Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
  • Svatba byla 5. září 2009
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
 petrajda: to bys pak podle mě musela tu novou zaplatit....
22. říj 2009 v 10:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 917 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Liberec.
  • Svatba byla 26. září 2009
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 917 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Liberec.
    Region Liberec
 hm..tak budu asi taky kopírovat emoticon
22. říj 2009 v 10:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
    V Brně na Kozí Horce, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
 jak se mám? no teď když mám za sebou vyřizování ve spořiteně, tak dobře. emoticon taky tak strašně nesnášíte když se vám snaží narvat nějakej úžasnej produkt? šla jsem si tam změnit jméno a trvalej pobyt a nekecám byla jsem tam hodinu. ta ženská byla na zabití,..už mě tam zase několik let neuvidí,.....to bylo a nechcete tuhle kartu?....NE,....ale vám se to vyplatí,.....NECHCI,...a za minutu, a vy čekáte miminko, a co pojištění,...atd

Jinak se mám dobře a ta vidina posledního týdne v práci je naprosto úžasná. Miminko i já jsme zdraví, už jsme ho i s manžílkem viděli na 3D ultrazvuku a bylo to úplně boží,...slyšeli jsme i srdíčko,..a viděli prstíky a nosánek a jak mimiškovi proudí krev,..páteř,...a už víme i co to bude,....ale je to samozřejmě tajné....Pěkně se mi začíná zakulacovat bříško a musím říct že jsem zatím na něj hrdá,...a vůbec si nepřipadám jako bandaska nebo tak něco,..jak jsem slýchávala od těhulek v okolí.,....manžel se v každým nestřeženým okamžiku chce mazlit s bříškem a povídá si s miminkem,...je to prostě úžasný a od toho ultrazvuku hlavně pro manžela je to takový intenzivnější....protože viděl jak mele ručičkama atd.
Jediný co jsem měla před čtrnácti dny za problém,....začala mi růst osmička a měla jsem tam zánět,...a nemohli mi s tím v celku nic,...jen vyplachovat čaji,...ale už je to dobrý,...ale trpěla jsem jako pes,..... emoticon
22. říj 2009 v 11:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 jééé, zelvi, to je dojemný.Moc ti to přeju.Už se těšíme na mimíska až se vyklube.Tak doufám,že se tu budem setkávat všichni stále a třeba přibude víc těhulek emoticon
22. říj 2009 ve 12:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 Ahoj kočky, tak jak je při čtvrtku?

Edvi, jak to vypadá s bojovníkama? Drží se? Přiznávám, že jsem nedočítala úplně poctivě, tak se omlouvám, jestlis to už psala, ale volal tam manžel, aby zjistil, co se stalo?

Zelvi: To znám, kvůli tomuhle k smrti nerada chodím do banky, mám moc fajn bakéřku, ale nejsem dostatečně asertivní, takže si vždycky domů přitáhnu hromadu kravin, který nepotřebuju, muž mě pak peskuje, že jsem praštěná a že se musím naučit důrazně říkat ne, jinak budu platit akorát hromady poplatků a kde nic tu nic.

Jinak já a ty moje klikyháky - studuju arabštinu, letos bych měla končit, tak snad už to k ty trubce dotáhnu a pak se uvidí - v ideálním světě mě vezmou v létě na doktorát emoticon

Většinu času teď zevluju na koni, tak mě tak napadlo, jestli bychom se tam nepřesunuly? Totiž - svatba mi přijde jako uzavřená kapitola, přípravy byly super, samotná svatba nádhera, ale jsem ráda, že je to za mnou emoticon. A valná část potomky aktuálně řeší, část už dětičky má a zbytek by asi výhledově taky chtěl předat kus genofondu, co vy na to? emoticon
22. říj 2009 ve 12:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
 jizi - já nevím s tím přesunem,...tady jsme zvyklé,..navíc kdo tu delší dobu třeba nebyl ani by nás pak nenašel,....ale samozřejmě se podřídím davu,teď když budu mít konečně zase čas emoticon
22. říj 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 To byl jenom nápad emoticon (a sem by se samozřejmě na novou diskusi dal odkaz... emoticon ) ... já jen, že mě to čučení na svatební šaty nebaví a vzhledem k tomu, že mám zase záchvat rodičovskýho puzení, tak slintám na kočáry a cizí miminka a pupky a ultrazvuky - a z čistě vlastní lenosti, se mi nechce pořád překlikávat mezi koněm a brms emoticon
22. říj 2009 ve 12:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 jizi - já tam občas taky zavítám,ale spíš tak koukám než se zapojoju a když spíš sem řešila ty administrativní věcičky kolem těhotenství.A stejně vim prd!
Když některá bude chtít tak se tam stejně vydá.
Já tam mám třeba i jiné jméno.nenechala sem si petrajdu emoticon
22. říj 2009 ve 12:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Tak to nikde moc nepiš, všechny tři portály jsou plný aktivních adminek, které tě s chutí za víc účtů zabanují, protože správně bys měl používat jeden nick všude - tady, na koni i na BRMS... emoticon Proč, to netuším emoticon
22. říj 2009 ve 12:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 emoticon hm..to ani nevim se přiznám.Tak dík za upozornění.
No už se stalo...zvláštní podmínky

emoticon

A co ty? Nejdřív doktorát a pak mimi nebo při doktorátu??
22. říj 2009 ve 12:54  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Zvláštní to opravdu je emoticon ... já bych nejradši začala miminko řešit už po novým roce, ale muž se tváří tak nějak ... nijak - o tomhle tématu je s ním hrozně těžká řeč... Ale snad bere jako reálnou variantu mimča při tom doktorátu, akorát netuším, jak je to pak s mateřskou...
22. říj 2009 ve 13:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 jizi - ty jsi ještě asi vyloženě zaměstnaná nebyla nebo ano? Myslím tím TPP se smlouvou? Myslím,že se to pak kombinuje nějak s pracákem,ale já taky moc neznám.Nechci tu hlásat nějaké bludy.
Jinak chlap a mimi,no každej asi hned nejásá.Ale když to přijde tak jsou zpravidla rádi. Tak pokud jste se vzali asi spolu plánujete něco víc než jednu postel a společné jméno emoticon .
U nás to je že si mimi přejem oba. Třeba včera sme měli s mužem takovej rozhovor,tak mi řekl že by mi toho sviště přál,aspoň bych konečně přišla na jiné myšlenky emoticon
22. říj 2009 ve 13:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
Registrovala se 11. června 2009 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Teplice.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na Ústecku, Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
Registrovala se 11. června 2009 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. Region Teplice.
 Ahojte. Souhlas s Jizi, zrovna jsem o tomhle nedávno přemýšlela, že už je tehle portál pro nás trochu pasé. Už ta hlavní stránka mě akorát nas..á, když postupem času vidím, že jsou zase jiné svat. sarapatičky a možnosti, které "za nás" nebyly. A taky už nejdou vkládat další fotky a i když bych něco umazala, nebude mít nová fotka svatební tematiku. No sice ještě dítě neřeším, ale tak když je ten kůň spřízněným serverm od BRMS tak proč ne. emoticon Sem bych dala odkaz a my už se přece nějak najdem, ne? Taky existuje IP a kdyby nás někdo nemohl dohledat, hodí dotaz sem nebo přes IP.
22. říj 2009 ve 14:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Zaměstnaná jsem nikde nebyla - jsem překladatelka, takže dělám na smlouvu o díle... No, uvidíme, až to přijde, tak to budeme řešit... On by ani jásat nemusel, ale já se s ním o tom pomalu "bojím" mluvit - je to stejný, jako když jsem začínala mluvit o svatbě - děti jednou chce, jenže to jednou klidně může být za pět let a jemu to vadit nebude - a asi by byl i radši, než kdyby to jednou bylo za půl roku emoticon Tím to má vyřešený a neví, o čem bychom se měli dál bavit ... A na jiný myšlenky myslel tvůj muž jak?
22. říj 2009 ve 14:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 jizi- ále včera sem propadala dost panice a depresím kvůli práci,totálnímu krachu firmy,že budu muset zavřít a hledat práci atd..Já si totiž nedokážu říct tak co bude zase jinak...já hned vidím ty důsledky a samozřejmě že nejčernějc jak jen to jen jde emoticon . Takže sem včera byla zase v totálních depresích z čehož mě celej večer vysekával,chudák jak strašnou ženu to má emoticon , a pro teď teda vysekal,je fakt skvělej. Tak mi pak v pálil,že malýho sviště na mě a hned budu myslet jinak emoticon
22. říj 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 hm...a když jizi nad tím tak přemejšlim,tak jako překladatelka by jsi to nemusela mít na mateřský zas tak špatný.Pokud by jsi to zvládala a chtěla mohla by jsi si klidně brát i nějakou práci domu.Já si teda neumím představit jak je to náročný,ale překládat v domácích podmínkáchj asi jde ne? emoticon Při mateřské si můžeš přividělat kolik chceš tuším,a může to být i ofiko
No já vim,řešit toto budeš až to přijde.
22. říj 2009 ve 14:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
edvi
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
    Ve skiareálu Opálená, Beskydy-Čeladná, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
edvi
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
 Tak holky 3 bojovníci se zatím drží , konečně jsem měla dneska radost, ale do zítra ještě zbývá pár hodin. Uf.Transfer bude zítra ráno v 9h. Řešili jsme tu dilema , protože potřebovali vědět co v případě, že vydrží všichni. Zda zavést všechny tři, nebo jen dvě a jedno nechat zmrazit. Nakonec jsem nechala jedno zmrazit a dvě by měli být připraveni na ráno na zavedení. Holky doufám, že to klapne, jsou to nervy fakt. Prý vypadají dobře a dnes se dál dělili. Teda nevím kolik už mají buněk, ale doufám,že budou mít zítra aspon 6.
22. říj 2009 ve 14:55  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 edvi- tak to je výborná zpráva,mám radost.
včera jsem večer jen pročítala příspěvky o tomhle tématu,je to elaborie,šílené,ale stojí za to to podstoupit,když to nejde jinak. Držím všechny pěsti co jich na těle najdu emoticon
22. říj 2009 ve 14:58  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
fotoportrét
fotoportrét
katcha.
 Edvi: teda to je jak nějaké sci-fi, takhle pozorovat přirodu v laboratorních podmínkách. Já bych asi taky šla do toho nechat si dvě a jedno zamrazit. Tak když se obě chytí a narodí v pořádku, tak si myslím, že se to ještě dá a kdyžtak se budete na mateřské střídat a jedno máte kdyžtak do budoucna. Ale donosit 3, do toho bych nešla. Tak dej vědět zítra, jak to šlo. emoticon
22. říj 2009 ve 14:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 edvi. no tak to paráda emoticon obracís e to k lepšímu, uvidíš, že to bude dobré emoticon

jizi:takže překládáš z arabštiny, to musím být hezký, ten jazyk napsaný vypadá krásně...
22. říj 2009 ve 14:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
 edvi - neměla jsem ještě čas pročíst co se tady zsa poslední čásek semlelo, ale vydedukovala jsem si o co tady jde,....a myslím že jsi udělala dobře že si necháš to jedno zmrazit,....vem si kdyby se uchytili všechny,....to by bylo emoticon
Jinak taky držím pěstičky a moc moc vám to přeji ať to všechno klapne
22. říj 2009 v 15:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Petrajda: Tak to chápu, žes měla depku - taky vždycky všechno vidím naprosto totálně černě a tvůj muž je moc hodnej, že tě z takových nálad tahá... A co se týče překládání na mateřský: teď je trochu problém s tím, že je výrazně míň práce - krize dolehla na vydavatele a poslední překlad jsem odevzdávala v červnu a od tý doby čekám na další knížku emoticon Plus by asi nejvíc záleželo na tom, jak moc by byl potom spací / řvací ...

Aci: Ne ne, zatím jen z angličtiny - kdybych překládala z arabštiny, měla bych splněný všechny mety a už bych se jen vezla emoticon
22. říj 2009 v 15:31  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Edvi: A bude to ambulantní zákrok?
22. říj 2009 v 15:31  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 jizi - je skvělej a já mu to zase vracim. My se docela dobře doplňujeme,jsem ráda,že mam chlapa takového jakého mam a musim říct že od samého počátku co sme spolu začali chodit jsem nezapochybovala.Uvědomuju si své chyby a snažím se aby mé špatné nálady nebyly tak časté emoticon .Chudák co by si se mnou počal emoticon
Krize,krize,krize emoticon všude slyšim jen samé šetřit, šetřit, šetřit už mi z toho brní uši!! emoticon
22. říj 2009 v 15:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
edvi
fotoportrét
fotoportrét
edvi
 díky. emoticon
Jizi: je to jen zavedení do dělohy, vstříknou to tam nějakou hadičkou. Je to jak normální prohlídka jednadvě.emoticon Jen pak musím hodinu zůstat ležet z nohama nahoře. to už bude za odměnu oproti tomu odběru vajíček v narkoze. emoticon vaječníky mě bolí ještě teď.
22. říj 2009 v 17:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 Čauky! Já jsem dneska totálně mrtvá emoticon Mám obavy, že na mě něco leze, jenom doufám, že to aspoň ještě zítra počká - jdu na ten pohovor. Ani nemám nervy, jak je mi divně...

edvi: Super! Jsou to teda nervy... Ale myslim, že ses rozodla dobře. Za prvé trojčata by byly docela záhul emoticon a za druhé, kdyby náhodou to tělo třeba tentokrát nebylo připravený, tak tam máš jedno schovaný, to bys pak mohla čekat na nějaký ideální podmínky a nemusela znovu podstupovat injekce a odběry ne? Ale ono to zítra určitě vyjde emoticon

K těm spořitelnám a bankám - mně taky samozřejmě hustili všehcno možný, ale do penzijního možná nakonec i půjdu. Prej chtěj nějak v brzký době protáhnout ten limit, kdy to člověk smí vybrat, na 70 (teď je to 6) - toho bych se ani nemusela dožít emoticon I když teda přemejšlet v 27, v době, kdy řešim práci a případný mimino, o penzi - to je nářez emoticon
22. říj 2009 v 18:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Jo, a ke koňovi - já tam teda lezu občas na fotky emoticon Ale jako první vždycky zapnu beremese a na koně, až když tu neni moc co číst emoticon Ale kdybysme se tam přesunuli, tak taky neva. I když třeba v tématech se tam vůbec neorientuju, tak ani nevim, kam nás případně zařadit.

zelvi: Kdy vlastně prcka čekáte? To jdeš z práce docela brzo ne? emoticon
22. říj 2009 v 18:19  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 mě je tkay jedno, kde si budeme povídat, ale prosím pak mi napšte, kde to je emoticon já na koně nechodím, byla jsem tam jednou a vůbec jsem se tam nemohla zorientovat, když jsem hledala, co se má dělat předtím, neež se chce pracovat na mimču....
22. říj 2009 v 18:48  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 aci: Jeee, to je pěkný nápad - ofotit si starou občanku..To mě bohužel nenapadlo.

jizi: To jsi asi hodně chytrá na jazyky emoticon A doktorát - myslíš velký nebo malý?

edvi: Tak ať vám ti zítra dobře dopadne a pak se hlavně šetři.

želvi: Je super, že se vám oběma daří hodně a tvůj muž je prostě skvělý emoticon
22. říj 2009 v 18:53  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Sal: Právěže mám pocit, že ani ne ... baví mě to, dělám to ráda, ale v porovnání se spolužáky jsem prostě blbá jak štoudev. A doktorát velký - když už, tak už emoticon

Krtek: A na jaký místo děláš pohovor?

Edvi: Tak budeme všechny poctivě, usilovně držet palce, ať se bojovníčci chytí emoticon
22. říj 2009 v 18:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš