Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holino: pokazde, kdyz u nas nekdo ty karticky vali po zemi, tak si v duchu rikam "Vidis, to jsi ale nesika..." :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holi, já jsem taky domluvená s kadeřnicí, že přijde k nám v šest ráno a stejně tak s vizážistkou 8-) Ale myslím, že mě to vstávání etda bude dělat velíký problémy! :-| Hlavně si myslí, že se stejně moc nevyspím! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda já osobně, bych nevstala a musela jsem si 12 hodinu vyloženě vydupat, jelikož přítel to chtěl dát na 10 8-( , jakoby nevěděl jak dlouho tvrá než ze sebe ráno udělám člověka... :-D :-D :-D :-D a pak stejně musíme kolem 11 vyrazit z Phy na Kostelec...takže vstávat budu taky kolem 6 nebo 7..pokud teda vůec usnu.. :-N
Odpovědět
pajik: a neprebyva ti nejaky rucni ponorny??? :-D kovovy ;-) mixer... :-D karticku ke stolu budu taky davat do obalky s oznamenim, myslim, ze to je nejlogictejsi a tam bych ji hledala byt tim pozvanym.. a kdyz tak ctu o tech "somrovacich" :-D kartickach... musim rict, ze fakt uvazuju o tom, ze je delat nebudu a proste rozhlasime, kdo se zepta.. me se ta basnicka nelibi, napsala jsem si jeden text, ale taky to neni uplne ono.. mozna to riskneme a nepotrebnosti strelime na aukru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik,veru to se tak někdo ma :-D :-D
Odpovědět
Veru kdo te bude cesat/licit? u nas teda dopoledne neprichazi v uvahu :-D my nejsme ani jeden ranni ptace..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi, taky to rozhlašujeme a je to úplně v kludu! Všichni to chápou a nikdo se natvářil nějak pohoršeně! :-D
Odpovědět
Nuun až se to stane u nás že se to někdo vytratí tak si na tebe vzpomenu a rozchechtám se :-D jako já taková jsem prostě mám určitý věci spojený s něčím a když si pak na to vzpomenu tak jsem mrtvá :-D :-D jako minule mě přítel přesvědčil e si jako budeme trenovat novomanželské polibení a asi po 4 pusince :-) jsme se oba zasekli a on my říká a dost bo se budeš pak na svatbě křenit - jak si na to vzpomeneš a žádnou pusu od tebe nedostanu :D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
Česat mě bude Hana Kejřová (od ní je ten zkušební účes) a líčit mě bude kamrádka kamarádky, která jí taky líčila na svatbě! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holin, :-D :-D Moc pěkné! Asi si to taky vyzkoušíme!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi, taky nejsem ranní ptáče a proto se toho trochu děsím!! ]-( I do práce vstávám v půl osmý, takže nejsem zvyklá na takhlé brzké vstávání! :-)
Odpovědět
no tak holky upřímě ja si stejně myslím že ani neusnu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jafi: tak ten mám jen jeden a ještě umělohmotný... :-| ale je i se šlehačem... :-D on nám vozí takové ty velké stolní mixéry, bydlí v Německu a pořád má zkreslenou představu, že u nás je to nedostatkové zboží... :-D tak rozhodnuto kartičky nebudou... jen ta jedna pro tchána... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino: ja to mam stejne, taky si pak v urcitych situacich na neco vzpomenu, a vsichni jen nechapave koukaj :-D Ale mam stesti, ze pritel je na tom stejne, a dokonce is vetsinou vybavime stejnou vec .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja cekam, ze s ecelou noc budu budit po pul hodine minimalne...to uplne nenavidim, clovek se prevaluje, a rano je uplne jak zmlacenej...
Odpovědět
pajik Special Edition ...fon tchán :D:D:D
Odpovědět
Nuun - je tak to nebudu sama - uplně zlomena nevěsta ...to je dobrý vědět :-D
Odpovědět
holino: tak to si pis, ze sama nebudes :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino: :-D nuuna: to jsi tu říkala ty, že si budeš muset vzít prášky na spaní??? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, Hypnox Forte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: spící nevěsta... :-D já doufám, že mě nic nerozesměje, protože bych pak ještě dostala škytavku... :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
ahoj holky, taky se zapojuji do diskuze. nuuna: tento problém budu mít taky :-) mám závoj až po zem, tak požádám svědkyni, aby mi jej přišlápla, díky tomu udržím hlavu vzpřímeně i když usnu :-D
Odpovědět
holky uvazujete o tom mit video ze svatby?? spici nevesta, chechtajici se nevesta, skytajici nevesta - ja bych to fakt rada videla! :-D :-D :-D :-D vitam novou nevestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: Ahojky nová nevěsto!!!! jafinko: když chci vyfotit líčení a mám měňavé oční stíny a nejdou zase absolutně vyfotit, pomůže když zase poštiluju tu bílou???
Odpovědět
:-D holky tak mě teď volala 91 letá babička ...potřebovala poradit s šatníkem na svatbu ..bo má z toho chuderka prej špatný sny ...že si prej nechce nic novýho kupovat tak co bych prej jako řekla kdyby si vzala ten a ten kostýmek který má x let starý (podotýkám že už skoro fakt nikam nechodí takže takový ty věci na pěkno si obléka jednou max 2 do roka..promoce pra vnučky atd atd) tak jsem se fakt rozesmála a říkam ji šak jo babi si nemusíš pořizovat nic novýho stejně by ti to pak roky leželo ve skříni ....a ona na mě ...no právě (musím se smát ještě víc - jako nic proti ale jak dlouho si myslí že tady ještě bude :D:D:D) ....ale co si David a jeho rodina řekne že jdu ve starém kostýmku ?? ...tak ji říkám hele ale na tom kostýmku není napsaný že ho máš 5 let starý ...já to nikde povídat nebudu (i když tady vám to ted píšu ...ale to jen pro zasmátí) a David dostane přísný zákaz o tom před svojí rodinou povídat ....tak mě říká no dobře dobře tak jsem teda klidná :D:D:D ....takže jestli dožiju tak půjdu v tom a v tom jo :D:D:D .... no je z ní sranda fakt
Odpovědět
pajik: hele, u nas je foceni ve stylu pokus - omyl. nastavenim bily fakt nic nezkazis, proste to zkousej. u digitalu je to vetsinou problem bily... holino: babi je rizecek!! :-D roztomilej :-D
Odpovědět
pajik: zkousis liceni??? zase? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jj zkouším, zkouším... :-D když se mi to podaří nafotit tak to sem možná i hodím...ještě chci zkusit nalepit řasy... :-D holino: tak to je krásný... :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi ...expertka je to no síla ale jako takový zdraví jako má ona v tom věku bych chtěla mět aspoň z půlky já v 5O letech
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?