybrali to nejblizsi, nacez mi v tom obchode rekli ze tou samou latou mi ty boty potahnou :-D a s pani v ANO jsem se domlouvala ze mi ty jeste nejak prizdobi jak si vymyslim :-D
Odpovědět
mam teda jeste v planu v tom ANO nechat sit saty na 3 male druzicky, 2 velke, bolerko pro sebe a saty na prevleceni...pani mi rikala odhadem ceny ktere vychazeli skoro stejne jak pujcovne a s tim ze kdyz toho bude vic jakoze bude ze mi da jeste nejakou slevu
Odpovědět
Tak to máš super, jsem ráda, že jsi s Ano taky spokojená. Já měla teda boty klas. bílé, a poznat t onebylo, jak na nich bylo plno kamínků, tak vypadaly tmavší. A to jsem měla šaty vybrané ze 4 odstínů tu nejtmaší (a stejně to nebylo poznat :-D ) a paní mi tam hned dala kus látky sebou, že jsem třeba podle ní kupovala košili ženichovi, ukazovala kosmetičce, atd. ;-) A na fotkách to stjeně vypadá jak bílá :-D A botky jsem kupovala na Masaryčce u ťamanů, a včera jsem šla okolo a zas tam mají slevu 50% na vše, já to tenkrát taky tak vychytala a přišly mě na 150,-, a překvapily, vydržely 16hod. na svatbě, pak trsání na plesech, pak na jedné oslavě,... tož nekup to za ty prachy. Jo a šaty na převlečení mám taky odtam za pár korun. (je to vlastně ťaman hned vedle Ano, jsou tam 2 vedle sebe, tak ten blíž Svoboďáku)
Odpovědět
ja mam boty vybrane v eshopu a maji prave i nabidku vice barev a saty jsou smetanove...takze abychom se trefili...ja jsem taky za tu latku rada, urco podle toho budu vybirat i zavoj a kosili drahemu... ja moc tamany teda nemusim, nevim proc, ale proste me stvou :-D jak rika luky, tamani jezdi v mercedesech a cikani v BMW :-D
Odpovědět
Já bych si tam boty jinak nekoupila, al ekdyž jsem viděla ty ceny v obchodech, jsem si koupila minule lodičky za 1700,- a vydržely jen asi 4 měsíce, tak sjem si říkala, že na ten jeden den kouím nějaké obyč a pak jsem padla na tyhle a říkala si, že na jeden den to risknu. Ale jsou to moje jediný botky od ťamanů, ale spokojenost za ty prachy. A co jsem koukala tady na BRM, tak je mělo dost holek, ale co mě dostává, že je třeba prodávají v bazaru použité za 500,- :-N mě právě taky nabízeli v salonech botky, ale kolem 2000,- :-N A na košile a kravaty doporučuji Assante (jsou na Jungmanově, Milady Horákové a na Svoboďáku - v domě Pánů z Lipé nebo Kunštátu, já si to pořád pletu) a teď mají akci 40% sleva na vše, my odtam máme snad 10 košil co nosil M. do práce k obleku, dají se tam pořídit košile od 200,- výš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Košili jsme kupovali u paní Damborské. A boty jsem měla z Tamarisu - byly stříbrné, takže jsem odstín neřešila...nechtěla jsem takové, co nosí nevěsty, s useknutou špičkou...mám k tomu averzi stejně jako k rukavičkám. :-D
Odpovědět
tak to ty me svatebni stoji 1290,- dik za tip na kosile, uvidim mozna mu ji koupim k narozkam v unoru...jen nevim jestli dlouhy nebo kratky rukav :-( budu ho muset vzit s sebou at si vybere...ja to stejne vidim tak ze ho nazenu do vankovky...urco ho tam chci nahnat na ty obleky do Peeku na Huga Bosse kdyz je slevneny na 8, navic Luky potrebuje oblek jako sul tak at ma poradnej, vynosi ho dost krom svatby...a vestickus regatkou do zelena mam vyhlidle za 2,5 necele :-( je to dobra cena?
Odpovědět
Jeslti myslíš košili na svatbu pod oblek, tak určo by měla být s dlouhým rukávem, a tak aby manžety vylízaly z rukávů ;-) Paní v obchodě tu správnou velikost určo poradí, mají tam i zkrácené a prodloužené velikosti ;-) My kupovali ten kompet vesty atd. za 1800,- v OP ;-) Petrus - na jedny Tamaris jsem taky koukala, pak ještě v Deichmanovi (píše se to tak?), tam se staky dají sehnat do 1000,- ;-) Jedny bílé jsem měla i doma, z Humanicu, ty vydržely taky kulové, brzo prasklo něco co drží ten podpatek a jak bbyly do špičky, tak za chvíli se prošoupaly a byla tam díra...naštěstí byly v akci za 399,- :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já nosím skoro všechny boty z Tamarisu. Ty svatební mě stály cca 1300 a jsou kožené zvenku i zevnitř, já mám problém, že nemůžu mít boty, co nejsou z kůže jinak mám hned puchýře. Proto do Deichmanna ani Humanicu moc nechodím, protože oni tam toho mají málo echt leder. Špičky naštěstí už tolik neletí - já doma nic se špičkou teda nemám. Já myslím, že teď bude bot hodně, protože se blíží plesová sezona. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, na tu vestičku bych se poptala spíš v salonech jestli ti ji nepůjčí. My to půjčovali, protože to jsou věci, které si chlap už nikdy nevezme - paní Damborská nám ji přímo vybalila novou.
Odpovědět
blanka: no ja vim al epohodlnejsi je s kratkym :-( hele a kde sehnat zelene manzety? to je pekna cena ale v OP asi nemaji svetle zelenou co? no jako oty z HUMANICu jsem totalne n ahovno, tam uz ani nechodim, reklamovala jsem tam snad vsechny boty...
Odpovědět
jojo, te´d je jicj dost, zrovna včea jsem koukala na krásné v té velké obuvina Kobližné (teď mi vypadl název), černé na jehlách jen s takovýma štrasovýma kamínkama, chystala jsem se v lednu na ples, ale prd, nikam nemůžu. :( A do takovýchto bot se teď ani neodstanu, jak mám krásnou nožku :-p Nebo v tescu sjem viděla krásné saténové bordó, přesně k šatům, co mi mamka šila na ples, které visí ve skříni :-N jej, já bycj šla někam na ples...ale to bych malého asi vyklepala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď mají zase akci v obuvi John Garfield 1 + druhé levnější za 1Kč. Není to jen na zn.Garfield, ale i na jiné značky. Včera jsme kupovali pánské černé Rieker k obleku a já k tomu mám kožené nízké lodičky. Jen je malinko blbé, že je záruka 2 roky jen na ty dražší, ne na ty za 1 Kč. Už jsme si takhle koupili zimní. Mitote, jinak do obleku svatební rozhodně s dlouhým rukávem. My nekupovali vestičku, jenom reagatu, tak jsem koupila košili s krytou légou, ale když kupuješ vestičku, tak to řešit nemusíš. Já mám ještě dobré zkušenosti na košile s tím A.M.T. (mají obchod třeba v OD Omega), taky mají slušné ceny.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?