Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
brni - prdlajs zanedbávám, nejde to stíhat, vy kelišky jedny ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Charlie - tak už se musíš věnovat manžovi, to je jasný :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, kočenky :-) Včera jsme měli místní venkovní akci - diskotéku v parku, horší trapárnu jsem nezažila. Fakt humus. DJ si hrál pořád co chtěl, i 2x ty stejný písničky za večer, pořád dokola upozorňoval, že už bude konec a odpočítával minuty, no fakt hrůůůůůůůůůza =-) :-D Dneska to opět vypadá na parádní horký den, tak si ho krásně užijte x-)
Odpovědět
hezký chárlí,nebylas tam spíše jako garde? :-D na tyto akce chodí děti za vysvědčení ne :-D a kor s takovýmto komentářem od dj ,-) chi né dělám si legraci ,-) to bude horko to jo už je mi teplo te´d ,-)
Odpovědět
Ji jinak dneska nám zase se vdá jedna slečna ,-) mar76 já vím,že se stebou dneska uvidím,ale i tak držím palečky!!!aby vše vyšlo jak má a těším se na fotečky!!! ;-) :-N
Odpovědět
No jo, také se připojuji k Brni a držím palce! Počsí je krááásné ;-)
Odpovědět
ahoj holky, no jo, my máme zase dneska svatbu :-) :-D
Odpovědět
A v klik a kde to má? Nevíte? Já už si vás holky pletu, kde, kdy , kdo... A začíná se nějak ztahovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brni - fakt to bylo pro děcka za výzo :-D haha. Mar se nám dneska vdává....Jo vybavuji si to datum. Takže držíme palečky, ale taky nevím kde a kdy :-) Brni - info.
Odpovědět
myslím, že Brňanda psala, že má zkoušku líčení a potom paní líčí nevěstu - mar. A myslím, že zaznělo něco kolem 11 hod, ale hledat se mi to v diskuzi fakt nechce... :-p Každopádně si myslím, že Pěťka teda není doma, tak nám stejně neodpoví, snad až se vrátí, tak se přijde pochlubit, jak to dopadlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nat - my si rádi počkáme :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D já se musím smát :-D :-D no jo došla sem se vám pochlubit. takže napřed ale...Marcelka to měla v půl druhé, tam kde to máme my v řečkovicích . Viděla sem se sní,byla krásně učesaná ,byla obarvená na tmavou barvičku a měla tam živí takový to bílé kvítko,co se dává jako ozdobné do kytky,když se váže kytka- někdo tomu říká závojíček .Moc jí to slušelo. takže je zní už te´d mladá paní ,-) Když sem tam čekala,tak tam byla svatba hasičská ,-) hnedka sem si vzpomněla na natrix hi ,protože nevěsta hasila baráček dětský,co hořel a troubili tam a houkali tam hasičský auta ,-) i slza mi ukápla :-D Paní vizážistka byla moc příjemná,ale neměla foťáček a já sem zkoušela sebe fotit venku mobilem-neboť foťák má přítel na služebce, jenže jak venku paří sluníčko, není tam nic vidět. Namalovala mě úplně jinak , hodně výrazně.ale nebylo to syté . Paní vizážistka měla pravdu,že je problém malovat někoho, kdo se stále maluje sám ,takže to nikdy nebude vono a měla pravdu :-( prostě to není můj styl a mě všechno připadá vyblitý ,ikdyž te´d sem krásně namalovaná,to musím uznat,ale necítím se vtom . Ještě počkám,jak mi to schválně dlouho vydrží a uvidím. Asi to vzdám a namaluju se sama doma,tak jak jsem zvyklá.No tak hold nebudu mít mejkap ,taky se svět nezboří ,-) ani nevím,jaký bych mělakoupit,jaký odstín nic, já se vtomto nevyznám totiž. Já nevím,připadám si jak některý typiská bloncka, co neví co chce..jenže já vím,co chci,ale nikdo to nedokáže pochopit ,-)
Odpovědět
Článek se načítá
dala sem tam jednu jedinou fotku,co se dala použít. Ale dostala sem nápad.. já se skusím namalovat doma jak se normálně maluju,vyfotím to a pak uvidíte a povíte sami ju,ale te´d jdu dodělat tu svíčkovou -jako na uvítanou ,že s emi vrátí miláček konečně domů,-) pak s evyfotím a k večeru dám foto ..pak písnu ,-)
Odpovědět
jsem te´d stála na balkóně, příjemně tady fouká a koukala na sebe do zrcadla ,jéje mě se to začíná líbit to malování áchchch jooo ,to je horší,než si sepsat na papír kolik musím nakoupit mouky na ty dorty a nebo spočítat celkem růže kolik jich koupit! To je šílený se mnou vtomto ..chvílu si říkám,že s emaluju úplně jinak, sytěji a výrazněji a mnoho holek mi řeklo,že se maluju super a te´d když stojím na tom balkóně,říkám si,že je to něco jiného ,co nikdo nebude znát a že to je takové zajímavé,protože mám namalované fialkovou barvou i pod okem jako by a za chvíli mě zae přepadne to,že ale je to na moji svatbu a že co když by bylo moje malování lepší :-o :-o ó můj bože , kopněte mě někdo do hlavy,třeba se mi stím chrastítkem,co tam mám podaří zatřepat a rozhodnu se ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé a marcelku jsi nám mobilem nevyfotila? To očko fakt není vidět...Jestli takhle váháš s tou kosmetičkou, tak se na to vybodni a namaluj se sama. Já jsem s tímto problém neměla, já se maluju jemně, nic výraznýho, jenom když jdu někam večer, tak to zas jo, to musí být vidět :-N :-D
Odpovědět
Ták holky, už sem tam dala foto,jak sem s enamalovala sama - úplně stejně vše sem použila stejné, protože ty vínové nebo co to je za stíny jsou moje i u vizážistky,ona takovouhle barvu neměla ,-) tak to porovnejte a povězte,co vy na to ,-) Chárlí no právě, ona i paní viz. říkala,že nejlepší jsou ti,co se nemalují a že jsem ju překvapila, že chci jako silně namalovat .A já ji pověděla,že si namaluju oko mastnýma stínama a pak dám sypké a ona ty mastné dala jen na ty konce-proto jsou výraznější od ní ty konečky očenek,protože je to přesně tak jak povídám.. to uvidíě na fotu z domu. No jo nevyfotila,vidíš.. ale ona slíbila,že už dá fotečky!že bude mít fotečky semka ,tak když to slíbila,-) ale příjemná a vůbec nechápu ,kdy tu dceru rodila :-D protože vypadá ve stejném věku jako já,-) třeba nám věk prozradí ,-)
Odpovědět
Jo co sem vám chtěla ještě říct..po vizážistce jsem měla scuka ještě s Ilčou, odkupovala si ode mě ty trička,co nám byli malé že . No aklábosili sme hodinu hihihi a od včerejška jsem byla domluvená,že si od jedné slečny z bazaru tady koupím bordo organzu ,napřed že si to vyzvednu,pak že to nechá u maminky ,že pojede pryč,ve finále mi nedala ani adresu jen tel.číslo a já se kní dovolávala celé dopoledne! psala sme jí,že dojdu kolem 12a po. ona níc.Tak sem jí vyvolávala .. a ona si to milostivě pak vypla a napslaa mi smsku, žeje na výletě a já že říkala,že to nechá u maminky a došla smska,že ta není doma. Tak sem jí tady pěkně napsala vzkaz,že nebyl snad problém mi napsat tady vzkaz ,nebo smsku,že nebude doma,a já se zastavím jindy.. holky kdyby ste viděli jak držkovala mě na ip adresu!jako nechápu co dneska lidem dělá za problém napsat ,že prostě bohužel to musí odložit!Já nevím,ale asi sem ze staré školy,ale jestli by se takto chovalo i moje děcko,tak dostane pár facek.
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, teda upřímně, už se na kosmetiku vybodni, pokud se fakt cítíš líp sama namalovaná, tak to pro tebe fakt nemá smysl. Ty fotky jsou k nerozeznání, teda pardón ty fotky kde jsi se nalíčila sama jsou opravdu výraznější než ty od kosmetičky ;-) Nemůžu říct jestli lepší nebo horší, to fakt neposoudím - ono to focení je vždycky zkreslenější než zkutečnost :-D Já to s líčením měla jednoduchý, já se výrazně nelíčím a hlavně jsem si nedovedla moc představit, že se ve svatební den budu líčit sama. Hlavně nemám moc zkušenost s mejkapem, já používám spíš tónovací krémiky, takže jsem hlavně chtěla nalíčit od profesionálky abych na fotkách nebyla červená, lesklá a tak....No však je to asi každé jasný :-D Kde vlastně budete mít obřad a hostinu? Obřad v Řečkách? A dál....? Jo a co říkáš na dnešní shromáždění homo na svoboďáku? Já tam teda nebyla, koukala jsem na telku a překvapilo mě, že se to tam tak rozjelo :-S ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ta uživatelka prodávající, tak to je kravka, se ti nedivím, já jsem v tomhle taky ze starý školy, nenávidím lidi, kteří jsou neschopní ti dát vědět změnu plánu, fakt strašnej problém napsat sorry, změna plánu, dnes to ruším, ozvu se. Že? Bych se na ni vy.... a koupila to jinde.
Odpovědět
chárlí já to shromáždění neviděla,ale slyšela sem otom.. tchán je policajt a dostal prej 2x vajíčkem chudák ,-) No jasně ,ruku bys nikomu neurvala,hlavně že se ozval dotyčný,že nemůže ne.. je to asi strašně velkej problém! tomáš to stejné jako když tady za barákem seděli holky na schodech a odkutálela se jim flaša plastová od noh a vstanou a dou pryč ,sem byla kousek od ní a říkám sis tady něco zapoměla a takovej pakátl +-13let že jako co a hodí tou afinou ! ty woe to je na buchnutí :-D tak sem jí řekla dost rázným hlasem,aby se zvohla a okamžitě tu flašu dala o deset kroků dál do košu ,mělas vidět jak měla kecy... ty jo my s etakto vůbec nechovali!já ty děcka svoje jednou zabiju :-D :-D pro dnešek se loučím ,mám chlapa už doma, tak si to přečt zítra papa lidičky a dobrou noc ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pápá, dobrou a zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj brňandy, já se líčím i česu sama na jakoukoli příležitost, dokonce mých "služeb" využilo i několik nevěst, svědkyň. Ale na svou svatbu jsem se učesat i nalíčit nechala od profíků a byla jsme moc spokojená! Kdybyste měly zájem o kontakt na mou kosmetičku/vyzážistku, dejte vědět v mailu. Ale určitě je pravda, že ne každému se líbí, jak ho cizí člověk upraví, když je zvyklý na svoje. Ono civilní líčení a slavnostní nebo na fotky prostě vypadá jinak a ne každý se v tom cítí dobře :-) Užijte si víkend!
Odpovědět
yuna.. je to od tebe milé,ale učesat s enechám ,ale nalíčit asi ne ,já se líčím hodně sytě a výrazně a mám to ráda,prostě mi oči musí zářit a ne to mít takové nijaké ,ikdyž musím uznat, že líčení včera s emi moc líbilo,ale já se vtom necítím!
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, to chápu :-) Já byla nalíčená opravdu výrazně, což je vidět i na fotkách, bo jinak bych byla vyblitá :-D koukalajsem na ty tvé fotky z líčení u kosmetičky a pravda je, že to bylo hooooodně světlé, to by na fotkách vypadalo nevýrazně. Koukám, že jsem mšla štěstí, asi proto, že Naďa líčí na přehlídky, focení a podobně, takže ví, co je potřeba, díky bohu :-)
Odpovědět
Brni - mě teď napadlo, kolik chceš té orgnzy? Jak jsem objednávala přes ten net, tak jsem objednala 3 vlizelíny a 1 organu na auto, ale tu jsem nakonec nepoužila. Takže kdybys chtěla.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Safraš tak kde je ta marcelka???? Pořád nic, co?
Odpovědět
svatební noc, ráno, dopelde i odpoledne.... třeba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jako že má svatební noc až doteď hahaha :-D
Odpovědět
jé já se těšila,že tady už marcelka bud emít foto a furt nícccc :-D :-D asi taky než jí ta kamarádka ty fotky do pc dá bdue asi chvíli trvat ,-) Blani já bych to chtěla jako pod dortjako naaranžovat dort novomanželů víš ,aby to nestálo jen tak na stole ,takže mě by klidně stačil i metr, bych to nejak zmačkala a dala třeba jen zepředu. Já mysella,že si ju nenašla-si říkala tehdá,že nevíš kde je ;-)
Odpovědět
no nenašla jsem ji, měla by ale být někde u rodičů, doufám, stejně jako výzdoba co jsme nepoužili. No, jestli to ty baby v zámku vyhodily, tak by mě nasr... Ale jedeme tam až příští víkend, to si dovezu i výzdobu z auta ženicha a dám tady do bazaru.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?