Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@marefa mě se na tobě nejvíc líbí Daniely. :-) A deusto jsou zajímavé, netradiční, taky super. A taky ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl dík... Daniely se líbí téměř všem, protože je to klasika 8-) Předpokládám, že Deusto se budou líbit spíš těm, co mají rádi něco netradičního... a mně :-D @eulanie jj ;-)
Odpovědět
@marefa já mám netradiční ráda :-) Já jsem taky nechtěla klasiku s vlečkou, takže tě chápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl a které budeš mít šatky? Nějaké z alba nebo ještě něco jiného?
Odpovědět
@marefa zatím vedou v albu šatky č.4, ale ještě za dva týdny jedu znova a paní bude mít v mojí velikosti jedny, co mě taky zaujaly, tak si je ještě pojedu vyzkoušet. :-) A ty už jsi pevně rozhodnutá, nebo pořád zvažuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl Odkud jsou to šatky? Jsem rozhodnutá, záloha složená, tím, že už jsem zkoušela i jinde a u těhdle bylo takové to wow, už asi měnit nebudu... ale do října je daleko a co vím, co mi hrábne :-D každopádně šatky budou od Svozílků ;-)
Odpovědět
@marefa Šatky jsou z Bonetky z Otrokovic. Tak to je jasné, jakmile se člověk zamiluje na první pohled, tak už si to jen tak nerozmyslí :-D
Odpovědět
marefa, můžu taky kouknout?
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl tak ;-) ;-) mi se na tobě líbí č. 5... ale 4 taky sedí. Styl 3 něco podobného jsem zkoušela, právě od Madory...
Odpovědět
@marefa sluší ti snad všechny co máš na sobě=)
Odpovědět
@marefa nad tou 5 jsem taky uvažovala, ale měla jsem jinou představu a tu splňovaly ty 4. :-) Uvidím, ještě to není definitivní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ral díky, to si sice nemyslím a všechny si vzít nemůžu :-D ale lichotíš mi :-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky a teď trochu z jiného soudku, nevíte náhodou, kdo by v okolí Zlína půjčil tak na půl dne veterána a nechtěl zato 10 tis.? Sháníme už dlouho a buď to maj lidi nepojízdné, nebo chtějí majlant... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Takže jsem byla v tom svitu. :-D Na dveřích napsané od 9.00-18.00 já tam byla 10.35 a obchod prázdný, bez prodavačky, o dveře jsem si rozbila hlavu a telefon žádný. No stačilo mi kouknout jen přes výlohu a ze seznamu jsem si to teda vyškrkla :-D tak děkuji za varování vše jak jste mi tady řekly se vyplnilo :-D odpoledne jdu zkusit štěstí bud na svahy nebo ke svozílkovi stále váhám :-D ale asi svozílek teda nakonec vyhraje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa Kdybys sehnala, tak dej vědět, taky něco takového hledám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě dotaz holky, jak dlouho trvá zkoušení? není to na celý den že ne? :-D já vím jak komu nebo tak ale v průměru cca jestli mi můžete říct :-N
Odpovědět
@eulanie ten svit je fakt super, nechápu že ještě funguje :-D jestli teda funguje :-D :-D Jinak zkoušení je individuálně, na prvním zkoušení jsem byla tak hodinu a půl a ty ostatní tak kolem hodiny. Ale já jsem neměla náročné požadavky a šaty jsem zkoušela jen některé. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s ok a nápodobně :-) ;-) @eulanie cca hoďku až dvě...
Odpovědět
Profilova fotka
no moje představa je, že příjdu řeknu co si jako představuji, jestli mají mou velikonst zkusím a nazdar :-D mě to nebaví nic zkoušet, většinou když se mi něco líbí na věšáku najdu si velikost vezmu a jdu :-D pravda, u těchto šatů to bude trošku problém tak uvidíme :-D jsem opravdu zvědavá na ty korzety, když jsem posledně asi 2roky zpátky hledala korzetové šaty v 5obchodě mě došla trpělivost a nekoupila si nic :-D no zítra budu snad chytřejší :-) a s tím svitem, vypadalo to tam jak kdyby je uneslo UFO prostě konec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie tak jsem koukala, že jsi chytřejší... dobrá volba, šatky Daphne ti opravdu moc sluší... krásné... :-)
Odpovědět
@eulanie: moc dobrá volba :-) hezky ti sednou, jsi v nich opravdu krásná . jen bych asi zvážia tu jasně zelenou bižu...
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa tak zkus wéwéwé veteranem tečka unas tečka cézet ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai přesně jak píše maithai, zelenou bižu a závoj bych nechala doma ;-) ;-) Jinak šatičky nádherné a moooc ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s díky za odkaz... přítel by nejradši Tatru 603 - na obrázku... ;-) ale tenhle vetík taky ujde.
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai no vzhledem k tomu, že to chceme do zeleno bílé kombinace (celou svatbu) proto ta zelená, ale neboj tenhle konkrétní kousek to nebude jen jsem to chtěla vyzkoušet jak ta zelená bude vypadat, neměli na výběr zrovna nic jiného tak jsem zkusila tohle. :-)
Odpovědět
@eulanie. Nadherna kombinace,taky jsme join meli, Barča mela uspech. :) sperky jsou jen a jen na tobe, je to tvuj den! :) tyhle jen hodne kricely. Ja mela bile perly.nakonec jsem sla uplne bez koralku - jednoduchost. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maithai no jasně, to už jsou podle mě úplné maličkosti :) budu asi hlavně přemýšlet jestli závoj nebo ne a co s těma mojima vlasama :-D na těch fotkách to musíte odpustit bylo to na rychlo takže katastrofa.
Odpovědět
@eulanie: omlouvám se za ty překlepy, psala jsem z telefonu a on je tak chytrý, že si vybírá svoje slovíčka, nevšimla jsem si. Nicméně oceňuju, že sdělení bylo pochopeno i z tak ufonského textu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eulanie Tak jsem se dívala a vidím, že jsme zkoušely stejné šaty a nakonec si vybraly taky úplně stejné :-) Jo, jinak holky, co vím, tak jak jsou Přílepy u Holešova, tak jeden pán má veterána a moc pěkného. Kamarádka ho měla na svatbě, jen vůbec netuším, kolik chtěl. Jestli o něm nevíte a chcete, můžu se zeptat....
Odpovědět
Profilova fotka
@smisekivuska To bych byla mooooc ráda, děkuju předem!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?