Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: páni, já jsem paní Miláčkovou zkoušela snad v lednu nebo únoru a byly zabrané i její 2 kamarádky. Byla jsem z toho docela vedle, protože mi přišlo, že to naše svatební šílenství začínáme dost brzy :-N Jsem moc ráda, že tu snad ke konci srpna nebude mrtvo. Bylo mi z toho chvíli smutno, tak teď je mi o moc líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danco, chtela jsem ti rict, ze jsem koukala do tveho alba na ty novejsi fotky liceni, a desne ti to slusi! ;-) Krasne ti to sedi, parada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hoky! tak jsem se ted probrala z komatu - spala jsem snad 14h ... z neděle na pondělí jsem spala 5h, z pondělí na úterý hodinu - ale zkouška úspěšně za mnou a už jenom 2 přede mnou! :-) danca: sama tu určitě nebudeš, já mám svatbu až úúúplně poslední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jé, to jsi mi udělala děsnou radost. Moc děkuju! Možná v reálu ještě můžeme malilinko přidat barev, ale určitě ne tolik, jako na začátku :-p A ještě si pak musím dovymyslet účes, jestli koupím tu korunku, budu experimentovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já tu taky budu určitě do konce sprna,máme termín 28.8., tak doufám, že tu potom někdo bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: gratuluji ke zkoušce! Jsi šilkulka. 28. už budeme na svatební cestě, ale snad sem budou chodit holky, co už budou mít po svatbě...
Odpovědět
danuska, luuciinkka: tak to uz jsme aspon tri 28. :-D treba se jeste nekdo prida ;-)
Odpovědět
Úplně jsem se vám zapomněla pochlubit s tím, že už příští týden začne rekonstrukce našeho pidi bytu... Půl roku trvalo, než to přítel zvládl zařídit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: tak do gratulace k rekonstrukci. My jsem zatim pouze ve fazi vyberu bytu
Odpovědět
Přítel byt zdědil (1+1) loni v říjnu a tak dlouho zařizoval rekonstrukci = zavolat firmy, zjistit kalkulace, objednat firmu... :-) Rozdělili jsme si úkoly - já svatbu a on byt... Já jsem měla v lednu vše zařízené a on ani nezačal... Někdy je to s chlapama těžký... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: naprosty souhlas :-D
Odpovědět
cau holky! mam myslenku! uz nas vidim, jak sedime, vizazistka nas dava dokupy, my na kolenou notase s pripojenim a jeste si rychle piseme :-D :-D :-D ja se tu potom urco zjevim :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: hodne realisticka myslenka :-D ;-)
Odpovědět
ja_fi: :-) Bohužel nemám doma ani notebook ani Internet... Jo, představte si, že můj přítel měl o víkendu první sen o svatbě... Zdálo se mu, že přišel o pět minut později, než jsem mu řekla a měl z toho děsnou noční můru... :-D V posteli sebou pěkně házel a furt něco brblal, až mě několikrát vzbudil a já si říkala - chudák, copak se mu asi zdá... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: přítel už má taky noční můry, ta co mě nejvíc pobavila bylo, že jsem zapomněla boty,tak mi pro ně jel domu,přičemž zjistil, že už to zpátky nestihne a že mu ještě chybí svědek, který mu nakonec řekl, že na tu svatbu kašle :-) a teď naposled jsem mu prý utekla od oltáře, chudák takový noční můry :-D
Odpovědět
kdo by to do tech chlapu rekl! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nas uz nejake nocni mury taky probehly :-D Vetsinou klasika - nestihani a priserne obleceni/misto/ vyzdoba apod... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mivam taky,nic nestiham,jsem bez satu,rozcuchana a chybi tam bud jedny nebo druhy rodice,tuhle jsem dokonce mela na hostine vsechny kolegy z prace :-D
Odpovědět
mě se zase zdálo, že mi chybí ženich :-D ale zdála se mi hmusná noční můra o tom, že se mi tam objevila skorošvagrová a dělala scény...
Odpovědět
me se teda o svatbe zdalo snad zatim jen dvakrat? mozna jen jednou..? no doufam, ze jsem to ted nezakrikla! mam jinak dobrou zpravu! kamaradka jedna ma docela foto oko, fakt foti moc pekne, jako amaterka, delala si ted nejaky kurzy a uz se moooooc tesi na moji svatbu :-D se tam vyradi... na to se teda tesim taky! a utracela jsem :-N mam krasne stiny od sephory - meli akci 2 vyrobky + jeden za korunu.. tak jsem koupila takovy fialkovy stin plus sedy tmavy (delaji se s tim pekny kourovy stiny.. :-D) a pak stetecek, takovej ten zuzenej ale pritom sirokej, na spodni/horni vicko na roztirani tuzky, stinu a tak k linkam.. :-N a uz me do zadny drogerie nepoustejte! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: tak to znaci,ze se tam urcite neobjevi ;-)
Odpovědět
midy: ja si na tebe vzdycky vzpomenu.. fakt jsem zvedava, jak to u vas nakonec dopadne a doufam, ze to probehne vsechno ok...
Odpovědět
luuc: jestli je to pravda, tak večer bouchnu šampáňo, na které jsem včera zapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: vetsinou to tak byva,ze co se zda se nekonec nesplni,alespon tak to funguje u me
Odpovědět
tak to můžu být klidná, už sem mi zdálo, že jsem ve svatební den sháněla šaty, pak nebyla panenka na auto ... :-D
Odpovědět
holky, nehodily by se vam nekomu? Nejsou nejlevnejsi, ale myslim, ze na svatbu by se hodily... http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam "samostojici" jmenovky, takze nevyuziju :-)
Odpovědět
mi chodi newsletter z tchiba a tohle mi prislo hezky :-) do vyzdoby by se to urcite hodilo :-) tak se delim o dojmy :-) nuuna. co v praci?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: stale stejne :-D Nevi se co bude, kazdopadne jsem ted tak trochu prebytecna pry, ale zatim vyplata chodi a do svatby zbyva dva a pul mesice, tak do svatby uz to snad doklepu :-N :-D
Odpovědět
nuuna: a co ten pruser...? to se nejak doresilo? co kolega blb, jeste je v haji nebo uz se vratil? hm, prebytecna... nejistota je hnus. ale zase, dokud chodi vyplata, tak i nejistota je ok :-D hledas neco novyho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?