Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai děkuji ted už jsem klidná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai ahoj ;-) my byli na hradu, dali jsme si to včetně prohlídky a odradil mě vnitřní sál - v případě, že by pršelo, tak bychom se tam nevešli... ale mi se hrad moc líbí, prostředí supr, hlavně kolem té kašny... máte hezký fotečky a počasí v říjnu bylo vloni parádní... @eulanie Ty jsi ze Štípy a přítel z Vyškova?? Tak to jsme na tom stejně... Neznáme se??
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa no to netuším :-D a kde budete pak bydlet nebo bydlíte ve Zlíně nebo Vyškově?
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie bydlíme ve Vyškově... písnu do IP ;-)
Odpovědět
@marefa: ahojky, taky nás to trochu odrazovalo, bylo nás něco přes padesát a měla jsem z toho strach, naštěstí to vyšlo. Sluníčko vysvitlo jen sem tam a bylo i zima, říkali svatebčané, já nevím, nevnímala jsem :-) ale přesto jsme to měli primárně nachystané venku, což bylo supr. Hlavně to má krásnou akustiku :-) Děkuji za pochvalu foteček, máte krásné datum, manželův svědek se na něj měl ženit, to bychom měli jen o rok a den rozdíl :-) ale nakonec to mají v září
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai díky za pochvalu datumu, bylo to dilema, přítel nemá rád vedro a navíc je v rodině víc akcí po celý rok, takže jsem ráda, že je to tak, jak to je... a no právě, počasí si nevybereš, tak jsem hrad vzdala... takhle budeme mít všechno hezky po ruce a nikam daleko se nebude muset přejíždět, což je pro nás výhoda, ušetří se čas...
Odpovědět
a času je málo, takže ten se bude hodit :-) strašně rychle to uteklo...
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai no právě, ten čas... ani se neotočím a budu vdaná, tak ať to aspoň stojí zato :-D i při zařizování pořád přemýšlím, jak je na všechno ještě čas... a pak, když někam volám, tak mi řeknou, že je to na poslední chvíli, protože většina termínů je obsazená, zamluvená atd. Ale žádný stres, dá se zvládnou naplánovat i za dva měsíce, jen si pak člověk nemůže zas tak moc vybírat...
Odpovědět
@marefa asi tak, ale já nemyslela to plánování, spíš ten den. že uteče, program je baitý, všude spousta lidí...je to rychle pryč, což je strašná škoda... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai však já myslím ten den samotný, ať stojí zato... ;-) plánování taky s časem souvisí, ale zas to nijak nehoří, když uteče jeden den, tak přijde další... :-) ale ten svatební - ten si už nezopáknem (teda doufám :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Ahojky, no já bych až tak klidná nebyla, já začala zařizovat v červnu a spousta věcí už byla obsazených. Hlavně co se týče třeba dobrých fotografů a kapel, tak si myslím, že už je to opravdu na poslední chvíli. Já mám teda raději na všechno čas, nedokážu si představit naplánovat svatbu za 3 měsíce, to bych se ani nestačila rozkoukat :-D Ale věřím, že některým to bohatě stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, divej dneska si myslím že už s ničím nemůže být zásadní problém, šatů je všude hafo, a když příjdu do salonu tak si myslím že se dá zařídit všechno od výzdoby, prstýnků, šatů, botů přes květiny atd atd. :-) myslím si že dokud nebude červen není důvod na paniku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eulanie Tak na prkotinky určitě, já myslím docela zásadní věci, fotograf, pokud budete chtít, tak i kameraman, místo obřadu, hostiny, kapela, nám třeba výroba prstýnků zabere 3 měsíce....Ale asi záleží na každém, já bych na to nervy neměla :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, já bych taky neměla nervy to dát za tři měsíce, i když ve stresu funguju na sto procent... :-D ale znám takové, co naplánovali i rychleji a vše bylo v pohodě... jen pak je to právě o tom výběru - chtěli mít hostinu tam a tam a nemohli - bylo obsazeno - ano, samozřejmě, že našli jinou restauraci, ale už to bylo dražší, muselo se přejíždět, atd. Takže za mě je taky lepší začít dřív, aspoň u těch fakt hlavních věcí a mít na výběr podle svých představ a přání a být v klidu, ale ne vždy to jde a každá to máme jinak... Ale za sebe musím říct, že kdybych začla zamlouvat ty zásadní věci později, už bych neměla nic tak, jak chci, snad kromě obřadu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Přesně jak píšeš. My jsme museli měnit termín, protože v červnu jsem začala zamlouvat místo hostiny a naše vybrané datum 11.6. 2011 měli už všude plno. Měli volno jen v dražších restauracích, takže jsme radši zvolili změnu termínu. Ale i tak jsem to musela přesunout a to jsem měla rok časovou rezervu....Nakonec jsem ráda, i když ten krásný datum mě mrzet bude pořád, ale na datu zase až tak nezáleží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s po datu nesmutni, třeba bude zrovna hnusně, tak jako vloni v červnu a vám počásko vyjde... a o to pak budeš radši ;-) (a to teda né, že bych to nevěstinkám v daném datu přála, jen tím chci říct, že datum dle mého není to nejdůležitější :-N to máte lepší právě to místo) Třeba kdybych zamlouvala fotografku v říjnu, když jsme začínali zamlouvat termíny, tak bych měla smůůůůlu, té jsem předběžně psala už v červnu a zrovna na fotkách nám záleží... prostě byla jasná představa co chci, takže ono vážně jde hlavně o to, kdo po čem touží... jestli má někdo konkrétní představy, je dobré začít opravdu brzo a jestli jde někomu jen o to se prostě vzít a nejsou další konkrétní přání co a jak, je to taky volba a není problém zařídit vše třeba za víkend a taky může vládnout spokojenost ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak a teď jsme eulanii vyděsily :-D a to bych nerada @eulanie ono jakmile se fakt pustíš do pořádného plánování, tak uvidíš sama a doufám, že budeš mít vše dle svých představ a vše vyjde tak, jak má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa ale nevyděsily :) já si říkám že do konce února pořeším fotografa, místo a zbytek tak nějak pohodíčka pozvolna chceme malinkou svatbu, tak i malinké přípravy :-D
Odpovědět
Tak my to máme v dubnu, což je v podstatě za chvíli a zatím se nějak nestresuju, všechno v klidu a to ještě nemám zamluvené šaty :-D :-D Ale jinak si myslím, že všechno ostatní důležité je zařízené. :-) Jediný kdo mě trochu stresuje je mamka, strašně to prožívá a pořád mi klade nějaké otázky a pořád něco vymýšlí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska mi volali od Pechanců, že už máme hotové prstýnky. V pondělí si jdeme vybrat rytinku, tak už se mooc těším, jak budou vypadat :-) :-) :-)
Odpovědět
verisek: jéé, tak to se máte. Jak dlouho jim to trvalo? My jdeme teprve ve středu objednávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No paní říkala, že budou až tak v březnu, max v únoru a teď po měsíci volala, že je hotovo :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nechystáte se některá příští víkend do Brna na svatební show? Taky si chceme nechat vyrobit prstýnky u Pechanců, ale jasné favority nám rozmluvili tak musíme vybírat dál =) verisek.s, taky jsem se byla dívat do floristy a paní tam na mě zapůsobila líp než u Halky a vzhledem ke slevě půjdu asi tam. Už máš vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
@ral Já pojedu s kamarádkou na svatební veletrh do Přerova 12.2. :-) Jinak kytičky určitě zelené orchideje a do toho fialové kvítky ještě nevím čeho, možná fresie :-D Ale favoritku mám, tak uvidím, jak to vyjde cenově a potom se rozhodnu. Taky půjdu určitě do Floristy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neblbněte, my máme svajbu 30.4 a krom místa a mých šatů a fotografů nemáme nic :), ale my máme jinou představu než vy ostatní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pep.e Páni, to bych byla na vývrat :-D My hlavně řešíme vše s předstihem proto, že si hradíme vše sami a je lepší dávat peníze postupně než potom obrovský ranec najednou.....Ale samozřejmě záleží, jak si to kdo představuje a jaký má kdo plán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tenhle týden možná oběhnu salony at si udelam nejakou tu predstavu :-D jen mam problem co s hlavou :-( mam kratke vlasy a to bude asi trosku problem :-( prinejhorsim na sebe vrazim nejaky klobouk a bude :-D
Odpovědět
Vlasy se dají i prodloužit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Přesně, jak píše gutgirl, já mám vlasy polodlouhé a husté, ale chci mít vlnité a dlouhé, takže clip iny půjdou do boje :-) :-)
Odpovědět
@verisek.s Taky je mám v plánu :-D Jinak mi dneska dorazily botky z ebay a jsou mi malé :-S Takže hledám dál.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?