Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já budu pod 100 až za 14 dní... doufám, že mě pak zahltíte radama z vašich svatebních dnů, protože to vypadá, že budu poslední :-D
Odpovědět
ja mam salibu asi nejradsi ze vsech, musim rict, ze asi i vic nez zuzku :-N a fakt me mrzi, ze jsem ho objevila pozde. no jo no. nebyl jedinej, koho jsme objevili pozde :-D ja mam nejaky svatebni utlum.. tobude pocasim.. taky je u vas tak hnusne??? my budem celej den zavreny doma, mimis nevim jestli kvuli pocasi nebo proc jsou od rana nejaky mrzutejsi, tak se moc tesim, az se vyspej a budu s nima muset "prezit" odpoledne... uf.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: tady je hnusne pod mrakem, tak fakt zamraceno, a nalada je podobna :-D ted jsem si dala jahody s tatrou, a abych nebyla nadsena dlouho, zjistila jsem, ze mam plny batoh mravencu, nechapu odkud mi tam vlezli - to jste mely videt ten muj samanskej tanec, kdyz jsem se je snazila dostat ven...
Odpovědět
nuuna: :-D :-D :-D :-D my mame mravence na zahradce. bych je chtela nejak dostat pryc, ale bez biolitu to asi nepujde...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, to máme dnes zase krásné počasí :-S Jdu omrknout nová alba a gratuluji k 99 dnům ;-) Teď už to pofičí rychlostí blesku... :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: ja te mam taky rada :-D
Odpovědět
jeeej, na F1 Tenkrat na zapade... krasne.... k tomu to pocasi... no melancholie jak blazen!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: koukam, ze poslouchame stejne radio :-D
Odpovědět
Hojky kolky, :-) co je tady novýho?? jinak počasí je tady teda hnusný ]-( 8-( fuuuj od včera snad v kuse jenom prší ...grrrr ale at prší ted ne pak o prázdninách :-N Jináč já mám taky nějaký ten utlum se svatbou se nějak nemůžu k ničemu dokopat a když už tak to trvá :-( ...a to máme už jen 92 dní tý jooo tak málo to teda letí .... :-N
Odpovědět
nuuna: ja ho posloucham vlastne kvuli tobe :-) jak jsi tenkrat psala o ty soutezi.. a uz jsem mela plny zuby cerny hory, tak jsem to zmenila, na nejakou chvili... nez me zacnou zase lizt krkem na F1 :-D
Odpovědět
holino: ja nemam utlum jen se svatbou, ja mam utlum se vsim... nadobi se mi nechce mejt, nechce se mi vyndat cisty z mycky, nechce se mi jit ohrat si obed, nic se mi nechce :-D
Odpovědět
jafi :-D :-D :-D .....takže hotová lenoooora se tě chytila?? To takky mám občas - nebuj nejsi v tom sama ...ono to přejde ...časem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holino: no, tak to doufam, ze nez to prejde, tak neumru hlady... :-D nebo moje deti =-) :-D
Odpovědět
jeee, ted hrajou z Hrisnyho tance pisnicku... hm, asi to pujdu vyhrabat mezi DVD a pustim si to...
Odpovědět
holky, halo halo, je tu nekdo kdo si delal vlastni svatebni oznamko?
Odpovědět
ja_fi no úděl ženský je že i když se ji nechce tak stejnak musí ....uvařit obstarat dítka atd atd ....takže hlady neumřeš ani ty ani děti ..hold se ženská i když nerada musí se překonat ]-( příště až se narodím budu chtít bejt chlap :-D
Odpovědět
holino: hm, udel... mam ve skrini tusim jeste dve sklenicky, takze muj udel bude je jen ohrat, pokud se nedokopu neco mimis k obedu uvarit :-D bejt chlap by mozna nebylo od veci... o tom popremyslim, az budu resit reinkarnaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no snad tě to nestresuje??? :-D tak jinak teď je to 99 dní, za měsíc 60 dní, pak už jen 30 a pak se vdáváš :-D tak alba jsou kráááásnááá ..ach jo..taky bych se vdávala klidně hned, ale ještě nemůžu nemám boty... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino: nechtej byt chlap u nas - u nas pokud pritel nechce umrit hlady, tak musi uvarit on - moji obcasnou pomoci :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den všem, ja_fi: my jsme si oznamko delali sami. Jinak ted jsem si poustela hudbu co nam budou hrat pri obradu,kdyz budeme prichazet a muzu vam rict,ze pri te predstave se mi normalne tady v praci chce brecet,jsem z toho nejak namekko 3 a pul mesice predem :-D
Odpovědět
ahoj luuc :-) ahoj pajiku :-) luuc: v cem jsi to oznamko vyrabela?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: delala jsem ho uplne obycejne v power pointu,ale pouzila jsem k tomu pismo Monotype myslim,ostatni mi delali osklive pismenka s hacky
Odpovědět
Profilova fotka
luc: to je normalni, ja jsme z te hudby namekko uz tak pul roku minimalne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: :-) tak to potom nevim co budu delat v ten den,to me to asi slozi :-D ,kdyz uz ted jsem z toho takhle vyrizena
Odpovědět
luuc: to uz budes otrla nevesta :-D ppt asi zkusim taky, to je jediny, kde me napadaji nejaky efekty rozumny.. ach jo..
Odpovědět
hoky když už jsme u hudby a spol hrozně se obřadu bojím 8-) ...je mě jasný už dneska že ho probrečím :-( ...hlavně u děkování rodičů za vychování a pak při obřadu - gratulací Jsem příšerná citlivka
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna nedavno jsme se s pritelem bavili proc jsme to vlastne neudelali driv,prijde nam to cekani dlouhy :-) meli jsem se vzit v dubnu :-) .Taky jsem ted dodatecne prisla na to,ze jsme mohli svatbu krasne udelat ve 4 odpo a pak uz dat jenom vecerni rautik,normalne bez obeda.No jo,kdyby tohle cloveka napadlo,kdyz jde podepisovat smlouvu na kapli:-) to jsme chteli mit vsechno honem honem a ted se nam to v tech hlavickach takhle rozlezelo :-D
Odpovědět
no, ja se zase bojim vsi te pozornosti, nesnasim, kdyz na me kazdej civi :-D teda, driv jsem to nesnasela vic, ted jak sedim na kare, tak uz jsem si skoro zvykla, protoze se vzdycky najdou lidi co civej :-D
Odpovědět
holky ktré už máte udělaný jmenovky ....jak velké jste dělali ty kartičky ...a pak kterou velikostí písma jste to psaly?? Já co zkouším tak mě příjde obludně velký všechno ]-( ...tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:urcite doporucuji,nejsem moc zdatna,ale tady se mi celkem dobre pracovalo. Vyzkousela jsem spoustu typu pisma a tohle mi vyslo nejlepe,treba narazis na nejake lepsi :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?