Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danca: děkuji ten mi koupila skorošvagová... ;-) taky jsme přemýšleli nad Me to you na oznamku a na dortu, ale nakonec je budu mít jen na polštářku a hrozně ráda bych sehnala velké svatební fotoalbum s medvídkama ;-) jo to je zrovna účes, ke kterému se hodí oboje... ;-) to byl můj horký favorit číslo 2... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je bezvadnej. Ty albíčka jsou tak děsně drahý! Svatební jsem viděla často kolem 1000kč. Třeba nějaké dostanu, tak asi zatím nic kupovat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
danca: neboj to doklepeme spolu ;-) :-D a už se tu budou zase objevovat holky co se vdávají na začátku srpna... tak nás snad taky podpoří... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danca: jo to jsou drahý, ale ty Me to you jsem objevila za 500,- na 200 fotek, velký formát...tak to je celkem slušná cena... taky budu doufat, že mi ho někdo nadělí... :-N
Odpovědět
já vás tu budu podporova,t nebojte-) aale s kým já to budu řešit až se mi všechny vdáte-) si musím počkat než se mi otevře nějaké mé fórum-))
Odpovědět
Profilova fotka
hest: ahojky, tak nečekej a zakládej ;-) už jsem koukala, že jsou tu nějaká témata na rok 2011... a zatím tu buď s náma... stejně si myslím, že nás beremkománie jen tak nepustí... a budeme se nejmíň rok odvykat... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hest: už máš vybrané nějaké datum???
Odpovědět
Profilova fotka
Taky myslím, se ze závislosti budeme chvíli dostávat ;-) Snad pak budou mít holky čas a i po svatbě se staví. Hest, super, že tu budeš s námi!
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jestli je to album z netu, můžeš mi kdyžtak poslat odkaz? Třeba tam budou mít víc věcí za lepší ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
danca: hodila jsem ti to do IP ;-) no já určitě budu zvědavá na ostatní.. přece jenom s někteými tu v srpnu budu už rok... :-D a jsem povahy zvídavé, takže mě tu budete potkávat, ikdyž jsem příteli slíbila, že po svatbě s beremkem končím... a pokračuji na modrém koníkovi... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé a ty me to you na dort tam mají jen za 350,- to je doobrá cena, ne? Ach jo, škoda, že jsem je nenašla dřív... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Figurky jsou taky bezva ;-) Cena je fajn, ve srovnání s těmi, co tu občas nabízejí...
Odpovědět
Článek se načítá
ja_fi: zatím jsme na tom stejně :-D Já tam sice dojela, ale ty zlevněný mi nesedly a tak sháním jiné levnější. Sehnala jsem jedny na bazárku, ale chci je odzkoušet a paní není pražská, tak se trochu naháníme, tak snad to tento týden klapne a budu mít jasněji ;-) pajiku: tak to je fakt z ruky, to nemá cenu a tou dobou se budou válet na pláži, takže nic ;-) A máš někoho jiného? S cukrárnou jsme na tom stejně, ale já teprve hledám :-D Taky jsem se konečně dokopala k objednání bublifuků a lampionů a ještě potřebuji výzdobu a kdesi cosi ;-) Jo taky sháním kytičky na vývazky doprostřed, už mám stuhy, ale nemůžu sehnat nic doprostřed, nemáte nějaký typ?
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: ještě nikoho nemám, ale zeptám se ještě kámošek...chci jen vyloženě namalovat francii a nějaké ozdůbky, žádný gel, takže by to neměl být problém... ;-) taky musím ještě objednat pár bublifuků, lampionky a organzu...pak už asi budu mít vše... tak ať ti to s botkama vyjde... ;-) holky odpadám... zítra tu budu až večer, tak pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: koukni na moje vývazky, sehnala jsem doprostřed takové malinké kytičky, měli je i ve více barvách
Odpovědět
Profilova fotka
Já zítra mám tradičně bazén, takže možná nakouknu ráno nebo až ve čtvrtek
Odpovědět
danco: jj, něco takového sháním. Jen u nás v galantérce nic nemá, tedy má, ale jen černý :-( Dají se normálně chytit stehem? Vypadají krásně, jak z kamínků... A kdepak jsi je sehnala? Dík. pajiku: já bych chtěla taky vlastní, ale nevím, zda je zvládnu vypěstovat a kdy začít :-D Myslela jsem, že už teď, ale nějak rychle mi rostou a nějak se mi lámou...tak uvidíme jak to dopadne ;-) Ale mám instrukce jak stříhat spíš nestříhat :-D Ale nějak mi to nejde s péčí o dítě, bojím se, že jí poškrábu, si připadám s delšíma nehtama neohrabaně :-D Taky odpadám, tak všem dobrou...
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: koupila jsem je ve svatebním obchůdku Svatební dekorace na praze 4, mají reklamu i tady v adresáři na beremku. Byla jsem tam právě pro materiál na šerpy na auto a tyhle kytičky mi padly do oka. Nepamatuju se, jaké barvy ještě měli. Na jejich webovkách je ale nemůžu najít... Ale na krámku jsou. Jen bílé mi tedy už paní dávala poslední. Nevím, kdy budou další. Ale kdybys chtěla bílé, můžu se s tebou rozdělit. Je jich tam minimálně 2*víc, než budu potřebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Kytičky mají jen jednu dirku, tak jsem je radši lepila vteřinovým lepidlem. Měla jsem co dělat, abych se zas nepřilepila :-p Dobrou!
Odpovědět
Ahoj holky, vy máte teda výdrž, v době, kdy jste končily, jsem já podruhé vstávala k malému 8-( Nějaké erupce na měsíci, nebo co. ja_fi: já přesně vím, co do hlavy, ale nevím, jak to tam dostat :-D A co budu mít na hlavě, to netuším. Někdo tady navrhoval svatební Marlenku, to mě taky napadlo, protože ji miluju, ale nějak to neprošlo ;-( Včera jsme upravili oznámko, takže počítám, že někdy příští týden by nám mohlo přijít, už se těším. A mimochodem, po poledni mi tam bude tikat 72 :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krasne rano :-) Vy mate po vecerech fakt vydrz :-D Holky, jak jste se bavily o tom, ze v polovine srpna uz nas tady vetsina nebude - ja normalne zacala premyslet o tom, ze mi bude chybet to tu sdilet s vami, a budu si asi lamat hlavu, co asi zrovna dela Pajik a spol, zatimco budu na svatebce :-) :-N :-D
Odpovědět
Dobre rano :-) jak to tak sleduju, tak ja budu fakt jedna z mala na konci srpna =-) no treba pak vyuziju nejake vase prakticke postrehy a vychytavky :-D :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem tu alespoň na skok - absťák ;-) Jinak já jsem sova, takže se mi nechce jít spát a pak ani vstávat :-D Ale měla bych s tím něco dělat... nuuna: Právě, jsme tu spolu docela dlouho a já mám svatbu mezi posledními, co se sem hlásí k tomuto tématu :-( Ještě, že mám pájíka! Kdy se vracíte ze svatební cesty? Že by nás tu bylo víc.... Přemýšlela jsem, že bych třeba pak zkusila téma Libeňský zámeček, ale to asi nebude ono. Chodila jsem si číst tohle fórum hned, jak jsem se zaregistrovala (nebo možná ještě dřív? :-) ), jen mi chvíli trvalo sebrat odvahu, než jsem se zapojila do diskuze :-N Taky tu tu diskuzi máme snad nejrozjetější 8-)
Odpovědět
Ahojky všem! Opět nestíhám sem chodit - šéf jede na dovolenou a zahrnul mě miliónem úkolů... :-| danca: Neboj, mrtvo tu určitě nebude... Kdybych měla doma Internet, tak bychom si mohli psát ještě 21. ráno, než vyrazíme na Libeňák... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: :-D to už asi nebudeme stíhat. Můžeš mi napsat, jak probíhala změna šatů? Byli v pohodě? Já jsem o tom taky chvíli uvažovala, ale už šaty měnit nebudu...
Odpovědět
danca: :-) Jo, změna šatů probíhala v pohodě. Já jsem si je nakonec vybrala v jiném salóně, a hned druhý den jsem napsala paní Miláčkové, že to u ní ruším... Napsala mi, že jsem se měla ozvat a že by to třeba se mnou nějak vyřešila, ale když jsem jí ujistila, že tyhle nové jsou opravdu "ony", tak to vzala v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře, ono se to asi stává docela často, jen na to asi nebudou zvyklé, když ten salon otevírali letos... A kdo tě líčí, paní Miláčková nebo paní Romana? Jsou moc fajn ;-)
Odpovědět
danca: Jinak mě líčí paní Miláčková... Psala jsem jim hned v listopadu loňského roku, takže měla ještě volno... :-) A máš pravdu, obě jsou moc fajn. Mám od nich i prstýnky a květiny... A kromě mě bude paní Miláčková líčit a česat i mou mamku a kamarádky... Naštěstí bydlím pět minut od Libeňáku, takže snad nebudeme muset vstávat ve 4, aby z nás všech udělala lidi... :-D
Odpovědět
Holky mrtvo tu nebude, my jedem na svatebku až 28. září :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja cekam, ze naposled napisu max dva dny predem... Pak uz asi budu nepouzitelna :-D Ale jeste v pondeli budeme v Praze, budu litat po uradech kvuli vymene dokladu, tak se jeste urcite ozvu s dojmy... Pak uz odjizdime, minimalne na tyden, od 17.8.. Ale mozna obcas zaskocim, jestli se dostanu k netu, abych vas pozdravila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?