Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Jo a včera jsem objevila super věc - na Masaryčce je obchod s hadrama,a le nevím, jak se jmenuje, je někde u Sparkys, na té stejné straně, je tam už delší dobu, takový úzký, meenší, myslím, že má zelenou "výlohu", včera jem tam vlezla, že tam mívali levné peněženky a nově tam mají spodní prádlo a já si koupila "set" se žirafkou, co teď letí - tanga, kalhotky s nohavičkou a tílko za asi 120,- a pak krásný korzet s tangama taky nějak do 150,- ;-) Podprdy tam mají za 50,-, akorát spíš menší velikosti :(, max.C. Ale ten korzet má vytužený košíčky a jinak je elastický, takže já tam prsa narvala a ani to na mě moc neplandá...tak mám něco na svatební cestu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to ja jsem proti tobe temer o hladu! Ale u mne je problem, ze jim jen 2x denne a to neni dobre. Ja zacinam v praci az obedem. Ale chodim az na devatou a obedvam tak v 11,30. Kdyz vstanu tak stejne nemam hned hlad. Dam si bud salat nebo testoviny nebo neco smazeneho (to ja zas rada, ale vetsinou u toho snim jen polovinu prilohy). A pak si dam vecer veceri, vetsinou tak v 18 - 19h, jime bud testoviny, salat nebo chleb s necim. Pak si dam 1-2 pasky cokolady nebo jogurt a to je vse. Mimochodem, mam zas hlad, kdyz o tom tady pisu:-)
Odpovědět
tak to bych umřela hlady. Já právě nevím,jestli to mohlo být právě těmi vředy, ale já od té doby musím jíst každé 3 hodiny, jinak mám hlad a dělá se mi špatně a hlavně mi hrozně kručí v briše. Až je mi to trpané, teď chodívám v úterý od 1 na jednání na čáru, a bývá tak do 5 a pak se nenápadně trousím pryč, poslední 2 jednání mi bylo fakt už tak blbě, já měla takový hlad, ale tam si člověk nemůže ani nikam zalézt aspoň do něčeho kousnout. Úterní odpoledne nemám ráda :-D A to máme tam jednání i zítra ve 2 a prý to bude dlouhé, takže 13:50 o sebe musím ještě před tou budovou něco nacpat :-D :-D Mě se as v práci smějou, že jím furt,jenže mě to nějak to jídlo uklidňuje. :-D A hlavně občas někdo koupí něco dobrého a hodí to " do placu", v nděli má kolega narozeniny, takže počítám, žev pondělí se zas bude nějaká bašta :-D Ale u nás se teď v práci hubne, šéf má dole 13kg a nejstarší kolega nějakých 20! (zjistili mu totiž cukrovku a zakáali skoro všechno), takže si s jiným kolegou děláme srandu, že mi zas musíme břibrat, abby byl zachován "zákon zachování hmostnosti v ateliéru" :-D :-D No já jen doufám, že nepřibereme tolik, kolik oni zhubli :-N Jejda, já mám zas na něco chuť, musíme změnit téma :-D
Odpovědět
Děckáá vy ste hrozníí já se vnoci vzbudila,no vzbudila mě v 1:03 betyna šmajdáním zase a já šla na wc a do lednice,ulomila kus milky a šla spát :-D :-D :-D nemůžu teď psát,aby mě tady někdo nenačapal,napšu dopo z domu papa lala ;-)
Odpovědět
no tak to moje úžasné zažívání by mě bez snídaně asi sežralo... když se nenasnídám, tak je mi blbě celej den... pak mám kolem poledne obídek a pak večer baštu, ale kolikrát, kdyby Alešek nepřišel a neptal se, co budeme papkat, tak bych se zapoměla najíst... vždycky jsem milovala čokoládu, ale teď tady mám několik tabulek už několik měsíců a nic to se mnou nedělá... Ale taky je fakt, že teď furt sedím na zadku a učím se, takže i výdej energie je minimální...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já když mám ráno něco sníst, tak mi je zas blbě z toho. Asi jsem divná. Snídám jenom na horách, protože bych pak na svahu asi zdechla. :-D Jééé, asi za chvilku něco spapám. :-)
Odpovědět
to já taky natrix.. víš kdy jím sladký? dokážu sežra* na posezení čokoládu,když mám před měsíčkama :-D jinak je mi z čokolády zle,mě stačí vždycky jeden ten řádek a dost ,víc ne.. ani nesladím,ani sladký nejím,a ze zákusků jen neodolám větrníku a pohádce! jinak nic jiného ani nejím... no a jídlo,to je pro mě španělská vesnice,to je můj největší problém,jenže ikdyž ač se každý diví ,vzhledem k mé postavě,já nejím skoro vůbec. Ráno v práci,protože přece jen vstávám v půl paté,tak mám hlad,ale doslova,tak mi stačí si vzít zdomu třeba rohlíky -vchleba- po jogurtu letím na wc chicht a přes den si vemu maximálně rohlík, odpoledne vůbec nic .. a večer někdy meloun, někdy s enajím jen proto, že jí manžel,nebo že si uděláme véču,jinak kdyžs em byla sama, já nevěděla co to je třeba teplé jídlo xxx dní...já vím,že si pak pobouřím ty vředy,že je to moje chyba, jenže mě kolikrát připadne,že tím jídlem se týrám a trápím za to,jak vypadám..bohužel už je to ve mě a ikdyž sem si to uvědomila toto vše až "sem byla starší" občas s emi stane, že s echytnu přitom,že nechci jíst a sama sobě říkám a proč ne?.. já nevím,jak to vysvětlit.. Nemám žádný sklony k sebepoškozování to ne,ale mám to z dětství.Žila sem s rodiči,kteří s eneustále hádali, mlátili , jeden odešel,vrátil se za měsíc,druhý odešel ,pak se mě něco přihodilo, zase naši byli pak od sebe a furt furt dokolečka.Proto aji můj brácha nemá zájem o rodinu našu,ikdyž sem zůstala jen já s máti,brácha to nechce měnit a já postupem času už taky ne. Vždycky sem si myslela,že když člověk chce něčeho dosáhnout, že se to dá zvládnout..dá,ale nesmí na to bejt sám ,-) A co je nejideálnější pro hubnutí? mít digitální váhu,která vám ukáže i deka... na zdi u váhy kus papíru a každý den si večer a ráno psát váhu- bylo to super,člověk viděl,že po 20-30 dekách hubne,pak sem tak magořila , že sem chtěla furt víc a víc a víc a ono to už nešlo.Papír mi manžel strhnul a řek,že si nic zapisovat už nebudu echt. Ale svůj účinek to mělo.. člověku se krásně a hrdě na sebe usínalo,když viděl,že veče rmá stejnou váhu jako ráno poř. o pár deka míň ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já váhu nemám. Vážím se jen na návštěvě u našich. Chtěli jsem ji jako dar...dala jsem ji do svatebních listů, ale nikdo o tento dárek nemá zájem, tak mám smůlu. :-D
Odpovědět
My jsem pořídili váhu s dekama kvůli pejskům. :-) :-D
Odpovědět
hele tak si tam napiš,že cheš digitální,taje taky drahá :-D když teda nechcou kupovat za stovku ručičkovou chichcihi Holky, já sem tady jedné slečně posílala normálně košíček ze svatby pro družičku a ona mi už třetí týden nezaplatila platbu.jako jasný mám její adresu i a pod.. pořád mám shcovaný ten lístek z pošty ,-)
Odpovědět
Peti: to je skoro jako já, akorát já chtěla zaplatit a furt bylo něco proti mě - nebyl Alešek (já nemám účet), nejel internetbanking... no hrůza... proto jsem Ti to chtěla dát hned ;-) :-) A napsala Ti něco, aspoň, proč nezaplatila?
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já tam mám digitální i s tím tukem atd. - nejsem pako. ]-( Silvi, já když chci zvážit psa, tak musím zvážit sebe a pak se zvážit s ní a spočítat si to...nechce mi tam zůstat sedět. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Peti: nic si z toho nedělej, my to děláme taky tak ;-) :-) :-D
Odpovědět
Hlavně na vašeho mikropsa ta váha snad ani nereaguje, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Od 2 kg by měla vážit a my máme 2,6 :-D To není mikropes, ale nanopes. :-D
Odpovědět
ale natrix, vod tebe mi to nevadilo,tebe znám ,-) Tak sem prodala aji ozdobu z kapoty :-) jen ten polštářek za 150nikdo nechce ani nevím proč, ale spíše je to tím,že nikdo nemá v červené -vínové barvě svatbu momentálně.. dívali ste se na 8.8 kolik tady přibilo albíček? docela husý já prohlídla 3 stránky,pak sem to vzdala :-D Jo a peťule,na nějaký tuk bych s evykašlala na váze,stejně je to blbost ;-)
Odpovědět
jo a bavíte se o vážnění pejskůů,,.. my dneska koupili pleny.. počkat jak je to tam napsaný "pro nová miminka " :-D od 2-5kg.ikdyž máme 5,8kg, jsou maličké až sem s edivila,kam to dítě se dává do toho :-D už sem jí to zkusila a já se vnoci vyspínkám!!! ona s e vylulá do pleny,ta jí pak někde tou váhou spadne a já budu mít klideček. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čágo baby, no už jsem si říkala, že je tu debata o plenách :-N :-D a vy se bavíte o hafanech x-)
Odpovědět
charlie: no přeci se nebudeme bavit o dětech, když můžeme o pejskách, no ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, no ještě bychom se mohli bavit o důchodcích, ti se taky často k těm plenám vrací :-N Dneska byla u sv.Jakuba otevřená pod oltářem hrobka nějakého knížete, no nic moc, ale ten Jakub...ten se mi hrozně líbí. Já se chci vdávat znovu a u Jakuba :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nat - však nás to za chvilku taky čeká a budem se o těch dětech bavit :-D Blani - ty jsi vtipná, jak by sis tu druhou svatbu představovala? :-D :-D :-D Já bych se mmch taky vdávala zas, se mě líbilo být ta princezna :-D
Odpovědět
Ahojky, tak koukám, že se tu řeší váha :-D Já dělím svoji váhu na období "sestra nebyla cukrářka" a "sestra je cukrářka" :-D :-D :-D Ale vážně: Měřím jen 157cm, takže jsem celkem prcek, postavu mám celkem štíhlou, ale děsně nevyrovnanou :-( Vršek velikost 34 (to od tý doby co jsem jako blbka držela dietu a jediný o co jsem přišla byly prsa :-| ) a spodek 36. Jo nožky na minisukni nemám - hlavně se v ní teda vůbec necítím. Teď jsme se vsadily s kolegyní, že zhubnem 3 kila, ale je fakt,že se moc nehodím, spíš jsem se začala víc hlídat - chci zase váhu na kterou jsem byla zvyklá - 50kg. Navíc od doby co jsem začala dělat břišní tance, tak se mi celkem zpevnilo tělo - tak nějak vytvarovalo, přítel mě o ruku požádal, takže předpokládám, že se mu líbím, takže až na občasné chvilkové záchvaty o dietách apod. radši ani nepřemýšlím. Jinak souhlasím s brňadou a tou digitální váhou :-D mě ta naše dokonce ukazuje kolik jsem od posledního vážení přibrala nebo zhubla a hrozně oslavuju i těch 10dkg.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak abych se taky přidala, tak já váhu nikdy nesledovala, sledovalo ji moje okolí a dávalo mi cenný rady. Pořád mi říkali jak musím víc jíst a že jsem moc hubená a kdesi cosi. No dobře, věřím jim, ale mám takový rychlý metabolismus, zkrátka nepřibírám ani nehubnu. Zuhur - a kdy bude svatba když jsi už požádaná??
Odpovědět
Jé, holky, vy řešíte 10dkg na váze. Já mám pravidelně večer o 1,5 kg víc než ráno. Takže se vážím zásadně ráno a nahá :-D
Odpovědět
Charlie, požádaná jsem byla už v únoru, ale svatba je naplánovaná na konec dubna 2009 - takže máme ještě spuuuuuuuuuuuustu času, ale moc se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhu takže už máte datum jo? Že ho nemáš v pase?? Holky, tak včera jsem ve schránce objevila oznámení našich kamarádů a to konkrétně svědek manži, asi se nechal inspirovat :-D
Odpovědět
co je to dneska ve vzduchu? V roce 2009 se taky dneska řešily váhy a tyhle debaty mě neba, protože pak musím přiznat, že jsem přibrala... :-N ]-(
Odpovědět
hárlí dej pokoj s plenama pro děti,já mám dost starostí s plenama pro betynku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brni - :-N :-N :-N :-N :-D
Odpovědět
Charlie - asi jo, my byli na svatbě 5.5. a manžela to moc nadchlo, docela o ní mluvil (a to jinak takové "párty" nemusí), v neděli jsem dojeli domů a v úterý mě žádal o ruku (prý měl prstýnek koupený už asi 2 týdny) :-D :-D To jsem byli na svatbě kamarádky z VŠ, ještě s jedním párem a na naší jsem si dělali srandu, že Dana se vdávala 5.5.2007, já pak 6.6.2008, tak řekáme na ten poslední pár, .... ideálně 7.7.2009 :-D Ale zatím žádné info, že by se něco chystalo. Oni se ještě totiž "na stará kolena" rozhodli dodělat si další tituly,inženýři a PhD. jim nestačí....fakt blázni a prý se Zuzka vdávat nechce, no uvidíme.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?