Nevěsty Zlín 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky. Po čtyřech letech sme se s přítelem rozhodli se vzít. Zatím sme ve stádiu výběru termínu a místa. Ale pohybujeme se už jen kolem tří termínů 22. 9., 29. 9., 6. 10. Až si vybereme dáme vědět. Rozhodla jsem se založit toto fórum, abychom se mohly společně podělit o přípravy, novinky a případně si dopomohly k tomu, abychom na něco nezapomněly :-)
Odpovědět
Pro mně jsou šaty nejdůležitější. Já si klidně připlatím. :-)
Odpovědět
@jana_simikova termín ještě nemáme definitivní, ale asi v květnu. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se k vám, termín máme v 23.6. a zatím máme zamluvenou jen hostinu a fotografa. Spravujeme domeček, takže plánovat budu zřejmě později, ale ráda se zapojím do diskuze, abych s vámi mohla sdílet postřehy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme termín 22. září 2012 ve 12:00 :-)
Odpovědět
@misulka88 Tak to máme stejný termín... Po několika týdenním dohadování sme se shodli, že to bude to pravé :-)
Odpovědět
@misulka88 A už máte vybráno místo? Nebo jen ten termín?
Odpovědět
Profilova fotka
@funnie Už máme vybrané místo, zarezervovaný obřad i místo hostiny ;-)
Odpovědět
@misulka88 Tak sme asi trochu pozadu...
Odpovědět
tak holky přes víkend mi ubyla starost o zákusky a hudbu zařízeno tak snad ty nejdůležitější věci už máme ( datum,místo,hudba,zákusky) šaty budou zamluveny v pátek pro mě i dětičky doufám ženichovi asi oblek koupíme půjčení je za 2000-2500 a nový oblek stojí od 3000 a víš :-) tak chybí mi ještě něco???
Odpovědět
@batyalquawen Zámek Nový Světlov v Bojkovicích (www.zameksvetlov.cz) - je to tam kapacitně i pro velké svatby (až 200 lidí) :-)
Odpovědět
holky, příští pátek se jedeme podívat do UNA a doufám, že konečně budem mít za sebou alespoň výběr toho místa :) a pak to pofrčí :)
Odpovědět
@ivik1978 tam už jsme byli, ale je to tam na nás moc romantické a moc moderní, my jsme spíš na gotiku
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, víte o nějakém dobrém kameramanovi a fotografovi ze Zlína či okolí? Jako fotograf se snad sehnat ještě dá, ale DOBRÝ kameraman se u nás podle mě nevyskytuje.
Odpovědět
zkus skillproduction
Odpovědět
@batyalquawen Zkus tohoto. www.svatebnivideo.wbs.cz Četla sem na něho dobré reference. Ale my asi nakonec kameramana chtít nebudem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ještě napadá Miloš Mališka, nebo tak nějak. Ale jinak video No. 1 děla jednoznačně Leoš Brabec - Primetimevideo z Brna. A nej fotograf ze Zlína je podle mě Martina Crlová.
Odpovědět
@kaculkad Bohužel na pana Brabce (ač je naprosto dokonalý a úžasný) nemám, protože 25 000kč je pro mě strašně moc:(
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Jojo, to je u něj asi jediný, ale poměrně podstatný problém. :-) Když jsme o něm uvažovali my, stál ještě 16 000 a i to pro nás tehdy bylo docela dost a tak jsme tak dlouho váhali, až měl náš termín obsazený. Takže chápu... :-)
Odpovědět
Ahoj holky. V Penzionu Uno jsem byla. Všechno je krásné a nové. Perleťové tapety, nádherné bílé polstrované židle v čele tabule pro nevěstu a ženicha. A CO Víc!!! Jsem velký fanoušek Candy buffetu! Sice to není česká tradice, ale já si jsem 100% jistá, že obě rodiny bodou z tohoto překvapení úplně nadšení. A v UNU mají ty nádherné skleněné nádoby a nabízí tento candy buffet. :-o Hned po obědě, jak se půjdeme fotit s manžílkem fotit, zabavím své svatebčany kily a kily bonbónů :-D ... Na mou svatbu nikdo nezapomene :-)
Odpovědět
@batyalquawen @kaculkad Patřím taky mezi velké fanoušky pana Brabce. Viděla jsem všechny videa. x-) Ještě se mi líbí videa od pana Žitňanského... Nevím, kolik stojí jeho práce. Ale mrkněte na ty videa ;-) Ty mám prohlédnuté taky všechny 8-)
Odpovědět
@batyalquawen já za sebe můžu vřele doporučit paní Renatu Mládenkovou, naprosto skvělá, z fotek jsme s manželem nadšeni, moc mě s ní bavilo focení, klidně bych si to zopakovala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, přeju vám krásné přípravy! Taky jsem chtěla Leoše Brabce - je fakt špička, ale protože jsem si prosadila foto, tak video muselo jít po všech debatách stranou... pak mi přišlo škoda dávat třeba i 10 tis. za video, když je to pro mě nesrovnatelné, ač třeba pěkné, tak jsme video zavrhli... Nakonec jsem dostala nápad a oslovila studenty z výšky - z FMK, pár se jich ozvalo a jeden svatbu točil - byl supr! Zatím neznám výsledek, pro video jdeme v neděli a jsem zvědavá, co vytvořili... Pak teprve můžu referovat ;-)
Odpovědět
@marefa Dej pak určitě vědět, jsem hrozně zvědavá. Konečně jsme se shodli na hostině, uděláme to v penzionu Lešná.
Odpovědět
@miss007 A nevíš kolik pan Žitňanský stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Žitňanský je ze Slovenska a pracuje společně se svojí paní, která fotí (mimochodem taky moc pěkně). No a na Slovensku jsou prý ceny ještě vyšší než tady u nás. Slyšela jsem, že za jejich "duo" zaplatíš kolem 2000 Eur, ale nechci nějak mystifikovat.
Odpovědět
@kaculkad Fááájn cena...taková lidová:)
Odpovědět
není to 200?
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne No, to asi ne... jsem posílala dotaz na cenu jednomu kameramanovi ze Slovenska a ten mi odepsal částku 1000 Eur... takže za Žitňanské bych se nedivila ani vyšší částce.
Odpovědět
hm. tak už se nedivím taky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, už to tak bohužel bude. Myslím, že se o cenách na Slovensku píše v nějaké diskuzi o kameramanech nebo dokonce přímo v diskuzi o Leošovi Brabcovi.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?