Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tomu, co je psane na internetu moc neverim... To ze by nicil sklovinu ti prece nikam nenapisi, to by si to nikdo nekoupil :-D U zubare to nemusi byt o moc drazsi, zalezi na tom, co si clovek necha udelat. Ja se na to schvalne zeptam. Ale osobne bych radsi mela zluty zuby, nez se bat jestli nebudu mit zuby v haji :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se konecne chystam domluvit setkani s provozni restaurace kvuli hostine, abychom domluvili detaily. Doufam, ze vse zustalo tak jak bylo domluveno loni, predevsim ceny :-N Tim ze jsme to domlouvali hodne predem me porad desi predstava, ze na nas uz zapomneli :-D Navic tam pribyl jeste jeden provozni, tak snad nebude delat problemy...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem holky ted na netu cetla,ze pocasi na cele leto bude zrejme takovehle a to kvuli te sopce :-( doufam,ze ten srpen se aspon umoudri a bude hezky
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jj, to uz rikaji dyl, proto porad strasim, ze bude pocasi na prd :-( Ach jo... Nejhorsi je, ze ja vubec nevim, co budu delat, jestli bude zima, protoze nemam nic, co bych si vzala pres saty....
Odpovědět
Profilova fotka
nunna: no ja se toho taky prave obavam,kor kdyz to venku vidim. Ja mam pres saty jenom takovy ten sal,tak musime pevne verit,ze alespon ten srpen se vydari. Nejsem zastance velkeho vedra,ale aspon tech 22-24 stupnu a pokud mozno bez krupobiti
Odpovědět
Taky nemám nic přes šaty, ale kdyby bylo moc zima, tak si zkusím vystačit s černým sakem
Odpovědět
nuuna: jinak na ten přípravek jsem četla recenze a prý jim to se sklovinou nic neudělalo
Odpovědět
Profilova fotka
midy: a jak lidi poznaji, ze maji sklovinu v poradku? :-D Nechci te zrazovat, ale ja jsem v tomhle neverici Tomas. Ja si taky myslela, ze mam sklovinu ok, a pred pul rokem mi zubarka rekla, ze na nekolika zubech mam uz sklovinu hodne narusenou :-N Tak si rikam, jak laik muze poznat, ze mu to se sklovinou nic neudelalo. To je cely :-) luci: sal zavidim! :-) Ja nemam vubec nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! tak my ze serepetiček budeme mít bublifuky a noviny. Aspoň to tak zatím vypadá. hest: napiš kdyžtak prosím pro inspiraci, odkud ten dortík máte ;-) Snad je ke sklovině šetrný, když se použije sem tam...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja myslim, ze treba takovych 23 stupnu a polojasno je suprovy pocasi, a to by snad mohlo... Hlavne at neni takhle silene destivo, jako ted :-|
Odpovědět
nuuna: nepoznali to oni, ale zubařka, když byli na preventivce.
Odpovědět
Profilova fotka
V tom pripade jen do toho :-D ;-) Jestli to chces, neni co resit :-) ja ted zacinam premyslet, jestli vlastne muzu neco takovyho podsoupit, kdyz nemam sklovinu ok... Tak nevim, jestli si to nerozmyslim :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna: radši to prober se zubařem, je fakt, že je to asi nejjistější.
Odpovědět
Profilova fotka
danca: jj, urcite to proberu tam, chci mit jistotu, ze na svatbe nebudu mit dvojbarevny zuby :-|
Odpovědět
já mám naštěstí sklovinu v pořádku, tak mi to snad nijak neublíží :-) Doufám, že mi to ty zuby aspoň trošku vybělí, protože když si dám jakoukoliv rtěnku, tak je mám dost žluté...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to už mě taky napadlo :-D :-D
Odpovědět
nuuna: aspoň bys byla orignální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, originalni, to by mi nevadilo, ale aspon nejakym jinym zpusobem :-N
Odpovědět
já budu originálšatama, jsem zvědavá, kolik tet a strýců omdlí, až mě uvidí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: tak omdlivat by meli tak jako tak, zalezi ale z jakeho duvodu :-D
Odpovědět
u mě to bude z důodu, že nebudu v bílém :-D ale měli by být rádi, že tam i ta bílá je, původně jsem chtěla úplně červené šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: šaty máš nádherný,myslím, že se budou líbit! Patří zatím mezi dvoje, které se mi líbí nejvíc. A bílé je tam až dost ;-) Dnes jsou nové fotky ze svatby, kde je nevěsta taky má a jsou úúúúžasné!
Odpovědět
danca: já vím, tahle nevěsta už mě kontaktovala, když zjistila, že budu mít stejné šaty jako ona. Jen budou mít vínovou barvu a budou míň vyšívané, myslím, že je mám v albu, jen dořešit závoj a spodničku a příští týden bych je měla mít doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: těším se na fotečky, až přijdou ;-)
Odpovědět
už aby přišlí nebo se zvědavostí zblázním... jen doufám, že mi budou sedět..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky nakukuji na denní směnu... :-D Hele k tomu bělení, já nad tím přemýšlela a radši řeknu Zuzce, ať mě případně lehce retušne... :-D Mám děsně citlivé dásně a bojím se neplechy, ale jen tak pro pobavení vám napíšu svůj zážitek. Kdysi na střední jsem si chtěla vybělit zuby kypřícím práškem, psaly to v nějakém "chytrém" časáku jako je Katka apod. No a já byla devče "chytré" tak jsem to šla hned vyzkoušet :-D začaly mě děsně pálit dásně a pak mi z nich začala téct krev, no brutál, takže raději tyhle zaručené domácí triky NEZKOUŠET!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
midy: jé tak to se taky těším na fotky šatiček ;-)
Odpovědět
ahoj holky! jsem se sem konecne na chvili propracovala.. uf! musim docitat? vy ukecane zenske? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ahojky moc toho není na dočítání... ;-)
Odpovědět
pajik: neboj mám v plánu použít bělící gel, ale o kypřícím prášku nebo sodě už jsem četla taky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?