Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Jo zapomnela jsem Vam vcera rict ze jsem to knihkupectvi vcera minula uspesne :-) a po oblitani vsech papirnictvi ve stredu mesta jsem dokonce koupila i pozadovany odstin papiru :-) Ale bohuzel jsem se snazila najit i nejakou lepsi derovacku a nasla jsem :-( na webu... meli tam spoustu peknych nepotrebnych veci... :-( Ale byly to jen 300,- tak to snad preziju...
Odpovědět
Ahoj holky, já teda zkušenosti s Fotolab - malinká fotokniha (apíš fotosešit) 14x14cm - sleva ze 149,- na 49,- ok kvalita (tak nějak jsem to čekala) pak 2x fotokniha za těch 800,- (já ve slevě za 400,- obě)- v obou je několik fotek (cca 10?), které jsou hodně rozmazané a asi 2 strany čb fotografií jsou hodně tamvé (přitom fotky na dalších stranách zas jsou ok). A tu jednu, kyerou jsem měla jako dar jsem reklamovala, protže hned při prvním otevření mi rupla ta vazba. Když jsem to předala jako dar, tak si to prohlídlo asi 30 lidí (fakt opatrně) a už zase 1 list odlítl :-| A bacha na černo-bílou kombinaci. Já si dala černé pozadí a fotky do bílého rámečku a k tomu bílé popisy a normálně cca 3cm od kraje ta bílá přechází do šedé. Nějak to u těch krajů nezvládá hezký přechod bílá-černá ;-) Ale babička bbyla nadšená, ale rozhodně se to nedá srovnat s kvalitou klasických fotek. Ale jnak potvrzuju, že ta kniha od Petry je ok ;-)
Odpovědět
Jo a ještě něco: - v tom knihkupectví už tu slevu nemají! Byla jsem tam hned další den a cedule pryč ;-( - Morche - já koupila malinkou srdíčkovou děrovačku v Tesku za 39,- A velký výběr mají u Wágnera - ale stojí přes 100,-
Odpovědět
Jo a kdo jde v sobotu na Muzejní noc? Já hned jak otevřou letím do Červeného kostela, pak do muzeí v centru a pře dpůlnocí si nechám Technické muzeum. Na Svobo´dáku je starý autobus a tam mají přesné rozpisy i jízdní řády MHD na všechna místa ;-) Takže třeba se tam potkáme ;-) Kdo mě nezná, tak malá, brýlatá, a určo budu někde potajmu fotit :-D Už se těším jak malá, snad nebude hnusně.
Odpovědět
U Wagnera maji vsechny jen ne srdicka :-( U nas v Tescu jsem nic takoveho nenasla - skoda... ale az to uvidite, bude vam hned jasne ze bez toho zit nemuzu :-) Blani kdyby muj muz nechtel podporit moje muzejni nadseni, tak bych se mozna pridala k Tobe - samotnou by me to nebavilo asi... (teda jestli by ti to nevadilo...)
Odpovědět
blanka.k. Rozhodně jdu do technického muzea obdivovat parní turbínu (doufám, že tam nějaká je) :D.
Odpovědět
Morche - jasně, kdyžtak napiš pak di IP až budeš vědět a mmůžeme se domluvit. A v Tesku je to nějaký ten jejich "Tesco" výrobek.... mají i jiné "motivy" a 2 velikosti - a je růžové. Kupovala jsem ho už dávno, ale asi řed měsíce jsem ho pořád v Tesku u nádru viděla. Lol - jakýsi velký stroje tam v hale mají, ale už si nepamatuju, co se jak jmenovalo :-N Ach ta moje hlava....dneska jsem jela do práce a na Pionýrské měli poslední zvonení, tak jsem si zavpomínala na maturitu a nevím proč jsem si vzpomněla na kvadratické rovnice a přemýšlela jak se to počítalo. :-D Marně přemýšlím nad něčím, co si z maturity pamatuju a hlavně co mi k něčemu v životě je :-N A VŠ...to je hodně podobné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani - on bude otevřený i Červený kostel? Na petrově je na té vlajce napsáno, že noc kostelů je až 29.5. 2009. No jinak nevím jak budeš úspěšná s fotkama, ale když my byli před 2 lety, tak bylo všude lidí k prasknutí a byli jsme rádi, že jsme se nějakým davem prodrali. Uvidím, jestli bych nešla do technického taky. Jinak já jsme si před 2 lety koupila Fuji sd6500 a mám z něj radost. Po tom, co bylo před ním je to pohádka. Říká se, že je to jakoby předstupeň zrcadlovek. Snažím se po těch zrcadlovkách nešilhat :-N , ale občas vím, že by něco některá zrcadlovka vyfotila i líp. Ale ještě musím počkat. ;-) Focení mě taky hodně baví, ale tak dobrá jako Blanka nejsem ;-) .
Odpovědět
Tak devcata, mam dnes odpracovano... Od 4 jsem nemohla spat, tak jsem si napred cetla, coz budilo muze (ale stejne jsem nemohla spat kvuli nemu), a po zvoneni budiku v pul 6 jsem hned nastartovala stroj a je to hotove :-) Myslim ze muzu zkusit ten spanek zase :-) Teda mela bych pockat az klient napise ze je to ok a chce i druhou pulku, kterou jsem udelala dopredu tak doufam ze to nebudu muset predelavat... ;-) Jinak jsem vcera koupila konecne ty maslicky na vyvazky - ta bordo je nadherna... foto v galerii...
Odpovědět
Profilova fotka
morche - tu bordó mám taky doma - je moc pěkná. Tak mnoho zdaru při výrobě.
Odpovědět
Luc: dekujiiii. Mas neco v tyhle barve co ti zbylo a ted ti to lezi doma? Jestli se toho chces zbavit tak sem s tim :-) (samozrejme to nechci zadara) Kocky co si mysite o tom ze nevesta ma svoji kytici videt az v den svatby (jako zenich saty)? Ja moc nevim jak s touto novou informaci nalozit...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, říkám si, že i když bych měla dva foťáky, tak to užiju, protože třeba na nějaké ty divoké oslavičky bude stačit jen ten kompakt (na ty znavené ksichtíky). :-D No uvidím jestli mě naši překvapí. ;-) morche, já ji viděla až když si ženich pro mne přišel a čučela jsem, jak byla nádherná. Objednávali jsme ji tedy spolu, ale jen jsme ji květinářce popsali - bez obrázku. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ja si taky prave rikam ze bych cumela jak puk - prijde mi to dobry... Ze bych tam s nim sla, rekla bych pani co a jak si predstavuju a domluvila kytky pro maminky (tady mam jasno uz dlouho) a zbytek bych nechala na nem co domluvi...
Odpovědět
ahoj holky :-) Blani, naštěstí zlaté lemování, prstýnky, holubičky a kočáry by mi muž domů nedonesl, ví, že bych hoi s tím vyhodila a naštěstí se to nelíbí ani jemu... to album je pěkné, obal je bílý s oranžovými květy (miluju oranžovou), vlastně mi vadí jen ty bílé listy (ale přežiju to) a raději bych obdélník, ale nevadí... a pro rodiče jsme koupili tyhle: http://www.koeximpo.cz/scripts/podrob... morche: já se s květinářkou domluvila, jaký chci tvar a jaké květiny a barvy a viděla jsem svoji kytici až v den svatby, taky jsem neměla ani obrázek... a byla úžasná... jen sestřina kamarádka prohlásila, že mám prý asi ráda kýč, když jsem měla tak velkou kytici... no myslím si o ní své... :-N :-D :-D :-D a včera došly hotové fotky, takže dneska snad budu dělat alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
morche - já to neměla nakupené na svatbu - tam jsme měla jasno hned, že bude vše do oranžova a meruňkova :-) . Mám ji na různé moje zdobení, dárečky a tak, už jen asi 5 metrů. Jinak s kyticí - dělala mi ji kamarádka, se ketrou jsme ji společně navrhli, sestavili výběr květů a púak jsme to nechala na ní, protože chtěla, ať mám nějaké překvapení. Neřekla mi ještě 2 věci, co byly v kytici. Pro mě osobně to bylo krásné překvapení - ale já jsme přes kytky úchylná :-D . Chtěla jsme ji vidět dřív, ale nakonec mi ji opravdu přinesl až ženich - byla přede mnou schovávaná :-D . Jen zhruba jsme věděla tvar a druhy kytek. Ale třeba kamarádce vybíral kytku a objednával a pak s ní přišel. Jen se jí zeptal, jestli by chtěla nějakou barvu, nebo jestli jí to jedno - zařídil (a moc pěknou) sám. Je to na Tobě - jestli to necháš na někom, nebo si zajdeš a domluvíš se, jak bys to chtěla a pak pošleš vyzcednout ženicha.
Odpovědět
morche: ja píše luc, ale já, i když jsem vybírala druhy a barvy kytek, tak jsem stejně nevěděla, jak bude kytka vypadat, takže překvápko to bylo i tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Totéž já - spíš jsem čekala, že to bude něco jen jednoduchého, ale květinářka mi ji udělala takovou "načinčanou", ale pořád byla ještě jednoduchá. Já myslím, že by to mělo být překvápko stejně jako šaty pro ženicha. Ten můj je sice viděl na obrázku, ale neviděl je na mně. ;-)
Odpovědět
Peti, můj je viděl, ale skoro rok před svatbou a to se nepočítá... ;-) :-D popůlnočky jsem mu vydržela neukázat, tak apsoň malá kompenzace... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já myslím, že to je celkem jedno. I když tě v šatech vidí, tak člověk není tak "napucovaný" jako v ten svatební den, takže výsledek je úplně jiný. Můj mě v popůlnočkách viděl, ale zase jsme je omylem po obřadu odvezli domů, takže jsem je na sobě ani neměla. Za 14dnů jdeme na svatbu, tak si je možná (POPRVÉ!!!) vezmu. :-D
Odpovědět
Máme doma oznamka a jsou nádherná :). Ze záhadného důvodu je tam dokonce 28 kusů namísto 25ti, což mi samozřejmě nevadí 8-) . Smlouva se Zuzkou Scharf také podepsána, takže se na ni můžeme těšít :). A vzhledem k tomu, že měli v obchodě zlevněné Tempáře, nakoupila jsem 50 flanděr vína, takže základ je doma :-D . Testovali jsme i Kuncovic cukroví, moc dobré, ale cena 560,- Kč/kg je trošku vysoká :-| . Cukroví tak nadále zůstává nevyřešeno :)
Odpovědět
lol: mamka nekde objednala cukrovi za 260,- ... Netusim ale kde...
Odpovědět
Ahojte kočky. jdu se rozloučit. Začínám zjišťovat,m že tu pár lidí umí být docela zákeřných, závistivích atd. Asi tak, jak když je někde moc ženských pohromadě. Tak se raději rozloučím, než se mi ta svatba zprotiví. Doufám že jsem dobře poradila a ostatním děkuji za rady. Přeju všem ještě svobodným, aby to podle představ vyšlo. Hodně štěstí a lásky a pevný nervičky. A hlavně ať tu nenarazíte na nějaké slepičky ;-) Pá pá Hanka Všem co mi poradili, ještě jednou mockrát děkuji. Bez Vás bych to chystání asi nezvládla...
Odpovědět
Hag: ať už Tě rozhodil kdokoli, nenech si zprotivit den, přípravy, natož svatbu!!!! :-S :-o :-(
Odpovědět
díky moc... budud vás sledovat,,,, kdyby něco pisněte do osobní pošty :-D v éteru končím... pá pá pá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vim, ze je tu tomuto tematu venovana diskuze - ale nikdo tam pul roku nekomunikuje a nic moc jsem se nedocetla... Akutne shanim kadernici!!! krachla mi ta moje... Shanim nekoho opravdu hodne sikovnyho, kdo ma hodne zkusenosti se slozitejsimi drdoly z dlouhych vlasu... Samozrejme cenove pristupne. Kdo ma nejakou opravdu dobrou zkusenost, muzete mi poslat ip ci mail? popr. i foto? Dekuji mnohokrat - je to na 27.6. - takze fakt specha..DIky!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dangala - tady dlouhé vlásky má snad jedině natrix, ale ta neměla drdol. Ale kadeřnice tu máme šikovné všechny ;-) ;-) . Já za sebe doporučuji kadeřnictví delvero na Maliňáku. Obě děvčata jsou šikovná. Moje se jmenuje Lucka a vykouzlila drdol i z krátkých, tak myslím, že z dlouhých by taky neměla problém ;-) .
Odpovědět
Ahoj. V medlankach premopli kabel, tak l Pisu z mobilua jeste k tomu ciziho. Zitre to zecina v sest vecer a je ote re y i ten cerve y kostel. Vic info je na www.muzejninoc.cz ja zitra jdu na 18:00 do tohokostela pakasi do predklasteri pak do centra a pred pulnoci techn. Muzeum . Hani, to Me mrzi, ale chapu te, ja prestala choditna modrou strechu, nekteri chlapi nezkousli ze jako zenska vjim o stavarinevic nez oni. Ty h usny ip me fakt dostaly. At ti jdou pripravy pekne od ruky a kdybys neco potrebovala tak ip. Ale na sraz s nams pujdes ne az bude? Omlou am se za to. Pdani, ale dotykovy displej na mobilu nejak neovladam.
Odpovědět
Oprava: www.brnenskamuzejninoc.cz
Odpovědět
Profilova fotka
hag, to je skoda, ze tu s nami nebudes - ja z jistych duvodu chodim jen do par diskuzi a vcera jsem si pustila pusu na spacir v Pejskarkach a bylo zase zle.↲ Blani, taky pisu z mobilu, ale sveho, delam to tak casto - je to rychlejsi nez zapinat notebook. ;-)
Odpovědět
tak ofiš.. už je sobota zpívám jo.. tak poslouchej ..hodně štěstí zdravííí, hodně štěstíí zdravííí hodně štěstííí Milá Peťulkoóóó´,hodně štěstí zdravíííí - Jessinka taky zpívala :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?