Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
spa
Registrovala se 9. července 2009 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 2 alba. Region Kolín.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Kolín-radnice, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
spa
Registrovala se 9. července 2009 na beremese.cz. Přidala 42 příspěvků a 2 alba. Region Kolín.
 krtek.93 to já mám pak výčitky,že jsme udali děti,když mám konečně volno...páč mám tak 1 až dva volný víkendy v měsíci,prostě náročná práce na čas,ale zas to miluju,co dělám,pak zas výčitky skrz děti,ale co nadělám...takže je nechám doma všechny a hotovo emoticon a ty si ten víkend objednej,co já koukala na romantickejch víkendů pro dva na netu....já se na to chystám asi jako překvápko v únoru,to právě budeme mít těch 10 let,tak by to chtělo něco Extra emoticon
26. zář 2009 v 16:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 11. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 2783 příspěvků. Má 9 přátel. Region Praha.
    Region Praha
 No my si víkend dopřejeme tak možná příští rok. Já pravidelně v sobotu pracuju, tak kdykoliv je nějaká akce, musim si vybírat dovolenou. A něco potřebuju na Vánoce, takže letos už asi budu šetřit emoticon
26. zář 2009 v 16:38  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spa
fotoportrét
fotoportrét
spa
 krtek.93 takže ty taky,je to něco ty práce,ale ještě že je máme..tak synátor se vzbudil,manža volal,že u frčí,zak jedu kámošce udělat nehtíky...díky za pokec,zase se zastavím emoticon až bude volnějc,dnes jsem se překonala,navařila,napekla emoticon zatím ahojky emoticon
26. zář 2009 v 16:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 Jé, navařila, napekla - a já se tu válim jak lemra líná emoticon tak čau čau!
26. zář 2009 v 16:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
 Ahoj holky, hlasim se take jiz jako novomanzelka emoticon
moc dekuju za drzeni palcu s pocasi, noc pred svatbou prselo hodne, ale rano bylo prekrasne a vydrzelo to cely den
svatba byla skvela, hrozne moc jsme si to uzili obrad byl krasnej, oddavajici mel hezky proslov, vse se vydarilo, kamardu se prislo podivat strasne moc, takz etam bylo tak 100 hostu, no jeste, ze jsme byli venku, jinak bysme se dovnitr nevesli fakt nadhera. nebyla jsem vubec nervozni, tesila jsem se, az me uvidi a manzelovi (to je krasa) se to taky liilo rano jsem se probudili a jeho prvni slova byla: to bylo skvely

saty jsem si uzila, mela jsem je az do vecera asi do 7 hodin, hodne jsme tancili, povidali mame z toho opravdu hezke zazitky uz se tesim, az budeme mit vsechny ftoky (tak do konce pristiho tydne). poslu vam pak link

krasny den vsem my jdeme vzit kolo a jedeme se projet a pak se zase za vami zastavim
26. zář 2009 v 18:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 estrel: Veliká gratulace! Takže vám to nakonec vyšlo na obřad venku? To je super! Moc se těšim na nějaký fotečky! Ty jo, 100 lidí, já měla tak 20 emoticon
26. zář 2009 v 19:45  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 krktu: jj, nakonec to vyslo tak, ze jsme meli opravdu obrad venku, svitilo slunicko, bylo nadherne emoticon
no ja jsem byla schovana, takze jsem je nevidela, tak jsem ani nebyla nervozni a pak me to (mile) prekvapilo, ze opravdu vsichni prisli, ackoliv to byl patek emoticon je to krasny zazitek emoticon

uz se nam zacinaji sihat fotky emoticon takze do toho patku bych to mela dat do kupy emoticon pak jedem pristi vikend na pobyt, co nam zaridily kamaradky, jako svatebni dar emoticon
26. zář 2009 ve 21:14  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spa
fotoportrét
fotoportrét
spa
 estrellita
gratulka veliká emoticon

já už jsem 14 dní a nějak mi to stále nedochází emoticon
27. zář 2009 v 09:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 5. září 2009
    V Brně na Kozí Horce, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
    V Brně na Kozí Horce, Region Brno
 Ahoj holky a hlavně novopečené vdané paní,...přeji vám všem všechno nej ať všechny stále záříte štěstíčkem.
Já jsem bohužel nemocná a dostala jsem antibiotika, které se nevdtřebávají do krve, takže kvůli miminku jsem opravdu postivě ležela, abych byla co nejdřív fit, tak jsem vám ani nestihla dopředu popřát, ať se vše vydaří,...už se těším na fotečky emoticon
27. zář 2009 v 09:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
edvi
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 26. září 2009
    Ve skiareálu Opálená, Beskydy-Čeladná, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
edvi
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 304 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
 Ahooooj emoticon Tak se hlásím taky. emoticon Bylo nádherně, obřad v přírodě, babí léto.,, fakt se to vydařilo. emoticon Akorát jsem zmatkovala u podepisování, podepsala jsem se příjmením a matrikářka mi říká, ještě jménem a já napsala znova to příjmení akorát tiskacím. Pak jsem si nemohla snad vzpomenout jak se vlastně jmenuju nebo co, no křestního jména se prostě nedočkali. emoticon Obřad byl strašně rychlý, moc jsem ho nevnímala, ale byl fakt hoooodně romantický. emoticon
i ty červené šaty se moc hodily.
Akorát dnes je mi fakt zle, na večerním grilování jsme to trochu přehnali.

Za hodinu odjíždíme na svatební cestu, tak fotky hodím až za týden.
27. zář 2009 v 09:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spa
fotoportrét
fotoportrét
spa
 edvi emoticon emoticon emoticon
já se podepsala jménem jako manžel
pavel kratochvíl emoticon emoticon emoticon tak to neřeš emoticon emoticon
27. zář 2009 v 09:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
edvi
fotoportrét
fotoportrét
edvi
 Spa: emoticon emoticon to je taky dobrý.

Ještě něco pro zasmátí, jak odjížděli poslední hosté z grilování, tak volali z dálnice, že jedou zpátky, jelikož mají omylem v autě naší kočku emoticon emoticon emoticon emoticon
27. zář 2009 v 10:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spa
fotoportrét
fotoportrét
spa
 edvi emoticon
a ještě něco,manžel když nás vítal oddávající a kývl na nás hlavou pro pozdrav,manžel zaburácel:dobrý den! emoticon
no to už byl pro mě konec a jen jsem se tlemila i paní co mu četla o nás ,když se na mě podívala,měla co dělat ,aby se nerozřehtala emoticon
27. zář 2009 v 10:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 spa a edvi: Vy jste to měly holky veselý emoticon emoticon Můj ženich se podepsal velkým tiskacím (jak na nějakou přihlášku - "hůlkovým"). Že prej si myslel, že se to má, aby to bylo čitelný emoticon

edvi: Moc gratuluju! A užijte si svatební cestu, krásně si tam odpočiňte a hoďte všechny starosti za hlavu!
27. zář 2009 v 11:04  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 edvi: gratulace velika, tak to je fakt sranda s tou kockou emoticon)) jeste, ze j´to zjistili driv, nez dojeli domu emoticon
uzijte si svatebni cestu emoticon

ja jsem na obradu nebyla vuec nervozni , strasne moc jsem si to uzival a poslouchal a kazde slovo oddavajiciho emoticon mel moc hezky proslov, pak k nam jeste promluvi, kdyz gratuloval emoticon
27. zář 2009 v 11:22  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků. Region Přerov.
 ahoj holky hlásím se taky jako novomanželkaemoticon Měly jsme to 5. září....V pátek u nás pršelo celý den a byla hrozná zima. Hrozně jsem se modlila, aby bylo v sobotu hezké počasí. V den D jsem se probudila, bylo hrozný chladno ,objevila se krásně modrá obloha s mráčkama a nachvilku vysvitlo sluníčko, pak se zatáhlo....,ale hlavní je , že nepršelo.Ale zima byla pořádná , mrzla jsememoticonPo obřadě jsme se šly fotit a svatebčani mrzly,.....tož znáte to to čekání na navěstu s ženichem před restaurací na zahrádce protože dovnitř je bez nás nepustily tak byly někteří otrávení a zmrzlý....jinak to strašně rychle uteklo i když všude píšu , že jsme si to užily, tak u mě to tak pravda neníemoticon))))Holky to tak uteklo, že jsem si to ani neužila . Normálně než jsem se vzpamatovala ,tak se šlo domemoticon))))Prostě to tak ty hodiny letěly. Vzpamatovala jsem se až když jsem seděla v autě a jela na hostinu a pořád jsem tomu nemohla uvěřit že už to máme za sebou. Byla jsem z toho na mrtvicuemoticon)))))))))))No konecemoticon))))))))))))prostě mazec.
27. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 ale musim rict, ze to, ze jsem si to mohla bez starosti uzivat, bylo jen diky moji svedkyni a druzickam, ktere si rozepsaly co ma kdo na starosti, dali jsme dohromady detailni harmonogram dne a ony si ho vytiskli a o vse se postaraly, ja jsem nemusela vubec nic, takze jsem si opravdu pripadala jako princezna emoticon
vcera vecer jsme rozbalovali darky a prani a rodina a pratale byli opravdu stedri.
27. zář 2009 v 11:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
 obřad byl krásný ,dojemná řeč, akorát tchýně brečela jak na pohřbu, to bylo hrozný.....
27. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 sbedik: Mně to taky uteklo šíleně rychle, hlavně ta část od rána po focení po obřadu. To byl docela velkej fofr emoticon A jak jsem se těšila, že z hostiny vypadnem tak v šest, v sedm, že toho budem mít plný kecky, tak jsme jeli až v půl devátý a mně se vůbec nechtělo. Ale začalo se to nějak samo pomalu rozcházet, tak nemělo cenu to nějak uměle protahovat. Táta nejdřív odvez babi s dědou, tak to i ostatní pochopili jako povel, že už se můžou odebrat domů. Jedni měli pětiletou holčičku, my jsme zase potřebovali nějak rozumně dorazit na hotel... Ale mně se teda nakonec vůbec nechtělo.

estrel: Viď? U nás se jak moje kamarádky, tak ženichův svědek a i přítel svědkyně projevili nprosto úžasně. A to jsme předem žádnej plán neměli. Takže jsem měla pocit, že auto "se nějak ozdobilo samo", stejně tak myrty, dárky "se nějak přemístily do auta"... Fakt všichni čtyři byli naprosto skvělí!
27. zář 2009 v 11:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
 krtek: u nás to kapela to zabalila ve 24:00 no a než jsem tam pouklizela poschovávala cukroví a než jsme to zaplatily tak kolem druhé jsme přijely domů. Měly jsme zaplacený hotel ,ale nešly jsme tam....už bylo docela moc hodin a zas by jsme to musely dopoledne opuštět nemělo to cenu....vůbec se mi z tama nechtělo vydržela bych tam až do rána. Pak mi manžel sundával závoj a svatební šaty no vůbec se mi z toho nechtělo emoticon)))))))Svatební noc byla to jsme se divila oba, vůbec jsme nebyli unavení ještě jsme chtěli jít někam zapařitemoticon))))))
27. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 sbedik: taky gratuluju emoticon
ty jo, u nas byli dojati ti nejvetsi tvrdaci, do kterych bychom to nidky nerekli emoticon to bylo fakt zajimavy emoticon
ale jinak mamky brecely, kamardky nektere taky emoticon
jj, u nas i zenichuv svedek, ten to pak vsechno osefoval spolu s holkama na hostine, do mikrofonu vzdy vyzval lidi k nejake akci (treba aby sli na zahradu, ze se tam bude hazet kytka a podvazek atd. emoticon) fakt super!!!
presne, kdyz jsem prisla od kadernice, cekala na me vizazstka, mezi tim se vsichni ztratili a kdyz jsem koukla z okna, tak zdobili auta atd. emoticon
27. zář 2009 v 11:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
Registrovala se 21. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 505 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel.
    V Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kozinka
Registrovala se 21. listopadu 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 505 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel.
    V Karviné, Region Karviná
 ahojky novomanželky!!!!!!!! emoticon
Všem moc moc gratuluju a těším se na fotečky emoticon My už jsme doma ze svatební cesty, bylo nááááááádherně, prostě nepopsatelně!! emoticon fotečky ze svatby házím postupně do albíčka, tak kdo má zájem může juknout emoticon emoticon
zatím pááááá emoticon
27. zář 2009 v 11:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
fotoportrét
fotoportrét
sbedik
1
 my většinou od pátku do neděle chodíme spát kolem jedné druhé ráno, tak pro nás vydržet nebyl žádej problém jsme zvyklý akorát svatební hosté nám nestíhali a taky se rychle rozprchliemoticon
27. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 estrel: No u nás se o tohle fakt postarali ti čtyři a můj táta. Navíc od ženichovo svědka máme moc hezký fotky - a to jsem do tý doby vůbec netušila, že fotí! A najednou koukám, na židli v obýváku takový "dělo" - a ono bylo jeho emoticon Asi bych to neměla psát takhle na plnou hubu, ale jistá skupina lidí se celou dobu vlastně jenom vezla emoticon A to nemylim jenom den D, ale celou dobu příprav. I když já jsem teda o žádnou pomoc ani nestála, ale někdy jsem měla z některejch pocit, že se snad ještě snažej mi to zkomplikovat a že je to snad baví. Takže od nich vlastně byla největší pomoc to, že v den D aspoň neremcali a nechali se vézt a moc se neprojevovali emoticon
27. zář 2009 v 11:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
krtek.93 (34 r.)
1
    Region Praha
 kozinka: Moc gratuluju! Ty první fotky jsem postřehla už včera, jenom jsem nějak neměla dost elánu napsat gratulaci emoticon Měli jste to moc pěkný!

sbedik: My chodíme taky spát pozdě, jsem se spíš bála, že už budu mít tý rodinný sešlosti tak nějak akorát. Ale náhodou byli všichni moc fajn, i ti, od kterejch bych to právě díky těm věcem během příprav nečekala, takže takovej ten pocit "ať už jsme pryč a sami" se kupodivu u mě nedostavil. My to měli bez hudby, spíš taková rodinná oslava, ale myslim, že bysme to vydrželi i dýl. Ale jak táta odvez ty prarosiče, tak se to tak začalo nenápadně rozprchávat... A my byli taky nachystaný, že až se s autem vrátí, tak jedeme. A pak jsme v hotelu byli moc rádi, že už jsme sami. Ale na tý hostině si najednou člověk uvědomí, že to všechno vlastně končí tim okamžikem, kdy odjede... Fakt se mi nechtělo. A taky se mi hodně nechtělo sundat ze sebe všechnu tu parádu, šaty, účes... To jsem málem obrečela. Ale svatební noc byla, tak mě ty smutky dost rychle přešly emoticon
27. zář 2009 ve 12:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
salomme
1
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 521 příspěvků. Má 17 přátel. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 Ahoj holky, všem novomanželkám gratuluji a jsme ráda, že nám to nakonec snad všem vyšlo, že nepršelo ani jedné emoticon

Já byla v týdnu v Tescu a nakoupila jsem si tam (pro mě) krásné samolepící semišové (trochu úlet) fotoalba, měli je slevněné z nějakých 177 na 80Kč, no neberte to emoticon
27. zář 2009 ve 12:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
Registrovala se 30. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 448 příspěvků. Region Nymburk.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lotrinkas
Registrovala se 30. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 448 příspěvků. Region Nymburk.
    Region Praha
 Ahoj holky, dneska ráno jsme přiletěli ze svatební cesty na Djerbě a tím naše "svatbičkování" skončilo. Tudíž se s Vámi asi loučím. Je tu někdo, kdo má svatbu ještě 29.? To je takové datum. Pa, Lotri emoticon
27. zář 2009 v 19:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 611 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    Zámek Brandýs nad Labem, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 611 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    Zámek Brandýs nad Labem, Region Praha
 Ahoj vdané paní,tak už jsem doma ze svatební cesty,bylo to fajn,akorát to počasí nám moc nepřálo emoticon

Koukám na první alba,holky mooc vám to slušelo sem ráda,že vám vyšlo počasímyslelasemnavás.Takneskonečně upravím album a dám profi fotky emoticon
28. zář 2009 v 06:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
Registrovala se 10. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 516 příspěvků. Má 24 přátel.
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
Registrovala se 10. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 516 příspěvků. Má 24 přátel.
    V Lounech, Region Louny
 Ahoj kočičky,

tak se hlásím asi jako poslední ze všech...už to máme opravdu všechny za sebou... emoticon
U nás to začalo hned ráno...kdy mi mamka řekla,že vývazky jsem nenechala u nich,ale že je musíme mít doma my....no takže svatebčané je museli oželet...prostě jsem je nenašla...
A pak asi největší tragédie celého dne..kdy jsem zjistila,že mi díky těhotenství během 14 dnů od poslední zkoušky šatů snad o 2 čísla vyrostla prsa!!!!...takže jsem se do nich sice nacpala,ale vypadala jsem jako Pamela Anderson....takže 1.) mne neskutečně zachránil šál..který budu asi do konce života velebit a pak za 2.) kamarádka,která mi na rychlo vyštrachala gelovky ze své podprsenky,šila mi je už když jsem měla šaty oblečené....ale i tak..Pepča mi řekl,že první co viděl,když jsem přicházela byla moje obrprsa....

Fotografka byla naprosto skvělá...byla jsem z ní naprosto odvařená...její přístup,pohodička,atmosféra....holky to je profesionálka každým coulem...nezažila jsem nikdy takový super přístup......takže oooooobrovská spokojenost.Fotky budou ve středu.Tak pak dám vědět....To co na nich vyfotila,už asi moc neovlivní..já prostě nejsem fotogenická....připadám si jako pako mako....

No a další úúúžo věc byla moje kytka.....dokonce i chlapi se ptali,kdo mi jí dělal.Já když jsem jí viděla poprvé,tak jsem jenom seděla s pusou dokořán.....Musím říct,že jsem u nikoho tak hezkou kytku neviděla....(nechci ale aby to vypadalo jako chvástání...ale cítím to tak)

Oběd taky super....na polívku vzpomínali lidi ještě včera,svíčková taky super.
Nikdo neudělal žádný nepříjemnosti,lidi se dobře bavili,najíst myslím dostali ažaž-takže hladíík neměli.

No a jediným mráčkem byl fakt,že Pepčovi v pátek zemřel děda,takže Slováci nepřijeli v takovém počtu,jak bylo původně zamýšleno a manželku mého svědka naprosto odrovnala nějaká viroza,takže musel dorazit sám....
28. zář 2009 ve 13:17  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 ahoj jani :.)
tak gratulace i tobe. prsa neprsa, hlavne, ze to dore dopadlo a ty jsi se do satu vesla emoticon

mrzi me, ze vse nedopadlo na 100%, ale i bez vyvazku to jde emoticon a na tu tvoji nadhernou kytku se moc moc tesim emoticon
28. zář 2009 ve 13:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš