Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: ja mam zase nekdy pocit, ze mam unavovej syndrom :-N Je ale fakt, ze s mym spankovym deficitem se neni cemu divit. Blby je, ze priteli staci spat o hodne min, nez me...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja frcim, vsem prijemny vecer :-)
Odpovědět
nuuna> tak to jsou na tom s tím mím na tom stejně :-) Tak příjemné trápeníčko, pa :-)
Odpovědět
nuuna: v kollik vstáváš jiné dny? já o půl paté
Odpovědět
Teda, jak tady čtu, kolik spíte, tak si vlastně nemám na co stěžovat. S prckem jsem se naučila zalehnout co nejdřív, co kdyby se vzbudil. Takže teď klidně usnu i v devět 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooojky holky, jsem vás poctivě dočetla... ;-) jafi: já se obávám, že tvá představa noťasu při přípravě nevěsty je velice reálná, alespoň u mě... :-D a gratukuji k bázi a stínům, holka ty ses nám, ale rozjela... :-D picasso: tak to je super cena za úpravu šatiček, určitě budou vypadat skvěle... ;-) nuuna: souhlasím s tebou Leone Lewis je fakt nádherná ženská a krásně zpívá... x-) x-) x-)
Odpovědět
picasso: tak to je fajn, že ti ty šaty upraví, už se na ně těším Dnes jsem byla zjišťovat v nejbližším květinářství cenu kytky, tak prý mezi 600-1000, záleží na tom, jaké budou v létě ceny. Ještě to zkusím jinde a uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak k těm videům s líčením, tak pro mě je zatím bezkonkurenční Kandee Johnson, tam čerpám inspiraci já... ;-) http://www.youtube.com/watch?v=v1N26G... ale na Tiffany taky koukám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: ahojky to mi přijde jako celkem hezká cena... ;-) já nakonec dneska vůbec nic nevyřídila... :-( ..jsem ostuda!
Odpovědět
pajik: jak to?
Odpovědět
Profilova fotka
misa: já se učila... a pak už bylo moc pozdě abych volala, tak zítra ;-)
Odpovědět
tak učení má přednost, zítra to určitě zvládneš. Kdy tě čeká zkouška?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
misa: zatím jen přijímací testy...17.6., ale když vidím jak zvládám/ nezvládám tohle učení tak nevím jak bych to zvládala při zkouškovém, kdyby mě náhodou vzali... :-| jsem se chvíli učila ve svatebních botkách.. :-D :-D :-D :-D snažím se je prošlápnout... no a teď jdu zase žehlit košili na poslední chvíli...grrrr :-(
Odpovědět
Na ten stres při zkouškách si postupně zvykneš. Pak už ti to ani nepřijde, teda pokud se nenajde nějaký blbec učitel, co si léčí svoje ego. Já ještě botky nemám, ale už jsou objednané, tak uvidíme, kdy dorazí. A žehlení, fůj...
Odpovědět
Já už mizím, tak dobrou noc a zase zítra ahoj. :-)
Odpovědět
pajik: jojo datum, no mmám zamluvenou Zuzku Sharf na 10.9, takze jeste ulovit nekde datum, na matrie mi rekli ze terminy budou az zacatkem prosince. Premyslim jak dlouho chodim na beremko... dan: díky, to mě těší že se tu můžu cítit tak příjemně Jinak jak jste řešily svatební den a noťas na klíně, já jsem slíbila přátelům, že budu dávat info v den porodu, a jelikož mám internet v mobilu, tak jsem vydržela psát zprávy na FB ještě do prasknutí plodovky v porodnici, kdy jsem měla pár minut než se šlo na sál..tak jsem to ještě zmákla hodit online-))) si lidi mysleli že si dělám srandu-)))) Ale to bylo něcojiného, jsem potřebovala morální podporu-) Ve svatební den budou snad ti důležití lidi se mnou-)) to bude Já jsem ve fázi, kdy brouzdám a hledám šaty. S prstýnkama to bude složitý, přítel má jasnou představu co chce, takže mu to asi nevyvrátím, Dort - mám vybranou cukrárnu, dneska jsem tam zrovna zadala dort babičce k 90tinám, a vybrala jsem si jako ze svatebního katalogu, bo chci vidět jak to bude vypadat, ale obejdnala jsem malej, už jsem něco u nich chutnala a takovou dobrotu jsem faakt ještě nejdla. A byli tam moc ochotní a vymysleli to tak, aby to bylo tak jak si to přeju, ale levnější. Tak uvidíme. Rozhodně sosám isnpirace co se dá a pořád se ujišťuju že takové serepetičky jako tu občas na beremku někdo řeší nepotřebuju, jenže pak se do toho zakoukám...no, ještě že člověka drží při zemi finance. Jediné co nemám vymyšlené je místo pro hostinu a párty pro kaamarády (pak si říkám, zda teda nezvat co nejmíň lidí, aby to tolik nestálo, jenže zase by mi to přišlo líto-)) Už jsem na beremku někdy...od zásnub..od podzima..tak se upřímně moc těším jak některé sleduji, jaké budete mít z toho svatebního dnu dojmy-)
Odpovědět
hest: já jsem porod měla přes sms, rodila jsem tři dny, takže jsem jenom rozesílala informace, že furt nic :-D A pak těsně po porodu znova. Když si to člověk uvědomí, tak zjistí, že bez té techniky už si nedokáže představit život. Se serepetičkama jsem na tom podobně. Taky je nechci, ale občas mě něco zvyklá, např. lampiony, teď přemýšlím o bublifucích ;-), ale noviny, etikety na víno, mandličky, čokoládky... to mě fakt nebere.
Odpovědět
jedíné nad čím uvažuju já jsou etikety na víno, protože budeme mít vlastní, tak aby lidi věděli aspoň jakou odrůdu pijí
Odpovědět
tak to vypadá, že budu mít k šatům na závoji místo červené krajky bílou... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, chci se jen tak zeptat, jestli budete mit nekdo nejaky specialni prvni novomantelsky tanec.
Odpovědět
luuc: mě napadlo tango? ale nakonec jsem si to rozmyslela, takže nic speciálního nebude, bude nám hrát cimbálka.
Odpovědět
Profilova fotka
midy: juuu to bude hezky, cimbálka. My tam budeme mít taky živou kapelu ale hrají rock n´roll, tak jsem právě myslela secvičit nějaký pěkný tanec, ale v těch šatech nevím nevím
Odpovědět
Luuc: Já jsem původně chtěla rockovou svatbu, ale nějak to neprošlo, cimbálku máme rádi, protože jsem s přítelem oba chodili v kroji a v jedné kdysi hrála Holky, zkoušeli jste si někdy bělit zuby?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) midy: nezkousela, ale uvazuju o tom pred svatbou. Ale nechci nic neprirozeneho, abych nemela takove ty "umele" bile zuby...Jen bych je rada poradne vycistila, abych mela pekny usmev :-) pajik: koukam na to video od Kandee, a super!!!!!! Jezis ja tem holka, co maji doma vsechny ty serepeticky, a umi to s nimi, tak zavidim! :-)
Odpovědět
nuuna: já mám docela dost žluté zuby a to nekouřím a kávu taky moc nepiju, ale mám je tak už od mala, tak doufám, že půjdou aspooň trochu vybělit.
Odpovědět
Profilova fotka
midy: ja jsem na tom stejne. Nejvic hlavne spicaky, nevim proc. Taky nekourim, nepiju kafe...Ale od malicka jsme pila cerny caj, tak mozna je to tim... Vybelit to urcite jde, ale chce to dta pozor kde a cim, aby si clovek neznicil sklovinu. Ja mam stesti, ze moje segra dela sestricku u zubarky :-D
Odpovědět
nuuna: sestřička u zubařky je moje sousedka, ale ta je zrovna na mateřské, tak to asi zkusím sama. našla jsem nějaký výrobek white pearl a recenze ne něj byly docela dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: asi te nepotesim, ale od domacich prostredku te muzu maximalne odrazovat...Ja bych se toho bala, obecne je nejlepsi nechat si to udelat primo u zubare, jinak clovek riskuje ze si znici sklovinu
Odpovědět
Profilova fotka
Napadlo me, zkusim se ti na to zeptat, jestli to segra zna ;-)
Odpovědět
nuuna: tenhle údajně sklovinu neničí a ty ceny u zubaře mě hodně odrazují... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?