Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
jenže, když on jak napotvoru nemá žádnou službu a z práce jezdí půl hodiny po mně.... Já dnes možná taky zaspáruju tu dlažbu, kterou jsem chtěla zaspárovat už v nedělu... :-D
Odpovědět
midy: :-D:-D:-D nuuna: ja ziram, ty holce slusi snad vsechno... chapes to?????? (tiffany)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nechapu ale nechutne zavidim! :-D Uz dlouho si rikam, jaky ma ta holka stesti, ze at se nalici jakkoli, vypada dokonale...
Odpovědět
nuuna: jo, tak k necemu takovy jsem prave dospela taky! tyjo, ji to fakt slusi.. ma krasny oci teda.. to se to lici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, oci by ji mohla zavidet kde jaka zenska :-)
Odpovědět
me zrovna ta vizazistka rekla, ze mam malo mista mezi rasama a vickem, takze se to blbe lici... to potesi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jako ze mas nizke vicko a neni kam moc nanaset stiny atd? Ja ani nevim, jake mam oci nebo vicka, jsem zvedava, co mi rekne Simona Bartova, az me dostane pod ruku :-N Je pravda, ze zensky, co maji vetsi vicka, vypadaji nalicene perfektne, specielne kdyz se to pekne vystinuje...
Odpovědět
jo, myslim, ze to tak myslela.. no, tak usetrim za stiny :-D
Odpovědět
jeeeeeeeeej, prisel mi obrovsky balicek (miluju balicky..), v nem slozeny casopis, vzorek kremu a ta pidi baze art deco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja chci taky balicek :-D Musim rict, co se tyce toho liceni oci, tak naprosto nejvic a bezmezne zavidim Leone Lewis, jaky ma oci.... Smarja, ta holka vypada pokazdy dokonale, ze i jako zenska si slintam, a to jsem prosim 100% na chlapy :-N :-D
Odpovědět
jdu ji najit na net, protoze to jmeno mi nic nerika :-N
Odpovědět
tyjo, ta ma naprosto uzasny oci!!! ta barva! a vlasy... a vubec.. ach jo..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: joooo, a to pockej, jak vypada v pohybu treba ve videoklipu, to je lepsi nez fotky. Je stejne stara jak ja... Pro me je to normalne asi nejhezci holcina, co znam, fakt... Exoticka, nadherny oci, krasny rty, uzasny vlasy....Proste ZAVIST!!! :-D
Odpovědět
jo, zavist... jdu najit klip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: doporucuju treba I got you, tam ma super namalovany oci.... Nebo Happy...Tam ma "nahy" make-up a slusi ji to taaak moc...
Odpovědět
nuuna: hele, ta by se mohla hybat i jak drevo a sluselo by ji to :-D (koukam na bleeding love)
Odpovědět
jak muze mit nekdo takovy dary?????????????? to neni spravedlivy... ta ma neuveritelne uhrancivy ty oci..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: premyslim o tom samym... :-D Zpiva jako andel, vypada jako andel, krasny oci, krasny hlas, krasny rty, vlasy, uspech.... Asi ji ma nahore nekdo hodne rad :-D Jj, ji by slusej i pytel od brambor, nevadilo by mi vypadat jako ona :-D
Odpovědět
no, tak aby ji to vydrzelo :-) jdu vyndat mimisy, akorat se vzbudili..
Odpovědět
Ahoj, děvčata. Jak se dnes daří? :-) takové krásné holčiny ani nekomentuju. zase jsem zameškala, když se rozdávalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:m mit jejich vyzazisty, casto bychom se mozna divily, ze bychom je strcily do kapsy :-D I kdyz u Leony to bude fakt prirodou.... :-N
Odpovědět
nuuna: To jo. Když příteli ukazuju holky s časáku, tak listuje a komentuje: "fotomontáž, retuš, fotomontáž, retuš.... Takže mi to tochu zvedlo sebevědomí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Inteligentni pritel! :-D ;-)
Odpovědět
nuuna: Jo, jo :-) Tak jsem včera odnesla šaty do salonu. Takže ramínky budou přes ramena, úprava cca 200,- Tak snad všechno dobře dopadne. Pro šatky si jdu až po dvacatým červnu, pač mají ještě nějakou horkou zakázku. Tak snad všechno vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak to je super a ani to nebude moc stat :-) Moc drzim palce, at vysledek stoji za to! ;-)
Odpovědět
nuuna: Snad jo. Sice obě dámy v salonu rozmýšlely nad šatama, ale koukaly na mě, jak na velrybu :-D A co ty, dnes už v poho?
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: ja se to pozna? :-D Dnes uz snad v poho :-) Za chvili jdeme cvicit, doufam, ze preziju. Jak se ted porad meni pocasi, tak sotva lezu a hlavu mam jak papinak :-N :-D
Odpovědět
nuuna: Paní měla takový, docela nepříjemný pohled :-| Jéé, taky jsem se vrhla na cvičení, ale doma u DVD. Akorát, že mám po noční (to mám vždycky neuvěřitelnou lenoru), musím uvařit, vyžehlit, zítra na den, pozítří do práce též a na víkend ke tchánovcům. Takže zase prd :-(
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: nesmis byt tak sebekriticka ;-) Neprijemny pohled od zensky vetsinou znamena zavist :-D Jj, my zase chodime cvicit vzdycky v den, kdy vstavame v pet, takze vetsinou sotva lezu :-N Navic uz si nepamatuju, kdy jsem naposledy poradne spala, takze se taky necitim na velky vykony.
Odpovědět
nuuna: Dík za povzbuzení :-D To vás obdivuju, protože tohle bych nedala. A dostatek spánku taky neznám. Už si občas připadám, že mě píchla moucha cece - pořád se mi spát :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?