Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
...máte to v poště. ;-)
Odpovědět
tak jdu študovat ,-) děkuji ,-)
Odpovědět
peti nepamatuješ si od koho ty vínové stíny byli? ty za těch osm stovek ,-)
Odpovědět
Peti a co tyto?... http://cz.strawberrynet.com/productDe... http://cz.strawberrynet.com/productDe...
Odpovědět
ták jsem nadšená.. ono teda na fotce to vypadá o něco víc světlejší,ale možná toho mejkapu tam dám o něco více, já to natírala poprvé :-D ale úplně krásně se natíral,rozetíral, aji chlap říkal,že ta pleť je heboučká a on si myslel,že sme spocená ,že se lesknu,ale když na to šáhnul,bylo to suché, on tenmejlap hází takový třpiťavý odlesk. No a stíny vyhrálo-pravé oko ,-) stříbrno vínové-na foto to vypadá jako fialkový,ale není... Jinak mi paní vizážistka ,co mi doporučila mar76 odmítla udělat řasy,napsala mi to smskou, po tom,co sem jí zavolala, že ruším líčení na svatbu, neboť měla pravdu,že člověk který s emaluje pořád je vtom akorát nevrlý ,-) Tak se semnou domluvila ,že teda dojdu na ty řasy a pak mi poslala suveréně smsku, že se jí do toho nechce. Super co ,-) ale tou novou řasenkou,co mi tady mar76 byla doporučená myslím,že ani ty řasy nepotřebuju ;-)
Odpovědět
brnanda sluší ti to....nevím čím to je, ale já se v životě tak pěkně nenamaluju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar bambulky :-) Téda Brni - ty jsi šikula, já bych se takhle taky nenamalovala....Jsem na to dřevo :-D
Odpovědět
tak teda holky já mejkay nepoužívám,vždycky sem byla flekatá jak haluz,takže ee a toto je snad asi po třetí,co jsem použila mejkap,ale poprvé,co to bylo na poprvé krásně rozetřené,neflekaté a pod. asi se furt držím té vínové barvy,ikdyž to na fotkách vypadá jak fialové.. a ještě jsem pochytila od p.M.,že vždycky za tvýraznění očenek dávají tu světlou až bílou barvu pod obočí a všude kde nejsou stíny. No apak vážně mastné bílé stíny, na to ho´dte klasiku sypký jaký chcete a budete mít ty barvy jiné-syté,výrazné atd.. ale já si teda dneska stím taky vyhrála,ale asi toho mejkapu budu muset dát víc, byli mě furt vidět pihy ze solárka :-D jen nevím,jakou tu rtěnku musíte poradit je to na vás chichichi
Odpovědět
Ahojky - holky zcela mimo mísu - nevíte náhodou kde se dá sehnat bílé krajkové pyžamko - našla jsem ho u někoho i v albu a teď ho nemůžu najít až se snažím sebevíc. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak teda já jsem pro to oko s bílou - zdá se mi to takové víc sváteční. Ale záleží na tobě, v čem se cítíš líp. Co se týče řasenky, tak jsem pro tu Masterpiece Max od Max Factor, fakt ji zkus - řekla bych, že je lepší í než ta všemi vychvalovaná Lancome Hypnose Onyx, co jsem si koupila. Na pusu zkus něco se třpytkama. Docela dobře vypadají ty rtěnky od L´Oreal - je to taková v celostříbrným obalu a k tomu ten jejich lesk taky se třpytkama (dobře to drží). Co se týče těch stínů, tak jsou to ty z prvního odkazu. Dnes jsem byla v dm pro nějaký blbiny a docela se mi tam jedny stíny od Manhattan zdály, že jsou tvá barva. No a teď se ti musím přiznat...mně se zdálo, že se i po tom špičkovým makeupu lesknu a tak jsem neodolala a ještě jsem v Tescu zašla do parfumérky a koupila si tam ten pudr, co je na tu mastnou pleť(jak mi ho ta paní rozmluvila) - a je to lepšííí! Ale bankovní karta mi krvácela, plakala, jeejeje. Holky, nevím, jak to bude na dovče s netem, tak tu buďte hodné a těším se na vás. ;-)
Odpovědět
ty Peťulí já s eteda taky leskla,ale nebyla sem spocená- zkoušela sem se utírat tím kapesníčkem.. připadalo mi ,jako bych měla perle´tovou pleť... hele tak ho prodej ten pudr,co sme koupili stejnej.. hele,ale vjednom měla paní pravdu.. nemám mastnou pleť mám smíšenou, aji ty.. jinak by ses leskla bez mejkapu po celým obličeji ;-) strašně blbé je to,že to tam není vidět ! na světle je vše úplně jiné a ta řasenka jaká je?no já si nechám tu co sem si koupila za těch 180kč tu voděodolnou,když sem viděla ty řasy z blízka.. ,-)
Odpovědět
No,takže do svatby zbejvaj +- dva týdny a už se nám to sype.. na každé oznámení,teda na obálku jsem napsala naši adresu ,telefon na přítela a na tchýni taky lidi z přítelové strany mají a nikdo není schopen ani poslat smsku či napsat dopis-pohled cokoliv! že dojedou a nebo že nedojdou!!!! jedni ,že nemají auto ,nejsou schopní si ho půjčit v práci,prootže by za něho museli asi dvě stovky platit že a nejsou schopni s enás zeptat, jestli je někam vměstnáme,jestli máme volné místa!!!! Včera mi volala paní, co nám měla dělat koláčky, že sebou břinkla ze schodů a že teda na příští neděli,jak sme to chtěli o týden dopředu rozvést výslužky to v žádném případě neudělá a že na svatbu maximálně ne na pátek,jak sme byli domluvení,ale že by to teda na středu mohla možná udělat.. takže co mi zbylo? zašla sem do obchodu ,nakoupila na těsto a te´d čekám na kvásek abych zkusila doma nějaké koláčky! Já to v životě nedělala,jsem přes sladký a dorty ,ale koláče a buchty moje nejsou :-( ikdyž sem cukrářka ! jsem zvědavá,co s eještě vyser*
Odpovědět
Článek se načítá
Bnrando - ty koláčky zvládneš - kdyžtak piš - mám sestru cukrářku - můžu volat o pomoc (bohužel v tuto chvíli asi jen o radu - upéct by ti je zřejmě nestihla).
Odpovědět
brni zkus si zajít do ruby na Vachovu a hlavne kdyz tam bude černovlasá prodavčka je uplne super vybavila mě na svatbu stínama, krásným leskem a ceny jsou v poho, jinak moc pekné líčení jen bych trošku zjemnila ten přechod třeba růžovou ?
Odpovědět
Teď jsem koukala na stránky ruby - teda výběr velmi slušný - až mi oči přechází
Odpovědět
pasone.. jéděkujiza radu.. no zkoušela jsem všechno ,-) nene já růžovou ééé , já nevím , není pro mě výrazná.. pro mě je brutální to,že ztoho malování dělám takovou komedii .. vždyť jás em namalovaná za 10minut a mejkapy nenosím .. tento si pak dám stejně do ledničky a použiju ho jen na svatbu kamošky a kdo ví ,kdy ho pak použiju,-) prostě to nějak dopadne ,-) nejraději bych si naliskala,jak sem se nechala tím vším strhnout a prostě si myslet,že bych to nezvládla a že bych potřebovala nějakou odbornou pomoc... vždy´t vizážistka není to nejpodstatnější.. kašlu na ní ,-) namaluju se tak,jak se cítím dobře a tak,jak se sama sobě líbí m,-) protože fotky stejně strašně zkreslují i tady tyto fotky jsou úplně jiné,než sem to viděla já v zrcadle,-) Ale na to ruby juknu,ani netuším,kde to je :-D Až díky svatbě sem zjitila,že sem jak zaostalá :-D znám jen práci,práci ,a maximálně výrobky z avonu ;-) a proč? protože ty mi dojdou domů chichichi a já nemusím nikde nic zhánět... vlastně všecičko co potřebuji mi chodí domů a já sem spokojená,že nemusím mezi ty lidi uf sem si odvykla ..a to nám hrozí, že na svatební obřad dojde přes 100 lidí ,no mě šlehne :-D to je něco na mě,-) zuhur.. jsi hodná děkuji!!! jás em pekla ty koláče od á do zet třo hodiny! a to byli jen 3-4 plechy! ale jsou moc dobrý a pěkný sice první plech velkýchale pak to šlo ,-) Zkusím ukecat tchýni a mamku, apsoń by mi dávali náplń a druhá mašlovala a já dělaal to vš,co ktomu patří ,-) A myslíš,že by na 19.7 měla čas stěma koláčkama?chceme rozdat výslužky o týden dřív víš ,-) abych pak měla klid a čas na dorty doma vklidečku si je udělat a neměla plnou lednicu sladkýho ;-)
Odpovědět
brnanda jsi šikulka....a nebo tady někde bylo, že na rohlence dělají dobrý koláčky, tak třeba bych to tam taky zkusila. na těch stránkách ruby jsem našla jen parfémy...nebo se dívám blbě :-)
Odpovědět
Brni - já jsem zvědavá, jak to dopadne s mýma koláčkama - ukecala jsem švicu, aby mi je upekla, ale bude to boj - musí je dělat u nás doma (jinak momentálně dělá v Globusu) a to bys měla vidět jak to tam pak vypadá. Z jedné strany bych jí strašně přála spoustu zakázek, ale v domácnosti kde furt někdo chodí se to moc nedá. Trochu mě mrzí, že skončila v Košvicově cukrárně - mají naprosto super zákusky - fakt božský. Já si tam nechám péct dort. No abych to shrnula - maximum co dělá doma jsou dorty (pak hodím některý do alba - ty mi snad nesmažou). Jinak gratuluju, žes koláčky zvládla sama :-) Diggi - já našla na ruby taky jen parfémy - kosmetiku jsem našla na Ruby rose.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já též :-D Co teda ten zedník dělal?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ivčo, no šikula :-) Úplnej detektiv :-D :-D :-D No prý jí vlhla omítka, tak to seškrabávali, ale bohužel v místě, kde nám odstěhovali plynoměr, tak jsme měli zeď hodně uzoučkou, no tak jsme se na sebe koukali :-) Teď už to ale je opravený, nacpali tam itong a pěnu, no už to stačí jen nahodit a vymalovat a je to krásný :-) Co ty nevěsto? Už je všecko vybavený?
Odpovědět
Profilova fotka
Jste mohli mít další dveře :-D Ani mi nemluv, už začínám vážně magořit! Myslím, že vcelku už asi většina zařízená je, ale pořád mám pocit že tohle a tamto by mohlo být jinak... A tazy už mám úplně praštěný sny.... 8-( Taky jsi to tak měla?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ale jinak máš pravdu, že nějaká protivná paní matrikářka mi teda svatbu rozhodně nazkazí! Pro ně je to jenom zaměstnání, to my se vdáváme, pro nás je to událost a tudíž jen na nás a našich blízkých záleží jaké to bude.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to je normál :-) A nejlepší byly ty sny, se mě 2x zdálo, že už má začínat obřad a já jsem zjistila, že nejsem nalíčená ani učesaná, no horor, jsem se vždycky vzbudila úplně zpocená ;-) Manža pak měl taky podobný sny, strašný pitomosti se mu zdály, ale už nevím konkrétně co ;-) Naše sousedka odnaproti se taky vdává 8.8. :-) Jsem jí ukazovala naše fotky a taky moc v pohodě nevypadala... Navíc shání fotografa, což si osobně myslím, že už je tak trochu pozdě sehnat někoho, kdo by splňoval představy :-) Nevím, jestli jsem se tě už ptala nebo ne ale vy budete mít kolik lidí? A koho máte za foto, hudbu, kosmetičku, no všecko napiš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš musím tu poklidit, všude bordel jak v tanku, se mě nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, jdu na to, ať to mám z krku, zatím páček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Celkem nás bude jenom20, chtěli jsme malou svatbu, takže jenom rodina. Na foto máme známého, je výborný fotograf, ale svatby nevím proč nefotí, takže jsme vyjimka (to bylo ukecávání). Hudbu máme od paní matrikářky syna, který hraje na varhany, sice jsme to tak nejdřív nechtěla, ale nakonec jsem zjistila že to zní moc hezky, takže rpoč ne. Kosmetičku nemám, bude mě líčit kadeřnice, což je paní Jana Kamenská z Výstavní (vedle Mendláku), kamarád tam má solárko a k tomu nehty a kadeřko, obě paní jsou moc šikovné, takže od tam asi vyjdu jako jiný člověk :-D Šaty mám z Košíkova u Velké Bíteše a obřad bude u nás v Ostrovačicích na obecním úřadě - vyčerpávající.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ten úklid ti docela i závidím, jelikož jsem na Beremku (což je sice pozitivní), tak zase smrdím v práci (což je negativní...). Potřebovala bych taky doma uklízet a hlavně dát dohromady psovi boudy, včera mu ji ten slejvák mírně vyplavil.... Chudák malej chlupatej bezdomoveček :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vyčerpávající popis :-) :-) chudáček bezdomoveček, tak ho vezmi na milost a pusť ho domů ne? Jsi v práci, jo? No tak to se ti nedivím, když jsem v práci, taky si vždycky říkám, že bych radši byla doma a uklízela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když ho pustím domů, budeme bezdomovci i my! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?